Jak zdobyć punkty Snapchata [listopad 2019]

Chociaż z pewnością nie brakuje dziś sieci społecznościowych w sieci, Snapchat jest jedną z naszych ulubionych platform mediów społecznościowych!

Chociaż aplikacja mogła napotkać pewne trudności w ciągu ostatnich kilku lat z powodu kontrowersyjnych wyborów projektowych, Snapchat jest nadal jedną z największych istniejących sieci społecznościowych. Dzięki unikalnym znikającym wiadomościom wideo Snapchata był w stanie prosperować pomimo konkurencji ze strony Twittera i Instagrama.

Dzięki jednorazowym zdjęciom i filmom Snapchata nie musisz się martwić o wygląd swoich włosów ani o to, czy zdjęcie, które opublikujesz, powróci, by prześladować Cię przez lata.

Aplikacje takie jak Instagram próbowały wykorzystać pomysły Snapchata i iterować (lub w niektórych przypadkach po prostu kopiować) funkcje z pewnym sukcesem.

Mimo to nie możemy oprzeć się wrażeniu, że Instagramowi i podobnym aplikacjom brakuje poczucia zabawy, które Snapchat zachował od samego początku.

Część tej zabawy sprowadza się do dziwnych dziwactw i ukrytych funkcji, które wciąż znajdują się w Snapchacie. Na przykład interfejs mapy Snapchata pozwala zobaczyć natychmiastową lokalizację znajomych, zakładając, że aktywowali tę funkcję i niedawno otworzyli aplikację.

Funkcja Memories w Snapchacie umożliwia zapisywanie ulubionych zdjęć w aplikacji w celu późniejszego przeglądania lub udostępniania, a folder My Eyes Only dodaje folder chroniony hasłem w telefonie, dzięki czemu możesz chronić te niezbyt bezpieczne w pracy zdjęcia .

Filtry umożliwiają robienie zabawnych, zmieniających rzeczywistość zdjęć i filmów, którymi możesz dzielić się ze światem.

Ale jednym z najdziwniejszych aspektów Snapchata, czymś, co istnieje od lat z niewielkimi lub żadnymi zmianami, są wyniki Snapchata. Twój wynik to liczba wyświetlana pod Twoim profilem, która ocenia, jak często korzystasz z aplikacji do czatowania ze znajomymi i obserwatorami.

Pomimo istnienia firmy od momentu uruchomienia firmy, wielu użytkowników nadal nie wie, co oznaczają punkty ani jak działają.

Twój wynik Snapchata zmienia się podczas korzystania z aplikacji, ale jeśli szukasz sposobów na zmaksymalizowanie swojego potencjału punktowego — lub po prostu szukasz przewodnika, który pomoże zrozumieć, co oznaczają punkty — mamy dla Ciebie kilka rad.

Poświęcenie Snapchatowi na tyle, aby zwiększyć swój wynik, z pewnością wymaga trochę pracy, ale dzięki kilku wskazówkom i sztuczkom możesz szybko zwiększyć swój wynik. Rzućmy okiem na sposoby, w jakie możesz zebrać dodatkowe punkty Snapchata za pomocą samej aplikacji.

Podstawy wyników Snapchata

Dla nowych użytkowników Snapchata aplikacja może czasami wydawać się dość przytłaczająca. Niedawne przeprojektowanie Snapchata miało ułatwić nowym użytkownikom nauczenie się korzystania z aplikacji, ale tylko sprawiło, że długoletni użytkownicy czuli się wyobcowani i zagubieni w aplikacji, którą kiedyś tak dobrze znali.

Wszystko to ma sens — nawet po przeprojektowaniu dostępne są panele, gesty przesuwania, tajne menu, ikony Bitmoji i tak wiele dodatkowych funkcji projektowych w aplikacji, że naprawdę trudno jest przejść bezpośrednio do Snapchata z pełną wiedzą o tym, jak wszystko Pracuje.

Na przykład nawet dostęp do wyniku Snapchata może być mylący zarówno dla nowych, jak i starych użytkowników. Nowi użytkownicy mogą nie być w stanie znaleźć menu profilu w menu Snapchata, podczas gdy starzy użytkownicy mogą nie wiedzieć, jak uzyskać dostęp do przeniesionego ekranu profilu.

