Jak naprawić niewysłane wiadomości w Kik

Kik to jedna z najpopularniejszych aplikacji do czatowania wśród młodzieży na całym świecie. Aplikacja jest lekka i przyjazna dla użytkownika. Co więcej, nie musisz podawać swojego numeru telefonu, aby się zarejestrować.

Jak naprawić niewysłane wiadomości w Kik

Mimo to Kik nie jest doskonały i czasami użytkownicy napotykają problemy podczas próby wysłania wiadomości. Jeśli twoja wiadomość Kik nie przejdzie, co to oznacza?

A co ważniejsze, czy jest coś, co możesz z tym zrobić? W tym artykule wyjaśnimy, jak działają potwierdzenia wiadomości Kik i jak zoptymalizować aplikację.

Kiedy wiadomość utknęła

Kik ma prosty sposób na poinformowanie Cię o statusie wysłanej wiadomości. Jeśli widzisz obok litery „S”, oznacza to, że Twoja wiadomość nadal znajduje się na serwerze Kik. Nie został jeszcze dostarczony do odbiorcy.

Jeśli zobaczysz literę „D” w lewym górnym rogu tekstu, oznacza to, że wiadomość została dostarczona do odbiorcy, ale jeszcze jej nie otworzył. Wreszcie, jeśli litera „R” unosi się nad Twoimi słowami, oznacza to, że osoba, do której napisałeś, przeczytała Twoją wiadomość.

Ale co, jeśli zobaczysz te trzy kropki zamiast liter? Trzy kropki „…” oznaczają, że Twoja wiadomość nie dotarła na serwer i jest gdzieś w czyśćcu wiadomości Kik.

Kiedy widzisz trzy kropki, oznacza to, że masz problemy z połączeniem lub coś się dzieje z Twoim telefonem. Trzy kropki mogą pozostać przez kilka sekund, a następnie zmienić się w „S”, a następnie „D”. Ale jeśli nie widzisz „S” dłużej, czas działać.

Kik Twoja wiadomość nie została wysłana

Sprawdź swoje połączenie

Najpierw sprawdź swoje połączenie internetowe. Czy masz połączenie z Wi-Fi? A jeśli nie masz w pobliżu routera, czy Twoja komórkowa transmisja danych jest włączona?

Jeśli jesteś w domu, możesz spróbować zrestartować router. Ponadto, aby Twój telefon uzyskał najlepszy sygnał Wi-Fi, musisz znajdować się blisko routera.

Zaktualizuj Kik

Długoletni użytkownicy Kik wiedzą, że komunikator, chociaż doskonały, czasami może się zaburzyć. Kiedy zaczną się pojawiać błędy i usterki, prawdopodobnie oznacza to, że aktualizacja jest w drodze.

Przejdź więc do Sklepu Play lub App Store, aby upewnić się, że masz najnowszą wersję aplikacji. Jeśli nie możesz wysyłać wiadomości, aktualizacja prawdopodobnie rozwiąże Twój problem.

Wiadomość Kik nie została wysłana Jak naprawić

Kiedy wiadomość utknęła na „S”

Trzy kropki w komunikatorze Kik oznaczają, że urządzenie nie komunikowało się z aplikacją. Ale jak tylko połączenie zostanie nawiązane, na wyświetlaczu powinna pojawić się litera „S”. Jeśli jesteś nowy w Kik, możesz pomylić „S” ze statusem dostawy.

A potem zastanów się, dlaczego osoba, z którą piszesz, nie odpowiada. To potwierdzenie oznacza, że ​​Kik ma Twoją wiadomość i przekaże ją do odbiorcy – jeśli to możliwe. A jeśli widzisz, że paragon „Wysłane” wisi zbyt długo, może to oznaczać kilka rzeczy.

Odbiorca jest offline

Najczęstszym wyjaśnieniem, dlaczego w Twojej wiadomości jest napisane „S”, jest to, że odbiorca jest w tej chwili offline. Mogą nie mieć dostępu do Wi-Fi lub nie mają dostępu do danych mobilnych. Mogą też podróżować i nie chcą korzystać z telefonu za granicą.

Odbiorca usunięty Kik

Czy jesteś pewien, że osoba, do której próbujesz wysłać wiadomość, obecnie używa Kik? Mogli wcześniej korzystać z aplikacji, ale jeśli „S” jest trwałe, mogli usunąć aplikację.

Aby się upewnić, możesz spróbować skontaktować się z inną aplikacją i dać im znać, że wystąpił problem. Jeśli Twój znajomy nadal ma aplikację na swoim telefonie, być może musi ją zaktualizować.

Odbiorca Cię zablokował

To nie jest przyjemna myśl, ale osoba, do której piszesz, mogła Cię zablokować. Zablokowani użytkownicy Kik zobaczą tylko pokwitowanie „S” i nic więcej.

Jeśli chcesz sprawdzić, czy jesteś zablokowany, możesz spróbować dodać je do czatu grupowego i sprawdzić, czy to zadziała. Jeśli nie możesz ich dodać, jesteś zablokowany.

Wiadomość Kik nie została wysłana

Kik może być na dole

Istnieje szansa, że ​​serwery Kik nie działają. To nie zdarza się często, ale upewnij się, że możesz przejść do tej strony i sprawdzić status.

Będziesz mógł zobaczyć, kiedy ostatnio Kik miał problem i jakie są najczęstsze problemy z Kik. Możesz również zgłosić każdy problem, który napotykasz na tej stronie, nawet jeśli nic nie zostało zgłoszone oficjalnie.

Od trzech kropek do rachunku „R”

Najbardziej frustrującym potwierdzeniem przeczytania Kika jest litera „S”. Jeśli widzisz trzy kropki, wiesz, że to tylko problem z połączeniem, który można łatwo naprawić. Twoja wiadomość zostanie wysłana w mgnieniu oka. Ale jeśli „S” nie zamienia się szybko w „D”, wtedy zaczynasz się martwić.

Czy są offline? Czy usunęli Kika? A może cię zablokowali? Wszystkie te opcje są możliwe. Ale też Kik może być przez chwilę na dole.

Czy kiedykolwiek miałeś problem z wysłaniem wiadomości na Kik? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.