Jak zmienić kamerę w Kik

Może się to wydawać sprzeczne, ale wysyłanie SMS-ów to nie tylko wpisywanie tekstu i wysyłanie. To całe doświadczenie. SMS-y są teraz o wiele bardziej wizualne niż kiedykolwiek wcześniej. To samo dotyczy rozmów telefonicznych. Jeśli nie prowadzisz wideorozmów ze swoim najlepszym przyjacielem lub nie tworzysz gifów i nie przekazujesz ich wszystkim, nie korzystasz właściwie z aplikacji do przesyłania wiadomości.

Jak zmienić kamerę w Kik

Użytkownicy Kik to rozumieją. Jest to wiodąca aplikacja do anonimowego przesyłania wiadomości, która obecnie bardzo dobrze służy nastolatkom. Ale jakie są najciekawsze rzeczy w Kik? A jak zmieniasz funkcje, takie jak zmiana aparatu?

Zmiana kamer na Kik

Konfiguracja Kik jest bardzo prosta. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to pobrać aplikację. Udaj się do Sklepu Google Play, jeśli używasz telefonu z Androidem i do Apple Store, jeśli jesteś użytkownikiem iPhone'a. Jedną z najlepszych rzeczy w Kik jest to, że nie musisz podawać swojego numeru telefonu, aby z niego korzystać. Wystarczy ważny adres e-mail i hasło. Musisz jednak podać imię i nazwisko oraz nazwę użytkownika.

Po początkowej, łatwej konfiguracji możesz zacząć. A ponieważ wymiana zdjęć sprawia, że ​​Kik jest tak zabawny, zobaczmy, jak to działa.

  1. Gdy otworzysz Kik Messenger, wybierz jednego ze swoich znajomych, do którego chcesz wysłać zdjęcie lub wideo.
  2. U dołu ekranu stuknij ikonę zdjęcia (druga ikona od lewej).
  3. Aparat otworzy się i będziesz mógł zrobić zdjęcie jednym kliknięciem. Lub przytrzymanie, aby nagrać wideo.
  4. Teraz, aby zmienić z przedniego aparatu na tylną kamerę i odwrotnie, będziesz musiał dotknąć małej ikony telefonu, która wskazuje aparat z przodu do tyłu. Znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu.

Otóż ​​to. Wymaga tylko jednego dotknięcia. Po zrobieniu zdjęcia lub filmu będziesz mieć możliwość wysłania go bezpośrednio lub cofnięcia się i zrobienia kolejnego. To dobra opcja, jeśli Twoje selfie nieoczekiwanie się nie powiodły.

Kiki

Możesz także zmienić kamerę na Kik podczas rozmowy wideo. Wszystko, co musisz zrobić, to dwukrotnie dotknąć ekranu, a kamera cofnie się od przodu do tyłu lub na odwrót. Jest to przydatne narzędzie, ponieważ oznacza, że ​​nie musisz odwracać telefonu i nie mieć pewności, czy celujesz we właściwy sposób.

Kik Zmień kamerę

Wysyłanie zdjęć przez Kik

Jedną z interesujących funkcji Kik jest to, że pokazuje, kiedy zdjęcie zostało wysłane bezpośrednio, w tym właśnie momencie. Podobnie jak w przypadku wszystkich wieloplatformowych aplikacji do przesyłania wiadomości, możesz wysłać zdjęcie lub wideo z rolki aparatu lub bezpośrednio z aplikacji. Ale w przypadku Kik, gdy użyjesz aplikacji do zrobienia zdjęcia lub nakręcenia filmu, pod zdjęciem, w prawym rogu, pojawi się napis „Aparat”.

Oznacza to, do kogo wysyłasz zdjęcie, że zrobiłeś to zdjęcie lub nagrałeś film, gdy mówisz. Oznacza to, że nie wysyłasz selfie z premedytacją, na przykład pochodzącego z Twojego arsenału selfie. Raczej jak wyglądasz w tej chwili. Działa to również w obie strony. Możesz być pewien, że ktoś przekazuje Ci raport w czasie rzeczywistym o wszystkim, co się dzieje.

Jak zmienić kamerę na Kik

Kik Kluczowe cechy

Kik ma około 300 milionów użytkowników na całym świecie. Szacuje się, że około 40% to nastolatki z USA i Europy. Widać apel. Ma prosty interfejs i wiele emotikonów i naklejek do wyboru. Możesz także odkrywać boty i rozpoczynać rozmowy grupowe. Istnieją promowane czaty, w których również możesz stać się częścią. To świetny sposób na poznanie nowych ludzi bez poczucia zagrożenia, podając swój numer telefonu.

Zmień kamerę na Kik

Czy Kik jest dla Ciebie?

Jeśli szukasz niezawodnej aplikacji do przesyłania wiadomości, która nie będzie nalegać na Twój numer telefonu, Kik może być dobrą opcją. Ma wszystko, czego potrzebujesz od aplikacji do przesyłania wiadomości, a także kilka dodatkowych funkcji. Przełączanie kamery z przodu na tył jest łatwe i dobrze wiedzieć, że możesz to zrobić również podczas rozmowy wideo.

Jak dotąd Kik jest ulubieńcem nastolatków i młodych dorosłych. Ale nie ma żadnych zasad, o których można by mówić. Prosta i intuicyjna aplikacja do obsługi wiadomości zawsze znajdzie wielu użytkowników.

Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.