Jak usunąć konto Grubhub

Grubhub to wygodna usługa dostawy, ale jak każda inna aplikacja ma swoje wady. Jednym z głównych problemów jest ograniczony zakres często zadawanych pytań na stronie pomocy technicznej Grubhub – na przykład prawie nie ma informacji o tym, jak dezaktywować swoje konto. Jeśli chcesz opuścić Grubhuba jako klient lub kierowcę, ale nie wiesz, jak to zrobić, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Jak usunąć konto Grubhub

W tym przewodniku wyjaśnimy, jak usunąć konto Grubhub i jak anulować członkostwo. Dodatkowo odpowiemy, jak reaktywować konto kierowcy, dlaczego Twoje zamówienie zostało anulowane i jak usunąć pozostawioną recenzję.

Jak usunąć swoje konto Grubhub?

Jeśli chcesz trwale usunąć swoje konto Grubhub i wszystkie powiązane informacje, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Wejdź na stronę Grubhub i zaloguj się na swoje konto. Nie można tego zrobić za pomocą aplikacji mobilnej.
 2. Przejdź do strony usuwania danych.

 3. Kliknij „Prześlij prośbę”.

 4. Wybierz „Usuń”, aby zażądać usunięcia swoich danych osobowych z Grubhub.

 5. Poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Uwaga: usunięcie konta Grubhub jest nieodwracalne.

Jak usunąć swoje konto Grubhub?

Możesz usunąć swoje konto Grubhub w zaledwie kilku krokach, ale pamiętaj, że jest to nieodwracalne. Jeśli nadal chcesz kontynuować, wykonaj poniższe czynności:

 1. Wejdź na stronę Grubhub i zaloguj się na swoje konto. Nie można tego zrobić za pomocą aplikacji mobilnej.
 2. Przejdź do strony usuwania danych.

 3. Kliknij „Prześlij prośbę”.

 4. Wybierz „Usuń”, aby zażądać usunięcia swoich danych osobowych z Grubhub.

 5. Poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Jak zamknąć swoje konto Grubhub?

Jeśli nie chcesz trwale usuwać swojego konta, ale chcesz zrobić sobie przerwę i anulować członkostwo, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Otwórz Grubhub w swojej przeglądarce i zaloguj się.
 2. Kliknij „Cześć, [Twoje imię]!” w prawym górnym rogu ekranu.

 3. Wybierz opcję „Grubhub +” z menu rozwijanego.

 4. Kliknij „Anuluj członkostwo”.
 5. Wybierz opcję „Kontynuuj anulowanie”.

Aby zamknąć konto Grubhub w aplikacji mobilnej, wykonaj poniższe czynności:

 1. Otwórz aplikację mobilną Grubhub i zaloguj się.

 2. Dotknij "Konto" u dołu ekranu.

 3. Wybierz opcję „Grubhub +” z menu rozwijanego.

 4. Dotknij "Anuluj członkostwo".
 5. Wybierz opcję „Kontynuuj anulowanie”.

Jak usunąć swoje konto sterownika Grubhub?

Usunięcie konta kierowcy Grubhub nie jest tak proste, jak konta klienta – musisz skontaktować się z zespołem wsparcia. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Odwiedź stronę pomocy technicznej sterownika Grubhub.
 2. W sekcji „Prześlij żądanie” wybierz „Dostarcz formularz zgłoszeniowy dla partnerów”.
 3. Wypełnij formularz i poproś o dezaktywację konta kierowcy.
 4. Pozostań w kontakcie z członkiem zespołu wsparcia, aby kontynuować swoją prośbę.

Opcjonalnie możesz wysłać e-mail do działu obsługi klienta Grubhub, aby poprosić o usunięcie konta kierowcy. Wykonaj poniższe kroki:

 1. Zaloguj się na konto e-mail powiązane z kontem kierowcy Grubhub.
 2. Napisz e-mail na adres [email protected] wyjaśniający, że chcesz usunąć konto kierowcy. Dołącz wszelkie szczegóły, które uznasz za konieczne.
 3. Pozostań w kontakcie z członkiem zespołu wsparcia, aby kontynuować swoją prośbę.

Uwaga: nie można usunąć konta kierowcy bez bezpośredniego kontaktu z pomocą techniczną Grubhub. Jednak Twoje konto zostanie automatycznie dezaktywowane po czterech miesiącach nieużywania go.

Jak usunąć stare konto Grubhub?

Czasami usunięcie starego konta nie jest takie proste. Jeśli zapomniałeś hasła, możesz spróbować usunąć swoje dane, kontaktując się z obsługą klienta:

 1. Zaloguj się na konto e-mail połączone z kontem Grubhub.
 2. Napisz wiadomość e-mail na adres [email protected] z informacją, że chcesz usunąć stare konto. Dołącz wszelkie szczegóły, które uznasz za konieczne.
 3. W wierszu tematu wpisz „Prośba o usunięcie starego konta” lub podobną.
 4. Pozostań w kontakcie z zespołem pomocy technicznej, aby rozwiązać swoją prośbę.

