Co oznaczają ikony pod wiadomościami w Snapchacie?

Snapchat jest obecnie jedną z najpopularniejszych i najważniejszych sieci społecznościowych. Jest szczególnie popularny wśród młodszych, bardziej przyjaznych technologicznie odbiorców. Snapchat opiera się na wysyłaniu tymczasowych zdjęć i filmów do znajomych lub publikowaniu 24-godzinnych historii dla wybranych znajomych. Pomimo sukcesu Snapchat ma reputację trudnego w użyciu, z dziwnymi decyzjami dotyczącymi interfejsu użytkownika i innymi elementami, które mogą utrudnić zorientowanie się, co robisz na określonej stronie.

Co oznaczają ikony pod wiadomościami w Snapchacie?

Oprócz wszystkich symboli, nowym użytkownikom może być trudno zrozumieć, czy ktoś dodał je do Snapchata, przeczytał ich wiadomości itp. Gdy lepiej zrozumiesz, co oznacza każdy z tych symboli, Snapchat stanie się znacznie łatwiejszym narzędziem społecznościowym nawigować. Przyjrzyjmy się, co oznaczają różne pola, strzałki i inne symbole w Snapchacie.

Co oznaczają różne kolorowe pola w Snapchacie?

 • Symbol szarego pudełka zwykle pojawia się, gdy nigdy nie robiłeś zdjęcia z inną osobą. Może również wskazywać, że użytkownik zablokował Cię lub nie zaakceptował Twojej prośby o dodanie do znajomych. Kolor szary zasadniczo oznacza, że ​​akcja jest w toku.

 • Wypełnione czerwone pole oznacza, że ​​Twój Snap bez dźwięku został wysłany do odbiorcy i nie został wyświetlony. Niewypełnione czerwone pole oznacza, że ​​Twój Snap bez dźwięku został wysłany do odbiorcy i został wyświetlony.

 • Wypełnione fioletowe pole oznacza, że ​​Twój Snap bez dźwięku został wysłany do odbiorcy i nie został wyświetlony. Niewypełnione fioletowe pole oznacza, że ​​Twój Snap z dźwiękiem został wysłany do odbiorcy i został wyświetlony.

 • Wypełnione niebieskie pole oznacza, że ​​Twój Snap bez dźwięku został wysłany do odbiorcy i nie został wyświetlony. Niewypełnione niebieskie pole oznacza, że ​​Twój czat został wyświetlony.

Co oznaczają różne kolorowe strzałki na Snapchacie?

 • Wypełniona czerwona strzałka oznacza po prostu, że wysłałeś Snap bez dźwięku. Pusta czerwona strzałka oznacza, że ​​Snap bez dźwięku został otwarty.

 • Wypełniona fioletowa strzałka oznacza, że ​​wysłałeś Snap z dźwiękiem. Pusta fioletowa strzałka oznacza, że ​​Twój Snap z dźwiękiem został otwarty.

 • Wypełniona niebieska strzałka oznacza, że ​​wysyłasz czat. Pusta niebieska strzałka oznacza, że ​​Twój czat został otwarty.

 • Wypełniona szara strzałka oznacza, że ​​osoba, do której wysłałeś zaproszenie do znajomych, jeszcze go nie zaakceptowała.

A co z innymi symbolami?

Istnieją inne ikony używane do oznaczania innego statusu czatu lub widoku Snap.

 • Czerwona okrągła strzałka oznacza, że ​​Twój Snap bez dźwięku został odtworzony.

 • Fioletowa okrągła strzałka oznacza, że ​​Twój Snap z dźwiękiem został odtworzony.

 • Podwójna czerwona strzałka z trzema liniami oznacza, że ​​ktoś zrobił zrzut ekranu Twojego Snapa bez dźwięku.

 • Podwójna fioletowa strzałka tego samego wzoru oznacza, że ​​ktoś wykonał zrzut ekranu Twojego Snapa z dźwiękiem.

 • Podwójna niebieska strzałka oznacza, że ​​ktoś zrobił zrzut ekranu Twojego czatu.

Ponownie, istnieje wiele ikon, z którymi trzeba się uporać, ale system jest tak prosty, że zapamiętanie ich wszystkich nie zajmie zbyt wiele czasu. Jeśli zaczniesz od zapamiętania, że ​​czerwone ikony oznaczają Snapy bez dźwięku, fioletowy oznacza Snapy z dźwiękiem, a niebieski oznacza czaty, możesz zacząć budować z tego miejsca. To prosty system, więc szybko go opanujesz.

Dodatkowe często zadawane pytania

Dlaczego moje snapy nie zostaną wysłane?

Jeśli Twoje snapy utkną w oczekiwaniu, może to oznaczać, że odbiorca usunął lub zablokował Twoje konto. Zakładając, że przystawka nie wysyła i nic się nie pojawia, najprawdopodobniej jest to twoje połączenie internetowe. Może się to zdarzyć, jeśli Twoje połączenie internetowe nie jest wystarczająco silne. Jeśli to możliwe, spróbuj przełączać się między Wi-Fi a komórkową transmisją danych. Ponadto całkowicie zamknij aplikację i uruchom ją ponownie, jeśli twoje snapy nie przechodzą.

Czym jest złote serce w Snapchacie?

Często jesteśmy pytani o złote serce pojawiające się przy imieniu znajomego na Snapchacie. Więc co to znaczy? Oznacza to po prostu, że wysłałeś do tej osoby więcej Snapów niż ktokolwiek inny i że ona zrobiła to samo dla Ciebie. To ikona najlepszego przyjaciela Snapchata i oznacza po prostu, że byłeś z nimi najbardziej aktywny niż inni znajomi.

Jest też czerwone serce dla najlepszego przyjaciela przez 2 tygodnie i różowe dla osoby, z którą przyjaźnisz się od ponad dwóch miesięcy. To ikona Snapchata BFF.