Jak wyświetlić statystyki Fortnite

Statystyki mogą być ważnym narzędziem do poprawy wydajności twojego zespołu w Fortnite. Poza tym śledzenie statystyk jest interesujące i wzmacnia poczucie konkurencyjności. Jeśli zastanawiasz się, jak znaleźć swoje statystyki Fortnite, służymy pomocą.

Jak wyświetlić statystyki Fortnite

W tym przewodniku wyjaśnimy, jak przeglądać statystyki Fortnite – w grze, online i na urządzeniu mobilnym. Dodatkowo odpowiemy na niektóre z najczęstszych pytań związanych ze statystykami Fortnite.

Jak wyświetlić statystyki Fortnite?

Przeglądanie podstawowych statystyk w Fortnite, takich jak wygrane czy rozegrane mecze, jest proste – wykonaj poniższe czynności:

 1. Zaloguj się do gry.

 2. Z menu głównego przejdź do zakładki „Kariera” znajdującej się u góry ekranu.

 3. Przejdź do zakładki „Profil” znajdującej się u dołu ekranu.

 4. Zobaczysz swoje wygrane, zabójstwa, 10 najlepszych ukończeń, 25 najlepszych ukończeń oraz łączną liczbę rozegranych meczów.

Jak wyświetlić statystyki Fortnite na urządzeniu mobilnym?

Jeśli grasz w Fortnite na urządzeniach mobilnych, nadal możesz przeglądać swoje statystyki. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. Zaloguj się do gry na swoim urządzeniu mobilnym.

 2. Przejdź do menu głównego i dotknij „Kariera” znajdującego się u góry ekranu.

 3. Wybierz „Profil” znajdujący się na dole ekranu.

 4. Zobaczysz swoje wygrane, zabójstwa, 10 najlepszych ukończeń, 25 najlepszych ukończeń oraz łączną liczbę rozegranych meczów.

Innym sposobem przeglądania statystyk Fortnite jest korzystanie z aplikacji mobilnych. Oto niektóre z najlepszych dostępnych aplikacji:

 1. Fortnite Tracker – ta aplikacja działa zarówno na Androidzie, jak i na iPhonie. Zainstaluj aplikację i wpisz swój identyfikator Epic w polu wprowadzania tekstu na stronie głównej. Zobaczysz swój średni czas meczu, wynik na mecz, łączny czas gry, zabójstwa na minutę, tabelę liderów i nie tylko.

 2. Companion for Fortnite – dostępny na Androida i iPhone'a. Zainstaluj aplikację, wprowadź swój identyfikator Epic i przeglądaj statystyki, a także porównuj je ze statystykami znajomych. Oprócz tego możesz zobaczyć sklep z przedmiotami, mapę Battle Royale, śledzenie wyzwań i przewodników w ramach przepustki bitewnej, porównania broni, porady, wiadomości i nie tylko.

 3. Fstats – dostępne na urządzenia z systemem Android. Ta aplikacja umożliwia przeglądanie zaawansowanych statystyk, tabeli liderów i statystyk innych graczy. Dodatkowo możesz śledzić wiadomości Fortnite, codzienne i polecane przedmioty oraz przeglądać mapę z lokalizacjami skarbów.

Jak wyświetlić statystyki Fortnite online?

Stany w grze są dość rzadkie, ale możesz przeglądać swoje statystyki Fortnite online – oto kilka stron internetowych, które oferują bardziej szczegółowe statystyki:

 1. Śledzenie Fortnite. Wklej swój identyfikator Epic w polu wprowadzania tekstu i kliknij ikonę strzałki. Oprócz statystyk, które można wyświetlić w grze, zobaczysz średni czas meczu, wynik na mecz, całkowity czas gry, zabójstwa na minutę, tabelę liderów i wiele innych.

 2. Statystyki Fortnite. Wklej swój identyfikator Epic w polu wprowadzania tekstu, wybierz urządzenie i kliknij „Pobierz statystyki”. Tutaj możesz zobaczyć wszystkie podstawowe statystyki i tabelę wyników.

