Jak korzystać ze Zdjęć Google, aby naprawić zamknięte oczy?

W Internecie można znaleźć wszelkiego rodzaju plotki dotyczące Zdjęć Google. Jednym z nich jest to, że platforma posiada funkcję, która pozwala naprawić zamknięte oczy na zdjęciach. Niestety, nie ma takiej funkcji w Zdjęciach Google, ponieważ jest to przechowywanie zdjęć w chmurze, a nie narzędzie do edycji zdjęć.

Jak korzystać ze Zdjęć Google, aby naprawić zamknięte oczy?

Jeśli chcesz naprawić zamknięte oczy na zdjęciach, musisz użyć innej aplikacji innej firmy lub oprogramowania do edycji zdjęć, takiego jak Photoshop. Zostań z nami, a podpowiemy Ci, których aplikacji użyć, aby naprawić zamknięte oczy na Twoich ulubionych zdjęciach.

Doskonałe zdjęcia z zamkniętymi oczami

Nie ma nic gorszego niż zrobienie zdjęcia ze znajomymi tylko po to, by zdać sobie sprawę, że jedno z was zamknęło oczy. Na szczęście niektóre aplikacje i zaawansowane pakiety do edycji zdjęć mogą pomóc w połączeniu dwóch zdjęć w celu naprawienia zamkniętych oczu w ciągu kilku minut.

Użyj Zdjęć Google, aby naprawić zamknięte oczy

Bez względu na to, co słyszałeś, Zdjęcia Google nie mogą Ci w tym pomóc. Oto najlepsze narzędzia do naprawy zamkniętych oczu i innych niedoskonałości na Twoich zdjęciach.

Adobe Photoshop

Photoshop to aplikacja do edycji zdjęć. Istnieje od dziesięcioleci i przez lata widział wiele ulepszeń, aktualizacji i nowych narzędzi. Nie możemy przejść przez wszystkie z nich, ponieważ jest ich tak wiele, ale przeprowadzimy Cię przez proces usuwania zamkniętych oczu. Photoshop pomoże ci ulepszyć twoje zdjęcia lepiej niż jakiekolwiek inne oprogramowanie, ale proces ten wymaga trochę wysiłku do opanowania.

Naprawianie zamkniętych oczu

Kiedy nie możesz zrobić kolejnego zdjęcia z otwartymi oczami wszystkich, Photoshop może pomóc Ci naprawić istniejące za pomocą kilku prostych kliknięć. Poniższy samouczek opiera się na założeniu, że masz już zainstalowany program Photoshop na swoim urządzeniu. Oto, co musisz zrobić:

  1. Otwórz Photoshopa i załaduj zdjęcie, które chcesz naprawić. Załaduj także kolejne zdjęcie osoby z zamkniętymi oczami, ale z otwartymi oczami. Aby uzyskać najlepsze rezultaty, szukaj zdjęcia pod podobnym kątem.

  2. Wybierz "Plik" z menu, a następnie kliknij "Otwórz". Znajdź zdjęcie, które chcesz poprawić w swoich folderach. Załaduj drugie zdjęcie w ten sam sposób.

  3. Po otwarciu obu zdjęć wybierz narzędzie „Pióro” i narysuj okrąg wokół jednego oka na zdjęciu „otwartych oczu”. Spraw, aby była nieco szersza niż samo oko, aby zawierała trochę skóry pod i nad okiem. Kliknij prawym przyciskiem myszy wybrany obszar piórem i wybierz „Dokonaj wyboru”.

  4. Kliknij „Edytuj” w menu i wybierz „Kopiuj scalone”.

  5. Wróć do obrazu z zamkniętymi oczami i wybierz „Edytuj”, a następnie „Wklej”. Przesuń oko wycięte z drugiego obrazu na zamknięte oko na obrazie, który chcesz poprawić. Użyj narzędzia „Skaluj”, aby zmienić rozmiar oka, tak aby pasowało do zdjęcia.

  6. Na koniec użyj narzędzia „Smudge”, aby uzyskać ostateczny szlif. Wybierz narzędzie pędzel i wybierz najmniejszą wyblakłą końcówkę. Połącz krawędzie wklejonego oka z otaczającą skórą na zdjęciu, które chcesz edytować.

  7. Powtórz ten proces dla drugiego oka.

Facebook AI dla zamkniętych oczu

Najwyraźniej Facebook rozwija sztuczną inteligencję, która automatycznie zajmie się problemem zamkniętych oczu. W obecnym stanie sztuczna inteligencja wykorzystuje zdjęcia innych osób, aby naprawić te, które chcesz. Sztuczna inteligencja nadal tworzy kilka zdjęć typu Frankenstein i będzie wymagała dodatkowych ulepszeń, zanim zostanie wydana. Naukowcy szukają sposobu na włączenie technologii rozpoznawania twarzy, z której już korzysta Facebook.

Nowa sztuczna inteligencja jest w zaawansowanej fazie rozwoju, ale dokładna data aktualizacji wciąż nie jest znana. Jest jednak prawie pewne, że w niedalekiej przyszłości zobaczymy nowo opracowaną sztuczną inteligencję na naszych urządzeniach.

Zmień dowolne zdjęcie z odrobiną umiejętności

Photoshop to wciąż najlepsze narzędzie do edycji zdjęć. Może pomóc pozbyć się zamkniętych oczu, ale wymaga trochę wiedzy. Nasz krótki samouczek powinien wystarczyć, aby wskazać ci właściwy kierunek, ale będziesz musiał poświęcić trochę czasu na ćwiczenie opanowania programu Photoshop. Jeśli włożysz w to trochę wysiłku, możesz za każdym razem ulepszyć swoje zdjęcia.

Jak naprawić zamknięte oczy na swoich zdjęciach? Czy polegasz na Photoshopie, czy używasz innej aplikacji? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.