Jak usunąć swoje konto w aplikacji Wish?

Wish jest jednym z popularnych serwisów eCommerce. Słynie z przystępnych cen i różnorodności produktów.

Jak usunąć swoje konto w aplikacji Wish?

Możesz jednak chcieć usunąć swoje konto z dowolnego powodu. Możesz skończyć z witryną lub po prostu chcesz zacząć od nowa z nowym kontem.

Oto jak usunąć swoje konto Wish raz na zawsze.

Usuwanie konta

Po pierwsze, aplikacja Wish na urządzenia mobilne/tablety nie oferuje możliwości usunięcia konta. Możesz go dezaktywować tylko w ten sposób. Więcej o tym później.

Musisz więc wejść na wish.com za pomocą przeglądarki mobilnej lub stacjonarnej. Po wejściu na stronę Wish zaloguj się na swoje konto. Jeśli nie pamiętasz swoich danych logowania, na ekranie logowania pojawi się odpowiednia opcja.

Po pomyślnym zalogowaniu przejdź do Ustawienia, śledzony przez Ustawienia konta. Możesz też przejść do tego adresu URL. Zacznij przewijać w dół, aż trafisz na czerwony link o nazwie Zarządzać kontem. Śledź ten link. Teraz zobaczysz dwie opcje: dezaktywuj i trwale usuń swoje konto.

życzę aplikacji usuń konto

Po przejrzeniu wszystkich informacji na ekranie, kliknij/dotknij Trwale usuń konto. Aby usunąć swoje konto Wish, musisz zweryfikować swoje prawo własności za pomocą wiadomości SMS lub e-mail. Wybierz żądaną opcję i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Po zweryfikowaniu konta wybierz przyczynę usunięcia, a następnie przejdź do Kontyntynuj. Następnie Twoje konto powinno zostać usunięte.

Pamiętaj, że po usunięciu konta nie ma odwrotu. Nie możesz go odzyskać.

Nie wszyscy ludzie mogą usunąć swoje konta

Niestety dla niektórych, którzy chcą usunąć swoje konto, Wish obsługuje usuwanie tylko w regionach, w których obowiązują przepisy dotyczące prywatności. Oznacza to, że możesz nie być w stanie trwale usunąć swojego konta Wish.

Na szczęście każde konto Wish można dezaktywować.

Dezaktywacja konta

Jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać przed dezaktywacją. Po pierwsze, jeśli masz jakiekolwiek saldo Wish Cash, nie będziesz mógł z niego korzystać po dezaktywacji konta. Następnie, jeśli masz bieżące zamówienie, dezaktywacja konta może uniemożliwić Ci dostęp do tych zamówień. Wreszcie, nie będziesz mógł skontaktować się z Wish Support bez aktywnego konta.

Możesz dezaktywować swoje konto za pomocą aplikacji Wish na swoim urządzeniu inteligentnym. Iść do Ustawienia kontai znajdź Dezaktywuj konto wpis tam. Wybierz opcję dezaktywacji i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.

Oczywiście nie potrzebujesz aplikacji do dezaktywacji konta Wish. Zamiast tego możesz skorzystać z przeglądarki. Iść do Zarządzać kontem, jak wyjaśniono w sekcji usuwania konta, ale tym razem wybierz opcję dezaktywacji. Po wybraniu Dezaktywuj konto, postępuj zgodnie ze wszystkimi instrukcjami dotyczącymi weryfikacji.

Pamiętaj, że dezaktywacja konta może potrwać do 24 godzin.

Wyłączanie uprawnień na Facebooku

Możesz korzystać z Wish przez Facebooka. Nie możesz jednak „odłączyć” usługi Wish od Facebooka za pomocą strony wish.com lub aplikacji Wish. Zamiast tego przejdź do swojej aplikacji na Facebooku. Stuknij ikonę trzech poziomych linii w prawym górnym lub prawym dolnym rogu ekranu. Następnie wybierz Ustawienia i prywatność, śledzony przez Ustawienia.

aplikacja życzeń

Teraz znajdź Aplikacje i strony internetowe ustawienie i usuń wpis aplikacji Wish. Musisz iść do Zalogowany przez Facebook jeśli korzystasz z mobilnej aplikacji Facebook.

Usuwanie konta życzeń

Jeśli w Twojej lokalizacji obowiązują obowiązujące przepisy dotyczące prywatności, będziesz mógł usunąć swoje konto. Jeśli jednak nie, możesz go wyłączyć i odłączyć od Facebooka. Tak czy inaczej, możesz usunąć Wish z drogi, jeśli już go nie potrzebujesz.

Czy usunąłeś swoje konto Wish? Jeśli nie, gdzie się znajdujesz? Czy go dezaktywowałeś? Zapraszam do rozwinięcia w sekcji komentarzy poniżej.