Jak pobrać i używać Kik na komputerze z systemem Windows 10

Jak zapewne wiesz, istnieje wiele aplikacji do przesyłania wiadomości na urządzenia mobilne i komputery stacjonarne. Te, które omówiliśmy wcześniej (takie jak Telegram i WhatsApp), wymagają numeru telefonu komórkowego użytkownika, aby z nich korzystać. Tu różni się posłaniec Kik.

Zwykle znany jako po prostu Kik, możesz zarejestrować konto do przesyłania wiadomości za pomocą adresu e-mail (ale musisz mieć co najmniej trzynaście lat, aby z niego korzystać). Może nawet zsynchronizować się z listami kontaktów z innych aplikacji komunikatorów, jeśli masz więcej niż jedną zainstalowaną na tym samym urządzeniu.

Kik jest dostępny na telefony komórkowe z systemem iOS, Android, Windows i urządzenia Amazon. Jeśli szukasz wiadomości międzyplatformowych — na przykład z urządzenia mobilnego na komputer stacjonarny — możesz to zrobić przy odrobinie pracy na końcu rzeczy.

Możesz chcieć uzyskać dostęp do Kik i używać go na swoim komputerze, a może Kik jest po prostu preferowaną aplikacją do przesyłania wiadomości i chcesz z niej korzystać na komputerze stacjonarnym lub laptopie. Więc hej, dlaczego nie; większość innych aplikacji do czatowania i przesyłania wiadomości ma już tę funkcję łatwo dostępną.

Jeśli nie masz jeszcze zainstalowanego Kik na wybranym urządzeniu mobilnym, zrób to najpierw. W ten sposób Twoje konto i dane logowania są skonfigurowane i jesteś gotowy do działania, gdy dojdziemy do punktu instalacji i korzystania z aplikacji Kik na komputerze.

Pobierz Kik na swoje urządzenie mobilne

Tak więc pierwszą rzeczą, którą będziesz chciał zrobić, to pobrać i zainstalować Kik na swoim urządzeniu mobilnym i skonfigurować konto. Wykonaj następujące kroki:

 • Przejdź do Google Play, sklepu z aplikacjami Apple, sklepu Windows lub sklepu z aplikacjami Amazon, aby pobrać aplikację do przesyłania wiadomości Kik. Nie martw się, to nic nie kosztuje.Aplikacja Kik
 • Po pobraniu i zainstalowaniu otwórz aplikację Kik. Następnie dotknij przycisku rejestracji, aby utworzyć konto Kik. Wprowadź wszystkie wymagane informacje i utwórz nazwę użytkownika Kik. Konfiguracja Kik
 • Następnie zobaczysz ekran powitalny Kik i będziesz mieć opcję "Znajdź znajomych" lub wybierz "Nie teraz". To jest wyłącznie twoja decyzja. Kik wyśle ​​Ci wiadomość błyskawiczną, witając Cię na pokładzie i dziękując za korzystanie z ich aplikacji. Wyślij wiadomość do zespołu Kik
 • Wiadomość, którą otrzymałeś od zespołu Kik, informuje, że jeśli masz jakieś pytania, możesz po prostu odpisać do nich, a oni postarają się pomóc najlepiej, jak potrafią.
 • Kik poprosi Cię o ustawienie zdjęcia profilowego, więc śmiało zrób to. Podoba nam się Bitmoji, którego możesz użyć do swojego zdjęcia profilowego, co jest fajne. Kik dodaj zdjęcie

Teraz, gdy masz już skonfigurowaną aplikację do przesyłania wiadomości Kik z urządzenia mobilnego, przejdźmy do tego, w jaki sposób zamierzasz uzyskać i zainstalować Kik na swoim komputerze.

Zainstaluj BlueStacks – emulator Androida

Będziesz mógł korzystać z komunikatora Kik z komputera za pomocą emulatora Androida. Aby pobrać BlueStacks, przejdź do strony pobierania BlueStacks.

