Jak wyrzucić kogoś z konta Hulu

Hulu to kolejna usługa przesyłania strumieniowego, która dodaje do naszego arsenału opcji rozrywki. Od filmów po programy telewizyjne i filmy dokumentalne, usługa zaczyna się od 5,99 USD miesięcznie. Subskrypcja często obejmuje oferty specjalne, które można uruchomić z innymi usługami, takimi jak Spotify i Disney+.

Jak wyrzucić kogoś z konta Hulu

Możesz nawet uzyskać opcje telewizji na żywo, co oznacza, że ​​może zastąpić tradycyjne programy kablowe i satelitarne. Usługi przesyłania strumieniowego są często udostępniane znajomym i członkom rodziny. Aby zwalczyć utratę przychodów, którą obserwuje firma, wdrożyła ograniczoną liczbę strumieni. Oznacza to, że tylko tyle osób może jednocześnie oglądać programy.

Podczas próby nadrobienia zaległości w ulubionym programie może pojawić się błąd informujący, że żadne strumienie nie są w tej chwili dostępne lub ktoś może mieć nieautoryzowany dostęp do Twojego konta.

Jeśli stoisz w takiej sytuacji, możesz uruchomić innych użytkowników ze swojego konta.

Czytaj dalej, aby uzyskać instrukcje dotyczące kolejnych kroków niezbędnych do urzeczywistnienia tego…

Podejrzana działalność

Być może już wiesz, kto używa twojego konta Hulu, a może tylko podejrzewasz, że ktoś inny korzysta. Tak czy inaczej, istnieją pewne znaki ostrzegawcze, że ktoś inny używa Twojego konta Hulu.

Prawdopodobnie największą czerwoną flagą, że ktoś inny niż Ty korzysta z Twojego konta Hulu, jest dostrzeganie dziwnych wyborów w polecanych filmach . Hulu ma funkcję, która porządkuje wszystkie treści, które aktualnie oglądasz, ale jeszcze nie skończyłeś.

Przeglądając tę ​​sekcję, możesz zobaczyć programy lub filmy, których nie oglądałeś. To nie jest usterka, oznacza to, że ktoś inny używa Twojego profilu do strumieniowego przesyłania treści.

Hulu pozwala dodawać różne profile, aby oddzielić treści wszystkich. Istnieje główny profil, który powinien być Twój, jeśli założysz konto, i mogą być inne. Profile zazwyczaj się pojawiają, ale jeśli nie wystarczy, że klikniesz ikonę profilu w prawym górnym rogu interfejsu Hulu.

Stąd kliknij „Zarządzaj profilami”, aby sprawdzić, czy są takie, które nie należą.

Inne i prawdopodobnie poważniejsze wskaźniki obejmują zmienione informacje kontaktowe i alerty logowania. Jeśli otrzymałeś wiadomość e-mail od Hulu z informacją, że pojawił się nowy login, warto to sprawdzić.

Powinieneś również sprawdzić, czy Twój adres e-mail jest aktualny, klikając profil w prawym górnym rogu i wybierając „Konto”. Tutaj zobaczysz, czy Twój adres e-mail został zmieniony.

Teraz, gdy omówiliśmy niektóre oznaki nieautoryzowanego dostępu, przejdźmy do tego, jak je usunąć i zabezpieczyć swoje konto.

No to ruszamy.

Jak kopnąć kogoś na Hulu

Aby wyrzucić kogoś z konta Hulu, wykonaj następujące czynności:

Kliknij ikonę swojego profilu (znajdującą się w prawym górnym rogu przeglądarki Hulu).

Ta opcja menu pojawi się i będziemy pracować od tego miejsca.

Przewiń stronę, która się pojawi i kliknij „Zarządzaj urządzeniami” w prawej kolumnie.

Tutaj możesz zobaczyć nazwy dowolnych urządzeń i ich datę pierwszego logowania. Niestety, nie otrzymasz adresów IP ani lokalizacji, jak w przypadku listy urządzeń Netflix, ale powinieneś być w stanie rozpoznać nieautoryzowane urządzenia.

Zakładając, że pojawi się urządzenie, które nie należy, Hulu ułatwia wykopanie użytkownika.

Kliknij „Usuń”

Wszystko, co jest nieznane lub wiesz, że nie powinno tam być, możesz szybko usunąć, klikając Usunąć, znajduje się obok konkretnego urządzenia. Na szczęście Hulu podaje tutaj daty dostępu, jeśli podałeś hasło swojemu kuzynowi w zeszłym tygodniu, prawdopodobnie jest to jego urządzenie.

Wyloguj się ze wszystkich urządzeń

Inną ciekawą rzeczą, jaką możesz zrobić, jest wylogowanie się ze wszystkich przeglądarek internetowych, oprócz tej, której obecnie używasz, bezpośrednio na swoim komputerze. Możesz to zrobić:

 1. Jeśli wrócisz do sekcji „Twoje konto”, kliknij Chroń swoje konto. Możesz go znaleźć w „Prywatność i ustawienia”.
 2. W wyskakującym okienku wybierz Wyloguj się ze wszystkich komputerów.

Każdy, kto zaloguje się na Twoje konto z dowolnego komputera, oprócz tego, na którym aktualnie się znajdujesz, zostanie z niego uruchomiony. Ale to nie powstrzyma ich na stałe, jeśli będą mieli twoje hasło!