Niezależnie od tego, czy jesteś starym weteranem Snapchata, czy zupełnie nowym użytkownikiem platformy, mamy dla Ciebie ochronę. Rzućmy okiem na to, jak sprawdzić swój wynik, jak działają wyniki w Snapchacie i kilka sprawdzonych wskazówek, jak podnieść swój wynik. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak zdobywać punkty w Snapchacie!

Dostęp do Twojego wyniku

Zacznij od otwarcia Snapchata na swoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem. Podobnie jak przed przeprojektowaniem, Snapchat ładuje Cię do interfejsu wizjera aparatu po pierwszym uruchomieniu aplikacji, umożliwiając natychmiastowe zrobienie zdjęcia lub nagranie wideo.

Jednak skrót dostępu do wyniku Snapchata zmienił się od czasu przeprojektowania w 2018 roku. Podczas gdy starsze wersje aplikacji pozwalały przesunąć palcem w dół z interfejsu aparatu, aby wyświetlić swój profil, przesuwając w dół interfejs wyszukiwania bez ładowania, wyświetlając Top Stories z całego świata i historie publikowane lokalnie w Twojej okolicy.

Zamiast tego musisz teraz dotknąć ikony profilu w prawym górnym rogu ekranu. Jeśli utworzyłeś i zsynchronizowałeś Bitmoji z kontem Snapchat, ta ikona profilu będzie twarzą Twojego Bitmoji; w przeciwnym razie zobaczysz sylwetkę Snapchata jako zdjęcie profilowe.

Po dotknięciu tej ikony Snapchat wyświetli zupełnie nowy widok profilu dla przeprojektowania, który został przerobiony, aby zawierał ciemnoszare tło zamiast starego przezroczystego okna, oprócz listy aktualnie opublikowanych historii (jeśli masz jakieś).

Podobnie jak w starym interfejsie, znajdziesz swój Snapcode, który umożliwia łatwe udostępnianie swojego profilu Snapchat nowym znajomym, ikonę Udostępnij dla swojego profilu, listę zdobytych trofeów oraz możliwość dostępu do konta Bitmoji za pomocą zamieszczony tam skrót.

Chociaż ta strona wygląda zupełnie inaczej w porównaniu ze starą stroną profilu w Snapchacie, jedna rzecz, która się nie zmieniła, to informacje pod twoim Snapcode. Oprócz nazwy użytkownika i znaku zodiaku, który wyświetla zakres dat urodzenia, znajdziesz odpowiedni numer, który łączy Twoje konto z Twoją kolekcją punktów.

W zależności od tego, jak nowy jesteś w Snapchacie, liczba ta może wynosić zaledwie kilkaset punktów lub wystarczająco wysoką, aby osiągnąć setki tysięcy punktów. Ta liczba to Twój wynik Snapchata, pokazujący pełną liczbę punktów zdobytych w określonym czasie. Stuknięcie w wynik pozwoli Ci zobaczyć zarówno wysłany wynik, jak i otrzymany wynik w Snapchacie.

Niestety, Snapchat nigdy w pełni nie wyjaśnił, jak działa ich system punktów, więc często może być trudno nadążyć za dokładnym gromadzeniem tych punktów.

Mimo to, przeprowadzając kilka testów i postępując zgodnie z podstawową matematyką, możemy zobaczyć prosty podział tych punktów na podstawie tego, co wiemy.

  • Wysyłanie lub odbieranie snapów nagradza Cię jednym punktem, chociaż niektóre snapy wydają się przyznawać dodatkowe punkty z nieznanych powodów.
  • Wysyłanie snapów do wielu osób jednocześnie nie zapewnia dodatkowych punktów. To, że wyślesz ten sam snap do trzydziestu, sześćdziesięciu lub stu osób z listy znajomych na Snapchacie, nie oznacza, że ​​otrzymasz dodatkowe punkty.
  • Opublikowanie przystawki do swojej historii daje ci punkt, ale oglądanie historii nie.
  • Podobnie, publikowanie historii wideo z wieloma filmami (sięgającymi ponad dziesięć sekund) nie daje żadnych dodatkowych punktów.
  • Tworzenie lub kontynuowanie serii nie zapewnia dodatkowych punktów. I tak jak nie możesz kontynuować passy, ​​wysyłając wiadomość na czacie, wysyłanie czatów również nie zwiększa twojego wyniku Snap.