Opcjonalnie możesz samodzielnie zresetować hasło i usunąć konto, wykonując poniższe czynności:

 1. Odwiedź stronę resetowania hasła na stronie Grubhub.
 2. Wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem Grubhub.
 3. Zaloguj się na swój adres e-mail i kliknij link wysłany przez Grubhub, aby zresetować hasło.
 4. Zaloguj się na swoje konto Grubhub i przejdź do strony usuwania danych.
 5. Kliknij „Prześlij prośbę”.

 6. Wybierz „Usuń”, aby zażądać usunięcia swoich danych osobowych z Grubhub.

 7. Poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

Jeśli straciłeś ukochaną osobę i musisz anulować jej konto Grubhub, możesz to zrobić, kontaktując się również z obsługą klienta. Oto, co musisz zrobić:

 1. Napisz wiadomość e-mail na adres [email protected] z informacją, że chcesz usunąć konto osoby zmarłej.
 2. Opcjonalnie skorzystaj z pomocy czatu online na stronie Grubhub.
 3. Dołącz wszelkie dokumenty, które mogą udowodnić sytuację.
 4. Pozostań w kontakcie z obsługą klienta, aby usunąć konto.
Pomoc dla Grubhub

Często Zadawane Pytania

Przeczytaj tę sekcję, aby dowiedzieć się więcej o swoim koncie Grubhub, recenzjach i zamówieniach.

Jak ponownie aktywować moje konto Grubhub?

Usunięcie konta na Grubhub jest nieodwracalne – będziesz musiał utworzyć nowe. Jeśli jednak pracowałeś jako sterownik dla Grubhub i Twoje konto zostało dezaktywowane, możesz je ponownie aktywować, wykonując następujące czynności: u003cbru003e1. Odwiedź stronę pomocy technicznej Grubhub u003ca rel=u0022noreferrer noopeneru0022 href=u0022//driver-support.grubhub.com/hc/en-us/requests/newu0022 target=u0022_blanku0022u003edriveru003c/au003e.u003cbru003e2. W sekcji „Prześlij żądanie” wybierz „Formularz zgłoszenia partnera dostawy”.u003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-245897u0022 style=u0022width: 550px;u0022 src=u0022//www.alphr.com/wp-content/uploads/2021/03 /Screenshot_6-94.pngu0022 alt=u0022u0022u003eu003cbru003e3. Wypełnij formularz. Wpisz swój adres e-mail i temat, dodając wszelkie niezbędne szczegóły i dokumenty.u003cbru003e4. W sekcji „Wybierz temat” wybierz „Jestem partnerem dostawy Grubhub”, a następnie „Reaktywuj moje konto”.u003cbru003e5. Kliknij „Prześlij” u dołu strony.u003cbru003e6. Poczekaj, aż skontaktuje się z Tobą członek zespołu pomocy technicznej.u003cbru003eUwaga: jeśli nadal posiadasz kartę kierowcy Grubhub, dołącz jej kopię i ubezpieczenie samochodu.u003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-205910u0022 style=u0022width: 900pxu0022 src=u0022//www.techjunkie.com/wp-content/uploads/2021/03/Grubhub-Request.jpgu0022 alt=u0022Grubhub Requestu0022u003e

Czy mogę usunąć recenzję z Grubhuba?

Zabawne, że nie możesz edytować ani usunąć recenzji pozostawionej przez Grubhub. Tylko same restauracje mogą zgłosić recenzję i poprosić o jej usunięcie. W związku z tym najlepsze, co możesz zrobić, to skontaktować się z restauracją i poprosić ją o odwołanie się od Twojej recenzji. Najlepszym sposobem na zrobienie tego jest e-mail – w ten sposób restauracja może dołączyć dowód Twojej prośby, kontaktując się z obsługą Grubhub. Nie zapomnij podać nazwiska na recenzji i daty dostawy.

Dlaczego Grubhub anuluje zamówienia?

Twoje zamówienie Grubhub może zostać anulowane z wielu powodów. Najczęściej problem leży w restauracji, a nie w dostawie. Być może to, co zamówiłeś, jest niedostępne lub restauracja ma dużą liczbę zamówień. Czasami anulowanie może nastąpić z powodu problemów technicznych.

Wybierz najlepszą opcję komunikacji

Mamy nadzieję, że z pomocą naszego przewodnika udało Ci się zlikwidować swoje konto Grubhub. Jak widać, dezaktywacja konta klienta jest zauważalnie łatwiejsza niż usunięcie konta kierowcy. Na szczęście wsparcie Grubhuba jest ogólnie pomocne i szybko udziela odpowiedzi. Jeśli jesteś kierowcą, skontaktuj się bezpośrednio z członkami zespołu Grubhub, korzystając z formularza zgłoszeniowego w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z Twoją rutyną pracy. Jako klient korzystaj z opcji szybkiego czatu online w przypadku drobnych pytań i wysyłaj e-mail do pomocy technicznej, aby rozwiązać poważne problemy.

Jakie są Twoje przemyślenia na temat braku możliwości usuwania i edytowania własnych recenzji na Grubhub? Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy poniżej.