Jak wyświetlić całą pocztę w programie Outlook

Microsoft Outlook jest dostępny w dwóch różnych wersjach, MS Outlook 2019 jako część pakietu MS Office oraz Office 365 Outlook, usługa oparta na subskrypcji.

Jak wyświetlić całą pocztę w programie Outlook

Obie usługi udostępniają wersję na komputery stacjonarne, a także wersję internetową. Pozwalają również użytkownikom dodać więcej niż jedno konto e-mail i mnóstwo innych opcji dostosowywania.

W tym artykule pokażemy, jak wyświetlić całą pocztę z wielu kont e-mail w Outlooku. Omówimy też inne sposoby filtrowania i przeszukiwania wiadomości e-mail w Outlooku, aby skuteczniej je organizować.

Jak wyświetlić całą pocztę w programie Outlook

Jeśli napotkasz problem z wyświetlaniem całej poczty w Outlooku, być może jest to tylko kwestia organizacji okienka nawigacji. Jeśli nie widzisz żadnego ze swoich folderów lub wiadomości e-mail, to dlatego, że prawdopodobnie są zminimalizowane. Na szczęście to łatwa naprawa. Wszystko co musisz zrobić to:

 1. Kliknij zakładkę „Widok” na pasku narzędzi.

 2. Następnie wybierz „Okienko folderów”.

 3. Jeśli zaznaczono „Zminimalizowany”, zmień go na „Normalny”.

Otóż ​​to. Teraz będziesz mógł zobaczyć wszystkie swoje foldery tak, jak je ułożyłeś.

Jak wyświetlić całą pocztę w Outlook 365

Jak wspomnieliśmy, MS Outlook 2019 i Office 365 Outlook mają pewne różnice dotyczące sposobu ich zakupu.

Istnieją również inne różnice, jedną z nich jest to, że Outlook 2019 wymaga od użytkowników zakupu uaktualnienia, podczas gdy użytkownicy Office 365 otrzymują je za darmo. Jednak pod względem klienta poczty e-mail Outlook i jego funkcjonalności oba są takie same.

Jeśli używasz programu Outlook dla wielu kont e-mail, przeszukiwanie każdego z osobna może być czasochłonnym zadaniem. Z tego powodu pokażemy Ci sposób jednoczesnego przeglądania poczty ze wszystkich kont programu Outlook.

 1. Kliknij skrzynkę odbiorczą jednego z kont programu Outlook.

 2. W pasku wyszukiwania u góry ekranu wpisz „folder: skrzynka odbiorcza”

 3. Dodatkowo możesz użyć filtra w panelu nawigacyjnym, aby zdefiniować okres.
 4. Następnie na pasku wyszukiwania kliknij strzałkę w dół obok opcji „Aktualna skrzynka pocztowa”.

 5. Z menu rozwijanego wybierz "Wszystkie skrzynki pocztowe".

Teraz będziesz mógł zobaczyć wszystkie e-maile ze wszystkich kont skrzynek odbiorczych jednocześnie w zdefiniowanym okresie. Następnym razem, gdy będziesz chciał wyświetlić całą pocztę, znajdziesz tę ścieżkę w opcji „Ostatnie wyszukiwania” w panelu nawigacyjnym.

Jak wyświetlić całą pocztę w Outlooku na iPhonie?

Użytkownicy programu Outlook mogą korzystać z aplikacji Outlook, gdy są poza domem. Jest dostępny zarówno dla urządzeń iPhone, jak i Android, i ma ten sam świetny interfejs dla obu systemów operacyjnych.

Jednak nie ma wszystkich opcji ustawień dostępnych w kliencie stacjonarnym, więc tam musisz najpierw dostosować ustawienia. Jeśli jednak nie możesz wyświetlić całej swojej poczty w aplikacji Outlook, możliwe, że nie znajdują się one w folderze "Skupiona skrzynka odbiorcza".

Outlook konfiguruje "Skupiona skrzynka odbiorcza" i "Inne" jako dwa domyślne foldery dla poczty przychodzącej. Jeśli oczekujesz wiadomości, ale jej nie widzisz, może być konieczne wyszukanie „Inne”, aby sprawdzić, czy tam jest. Dobrą wiadomością jest to, że możesz wyłączyć tę funkcję i mieć tylko jedną ujednoliconą skrzynkę odbiorczą. Oto jak to zrobić:

 1. Otwórz aplikację Outlook i kliknij opcję „Ustawienia” w prawym dolnym rogu ekranu.

 2. Przewiń w dół i znajdź opcję "Skupiona skrzynka odbiorcza", obok której znajduje się funkcja przełączania.

 3. Wyłącz przycisk przełączania.

Teraz będziesz mógł zobaczyć wszystkie e-maile w skrzynce odbiorczej w tym samym czasie. Jeśli zdecydujesz się zezwolić programowi Outlook na filtrowanie wiadomości, wystarczy, że ponownie włączysz przycisk "Skupiona skrzynka odbiorcza".

Jak wyświetlić całą nieprzeczytaną pocztę w Outlooku?

Większość z nas otrzymuje tak wiele e-maili, że mają tendencję do gromadzenia się. Zanim się zorientujesz, w Twojej skrzynce odbiorczej jest wiele nieprzeczytanych e-maili. Ale znajdują się one albo w różnych folderach, albo są zbyt daleko na liście.

Na szczęście istnieje sposób na przeglądanie wszystkich nieprzeczytanych wiadomości e-mail w Outlooku. Oto kroki, które musisz wykonać:

 1. Otwórz klienta poczty e-mail Outlook i przejdź do panelu nawigacyjnego.
 2. Kliknij „Nieprzeczytane” w „Przeszukaj bieżącą skrzynkę pocztową”.