Jak wspomniano powyżej, są to tylko to, co wiemy, że ostatecznie zapewnia ci te pożądane punkty. To powiedziawszy, istnieje kilka dziwnych wartości odstających, w których punkty rosną w dużych ilościach bez żadnego wyjaśnienia, dlaczego punkty rosną w pierwszej kolejności. Mimo to możemy z łatwością skorzystać z powyższych wskazówek, aby dokładnie określić, w jaki sposób zdobyć punkty bonusowe.

Jak zwiększyć swój wynik Snapchata?

Jeśli jesteś użytkownikiem Snapchata, który chce jak najszybciej podnieść swój wynik, przyjrzyjmy się, jak grać w system punktów w Snapchapie, aby pomóc Ci zdobyć więcej punktów.

Jeśli szukasz sposobu na podniesienie swoich punktów na Snapchacie, nie jesteś sam. Miliony ludzi przeszukiwały Google, próbując znaleźć hacki, aby jak najszybciej zdobyć więcej punktów w Snapchacie.

Chociaż nie możemy ręczyć za żadną z tych „zhakowanych” metod, a Snapchat może na stałe zablokować Twoje konto za złamanie zasad, więc prawdopodobnie powinieneś trzymać się zatwierdzonych metod zdobywania punktów.

W związku z tym w TechJunkie skupiamy się na prawdziwych metodach, a nie na hackach. Te legalne metody to metody „białego kapelusza”, które pozwalają uniknąć kłopotów, które znajdziesz w niektórych metodach „czarnego kapelusza”.

To jest nasz krótki przewodnik po kilku metodach, których możesz użyć, aby szybko zdobyć nowe punkty na Snapchacie.

Wchodź w interakcję z celebrytami

Podczas gdy wiele celebrytów przeniosło się na Instagram, aby dotrzeć do swoich obserwujących, w przeciwieństwie do Snapchata, nadal możesz zdobyć dodatkowe punkty za pośrednictwem Snapchata, dodając i wchodząc w interakcję z celebrytami na platformie.

Animatorzy, piosenkarze i aktorzy mają na Snapchacie dużą liczbę fanów, co pozwala im zaprezentować swoje życie swoim obserwatorom w bardziej tradycyjny sposób, niż są do tego przyzwyczajeni ich fani. Ta platforma pomaga również celebrytom mieć dodatkową kontrolę nad swoim osobistym i zawodowym wyglądem, którego normalnie mogą nie mieć.

To, czy twoje zatrzaski zostaną zauważone, czy nie, tak naprawdę zależy od danej celebryty - niektórzy je otworzą, a niektórzy nie będą sobie przeszkadzać. Najczęściej zależy to przede wszystkim od wielkości celebryty.

Jednak dana celebrytka niekoniecznie musi patrzeć na twojego Snapa, aby zdobyć punkt. Musisz tylko wysłać Snapa, aby otrzymać za to uznanie.

Aby to zadziałało, musisz polegać na wysyłaniu snapów do celebrytów, które dodałeś do swojego konta, przy użyciu ich Snapcodes lub ich nazw użytkownika. Jeśli nie dodałeś jeszcze żadnych celebrytów do swojego konta, nie stresuj się.

Nie tylko większość celebrytów jest gotowa i chętna do przyjmowania fanów na swoich kontach. Chociaż w żadnym wypadku nie jest to pełna lista celebrytów, oto kilka solidnych celebrytów, od których możesz zacząć, aby zdobyć więcej punktów przyciągania. Wiadomo, że te gwiazdy są aktywne i mają wielu obserwujących na Snapchacie.

 • Ariana Grande, muzyk: moonlightbae
 • Casey Neistat, YouTuber: caseyneistat
 • Chelsea Handler, komik: chelseahandler
 • Chris Pratt, aktor: ChrisPrattSnap
 • Christina Milian, muzyk: cmilianofficial
 • Chrissy Teigen, modelka: chrissyteigen
 • David Guetta, muzyk: davidguettaoff
 • Dwayne „The Rock” Johnson, aktor i zawodowy wrestler: therock

