Jak korzystać z rozwinięcia

Unfold to aplikacja zaprojektowana, aby doładować Twoje Instagram Stories i dodać im jeszcze więcej charakteru. Jest to zgrabna aplikacja, która pomoże Ci dodać jeszcze więcej stylu do Twoich Stories, używając niektórych z jej wstępnie sformatowanych szablonów, które pomogą Ci ulepszyć grę Stories.

Jak korzystać z rozwinięcia

Siła Unfold tkwi w jego prostocie. Zapewnia wiele szablonów dla Twoich Stories, które mogą go wyróżnić. Dodajesz swoje obrazy lub wideo do tego szablonu i przesyłasz swoją Historię jak zwykle. Nadal używasz tych samych narzędzi do tworzenia, które masz na Instagramie, ale masz też inne narzędzia do użycia.

Nawet jeśli ich nie rozpoznałeś, zobaczysz wiele szablonów Unfold na Instagramie, ponieważ są one używane wszędzie. Od firm i marek ze starannie dobranymi historiami po osoby, które chcą poprawić swoją grę, są dosłownie wszędzie na Instagramie, ponieważ są tak dobrzy.

Korzystanie z rozwiń

Unfold jest dostępny na Androida i iPhone'a i jest bezpłatny, ale zawiera zakupy w aplikacji. Te zakupy to zestawy szablonów, których możesz używać w swoich Stories. Wiele z nich jest dostępnych za darmo, ale niektóre z lepszych są premium i kosztują od 0,99 do 1,99 USD za sztukę.

 1. Pobierz i zainstaluj Unfold z lokalnego sklepu z aplikacjami.

 2. Otwórz aplikację i wybierz „+”, aby rozpocząć nową historię.

 3. Nazwij swoją historię na pierwszym ekranie i wybierz Utwórz.

 4. Wybierz „+” na następnej stronie, aby dodać stronę do swojej historii.

 5. Wybierz szablon rozwijania u dołu ekranu.

 6. Wstaw obraz na środku nowego szablonu.

 7. Stuknij ikonę ołówka, aby wstawić tekst, lub dwukrotnie stuknij tekst zastępczy, który już istnieje, aby zmodyfikować.

 8. Wybierz ikonę pobierania w prawym górnym rogu, aby zapisać swoją historię.

 9. Otwórz Instagram, stwórz historię i wybierz swoje dzieło Unfold.

 10. Edytuj dalej lub opublikuj.

W ten sposób stworzyć podstawową historię przy użyciu domyślnych ustawień. Jak można się spodziewać, na stronie tworzenia dostępnych jest wiele opcji edycji, dzięki którym Twoja historia stanie się indywidualna.

Podoba mi się, że nie chce wszystkich danych logowania na Instagramie ani dostępu do wszystkiego na telefonie. Funkcja zapisywania Historii i umożliwiania otwierania się na Instagramie i publikowania siebie to doskonała funkcja i coś, co zachęci ludzi do częstszego korzystania z niej.

Chociaż omówiłem niektóre z powyższych opcji edycji, masz wiele do zrobienia podczas tworzenia historii w trybie rozwijania.

 • Wybierz obrazy z biblioteki w kroku 6, wybierając opcję Galeria na dole lub zrób zdjęcie.

 • Dodaj dodatkowe strony do swojej relacji, wybierając ikonę „+” u dołu strony.

 • Zmień czcionkę i rozmiar w oknie tekstowym na karcie Edytuj tekst.

 • Dodaj efekty tekstowe, takie jak odwrócone kolory, pogrubienie, kursywa itd., z poziomu tej samej karty Edytuj tekst.

 • Wybierz ikonę ołówka w prawym dolnym rogu ekranu głównego, aby uzyskać dostęp do kolorów szablonu. Wybierz ikonę kropli deszczu dla koloru.

 • Wybierz ołówek i ikonę T, aby zmienić opcje tekstu. Możesz dodać więcej tekstu lub uzyskać dostęp do opcji Edytuj tekst i zmodyfikować je według potrzeb.

 • Zmień kolejność wielu stron, wybierając ikonę gwiazdki i ikonę wstecz, które pojawiają się w połowie po lewej stronie.

Rozwiń szablony

Istnieje 25-30 darmowych szablonów i być może ponad 100 płatnych szablonów dla Unfold. Kiedy utworzysz swoją Historię i wybierzesz szablon, zobaczysz suwak na samym dole strony. Tutaj wybierasz swój szablon. Wszystkie będą dostępne do wyboru, ale jeśli wybierzesz ten, którego nie kupiłeś, zobaczysz powiadomienie z informacją, że nie jesteś jego właścicielem. Aplikacja podaje wtedy cenę i opcję zakupu.

Kupienie szablonu sprawia, że ​​jest on natychmiast dostępny, o ile masz zainstalowaną metodę płatności w telefonie i jest dostępny przez Unfold. Jak wspomniano, ceny wahają się od 0,99 USD do 1,99 USD za zestaw szablonów, a otrzymasz od 5 do 10 szablonów za zestaw.

Choć raz darmowe szablony dostępne w aplikacji są w rzeczywistości całkiem niezłe. Każdy z nich jest godny użycia i zawiera szereg opcji układu i kolorów. Te premium podnoszą poziom jakości, ale te bezpłatne wystarczą, abyś był zajęty, gdy oceniasz, czy nadal korzystasz z aplikacji i w nią inwestujesz. Ponieważ duże marki dość regularnie korzystają z Unfold, wielu indywidualnych użytkowników idzie w ich ślady.

Unfold to doskonała aplikacja, która dodaje kolejną warstwę fajnych relacji na Instagramie. Nadejdzie czas, kiedy zobaczymy każdy szablon i każdy kolor, ale do tego czasu warto korzystać z tej aplikacji.