Jak szybko awansować w Hypixel

Szybkie zdobywanie poziomów w Hypixel jest niezbędne, jeśli chcesz szybko awansować w grze. Im lepsze masz umiejętności, tym łatwiej możesz wykonywać różne zadania, takie jak górnictwo czy wędkarstwo. Daje również więcej obrażeń, umożliwiając bezproblemowe eliminowanie wrogów.

Jak szybko awansować w Hypixel

Czy istnieje strategia szybkiego awansu?

W tym artykule przedstawimy szczegółowy przewodnik na temat szybkiego zdobywania poziomów w Hypixel. Twoja podróż przez grę będzie znacznie płynniejsza dzięki poniższym wskazówkom.

Jak szybko awansować w Hypixel

Większość czynności wykonywanych w Hypixel liczy się na awans. Jednak niektóre funkcje poprawiają Twoje umiejętności szybciej:

Dostawca

Poza tym, że co miesiąc daje ci tajemnicze pudełko, Dostawca nagradza cię punktami doświadczenia (XP). Odwiedzenie tej postaci daje 2000 XP. A co najlepsze, możesz to robić codziennie.

Porada dla wszystkich

Polecenie Wskazówka jest często pomijane w Hypixel. Daje odbiorcom premię do PD i nagradza niewielką liczbą punktów doświadczenia. Możesz aktywować funkcję automatycznych porad, jeśli posiadasz klienta, takiego jak PvP Lounge, Lunar i Badlion. Daje napiwki innym użytkownikom w Twoim imieniu, umożliwiając bezproblemowe zdobywanie XP.

Zadania

Ukończenie każdego trybu gry w Hypixel to doskonałe źródło punktów doświadczenia. W wielu poczekalniach możesz wybrać Mistrza Zadań, aby zobaczyć zadania, które możesz wykonać za PD.

Gildie

Dołączenie do gildii wysokiego poziomu to świetny sposób na zdobywanie XP i awansowanie. Może również podwoić twoje punkty doświadczenia, w zależności od poziomu twojej gildii. Im jest wyższy, tym większe prawdopodobieństwo, że otrzymasz dwukrotny wzrost PD.

Nawet jeśli nie możesz dostać się do gildii wysokiego poziomu, nie zniechęcaj się. Dołącz do tego na swoim poziomie, a wciąż jest szansa na odblokowanie nagrody XP.

Osiągnięcia

Możesz pomyśleć, że osiągnięcia dają tylko punkty za osiągnięcia, ale rzeczywistość jest nieco inna. Od nich również możesz otrzymać PD.

Ten efekt działa w obie strony – gdy zdobędziesz więcej PD i awansujesz, odblokujesz więcej nagród na swojej ścieżce osiągnięć. Aby sprawdzić listę dostępnych osiągnięć, przejdź do menu osiągnięć.

Wzmacniacze sieciowe

Dopalacze sieciowe są drogie, ale jeśli chcesz sięgnąć do kieszeni, mogą szybko dać ci znaczną ilość XP. Cena różni się w zależności od trybu gry. Na przykład wzmacniacz Skywars zwykle kosztuje 12 USD, podczas gdy wzmacniacz TNT kosztuje około 6 USD.

Idź AFK

Odejście od klawiatury lub AFK może się przydać, gdy walczysz o punkty doświadczenia. Najlepsze tryby gry do AFK to Housing i Skyblock. Musisz jednak zbudować pulę AFK, aby uniknąć wyrzucenia i umieszczenia w otchłani. Oto jak to zrobić:

 1. Zbierz jedną kamienną płytę, 14 kamiennych cegieł i jeden znak.

 2. Zbuduj kwadratową obudowę o wymiarach 3 na 3, używając kamiennych klocków.

 3. Zbuduj słup na środku z pozostałych kamiennych klocków i umieść swój Znak z boku.

 4. Umieść kamienną płytę w dowolnym rogu basenu.

 5. Użyj Wiadra Wody, aby napełnić basen wodą i gotowe.

Możesz teraz zacząć pływać w basenie, aby serwer nie wyrzucił Cię z powodu braku aktywności.

