Jak sprzedawać w OfferUp (dawniej LetGo)

Letgo było niezwykle popularną aplikacją do kupowania i sprzedawania rzeczy w lokalnej społeczności. W Stanach Zjednoczonych, w marcu 2020 r., LetGo stało się częścią innej społecznościowej aplikacji do kupowania/sprzedaży o nazwie OfferUp. Ponad 75 milionów osób pobrało aplikację, a na liście pojawiło się ponad 200 milionów pozycji.

OfferUp to wciąż mały nowicjusz w porównaniu do gigantów takich jak Ebay i Craigslist, ale platforma nabiera rozpędu i możesz spróbować, jeśli sprzątasz szafę w przedpokoju lub próbujesz wymyślić swój garaż. Niezależnie od tego, czy próbujesz rozładować tę sukienkę na studniówkę, o której wiesz, że już nigdy nie będziesz, czy secesyjne filiżanki do herbaty z różowym sznurowaniem na spodkach, które twoja dobra babcia kupiła ci w ostatnie święta, są szanse, że coś jest w twoim życie, bez którego mógłbyś się obejść, a nawet możesz je zamienić na gotówkę. Sprzedaż w Offerup jest tak prosta, jak zrobienie zdjęcia i udostępnienie go tylko znajomym. W tym przypadku Twoi znajomi obejmują wszystkich.

Jak sprzedawać w OfferUp (dawniej LetGo)

Sprzedaż na OfferUp

  1. Uruchom aplikację Letgo na swoim telefonie. Uzyskiwać Sprzedaż na dolnym pasku menu.

  2. Uzyskiwać Opublikuj przedmiot

  3. Wybierz albo Zrobić zdjęcie lub Wybierz zdjęcie. Pierwszy otworzy aplikację aparatu, a drugi otworzy bibliotekę zdjęć.

  4. Stuknij w Tytuł i wybierz odpowiedni. Kiedy skończysz, dotknij Następny.

  5. Następnie wprowadź szczegóły przedmiotu, który sprzedajesz. Obejmuje to Kategoria oraz Stan: schorzenie przedmiotu, a także Opis. Kiedy skończysz, dotknij Następny.

  6. Wybierz swój Cena £ i czy pozwolisz na jakiekolwiek targowanie się. Kiedy skończysz, dotknij Następny.

  7. Ustaw Lokalizacja i zdecyduj, czy chcesz wysłać przedmiot. Kiedy skończysz, dotknij Gotowe.

Otóż ​​to! Twój przedmiot został opublikowany i wkrótce powinieneś otrzymywać wiadomości od zainteresowanych stron.

Po opublikowaniu

Teraz czekaj! Jeśli minie kilka dni bez skubania, możesz przeredagować opis lub obniżyć cenę. Ewentualnie, jeśli wydaje się, że ludzie po prostu nie widzą Twoich aukcji, możesz rozważyć promowanie produktu. Promowanie kosztuje 2,99-7,99 USD za każdym razem, gdy to robisz, ale wysyła Twoją ofertę na górę aplikacji.

Czy zdecydowałeś, że nie chcesz już sprzedawać przedmiotu? Czy chcesz wprowadzić jakieś zmiany w szczegółach przedmiotu? Obie te czynności można łatwo wykonać, lokalizując opublikowany element i wybierając edycję pod zdjęciem.

Zawijanie

Kiedy kupujący napisze do Ciebie wiadomość, zachowaj ostrożność. OfferUp i podobne usługi są popularne wśród oszustów. Zawsze spotykaj się z kupującym w bezpiecznym, publicznym miejscu w ciągu dnia. Czy masz jakieś wskazówki, triki lub pytania związane ze sprzedażą przedmiotów na OfferUp? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.