 • Ellen Degeneres, komik: Ellen
 • Gwen Stefani, muzyk: itsgwenstefani
 • Jared Leto, aktor: jaredleto
 • Jessica Alba, aktorka: jessicamalba
 • Jimmy Fallon, komik: Fallontonight
 • John Mayer, muzyk: johnthekangaroo
 • Justine Ezarik – ijustine
 • Kate Hudson, aktorka: khudsnaps
 • KT Tunstall, muzyk: realkttunstall
 • Lady Gaga, muzyk: ladygaga
 • Macklemore, muzyk: mackandryan
 • Marques Brownlee, YouTuber: mkbhd
 • Meghan Trainor, muzyk: mtrainor22
 • NE-YO, muzyk: NEYO1979
 • Reese Witherspoon, aktor: snapsbyreese
 • Ruby Rose, model: rubyrose
 • Sam Sheffer, YouTuber: samsheffer
 • Shane Dawson, YouTuber: lolshanedawson
 • Taylor Swift, muzyk: Taylorswift

Dodając celebrytów do listy osób, które obserwujesz na Snapchacie, nie tylko zyskasz wgląd w ich życie, ale także możesz rzucić okiem za kulisy ich pracy. I chociaż wielu użytkowników Snapchata może nienawidzić nowej aktualizacji, przeprojektowanie Snapchata faktycznie nagradza obserwowanie celebrytów.

Prawie każdy wspomniany powyżej użytkownik jest teraz uważany za „oficjalną historię”, co oznacza, że ​​wyszukiwanie jego nazwy użytkownika w celu śledzenia ich życia jest jeszcze łatwiejsze. Wyszukiwanie ich nazwiska w Snapchacie prawdopodobnie spowoduje załadowanie ich zweryfikowanego konta, co oznacza, że ​​nie musisz się martwić przypadkowym dodaniem fałszywego konta.

Aktualizacja Snapchata oddziela również te historie od znajomych, umieszczając je w różnych zakładkach po lewej i prawej stronie interfejsu aparatu. Ułatwia to rozróżnienie różnych typów historii.

Oznacza to jednak, że będziesz musiał użyć funkcji wyszukiwania, aby wysłać snapy do swoich obserwujących celebrytów, ponieważ nie pojawią się bezpośrednio na liście znajomych po aktualizacji. Aby to zrobić, po prostu poszukaj profilu podczas wyszukiwania jego nazwy, a następnie wybierz jego ikonę, aby rozpocząć czat z użytkownikiem.

Zamiast wysyłać swoim celebrytom Snap czat, dotknij środkowej ikony aparatu, aby otworzyć wizjer. Zrób zdjęcie, co chcesz i wyślij im snap, aby otrzymać punkt. W naszych testach na Androida wygląda na to, że aplikacja nie odświeża wyniku, dopóki nie zamkniesz i nie otworzysz ponownie aplikacji, więc nie panikuj, jeśli nie otrzymasz od razu punktów dodawania.

Sugerujemy wysyłanie różnych snapów do dużej liczby celebrytów, zamiast po prostu spamować tę samą osobę w kółko. Pamiętaj, że dana osoba może otrzymywać powiadomienia o Twojej aktywności Snapchata, co oznacza, że ​​nie będziesz chciał wysadzić jej telefonu lub możesz zostać zablokowany.

Na koniec pamiętaj, że wysłanie tego samego snapu na trzydzieści kont celebrytów jednocześnie da ci tylko jeden punkt. Aby uzyskać najlepsze możliwe wyniki, poświęć każdemu celebrycie indywidualną uwagę za pomocą Snapa. Zajmie to więcej czasu, ale będzie warto, jeśli Twoim celem jest zdobycie większej liczby punktów.

Rozpocznij nowe serie ze znajomymi

Ten nie jest tak szybki, jak spamowanie celebrytów na Snapchacie migawkami z otoczenia, ale jest to niezawodny sposób na upewnienie się, że wysyłasz i odbierasz dużą liczbę Snapów, gdy jesteś na platformie.

Pasma to jeden z najpopularniejszych aspektów Snapchata, a tysiące użytkowników konkuruje ze znajomymi o to, kto może uzyskać najdłuższą passę w historii Snapchata. Streaks to świetny sposób na śledzenie Twojej aktywności na Snapchacie i może zachęcić Cię do dalszej rozmowy ze znajomymi.

Rozpoczynając dodatkowe serie ze znajomymi, zagwarantujesz, że zarówno ty, jak i druga osoba wysyłacie sobie snapy przynajmniej raz dziennie, podnosząc wynik Snapchata o dwa punkty za każdą serię.