 3. Skaut Fortnite. Wklej swój identyfikator Epic w polu wprowadzania tekstu i kliknij ikonę wyszukiwania. Ta strona pokaże Ci wykres Twojego współczynnika zabójstw/śmierci, a także współczynnik wygranych w ciągu ostatnich miesięcy.

 4. Śledzenie klatek na sekundę. Podobnie jak w przypadku innych witryn ze statystykami Fortnite, wpisz swój identyfikator Epic w polu wprowadzania tekstu na stronie głównej i kliknij „Sprawdź statystyki teraz”.

Często Zadawane Pytania

Przeczytaj tę sekcję, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o statystykach Fortnite.

Jak śledzić swoich graczy Fortnite?

Oprócz własnych statystyk Fortnite możesz śledzić statystyki innych graczy z Twojej drużyny i porównywać je ze swoimi. Nie da się tego zrobić w grze, ale istnieje wiele stron internetowych i aplikacji, które pozwolą Ci to zrobić.

Niektóre z najlepszych stron internetowych do przeglądania statystyk innych graczy to FPS Tracker, Fortnite Scout, Fortnite Stats i Fortnite Tracker. Wszystkie te witryny działają w ten sam sposób – wklej epicki identyfikator gracza lub nazwę użytkownika Fortnite w polu wprowadzania tekstu na stronie głównej i kliknij Szukaj. Jeśli grasz na urządzeniu mobilnym, wypróbuj aplikację Companion for Fortnite, dostępną zarówno na Androida, jak i iPhone'a. Ta aplikacja umożliwia przeglądanie statystyk znajomych i porównywanie ich ze swoimi.

Jakie są twoje statystyki Fortnite?

Statystyki Fortnite to statystyki twoich osiągnięć w grze. Obejmują one Twoje wygrane, łączną liczbę rozegranych meczów, stosunek liczby zabitych do śmierci, top 10 i 25 najlepszych, tabele liderów i nie tylko.

Skąd mam wiedzieć, ile zabójstw mam w Fortnite?

Możesz zobaczyć całkowitą liczbę swoich zabójstw z głównego menu gry. Przejdź do zakładki „Kariera”, a następnie do zakładki „Profil”, aby zobaczyć swoje zabójstwa, wygrane i łączną liczbę rozegranych meczów. Jeśli chcesz znaleźć swój stosunek zabójstw do śmierci, będziesz musiał skorzystać z witryn innych firm, takich jak Fortnite Scout.

Jak znaleźć statystyki dla dowolnego gracza Battle Royale?

Niestety w grze nie ma sposobu na znalezienie statystyk innych graczy w trybie battle royale. Jednak niektóre strony internetowe i aplikacje mobilne innych firm umożliwiają przeglądanie ogólnej tabeli liderów Battle Royale, a także przeglądanie statystyk określonych graczy.

Najlepsze strony internetowe, w których można znaleźć statystyki dowolnego gracza Battle Royale, to FPS Tracker, Fortnite Scout, Fortnite Stats i Fortnite Tracker. Po prostu wpisz nazwę użytkownika Fortnite lub Epic ID gracza i kliknij Szukaj. Ogólna tablica wyników jest zwykle wyświetlana na stronie głównej.

Śledź swoje wyniki

Statystyki to przydatne narzędzie, które pomaga analizować twoje wyniki w Fortnite, a także wyniki twoich kolegów z drużyny. Znając swoje mocne i słabe strony, możesz określić, nad czym powinieneś popracować, aby poprawić swoje umiejętności i przynieść zwycięstwo swojemu zespołowi.

Z dodatkową pomocą oprogramowania innych firm możesz śledzić statystyki graczy z wrogich drużyn i dowiedzieć się, których graczy zaatakować jako pierwsi, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną. Mamy nadzieję, że dzięki temu przewodnikowi możesz teraz łatwo śledzić swoje osiągnięcia w Fortnite.

Czy sprawdziłeś już najnowszą aktualizację Fortnite Creative V15.50? Jakie są twoje przemyślenia na temat tego? Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy poniżej.