Jak usunąć swoje konto Snapchat [czerwiec 2020]

Snapchat może być świetną aplikacją, ale może martwisz się, że ktoś może bez Twojej wiedzy robić kopie Twoich zdjęć. Albo po prostu nie możesz już być w to zaangażowany. W obu przypadkach prawdopodobnie zastanawiasz się: jak usunąć konto Snapchat? Cóż, jesteśmy tutaj, aby wyjaśnić.

Rzućmy okiem na to, jak możesz trwale usunąć swoje konto Snapchat za pomocą aplikacji mobilnej lub witryny na komputery stacjonarne.

Jak usunąć swoje konto Snapchat

Podobnie jak w przypadku większości aplikacji społecznościowych, dokładne ustalenie, jak trwale usunąć konto Snapchat, może być trudne.

Istnieją dwa sposoby usunięcia aplikacji Snapchat: na stronie internetowej Snapchata na komputer lub za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Poniżej omówimy obie metody.

Usuń swoje konto Snapchat na pulpicie

Najpierw przyjrzymy się, jak usunąć konto Snapchat ze strony internetowej aplikacji na komputer.

Po otwarciu wybranej przeglądarki internetowej na smartfonie, tablecie, komputerze Mac lub PC przejdź do Snapchat.com.

Przewiń w dół strony i kliknij Wsparcie.

Po przejściu na stronę pomocy technicznej wpisz „usuń moje konto” w pasku wyszukiwania. Opcja Usuń moje konto, pojawi się. Śmiało i kliknij go.

Spowoduje to przejście do strony wyjaśniającej konsekwencje i proces usunięcia konta. Zalecamy przeczytanie tego, ponieważ jest to trwałe usunięcie; chcesz się upewnić, że naprawdę chcesz usunąć swoje konto.

Jeśli jesteś zadowolony z tego, co czytasz, możesz znaleźć link do portalu usuwania kont pod nagłówkiem, Jak usunąć swoje konto Snapchat:

Po kliknięciu tego linku Snapchat przekieruje Cię na stronę z prośbą o zalogowanie się na swoje konto Snapchat.

Jeśli wszystko, co widzisz, to ekran logowania Snapchat, możesz wprowadzić swój adres e-mail i hasło bez natychmiastowego usuwania konta. Następnie Snapchat przekieruje Cię na inną stronę z prośbą o usunięcie konta.

Jeśli Snapchat przeniesie Cię bezpośrednio do strony usuwania, wprowadzenie adresu e-mail i hasła spowoduje trwałe usunięcie konta.

Strona usuwania konta wygląda tak:

Po potwierdzeniu usunięcia Twoje konto zostanie najpierw dezaktywowane na 30 dni. Jeśli zdecydujesz, że nie chcesz trwale usuwać swojego konta, po prostu zaloguj się ponownie. W przeciwnym razie Twoje konto zostanie usunięte po tym okresie.

Usuń swoje konto Snapchat za pomocą aplikacji mobilnej

Jeśli wolisz usunąć swoje konto bezpośrednio z telefonu, możesz to zrobić za pośrednictwem oficjalnej aplikacji mobilnej Snapchat, choć wymaga to trochę kopania.

Otwórz aplikację Snapchat na swoim urządzeniu mobilnym z systemem iOS lub Android. Następnie postępuj zgodnie z poniższym procesem, aby usunąć swoje konto Snapchat.

Najpierw dotknij swojego zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu ekranu głównego:

Teraz w prawym górnym rogu strony profilu dotknij Ustawienia Ikona:

W ustawieniach Snapchata przewiń w dół, aż dojdziesz do Wsparcie sekcja i wybierz Potrzebuję pomocy:

To zaprowadzi cię do Strona wsparcia, który ma pasek wyszukiwania z przodu i na środku. W tym pasku wyszukiwania wpisz „usuń moje konto” i wybierz Usuń moje konto kiedy się pojawi:

Następnie Snapchat przeniesie Cię do Obsługa usuwania konta strona, na której zostaną przedstawione wszystkie dokładniejsze szczegóły dotyczące usuwania konta. Jeśli jesteś zadowolony ze wszystkiego, co widzisz, śmiało dotknij portal kont link tuż pod Jak usunąć swoje konto Snapchat nagłówek:

Stamtąd Snapchat zabierze Cię do prawdziwy strona usuwania konta. Otrzymasz ostatnie ostrzeżenie o tym, co wiąże się z usunięciem konta, zanim poprosisz Cię o podanie danych logowania. Aby trwale usunąć swoje konto Snapchat, wprowadź swoje dane i dotknij Kontyntynuj:

Twoje konto zostało usunięte!

Masz to. Jeśli naprawdę chcesz usunąć swoje konto Snapchat, pozostaw je na co najmniej trzydzieści dni po tym, jak początkowo zdecydowałeś się je usunąć, a zniknie po upływie tych trzydziestu dni.