Jak przejść do telewizji na żywo w Hulu Live?

Hulu Live to ponadprzeciętna usługa medialna, która jest zarówno urządzeniem do przesyłania strumieniowego, jak i platformą nadawczą dla telewizji na żywo. Hulu zaleca posiadanie połączenia internetowego co najmniej 8,0 Mb/s, aby oglądać swoją ofertę telewizji na żywo. W przeciwnym razie możesz napotkać błędy, takie jak problemy z zamrażaniem i buforowaniem.

Jak przejść do telewizji na żywo w Hulu Live?

Niezależnie od tego, niemożność przeskoczenia na żywo do Hulu podczas transmisji na żywo jest większym problemem. W tym opisie zobaczysz, jak wrócić do kanału telewizyjnego na żywo w środku programu na żywo.

Brak przeskakiwania do życia podczas nagrywania

Niektórzy użytkownicy skarżą się, że nie mogli wrócić do programu sportowego na żywo, jeśli Hulu już go nagrywał. Jedynym sposobem powrotu do transmisji na żywo jest przewinięcie programu lub programu sportowego do przodu.

Chociaż ten problem może być trudny do rozwiązania, zasadniczo zależy on od urządzenia, z którego korzystasz z Hulu. Oto jak wrócić do życia, jeśli możesz.

hulu

istnienie

Problemy z żywym ogniem Hulu

Fire Stick to cyfrowy odtwarzacz multimedialny, który może dostarczać treści przez Internet do dowolnego telewizora wysokiej rozdzielczości. Jest to niezwykle pomocne, jeśli nie masz inteligentnego telewizora i chcesz przesyłać strumieniowo treści Hulu przez Internet. Użytkownicy Fire Stick narzekali, że nie ma możliwości powrotu do programów na żywo, które również są nagrywane. Ten scenariusz jest często związany z transmisjami sportowymi.

Jeśli dodałeś program do "Moje rzeczy" folderu, Hulu automatycznie rozpocznie nagrywanie. Załóżmy, że istnieje program sportowy, który dodałeś do folderu „Moje rzeczy”. Teraz, gdy gra jest dostępna na żywo, a także nagrywana, masz trochę wolnego czasu. Decydujesz się pominąć to, co już się wydarzyło i wskoczyć do programowania na żywo, ale nie ma możliwości powrotu do transmisji na żywo. Jedyną opcją, jaką masz, jest przewinięcie programu do przodu, aby wrócić do transmisji na żywo.

Chociaż jest to problem, z którym Hulu prędzej czy później musi się zmierzyć, wydaje się, że w chwili pisania tego tekstu nie ma rozwiązania. Zazwyczaj abonenci telewizji na żywo mają dodatkową pozycję menu w głównej nawigacji o nazwie „Telewizja na żywo." Wybranie tej opcji daje widzom możliwość powrotu do transmisji na żywo z ostatniego oglądanego kanału. Ale to menu nie pojawia się na Hulu w Fire Stick.

hulu na żywo

Przełączanie na żywo Hulu nie ma problemów na Roku

Chociaż problem telewizji na żywo Hulu z Fire Stick jest dobrze udokumentowany, dowiedzieliśmy się, że problem nie istnieje dla użytkowników Roku. Jeśli używasz Roku i chcesz wrócić do programu na żywo Hulu, kliknij "Telewizja na żywo," osobna pozycja menu dostępna na głównej stronie nawigacji. Spowoduje to powrót do ostatniego oglądanego kanału na żywo.

Hulu i Vizio

Użytkownicy telewizorów inteligentnych Vizio mają problemy podobne do tych, którzy używają Fire Stick, gdy próbują wrócić do programu Hulu na żywo. Hulu powiedział, że wkrótce go rozwiąże. Jeśli nadal nie widzisz opcji o nazwie „Telewizja na żywo" na głównej stronie nawigacji „Hulu Live” poczekaj chwilę lub napisz o tym do Hulu.

Hulu Live działa na każdej innej platformie

Poza Fire Stick i Vizio użytkownicy nie doświadczyli żadnych problemów na innych urządzeniach podczas przełączania z powrotem na kanał telewizyjny na żywo podczas nagrywania. Ten scenariusz obejmuje systemy Android, Windows, iOS i Roku. ten "Telewizja na żywo" opcja jest dostępna na głównej stronie nawigacji Hulu dla abonentów telewizji na żywo i zalecamy jej użycie, aby powrócić do programowania na żywo.

Podsumowując, każda aplikacja do przesyłania strumieniowego zawiera pewien poziom problemów, ale usterka telewizji na żywo Hulu nie jest niczym do zignorowania. W końcu jest wiele sytuacji, w których chciałbyś oglądać transmisję na żywo podczas jej nagrywania, a to nigdy nie powinno stanowić problemu. Dla tych, którzy planują korzystać z Hulu Live TV, powyższe informacje wskażą najlepsze opcje.