Jak uzyskać weryfikację na Twitterze [styczeń 2021]

Twitter to jeden z najłatwiejszych sposobów łączenia się z innymi ludźmi, markami i organizacjami. Aby pomóc poszerzyć grono odbiorców, możesz zweryfikować swoje konto na Twitterze. Pomoże Ci to zbudować wiarygodność jako marki cyfrowej lub przynajmniej dać znać innym, że jesteś prawdziwą osobą.

Jak uzyskać weryfikację na Twitterze [styczeń 2021]

Zweryfikowane publiczne konto na Twitterze ma niebieską plakietkę z haczykiem w środku obok nazwy użytkownika. W ten sposób można stwierdzić, że Twitter upewnił się, że konto jest prowadzone przez osobę lub organizację reprezentowaną w profilu. Podobnie jak w przypadku innych serwisów społecznościowych, zweryfikowane konto jest pożądanym znacznikiem wyboru, który pokazuje Twoim obserwatorom, że jesteś prawdziwy.

Jak można zweryfikować się na Twitterze? Zrobimy to dla Ciebie krok po kroku. Wyposażymy Cię we wszystko, czego potrzebujesz, aby zweryfikować Twoje konto na Twitterze jako osoba fizyczna lub marka. Po weryfikacji Twoje konto na Twitterze ma wyższy poziom ochrony przed naruszeniami Regulaminu. Dzięki temu możesz zwiększyć wzrost zainteresowania publicznego na platformie.

Twitter oficjalnie ogłosił nową politykę weryfikacji w grudniu 2020 r. To powiedziawszy, zaktualizujemy artykuł, gdy zostanie opublikowany. Do tego czasu nie ma możliwości ubiegania się o weryfikację konta. Ale omówimy to nieco dalej w tym artykule.

Wymagania wstępne weryfikacji na Twitterze

W ogłoszeniu na Twitterze z grudnia 2020 r. firma stwierdziła, że ​​pojawi się nowa opcja samoobsługi do weryfikacji. Zanim otrzymasz niebieską odznakę, musisz skorzystać z linków i przedstawić dowód, kim jesteś. W tym artykule zamieściliśmy poprzednie instrukcje, ponieważ są one bardzo podobne do tego, czego oczekujemy, gdy weryfikacja stanie się ponownie dostępna.

Będziesz musiał zrobić kilka rzeczy, zanim poprosisz o weryfikację przez Twittera. Po zakończeniu będziesz na dobrej drodze do wyświetlenia plakietki weryfikacyjnej Twittera na swoim profilu na Twitterze. To jest to, czego będziesz potrzebować

Przykład zweryfikowanego konta na Twitterze
 • Będziesz potrzebować numeru telefonu, który został zweryfikowany przez Twitter jako działający i zgodny z prawem.
 • Upewnij się, że potwierdziłeś swój adres e-mail powiązany z Twoim kontem na Twitterze. Twój adres e-mail powinien być tym, który jest powiązany z Twoim osobistym kontem na Twitterze, marką lub organizacją.
 • Twoja data urodzenia musi być powiązana z Twoim kontem na Twitterze. Nie dotyczy to stron tworzonych dla firmy, marki lub organizacji.
 • Będziesz musiał połączyć aktywną witrynę internetową powiązaną z Twoim kontem.
 • Tweety muszą być widoczne dla publiczności. Można to zmienić w ustawieniach tweetów.

Czy prosisz o weryfikację osobistego profilu konta na Twitterze? Następnie musisz również przesłać kopię ważnego oficjalnego dokumentu tożsamości wydanego przez organ państwowy. Może to być Twoje prawo jazdy lub paszport. Służy do potwierdzania Twojej prośby i jest usuwany po zakończeniu.

Zalecane warunki profilu konta na Twitterze

W drodze do uzyskania zweryfikowanego konta na Twitterze należy wprowadzić pewne warunki, aby tak się stało.

 • Jeśli używasz osobistego konta na Twitterze, aby Cię reprezentować, Twoją nazwą użytkownika jest albo Twoje prawdziwe nazwisko, albo pseudonim sceniczny.
 • Kiedy reprezentujesz firmę, współpracę lub markę, konto na Twitterze powinno również odzwierciedlać to w nazwie.
 • Twoje zdjęcia profilowe i nagłówkowe są istotne i reprezentatywne dla Ciebie i Twojej firmy lub marki.
 • Biografia powiązana z kontem na Twitterze wyraża Twoją misję, zamiar lub doświadczenie.

Oto kilka dodatkowych wskazówek i przypomnień, które pomogą w tym procesie. Mogą one pomóc Twojemu kontu na Twitterze uzyskać wyższy wynik akceptacji weryfikacji.

Zalecane środki bezpieczeństwa

Oprócz informacji, które podajesz do weryfikacji, musisz również zwracać uwagę na szczegóły bezpieczeństwa. Zhakowane konto jest znacznie mniej podatne na weryfikację. Strony informacyjne Twittera sugerują, co następuje:

 • Włącz weryfikację logowania, aby przed zalogowaniem wymagane było ponowne sprawdzenie bezpieczeństwa.
 • Pozostaw włączone weryfikacyjne funkcje automatycznej rejestracji.
 • Bądź wybredny, jeśli chodzi o aplikacje innych firm, które mogą uzyskać dostęp do Twojego Twittera.
 • Zabezpiecz adres e-mail powiązany z Twoim kontem.