Jeśli uda Ci się uzyskać piętnaście pasm, to minimum 30 punktów dziennie na wysyłanie i odbieranie snapów od znajomych. Dodatkowo, gdy już osiągniesz wystarczająco wysoką passę, możesz dołączyć do naszych czytelników w rywalizacji o najdłuższą passę na Snapchacie do tej pory.

To niesamowicie zabawny i skuteczny sposób na łatwe zdobywanie punktów Snapchata. Jeśli więc chcesz zwiększyć swój wynik Snapchata, skontaktuj się z kilkoma znajomymi, aby rozpocząć nowe pasma Snapchata.

Znajdź przyjaciela, który chce zdobyć więcej punktów

Opierając się na pomyśle rozpoczęcia serii ze znajomymi na Snapchacie, możesz zapytać osoby z listy znajomych, czy są zainteresowane wspólnym zdobywaniem punktów, gwarantując w ten sposób, że nie będziesz spamować osoby, która nie jest zainteresowana Snapchat zwrotnica.

Zapytaj znajomych, czy ktoś chce podnieść swój wynik; po znalezieniu jednej lub dwóch osób nie zajmie dużo czasu, aby zwiększyć liczbę wysłanych i otrzymanych wyników, co szybko doprowadzi do ogromnego zysku na koncie.

Tak długo, jak zgodziłeś się ze swoim przyjacielem, aby spamować się nawzajem snapami, nikt nie może się zdenerwować, a Twój wynik może szybko wzrosnąć w ciągu dnia.

Wysyłanie trzystu lub czterystu snapów do innej osoby każdego dnia (z taką samą kwotą otrzymywaną na koncie) oznacza, że ​​możesz osiągnąć ponad 800 punktów dziennie lub 5600 punktów tygodniowo. Daj mu kilka miesięcy pstrykania w tę i z powrotem, a szybko osiągniesz swój cel wysokiego wyniku.

Chociaż ta metoda może zająć trochę czasu i determinacji, jest to najłatwiejsza i najszybsza znana metoda na zwiększenie wyniku Snapchata.

Końcowe przemyślenia

Punkty Snapchata to interesująca funkcja, której większość użytkowników nie do końca rozumie. Chociaż same punkty nie są nic warte, wyniki Snapchata oferują zabawny i unikalny sposób śledzenia aktywności ze znajomymi.

Gdy zrozumiesz, jak działają punkty Snapchata (na tyle, na ile możesz), naprawdę możesz zacząć grać w system, aby zmaksymalizować swoje punkty. Wysyłanie wiadomości do celebrytów, rozpoczynanie nowych pasji ze znajomymi i zgadzanie się na podniesienie wyniku z przyjacielem to wysokiej jakości sposoby na podniesienie wyniku bez przeszkadzania znajomym i rodzinie ogromnymi ilościami zdjęć lub historii opublikowanych na Twoim koncie.

Ponieważ Twoje punkty w Snapchacie rosną w zależności od ilości wysyłanych treści, dość łatwo jest podnieść swoje punkty na platformie, znajdując odpowiednie osoby do wysyłania zdjęć i filmów. Czasami możesz nawet znaleźć nowych przyjaciół online, w społecznościach takich jak Reddit, którzy zgodzą się wymienić z Tobą Snapy, aby zmaksymalizować swoje punkty.

Naprawdę łatwo jest zbudować swój wynik na platformie, gdy już wiesz, co robisz.

Mamy nadzieję, że nasz przewodnik pomógł Ci uzyskać tak wysoki wynik, jak chcesz, a jednocześnie oferuje zupełnie nowy sposób na spotkanie ze znajomymi i celebrytami na platformie.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł i chcesz jak najlepiej wykorzystać Snapchata, spójrz na te inne posty TechJunkie:

Jak zrobić kolaż zdjęć do historii Snapchata

Czy możesz powiedzieć, czy ktoś wyciszył Cię na Snapchacie?

Jak edytować lub zmienić historię Snapchata po opublikowaniu

Jak dodać naklejki Snapchat z ruchomymi emotikonami do filmów?

Daj nam znać w komentarzach poniżej, jak dobrze poszło twoje polowanie na wysokie wyniki Snap, a my damy Ci znać, jeśli jakiekolwiek nowe metody podnoszenia wyniku staną się oczywiste.