Jak szybko awansować w Hypixel Pit

Hypixel Pit to minigra, w której zmierzysz się z innymi graczami w walce o doświadczenie i złoto. W tym trybie jest kilka sposobów na szybkie awansowanie:

Smugi

Smużenie może być najlepszym sposobem na szybkie awansowanie w Hypixel Pit. Do wykonywania skutecznych serii będziesz potrzebować Diamentowej Zbroi. Zestaw jest dość drogi, ale możesz go dostać za darmo w ten sposób:

 1. Kup profit Wędka.

 2. Znajdź na swojej mapie obszar z wodą. Możesz użyć dowolnego źródła wody do wędkowania.

 3. Zacznij łowić ryby, aż zdobędziesz wszystkie części Diamentowej Zbroi.

 4. Udaj się do punktu odrodzenia i umieść zbroję w skrzyni Endera. W ten sposób nie stracisz zestawu, jeśli zginiesz na wędkowaniu.

 5. Zarzuć ponownie linię i zbierz jeszcze kilka zestawów Diamentowej Zbroi.

 6. Wyposaż się w diamentową zbroję, a twoje szanse na udane serie będą znacznie większe.

Profity

Umiejętności wysokiej jakości pomagają również szybko awansować, gdy robisz serię. Istnieje kilka przydatnych taktyk. Na przykład wielu graczy używa wędki do łatwych kombinacji, streakerów do PD i złotych głów do leczenia.

Jeśli nie jesteś dobry ze swoją wędką, zastąp ją atutem bezpieczeństwa, aby otrzymać hełm kolczy. Ten profit umożliwia ukończenie serii do 50 zabójstw.

Zajeździć

Overdrive to umiejętność odblokowana za osiągnięcie 50 zabójstw. Daje ci dodatkową prędkość, monety i PD. Nagradza cię również 4000 punktów doświadczenia po śmierci, co jest znaczną liczbą, jeśli jesteś na niskim poziomie.

Jak szybko awansować w Hypixel Bedwars?

Kolejnym trybem gry, w którym chcesz szybko awansować, jest Bedwars. Aby to zrobić, zastosuj te dwie strategie:

Unikaj wyboru mapy

Większość osób, które chcą szybko zdobywać punkty doświadczenia, powstrzymuje się od wyboru mapy. Oto kilka powodów, dla których:

 • Zaawansowani gracze zazwyczaj wybierają opcję wyboru mapy, co oznacza, że ​​wygranie pojedynków będzie dla ciebie trudniejsze.
 • Ta funkcja kosztuje dużo pieniędzy, przez co jest niedostępna dla wielu użytkowników.
 • Wybór mapy to czasem strata czasu, ponieważ często opóźnia się lub w ogóle nie działa.

Ukończ swoje zadania

Wykonywanie zadań daje bezpośredni dostęp do większej liczby PD. Jedno z najbardziej korzystnych zadań, jakie możesz wykonać, ma miejsce w okresie świątecznym. To wydarzenie generuje epickie prezenty, dzięki którym możesz zdobyć ogromną ilość punktów doświadczenia. W niektórych przypadkach cztery Prezenty zapewniają więcej PD niż wygranie dwóch gier bez żadnych prezentów.

Jak szybko awansować w Hypixel Skyblock?

Omówiliśmy kilka sposobów, w jakie możesz szybko awansować poprzez zadania i specjalny ekwipunek. Ale w Hypixel Skyblock możesz także skupić się na rozwijaniu określonych umiejętności, takich jak:

Walka

Najskuteczniejszym sposobem na usprawnienie walki jest wykonywanie Lochów. Jeśli chodzi o twoją konfigurację, rozważ F4, F6 lub F7 z legendarnym zwierzakiem wilka poziomu 100. Jeśli Lochy nie są dostępne, zmierz się z T4 Revenants.

Rolnictwo

Aby przyspieszyć rozwój umiejętności rolniczych, zbuduj farmę trzciny cukrowej lub dyni (około trzech warstw) i zbierz ją za pomocą odpowiedniego narzędzia. W zależności od rodzaju farmy możesz użyć dyni do kostek lub motyki z trzciny cukrowej Turing. Zysk XP z farm trzciny cukrowej i dyni jest mniej więcej taki sam.

