Jak ukryć swoją historię Snapchata

Ku rozczarowaniu każdego nastolatka na świecie, Snapchat staje się coraz bardziej popularny wśród dorosłych. Oczywiście aplikacja zaprojektowana, aby pokazać bardziej osobiste aspekty twojego życia, może sprawić, że dorośli będą mieli kłopoty, powiedzmy, z szefami, współpracownikami, byłymi płomieniami i nie tylko. Ponieważ ludzie stają się coraz bardziej zaniepokojeni swoim publicznym i profesjonalnym wizerunkiem w aplikacji, Snapchat powinien zacząć szukać bardziej wyrafinowanych sposobów ochrony prywatności. W międzyczasie możesz zrobić kilka rzeczy, aby niechciane oczy nie wpatrywały się w twoje zatrzaski.

Jak ukryć swoją historię Snapchata

Jak ukryć swoją historię Snapchata

Twoja historia Snapchata to repozytorium snapów, które chcesz, aby ludzie mogli oglądać w wolnym czasie. Snapy w My Story trwają 24 godziny, po czym znikają. Możesz edytować, kto może zobaczyć Twoją historię. Wykonaj te czynności z aparatu Snapchat.

 1. Stuknij ikonę ducha w lewym górnym rogu. Jeśli użyjesz bitmoji, zamiast tego będzie wyglądać jak twoje bitmoji.
 2. Stuknij ikonę ustawień w prawym górnym rogu.
 3. Przewiń w dół do Zobacz moją historię pod Kto może… i dotknij go.
 4. Wybierz jedną z 3 dostępnych opcji.

Możesz pozwolić wszystkim zobaczyć Twoją historię. Innymi słowy, każdy, kto zdecyduje się podążać za tobą (niezależnie od tego, czy go znasz, czy nie), rzuci okiem.

Możesz pozwolić tylko znajomym zobaczyć swoją historię. Oznacza to, że ludzie muszą podążać za tobą ORAZ ty musisz podążać za nimi, zanim zobaczą twoją historię.

Możesz określić, kto może, a kto nie może oglądać Twoją historię z listy znajomych. Jeśli wybierzesz tę opcję, dotknij imion znajomych, których NIE chcesz oglądać w swojej historii.

Jak ukryć wszystkie snapy

Tak naprawdę nie musisz ukrywać wszystkich swoich zatrzasków. Kiedy wysyłasz przystawkę w tradycyjny sposób, możesz wybrać, do kogo z listy kontaktów chcesz ją wysłać. Ta lista będzie zawierać znajomych i niektórych obserwujących. Obserwatorzy, którzy nie są Twoimi znajomymi i którzy ustawili prywatność swoich kontaktów na „tylko znajomi”, nie pojawią się na tej liście.

Jak ukryć zdjęcia kogoś innego

Może jesteś tutaj, ponieważ jesteś zmęczony oglądaniem czyichś ciągłych aktualizacji. Nie chcesz ich przestać obserwować, ponieważ lubisz od czasu do czasu rzucić okiem na ich historię. Co robisz? Jeśli nie są Twoimi znajomymi w aplikacji (innymi słowy, nie podążają za Tobą), możesz łatwo uniemożliwić im przyciąganie Cię bez przestania ich obserwowania.

 1. Stuknij ikonę ducha w lewym górnym rogu. Jeśli użyjesz bitmoji, zamiast tego będzie wyglądać jak twoje bitmoji.
 2. Stuknij ikonę ustawień w prawym górnym rogu.
 3. Przewiń w dół do Skontaktuj się ze mną pod Kto może… i dotknij go.
 4. Wybierać Moi przyjaciele.

W tym przypadku nie ma możliwości wyróżnienia konkretnych użytkowników.

Powiedzmy, że nie chcesz tego robić. Masz wielu obserwujących, których nie obserwujesz i cieszysz się, że od czasu do czasu otrzymujesz od nich snapy. Jak możesz powstrzymać tego jednego użytkownika przed przyciąganiem cię? Prosty. Blokujesz ich.

 1. Stuknij ikonę ducha w lewym górnym rogu. Jeśli użyjesz bitmoji, zamiast tego będzie wyglądać jak twoje bitmoji.
 2. Uzyskiwać Dodaj znajomych.
 3. Wyszukaj ich nazwę Snapchat.
 4. Stuknij w nazwę.
 5. Uzyskiwać Ustawienia.
 6. Uzyskiwać Blok.

Voila. Nie będziesz już otrzymywać wiadomości od tej osoby. Nawiasem mówiąc, nie zobaczą też żadnego z twoich snapów.

Czy użytkownicy mogą stwierdzić, czy zostali zablokowani?

Żadne powiadomienia nie są wysyłane, jeśli kogoś zablokujesz lub ukryjesz przed nim swoją historię. Dlatego nie będzie to od razu oczywiste. Ale zdeterminowany użytkownik może użyć sztuczek, aby wywnioskować, że został zablokowany. A jeśli po prostu ukryjesz przed nimi swoją historię? Cóż, nie będą mogli zobaczyć twojej historii. Tak więc zgadujemy, że coś wymyślą. Lepiej zacznij wymyślać dobre wyjaśnienia.