Chociaż dostępnych jest wiele emulatorów do pobrania, może to stać się Twoim nowym emulatorem na Twoim komputerze, ponieważ zapewnia pełny dostęp nie tylko do komunikatora Kik, ale także do wielu innych aplikacji na Androida.

 1. Pobierz i zainstaluj emulator Androida na swoim komputerze. Używamy systemu Windows 10, ale jest on również dostępny dla systemów Windows 7 i 8. Jest również kompatybilny z komputerami Mac, z systemem OS X 10.8 lub nowszym.

 2. Po pobraniu BlueStacks kliknij dwukrotnie plik, aby zainstalować go na swoim komputerze. Zobaczysz postęp instalacji na ekranie komputera.
 3. Po zakończeniu procesu instalacji otwórz emulator BlueStacks na pulpicie.

 4. Następnie musisz mieć pod ręką informacje o swoim koncie, aby zalogować się na swoje konto Google. Zamierzasz kliknąć „Sklep Google Play”, podobnie jak instalujesz nową aplikację na swoim urządzeniu mobilnym.

 5. Następnie zostaniesz przekierowany do zalogowania się na istniejące konto Google lub utwórz je, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Przejdź przez procedury logowania i zaakceptuj warunki Google Play i tak dalej. Następnie powinieneś być w sklepie Google Play. Nic dziwnego, że wygląda mniej więcej tak samo, jak w przypadku dostępu do niego na urządzeniu mobilnym, tylko większy.

Zainstaluj Kik w BlueStacks na swoim komputerze

Andy Wygraj 10

Teraz otworzymy BlueStacks i pobierzemy aplikację do przesyłania wiadomości Kik. Kliknij Sklep Google Play, aby pobrać aplikację Kik.

 • Na pasku wyszukiwania u góry Sklepu Google Play wpisz „Kik”. Aplikacja powinna pojawić się jako pierwsza w wynikach wyszukiwania — kliknij ją. google kik
 • Będziesz teraz na stronie, aby zainstalować aplikację do przesyłania wiadomości Kik. Kliknij zielony przycisk „Zainstaluj”. Instalacja Kik Andy
 • Proces instalacji zostanie wyświetlony na ekranie komputera w BlueStacks.

 • Po zainstalowaniu Kik pojawi się tak, jak aplikacja Kik na twoim urządzeniu mobilnym. Będziesz musiał użyć danych logowania, których użyliśmy, aby skonfigurować Kik po zainstalowaniu go na Twoim urządzeniu mobilnym. Kik Zaloguj się PC
 • Po zalogowaniu się do Kik zobaczysz swojego komunikatora Kik tak samo, jak na urządzeniu z Androidem lub telefonie. Nadal możesz korzystać z aplikacji Kik na swoim komputerze, nawet jeśli pobrałeś ją i skonfigurowałeś na iOS, telefonie z systemem Windows lub urządzeniu mobilnym Amazon. Informacje o Twoim koncie, aby zalogować się do Kik, to wszystko, czego potrzebujesz. Wiadomość Kik PC

Aplikacja do przesyłania wiadomości Kik jest teraz dostępna z urządzenia mobilnego lub po zainstalowaniu emulatora Androida na komputerze. Ciesz się korzystaniem z Kik w zaciszu swojego komputera stacjonarnego lub laptopa. W chwili pisania tego tekstu Kik nie oferuje aplikacji internetowej ani aplikacji do pobrania na komputerowe systemy operacyjne, więc najlepiej postawić na metodę, której użyliśmy w tym poście.

Mamy nadzieję, że ta metoda korzystania z aplikacji do przesyłania wiadomości Kik będzie dla Ciebie udanym doświadczeniem. Dopóki postępujesz zgodnie z naszymi instrukcjami, nie powinieneś mieć żadnych problemów. Z drugiej strony mogą się zdarzyć dziwniejsze rzeczy. Daj nam znać, jeśli napotkałeś jakiekolwiek problemy lub komplikacje.