Jak wyświetlić historię oglądania rolek na Instagramie?

Szukasz sposobu na ponowne obejrzenie rolek na Instagramie, z których korzystałeś jakiś czas temu? Jeśli tak, to jesteś we właściwym miejscu. Chociaż Instagram Reels to stosunkowo nowa funkcja na Instagramie, ludzie szybko się w niej zakochali. Pozwala tworzyć montaż wideo z najlepszych chwil i udostępniać je swoim obserwatorom. Ale oglądanie Kołowrotków innych ludzi to doskonały sposób na przedstawienie się nowym pomysłom i docenienie ich kreatywności.

Jak wyświetlić historię oglądania rolek na Instagramie?

Chociaż Instagram nie opracował jeszcze wbudowanego narzędzia, które pozwala szybko przeglądać historię oglądania, nadal możesz pobrać pełną historię oglądania za pomocą kilku prostych kroków.

Jak wyświetlić historię oglądania rolek na Instagramie?

Zobaczmy, jak możesz się do tego zabrać.

Rozwiązanie 1 – prośba o plik danych konta z Instagrama

Media społecznościowe zapewniły nam bezpłatne archiwum nie tylko naszych najlepszych chwil, ale także wyjątkowych chwil w życiu innych ludzi.

Gdy coś zostanie przesłane do mediów społecznościowych, może pozostać na zawsze. Może się to wydawać inwazją, ale w rzeczywistości oznacza to, że zawsze masz szansę przeżyć te wyjątkowe chwile. I to z pewnością prawda, jeśli chodzi o rolki na Instagramie.

Instagram prowadzi szczegółowy raport aktywności na koncie dla każdego użytkownika na platformie. Możesz nazwać to swoim dziennikiem aktywności – raportem, który szczegółowo opisuje wszystko, co zrobiłeś na Instagramie. Wszystko jest udokumentowane, od momentu zalogowania się do momentu wylogowania.

Raport zawiera szczegółowe informacje o wszystkich rolach, które obejrzałeś na swoim koncie. Otrzymanie raportu oznacza, że ​​masz linki do wszystkich tych filmów.

Aby wyświetlić raport dotyczący konta, musisz złożyć oficjalną prośbę na Instagramie. Oto jak to zrobić:

 1. Zaloguj się na swoje konto na Instagramie na komputerze. Jeśli nie masz aplikacji komputerowej Instagram, przeglądarka, taka jak Chrome lub Internet Explorer, będzie działać dobrze.

 2. Kliknij swój awatar profilu w prawym górnym rogu ekranu. Powinno to otworzyć stronę zarządzania Twoim profilem.

 3. Wybierz "Ustawienia" z menu rozwijanego. Po lewej stronie ekranu powinno być widoczne rozwinięte menu ustawień.

 4. Kliknij „Prywatność i bezpieczeństwo”.

 5. Przewiń w dół do „Pobieranie danych”.

 6. W tym momencie powinno otworzyć się nowe okno z prośbą o podanie adresu e-mail, na który chcesz otrzymać zgłoszenie. Nie musi to być adres, którego użyłeś podczas rejestracji na platformie. Pamiętaj jednak, aby podać prawidłowy adres, do którego możesz uzyskać dostęp bez problemów.

 7. Po wprowadzeniu prawidłowego adresu e-mail kliknij „Dalej”.

 8. Zostaniesz poproszony o podanie hasła do konta na Instagramie.

 9. Kliknij „Poproś o pobranie”, aby zakończyć proces. Następnie zespół wsparcia Instagram zagłębi się w Twoje archiwa, aby wygenerować raport dotyczący konta. Proces może potrwać kilka minut lub dłużej, w zależności od tego, jak aktywny jesteś na Instagramie.

 10. Po otrzymaniu oficjalnej poczty z Instagrama kliknij „Pobierz informacje”.

 11. Zostaniesz poproszony o podanie danych logowania do konta, aby potwierdzić swoją tożsamość. Wprowadź dane, a następnie naciśnij przycisk „Zaloguj się”.

