Czy Instagram pokazuje Ci, kto głosował w Twojej ankiecie?

Niezależnie od tego, czy chcesz wiedzieć, jak dobrze wypadły Twoje ciasteczka, czy też interesuje Cię poglądy polityczne Twoich obserwujących, tworząc ankieta na Instagramie może być jednym z najlepszych sposobów na poznanie opinii publicznej!

Czy Instagram pokazuje Ci, kto głosował w Twojej ankiecie?

Teraz, zanim zaczniesz bombardować swoich fanów ciężarówką różnych ankiet, jest kilka rzeczy, które możesz chcieć wiedzieć o tej pozornie niewinnej funkcji. Mówiąc dokładniej, coraz więcej osób drapie się po głowach, zastanawiając się, czy ich ankiety na Instagramie mogą nagle stać się przedmiotem sporu dla ich fanów, że tak powiem, na wypadek, gdyby ich anonimowość została zakwestionowana!

I odwrotnie, fani mogą nie czuć się tak komfortowo, dzieląc się swoją opinią, jeśli osoba, którą obserwowali, może zobaczyć, na jaką opcję głosowali.

Na pierwszy rzut oka może się to nie wydawać wielkim problemem, ale pomyśl tylko! Wiele ankiet przybiera egocentryczny kształt: „Och, oto moje zdjęcie dziś rano, powiedz mi, czy ładnie tu wyglądam – TAK lub NIE.” Dlatego nieprzychylna odpowiedź na tak spreparowaną ankietę na Instagramie może oznaczać obrazę osoby kto to zrobił! Jest dla ciebie niezręczna sytuacja.

Aby ludzie nie byli zbyt emocjonalni z powodu tego rodzaju spraw, opracowaliśmy ten artykuł, w którym zamierzamy odpowiedzieć na starożytne pytanie: Czy Instagram pokazuje Ci, kto głosował w Twojej ankiecie?

Więc bez zbędnych ceregieli zobaczmy, co się tutaj dzieje!

Co to jest „biznes ankiet na Instagramie”?

Cóż, to nowość na Instagramie, a ludzie, którzy go używają, nie są jeszcze pewni, jak to działa. W zeszłym roku sprytna ekipa kierująca Instagramem postanowiła wzbogacić swoją platformę, instalując specjalną funkcję, która pozwoli użytkownikom tworzyć proste ankiety dla swoich obserwujących.

Jest to swego rodzaju dodatek do już istniejącej funkcji Story. Pomysł polega na tym, że jako użytkownik Instagrama możesz przesłuchać swoich obserwujących, dodając naklejkę z ankietą do opublikowanego zdjęcia. W ten sposób możesz uzyskać informacje zwrotne od swoich fanów i zobaczyć, co myślą o różnych sprawach. Całkiem przyzwoity Instagram, prawda?

Jedynym problemem wydaje się być to, że niektórzy ludzie nadal nie są pewni, czy cała ankieta na Instagramie jest anonimowa, czy nie, co z pewnością stanowi niepewność, która może odstraszyć ich od wyrażania swojej opinii, a przynajmniej nie zgadza się z prawdą. Co za dylemat.

„Czy mam powiedzieć, że czyjeś bryczesy są całkiem ładne i sprawić, że poczuje się dobrze, albo zmiażdżyć duszę, przyznając, że myślę, że kiedy je nosi – wyglądają tak, jakby niedźwiedź po prostu je szarpał przez dobre pół godziny?”

Na pewno dziwne, pseudo-szykowne czasy, w których żyjemy. I tak, udzielimy ostatecznej odpowiedzi na pytanie postawione powyżej w jednym z poniższych akapitów. (Nie to o bryczesach, ale o oryginalne pytanie artykułu, żeby być bardziej precyzyjnym.)

Czy ankiety są anonimowe, czy nie?

Krótko mówiąc – nie, oni nie są.

Podczas gdy wiele osób było oburzonych, że ich opinie zostaną tak niesubtelnie pokazane osobie, która o nie poprosiła, główną ideą ekipy na Instagramie, która zainstalowała tę funkcję, nie było ujawnianie tożsamości osób ani nic takiego. Prawdopodobnie nawet nie myśleli za dużo o całej sprawie. Tak, jak jest, naprawdę.

Och, więc osoba, która poprosiła o ankietę, może teraz zobaczyć, jak głosowałeś? Więc co! To nie jest tak, że rząd będzie teraz deptał ci po piętach, ponieważ lubiłeś ciasteczko w czekoladzie nad wersją z gołymi kośćmi!

W tym momencie wydaje się oczywiste, że ludzie na Instagramie chcieli wprowadzić prostą funkcję ankietowania na swojej platformie, aby ludzie na niej mogli się nią dobrze bawić i dzielić się między sobą swoimi przemyśleniami.

Oczywiście, niektóre kwestie próżności pojawiają się tu i tam, ale cóż. Niektórzy ludzie nie myśleli zbytnio o twojej fryzurze na tym konkretnym zdjęciu? Cóż, upij się!

Tak więc, dolna linia- TAK, ludzie, którzy tworzą ankietę na Instagramie, rzeczywiście mogą zobaczyć, jak głosowałeś! Mam nadzieję, że to nie zniechęci Cię do interakcji z innymi użytkownikami Instagrama. Nie ma się czego wstydzić – każdy z nas ma swoje upodobania w różnych sprawach! (O ile nie lubisz krokodyli, w takim przypadku poczuj się dość zakłopotany i opuść platformę w jak najkrótszym czasie.)

Żartuję, nawet? Crocs ludzie zapraszamy na platformę! Mamy nadzieję, że spodobał Ci się ten artykuł i życzymy wielu wesołych ankiet na Instagramie w przyszłości!