Plądrowanie

Podnoszenie poziomu umiejętności Żerowania jest proste. Wszystko, czego potrzebujesz, to drzewo trudów i legendarna małpa na 100 poziomie. Gdy oba składniki będą na miejscu, zacznij siekać Dark Oak Trees. Możesz wybrać Jungle Wood lub Acacia, jeśli zarośla są zbyt gęste. Wyposażenie zestawu zbroi Młodego Smoka może również pomóc w poruszaniu się wraz z 500% wzrostem prędkości.

Jak szybko awansować w walce w Hypixel?

Podnoszenie poziomu umiejętności bojowych w Hypixel zwykle zajmuje trochę czasu. Mimo to możesz przyspieszyć ten proces za pomocą kilku wypróbowanych i sprawdzonych taktyk.

Możesz podnieść rangę umiejętności walki, eliminując moby z Deep Cavern, jeśli jesteś nowy w grze. Na przykład zabicie Slime w Emerald Mine daje od 12 do 16 punktów doświadczenia, w zależności od poziomu. Szkielety i zombie w kopalni diamentów dają ci 20 PD, podczas gdy szkielety i zombie z Obsydianowej kopalni generują 24 PD.

Z drugiej strony, weterani i gracze, którzy zaszli daleko w Hypixel, mogą lepiej uprawiać Enderman (38 XP) i Zealots (40 XP). Zabijanie Zealtosa jest trudniejsze dla graczy, którzy noszą Zbroję Endera tylko ze swoim Aspektem Końca. Dlatego trzymaj się Endermana, jeśli możesz go szybko wysłać.

Jak szybko podnieść poziom zwierząt w Hypixel

Podnoszenie poziomu Hypixel Pet jest również dobrym pomysłem, aby upewnić się, że może nadążyć za tobą, jeśli chodzi o umiejętności. Szereg działań podnosi ich poziom umiejętności, w tym:

 • Combat Pets: Wyeliminuj Revenanty T4/T5 lub moby F4.

 • Zwierzęta domowe: dużo łowić.

 • Mining Pets: Kupuj Snow Minions i wypełniaj wydarzenia/prowizje w kopalniach.

 • Alchemy Pets: Wykonuj alchemię.

 • Zaklinanie zwierzaków: Użyj tabeli eksperymentów.

Jak szybko awansować gildię w Hypixel

Jednym z najszybszych sposobów na podniesienie poziomu gildii Hypixel jest udział w grach zręcznościowych. Niektóre z twoich najlepszych opcji to pojedynki i powiedzenia. Inne gry również mogą być bardzo korzystne.

Wykonaj poniższe czynności, aby rozpocząć grę zręcznościową:

 1. W grze kliknij prawym przyciskiem kompas.

 2. Wybierz „Gry zręcznościowe”, aby wejść do lobby.

 3. Przejdź do Tablicy Play, a zobaczysz kilka znaków.

 4. Kliknij prawym przyciskiem myszy znak gry, w którą chcesz zagrać.

Jak szybko zwiększyć poziom wędkowania w Hypixel

Podnoszenie poziomu umiejętności wędkarskich w Hypixel sprowadza się do twojego wyposażenia. Najlepiej jest trzymać się Rod of Legends i Fish Bait. Spiked Bait może dać ci więcej morskich stworzeń, ale generuje mniej XP.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jaki jest najwyższy poziom umiejętności, jaki można uzyskać w Hypixel?

Nie wszystkie umiejętności w Hypixel mają ten sam limit. Oto krótki przegląd:

• Maksymalny poziom 60: rolnictwo, czarowanie, górnictwo i walka

• Maksymalny poziom 50: żerowanie, oswajanie, stolarstwo, wędkarstwo, lochy i alchemia

• Maksymalny poziom 25: Tworzenie run i społecznościowe

Wyższe poziomy zapewniają płynną żeglugę

Jedynym sposobem na pokonanie problemów z Hypixelem jest szybkie awansowanie. Gdy twoje umiejętności się poprawią, zbieranie zapasów, polowanie i walka będą znacznie łatwiejsze. Odblokowuje również nową zawartość, dzięki czemu gra jest jeszcze przyjemniejsza.

Jaki jest Twój obecny poziom w Hypixel? Jakie umiejętności chciałbyś najbardziej poprawić? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.