 12. Zostaniesz teraz przekierowany na nową stronę zawierającą krótki opis rodzaju informacji, które zamierzasz pobrać, oraz kilka wskazówek, jak z nich korzystać. Kliknij „Pobierz informacje”, gdy będziesz gotowy, aby kontynuować.

 13. Po pomyślnym pobraniu pliku kliknij go dwukrotnie. Powinno to rozpakować plik i wyświetlić listę folderów zawierających Twoje dane.

 14. Kliknij dwukrotnie folder o nazwie „Treść”.

 15. Przewiń podmenu Treść i kliknij plik o nazwie „reels.html”. Powinno to otworzyć listę linków do każdego Reel, który kiedykolwiek oglądałeś.

 16. Aby obejrzeć dany Reel, wystarczy uruchomić link w przeglądarce.

I to wszystko. Ta metoda może zająć trochę czasu, ale jest niezawodnym sposobem przeglądania historii oglądania.

Rozwiązanie 2 – Śledzenie zapisanych bębnów

Jedną z najlepszych rzeczy na Instagramie Reels jest to, że jest wyposażony w przycisk zapisywania. Możesz zapisać Bębny, które kradną twoje serce i oglądać je, kiedy tylko chcesz.

Oto jak uzyskać dostęp do zapisanych treści:

 1. Zaloguj się.

 2. Stuknij w swój awatar profilu w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Stuknij ikonę hamburgera, aby otworzyć sekcję zarządzania treścią.

 4. Stuknij w „Zapisane”. W tym momencie powinna otworzyć się nowa strona, na której powinieneś zobaczyć wszystkie zapisane posty po jednej stronie i zapisane rolki po drugiej.

 5. Aby obejrzeć dowolny z zapisanych bębnów, po prostu dotknij go.

Nawet jeśli nie masz pewności, czy zapisałeś konkretną rolkę, której szukasz, dostęp do zapisanych postów zajmuje tylko kilka chwil, więc warto.

Rozwiązanie 3 – Śledzenie lubianych przez Ciebie bębnów

Być może po obejrzeniu podarowałeś rolkom, które warto ponownie odwiedzić.

Za każdym razem, gdy lubisz Rolkę, algorytmy Instagrama odnotowują i przechowują te informacje w sekcji ustawień Twojego konta. Dzięki temu możesz łatwo zobaczyć wszystkie bębny, które Ci się podobają, za pomocą zaledwie kilku dotknięć. Oto jak:

 1. Zaloguj się.

 2. Stuknij w swój awatar profilu w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Stuknij ikonę hamburgera, aby otworzyć sekcję zarządzania treścią.

 4. Stuknij ikonę „Ustawienia” u dołu ekranu.

 5. Po otwarciu sekcji ustawień wybierz „Konto” z dostępnych opcji.

 6. Po otwarciu strony kont przewiń w dół i dotknij „Opublikuj, co Ci się podobało”. Powinno to otworzyć nową stronę, na której będą wyświetlane wszystkie posty i rolki, które polubiłeś od czasu pierwszej rejestracji.

 7. Aby obejrzeć kołowrotek, po prostu dotknij go.

Przeżyj swoje najlepsze chwile

Instagram zawiera mnóstwo wspaniałych funkcji, ale nie ma oficjalnego sposobu przeglądania historii oglądania Kołowrotków. Zamiast polegać na szczęściu i mieć nadzieję, że te stare perełki znów się pojawią, możesz zajrzeć do swoich archiwów i poszukać ich.

Po pierwsze, możesz złożyć oficjalną prośbę o dane konta do zespołu wsparcia Instagrama. Ta metoda działa najlepiej, jeśli jest cała masa rolek, które chciałbyś obejrzeć, ale nie masz czasu na szukanie ich pojedynczo.

Możesz też przejść do sekcji ustawień i wyświetlić zapisane lub polubione bębny. Istnieje duża szansa, że ​​znajdziesz film, którego szukasz, zwłaszcza jeśli masz zwyczaj zostawiania po sobie reakcji lub komentarzy do filmów, w których się zakochałeś.

Czy próbowałeś uzyskać dostęp do historii oglądania na Instagramie za pomocą którejkolwiek z metod omówionych w tym artykule? Jak poszło?

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.