Kiedy Twitter prosi o więcej informacji?

Twitter może poprosić o więcej informacji, aby zweryfikować Twoje konto. W razie potrzeby najlepiej przekazać Twitterowi wszelkie dodatkowe informacje, o które proszą. Jeśli zastosujesz się do tego, będziesz mieć większą szansę na zweryfikowanie na Twitterze.

Kiedy zdecydujesz się zweryfikować swoje konto na Twitterze, musisz być zalogowany na konto proszące o weryfikację. Następnie musisz wypełnić formularz prośby o weryfikację. Po przesłaniu prośby otrzymasz wiadomość e-mail z Twittera.

Co sprawi, że stracę status weryfikacji?

Obecnie niektóre działania w witrynie mogą uniemożliwić Ci weryfikację. Ważne jest, aby zanotować je przed kontynuowaniem.

 • Celowo wprowadzać w błąd innych członków, zmieniając nazwiska, biografię lub zdjęcia, które nie odzwierciedlają Twojej tożsamości.
 • Przemoc, niebezpieczne zachowanie, samookaleczanie, nękanie lub mowa nienawiści.
 • Nieodpowiednie obrazy.
 • Angażowanie się w działania naruszające zasady i warunki.

Weryfikacja na Twitterze w 2021 r.

Od czasu opublikowania tego posta wprowadzono wiele zmian w polityce poświadczeń w mediach społecznościowych. Fałszywe informacje i oszustwa phishingowe spowodowały, że Twitter i inne podmioty zaostrzyły ograniczenia dotyczące weryfikacji konta.

Zaglądaj tu często, ponieważ od początku 2020 r. Twitter tymczasowo zawiesił proces weryfikacji. W związku z tym całkowicie nowe weryfikacje zostały wstrzymane.

Jeśli chcesz spróbować weryfikacji, po prostu odwiedź stronę weryfikacji konta na Twitterze, aby rozpocząć proces.

W niektórych przypadkach twórcom YouTube może być trudniej utrzymać aktualny stan weryfikacji na platformie hosta. Może to odzwierciedlać powiązane z nimi konta na Twitterze. Ważne jest, aby zaktualizowana wersja zasad weryfikacji Twittera była zapisana lub łatwo dostępna. Odwołuj się do niej często.

Co mam zrobić, jeśli moja pierwsza próba weryfikacji się nie powiedzie?

Możesz poprosić o kolejną weryfikację na Twitterze dla tego samego konta 30 dni po odrzuceniu Twojej pierwszej prośby. Twitter może poprosić o edytowanie niektórych części Twojego profilu konta na Twitterze lub mogą wymagać dodatkowych informacji.

Postępuj zgodnie z instrukcjami Twittera, aby Twoje konto na Twitterze spełniało standardy weryfikacji. Następnie ponownie prześlij prośbę o weryfikację na Twitterze.

Otóż ​​to. Możesz teraz wyjść i zweryfikować swoje konto na Twitterze. Po prostu wykonaj zalecane przez nas kroki, a następnie trzymaj kciuki.

W przypadku odmowy nowej polityki weryfikacji

Czy Twoja wcześniej zatwierdzona weryfikacja została odrzucona? Zasady weryfikacji ulegają zmianie. Podobnie jak zasady ponownego składania wniosków. Jeśli Twój status weryfikacji został zmieniony, być może będziesz musiał skontaktować się z działem obsługi klienta Twittera, aby uzyskać ponowne zatwierdzenie. Odwiedź Centrum pomocy Twittera, aby dowiedzieć się, jak skontaktować się z kimś z administracji w celu uzyskania pomocy. W przypadku aktualizacji zasad zawsze odsyłaj do Centrum pomocy Twittera.

Często Zadawane Pytania

Jak zweryfikować konto Periscope?

Jeśli masz zweryfikowane konto na Twitterze, powiązane konto Periscope również automatycznie otrzyma weryfikację.

Dlaczego Twitter nie weryfikuje kont?

Chociaż nie ma żadnych aktualizacji dotyczących aktualnej przerwy w weryfikacji, Twitter ogłosił tę samą przerwę w 2018 roku. Powodem, jak wspomniano, było to, że niebieski znacznik wyboru tracił swoją wartość i wyłączność.

Czy potrzebuję zweryfikowanego konta?

Chociaż nie przeszkodzi ci to w korzystaniu z żadnej funkcji aplikacji ani w budowaniu publiczności, zweryfikowane konto na Twitterze informuje twoich obserwujących, że jesteś legalny. Jeśli to możliwe, w tym czasie niezweryfikowanych kont spróbuj dodać @thereal przed swoim uchwytem na Twitterze.u003cbru003eu003cbru003eJeśli masz znak towarowy lub ktoś podszywa się pod Ciebie na Twitterze, nadal możesz zgłosić firmie. Odwiedź stronę pomocy Twittera i wybierz jeden z tematów, w których potrzebujesz pomocy. Jeśli ktoś próbuje ukraść Twoją tożsamość na platformie lub próbuje imitować Twoją markę, Twitter usunie konto, zakładając, że podasz wystarczającą ilość informacji.