Jak zdobyć przepustkę gościa Crunchyroll

Jeśli kochasz anime lub azjatycką telewizję, prawdopodobnie słyszałeś o Crunchyroll. Jest to usługa przesyłania strumieniowego premium, która oferuje anime i importowane programy telewizyjne, a także seriale simulcast. (Przy odrobinie wysiłku możesz nawet pobierać filmy z Crunchyroll.) Jest to obecnie jedna z najpopularniejszych platform do strumieniowego przesyłania anime i mangi. Ale to kosztuje.

Jak zdobyć przepustkę gościa Crunchyroll

Jeśli nie jesteś w stanie zapłacić, zawsze dostępna jest przepustka gościa Crunchyroll. Przepustka gościa Crunchyroll to zachęta, którą oferują użytkownikom premium. Pozwala użytkownikom zaprosić znajomego do zapoznania się z witryną za darmo. Raz w miesiącu konto premium powinno być zasilane kodem dostępu gościa, który użytkownik może udostępnić. Po otrzymaniu kodu możesz wprowadzić go na stronie przepustki gościa Crunchyroll i otrzymać 48 godzin bezpłatnego dostępu do usługi premium Crunchyroll. Możesz zobaczyć, jak działałoby to na korzyść Crunchyroll jako chwyt marketingowy, dając ludziom wgląd w usługę.

Kłopot z tym systemem (z perspektywy użytkownika) polega na tym, że jest on trochę sporadyczny. Znam kilka osób, które są członkami i obie zgłaszają, że w niektóre miesiące otrzymują przepustkę gościa Crunchyroll, aby się podzielić, a w niektóre nie.

Crunchyroll mówi o przepustkach dla gości:

„Przepustki gości to usługa bezpłatna, a nie gwarantowana część oferty Premium i nie są obecnie obsługiwane. Oceniamy, czy nadal świadczyć je jako usługę. Przepraszamy, ale nie zapewniamy zaległych karnetów. Jeśli od czasu do czasu chcesz udostępnić członkostwo Premium Crunchyroll znajomemu przez dwa dni, skontaktuj się z nami, korzystając z poniższego linku, podając nazwę użytkownika lub adres e-mail logowania znajomego, a my możemy je skonfigurować.”

Przepustka dla gości Crunchyroll

Crunchyroll nie jest tak drogi za 6,95 USD miesięcznie. Niestety, jeśli dodasz go do subskrypcji Netflix, Hulu, Spotify i gier, wszystko zaczyna się bardzo sumować. Witryna ma jednak jedną z największych legalnych bibliotek anime i mangi, więc warto zainwestować, jeśli masz wolną gotówkę. W przeciwnym razie możesz łatwo znaleźć przepustkę gościa Crunchyroll.

Przepustka gościa Crunchyroll nie jest pełnym kontem premium i ma ograniczenia. Są one ograniczone czasowo do 48 godzin, a objętość ograniczona do 10 przejść w okresie sześciu miesięcy. Więc jeśli założysz darmowe konto i korzystasz z przepustki dla gości, musisz objadać się przez okres 48 godzin. Ponieważ możesz użyć maksymalnie 10 karnetów co sześć miesięcy, w zasadzie co kilka tygodni będziesz puszczać się na pokaz, a potem poczekaj chwilę, aby zrobić to ponownie.

Jak zdobyć przepustkę gościa Crunchyroll

Najlepszym miejscem, w którym znalazłem przepustkę gościa Crunchyroll, jest znajomy, który subskrybuje witrynę. Tak właśnie Crunchyroll chce, aby to działało, w końcu – w zasadzie rozpowszechniając swoją usługę za pośrednictwem poczty pantoflowej. To osobiste połączenie powinno gwarantować przepustkę w pewnym momencie, w zależności od tego, ilu innych znajomych tego chce. Jeśli nie znasz nikogo, kto jest członkiem premium, istnieje kilka innych sposobów na zdobycie przepustki.

Reddit Weekly Guest Pass MegaThread

Reddit Weekly Guest Pass MegaThread to dobry sposób na zdobycie przepustki gościa Crunchyroll. Wątek znajdziesz w każdy czwartek na subreddicie Crunchyroll. Minusem jest to, że musisz być szybki, aby to wykorzystać. Użytkownicy publikują kody dostępu gości bezpośrednio w wątku, co oznacza, że ​​każdy czytelnik może z nich skorzystać od razu. Znalezienie nieodebranego może zająć trochę prób i błędów. Jednak w chwili pisania tego tekstu oferowanych jest wiele kodów.

Fora anime

Crunchyroll ma własne forum z oficjalnym wątkiem przepustki dla gości. Ponownie, kody dostępu gości są publikowane publicznie, więc znalezienie takiego, które działa, zajmie kilka prób. Obecnie ten wątek zawiera dziesiątki stron, a najnowszy wpis ma zaledwie kilka godzin. Jeśli wątek jest regularnie aktualizowany, powinieneś łatwo znaleźć tutaj przepustkę.

W przeciwnym razie istnieją dziesiątki innych forów anime. Niektórzy muszą mieć własną wersję wątku przepustki gościa Crunchyroll. Trochę kopania w wyszukiwarkach lub internetowych społecznościach fanów może odkryć ukryty skarb.

Facebook

Facebook jest również dobrym źródłem przepustek dla gości Crunchyroll. Grupy takie jak Anime Fanatics International i Anime Monk są znane z posiadania przepustek. Nawet jeśli nie pojawiają się w postach, angażowanie się w innych użytkowników i dyskutowanie o Crunchyroll może spowodować, że otrzymasz przepustkę, jeśli taka się pojawi. (Ostatecznie wracamy do naszej pierwszej strategii: posiadania przyjaciela z subskrypcją Crunchyroll. Jeśli nie masz takich przyjaciół, nie zaszkodzi zdobyć więcej przyjaciół, którzy podzielają twoje zainteresowanie anime!)

Istnieją dziesiątki, jeśli nie setki innych grup anime na Facebooku i innych portalach społecznościowych. Zrób trochę badań, sięgnij i nigdy nie wiesz, co możesz znaleźć!

System przepustek dla gości Crunchyroll wydaje się być trochę chybiony i nie jest gwarantowany. Jeśli nie chcesz przepustki dla gości, możesz założyć konto i otrzymać 14-dniowy bezpłatny dostęp i tak. Biorąc pod uwagę liczbę jednorazowych e-maili, może to być lepszy zakład niż przepustka dla gości. Jeśli Ci się spodoba, prawdopodobnie będziesz chciał znaleźć pieniądze na własne konto premium – a potem możesz zakończyć krąg życia, rozdając własne przepustki dla gości!

Czy znasz jakieś inne dobre źródła przepustek dla gości Crunchyroll? Masz coś do stracenia? Opowiedz nam o tym poniżej, jeśli tak!