 3. Następnie możesz ponownie przełączyć się z "Bieżącej skrzynki pocztowej" na "Wszystkie skrzynki pocztowe", jeśli masz wiele kont e-mail w Outlooku.

Outlook wyświetli całą nieprzeczytaną pocztę ze wszystkich folderów i podfolderów z każdego aktywnego konta e-mail.

Jak wyświetlić wszystkie elementy poczty w programie Outlook

Być może szukasz czegoś w Outlooku i nie możesz tego nigdzie znaleźć. Możliwe, że jest on przechowywany w folderze, o którym zupełnie zapomniałeś.

Outlook daje możliwość przeszukiwania bieżącego folderu i jego podfolderów, ale pozwala także poszerzyć zakres i skorzystać z opcji "Wszystkie elementy programu Outlook". Oto jak:

 1. Użyj funkcji "Filtr" w panelu nawigacyjnym, aby dodać dowolny znany parametr tego, czego szukasz. Dostępnych jest wiele opcji, takich jak wyszukiwanie według kategorii, odbiorcy, załącznika i inne.

 2. Następnie w górnej części panelu przejdź z menu rozwijanego z „Bieżącego folderu” na „Wszystkie elementy programu Outlook”.

W ten sposób zobaczysz również folder „PersonMetadata”, który został utworzony i używany przez Outlook Customer Manager (OCM). Nie przejmuj się tym. Jest to przestarzała usługa od czerwca 2020 r., ale Outlook nadal czasami ją pokazuje. Prawdopodobnie zmieni się to w przyszłości.

Jak wyświetlić całą wysłaną pocztę w Outlooku?

W ten sam sposób możesz zobaczyć wszystkie odebrane wiadomości e-mail ze wszystkich kont programu Outlook, możesz zobaczyć wysłaną pocztę. Folder "Elementy wysłane" zwykle znajduje się tuż pod folderem "Skrzynka odbiorcza" w kliencie poczty e-mail, chyba że zmieniłeś kolejność folderów.

Niestety, jeśli masz wiele kont e-mail, nie możesz wyświetlić ich wszystkich jednocześnie, tak jak w przypadku otrzymanej wiadomości e-mail. Wszystko, co możesz zrobić, to kliknąć każdy folder osobno i użyć filtra wyszukiwania, aby znaleźć to, czego szukasz.

Jak skonfigurować folder „Wszystkie wiadomości” w Outlooku?

Jeśli chcesz scalić pocztę z wielu folderów w jeden folder ujednolicający, jest to opcja, którą masz w Outlooku. Opisana poniżej metoda dotyczy zarówno programu Outlook 2019, jak i programu Outlook 365. Oto, co robisz:

 1. Kliknij opcję „Folder wyszukiwania” w lewym okienku w Outlooku.
 2. Następnie kliknij opcję „Nowy folder wyszukiwania”.
 3. Przewiń w dół, a następnie wybierz "Utwórz niestandardowy folder wyszukiwania" i kliknij "Wybierz".
 4. W wyskakującym okienku nazwij nowy folder, na przykład „Cała poczta”.
 5. Następnie kliknij „Przeglądaj” i wybierz wszystkie foldery, które chcesz uwzględnić w nowym wyszukiwaniu.
 6. Po kliknięciu „OK” zostaniesz zapytany, czy chcesz dokładniej określić kryteria wyszukiwania. A jeśli chcesz kontynuować jako takie.
 7. Kliknij „Tak”, a następnie jeszcze raz „OK”.

Teraz będziesz mieć folder "Cała poczta", w którym znajdują się wszystkie wiadomości e-mail z każdego wybranego folderu.

Dodatkowe często zadawane pytania

Być może masz jeszcze kilka pytań dotyczących przeglądania wszystkich wiadomości e-mail w Outlooku. Mamy nadzieję, że uzupełnią one obraz.

Jak wyświetlić wszystkie wiadomości e-mail w programie Outlook?

Szybkim i prostym sposobem wyświetlenia każdej wiadomości e-mail z każdego folderu w Outlooku jest użycie metody wymienionej powyżej i utworzenie niestandardowego folderu "Cała poczta". Ale to zadziała tylko na każdym koncie Outlooka osobno.

Jak wyświetlić wszystkie wiadomości w Outlooku?

W Outlooku możesz tylko wyświetlić wszystkie odebrane wiadomości z wielu kont. To nie działa w przypadku wysłanych elementów i innych folderów. Dodatkowo możesz użyć funkcji filtrowania panelu nawigacyjnego, aby określić nadawcę, czy wiadomość jest nieprzeczytana, czy zawiera załącznik itp.

Opanuj swoje wrażenia z programu Outlook

Microsoft Outlook to jeden z najpopularniejszych i najbardziej wyrafinowanych klientów poczty e-mail. Trochę czasu zajmuje ustalenie wszystkich szczegółów i nauczenie się, jak najlepiej wykorzystać to na swoją korzyść.

Jeśli jesteś typem osoby, która wysyła i odbiera wiele e-maili, filtrowanie rzeczy często oznacza przeglądanie wszystkich e-maili i zaczynanie od tego miejsca. Mamy nadzieję, że będziesz w stanie skutecznie poruszać się po Outlooku i nigdy więcej nie zgubisz wiadomości e-mail.

Jak organizujesz wiadomości e-mail w programie Outlook? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.