Czas na nowe i ulepszone hasło do konta

Jak tylko uruchomisz każde urządzenie z konta Hulu, natychmiast zmień hasło. Jeśli ktoś był na Twoim koncie, oznacza to, że Twoje hasło zostało naruszone. Bez względu na to, czy dałeś im go celowo, czy nie, jest to ogromne naruszenie twojego osobistego bezpieczeństwa i należy się nim zająć szybko i bez litości. Rozwiązanie? Jeśli chcesz, aby pozostały poza Twoim kontem, musisz zmienić hasło.

Po zalogowaniu się na swoje konto Hulu:

 1. W sekcji „Twoje konto” znajdź „Hasło” i wybierz Zmiana.
 2. Wprowadź swoje aktualnie złamane hasło i wypełnij nowe, bezpieczniejsze hasło.
  • Twoje hasło powinno składać się z kombinacji wielkich i małych liter, cyfr i znaków specjalnych. Unikaj używania pełnych, angielskich słów. Zamiast tego wybierz frazę lub listę przypadkowych, niespójnych słów. Pomocna jest również długość. Dłuższe hasło jest trudniejsze do odgadnięcia niż krótsze. Przykładem może być [email protected]$hiR7, który jest po prostu BearAutomobileShirt w znacznie trudniejszym do odszyfrowania kontekście. To prawda, że ​​będziesz musiał sam zapamiętać to hasło, więc upewnij się, że jesteś w stanie w jakiś sposób przypomnieć sobie konkretne znaki, których używasz.
 3. Kliknij Zapisz zmiany kiedy skończysz, aby zakończyć proces.

Bądź mądry i nie podawaj nikomu tych informacji. Możesz uniknąć konieczności robienia tego ponownie, stosując dobre procedury i protokoły bezpieczeństwa. Jeśli udostępniasz swoje hasła innym, dobrym pomysłem może być skorzystanie z LastPass lub innej usługi udostępniania haseł.

Warto również zmienić zarejestrowany adres e-mail na nowy, ponieważ to również mogło zostać naruszone.

Aby to zrobić:

 1. Zgadłeś. Będzie w sekcji „Twoje konto”. Poszukaj „E-mail” i wybierz Zmiana.
 2. Zostanie wyświetlony Twój aktualny e-mail. Po prostu wpisz nowy e-mail i potwierdź go.
 3. Zostaniesz poproszony o podanie (nowo zmienionego) hasła. Wpisz go i kliknij Zapisz zmiany.

Usuwanie niechcianych profili

Jak sugeruje tytuł, czas usunąć wszystkie niechciane profile z konta Hulu. Tak jak każdy inny proces w tym artykule, ten będzie prosty. Tylko upewnij się, że kiedy będziesz gotowy do usunięcia profilu, masz 100% pewności, że to właśnie chcesz zrobić. Ten krok jest trwały.

Jeśli jesteś gotowy:

 1. Przesuń kursor i umieść go nad nazwą znajdującą się w prawym górnym rogu strony.
 2. Kliknij Zarządzaj profilami.
 3. Znajdź profil, który chcesz usunąć, i wybierz go. Pojawi się wyskakujące okienko.
 4. W wyskakującym okienku wybierz Usuń profil.
 5. Potwierdź to.

Profil już nie istnieje. Powtórz te kroki dla każdego profilu, który chcesz usunąć z konta.

Decyzja, czy w przyszłości pozwolisz swoim przyjaciołom i rodzinie przejąć od Ciebie Hulu, jest decyzją, którą możesz podjąć tylko Ty. JEDNAK, jeśli pomoże ci to w podjęciu decyzji, zastanów się, jak często chcesz powtarzać powyższe kroki, aby ponownie zabezpieczyć swoje konto Hulu, gdy wszystko się psuje (lub pojawi się kolejny sezon twoich historii). Może po prostu łatwiej byłoby zdobyć im kartę podarunkową Hulu i żyć dalej.

Często Zadawane Pytania

Ktoś zmienił moje hasło i nie mogę się zalogować. Co powinienem zrobić?

Zakładając, że zweryfikowałeś, że faktycznie używasz poprawnych danych logowania, ale Hulu mówi, że są one nieprawidłowe, powinieneś odwiedzić u003ca href=u0022//help.hulu.com/s/article/recover-email?language= Hulu en_US#no-accessu0022u003eSkontaktuj się z nami pageu003c/au003e. Wypełnij formularz i prześlij go do zespołu pomocy. u003cbru003eu003cbru003eOtrzymasz e-mail z instrukcjami dotyczącymi odzyskania konta. Po prostu przygotuj się na dostarczenie dowodu, takiego jak e-mail i informacje o płatności. Hulu może zalecić założenie zupełnie nowego konta i przekaże instrukcje, jak to zrobić.

Ile urządzeń może jednocześnie przesyłać strumieniowo Hulu?

Jeśli nadal otrzymujesz u0022Too many videosu0022, dzieje się tak, ponieważ dwa urządzenia przesyłają strumieniowo treści, gdy są zalogowane na Twoje konto. Hulu umożliwia jednoczesne oglądanie filmów i programów tylko dwóm urządzeniom.u003cbru003eu003cbru003eHulu oferuje dodatkowe usługi, które mogą oferować tylko jeden ekran na raz. Jeśli oglądasz jeden z tych dodatków i nadal otrzymujesz komunikat o błędzie, pamiętaj, że nie wszystkie usługi umożliwiają jednoczesne korzystanie z więcej niż jednego urządzenia.

Czy zmiana hasła spowoduje wylogowanie innych urządzeń?

Nie. Inne urządzenia pozostaną zalogowane, chyba że inny użytkownik się wyloguje lub użytkownik usunie urządzenie. Zwykła zmiana hasła nie spowoduje wyrzucenia nikogo z Twojego konta Hulu.