Jak uzyskać hashtag bez filtra w Robloxie?

Więcej niż tylko popularna gra, Roblox stał się światowym fenomenem. W związku z tym ma wiele fajnych odniesień do popkultury i często rozdaje kody promocyjne na specjalne wydarzenia.

Jak uzyskać hashtag bez filtra w Robloxie?

Czy wiesz, że jedno takie wydarzenie właśnie się odbywa i że do zgarnięcia jest wiele kodów promocyjnych? Czytaj dalej i dowiedz się, jak zdobyć Hashtag No Filter, zabawne akcesorium do twarzy, a także wiele innych fajnych przedmiotów.

Zdobądź swój hashtag promocyjny Bez kodów filtrów szybko!

Pospiesz się, zanim promocja się skończy! Nie martw się, jeśli przegapiłeś poprzednie wydarzenia specjalne, takie jak zeszłoroczna promocja Stranger Things. Już teraz możesz kupić fajny sprzęt Roblox.

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby uzyskać maskę Hashtag no Filter:

 1. Zaloguj się na swoje konto Roblox w dowolnej przeglądarce.
 2. Odwiedź stronę promocji Roblox.

  odkupić

 3. Wpisz poniżej pole Wpisz swój kod: BEARYSTYLISH.
 4. Naciśnij Zrealizuj.

Maska Hashtag No Filter to nagroda za lutowe wydarzenie Roblox, świętujące przekroczenie miliona obserwujących na Instagramie na oficjalnej stronie Roblox. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, obserwuj Roblox na Instagramie, ponieważ mogą wkrótce zorganizować kolejne wydarzenie!

W rzeczywistości w momencie pisania tego tekstu ich liczba obserwujących wzrosła już do 1,3 miliona. Dlatego wydarzenie dwóch milionów obserwujących może być tuż za rogiem.

Dodatkowe kody promocyjne (marzec 2020)

Teraz wiesz, jak używać kodów promocyjnych dla Robloxa, aby zdobyć fajne łupy. Ale nadal istnieje wiele innych kodów do udostępnienia. Postępuj zgodnie z instrukcjami z poprzedniej sekcji i odbierz wszystkie te kody:

 1. TWEETROBLOX – to kod obserwujący na Twitterze dla Robloxa, który zapewnia fajne akcesorium na ramię.
 2. 100YEARSOFNFL – ten kod da Ci złotą piłkę nożną za pośrednictwem wydarzenia promocyjnego świętującego stuletnie istnienie NFL.
 3. SPIDERCOLA – to urocze akcesorium na ramię to puszka pająka, oryginalna.
 4. FASHIONFOX – to kod promocyjny, który daje Ci kaptur Highlights, który oczywiście znajduje się w slocie głowy.
 5. THISFLEWUP – te niesamowite skrzydła sprawią, że będziesz latać! To akcesorium na plecy.
 6. FLOATINGFAVORITE – to kolejny dodatek do kapelusza, tym razem w kształcie serca.

Tylko w marcu do zgarnięcia jest siedem darmowych kodów promocyjnych. Większość z nich jest związana z Instagramem. Więcej wydarzeń promocyjnych z pewnością nastąpi, ponieważ ten znacznie zwiększył liczbę obserwujących Roblox na wszystkich platformach społecznościowych.

Co zrobić z tymi przedmiotami?

Teraz, gdy masz już nowy łup, jak go nosisz? To całkiem proste. Pamiętaj, aby pobrać i zaktualizować Roblox z oficjalnej strony internetowej. Następnie postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby wyposażyć akcesoria:

 1. Zaloguj się na swoje konto Roblox i uruchom grę.
 2. Kliknij sekcję Avatar.
 3. Wybierz menu Odzież i wprowadź odpowiednią kategorię. W przypadku maski Hashtag No Filter wybierz opcję Dostosowywanie twarzy.
 4. Wybierz maskę z listy i voila, zobaczysz ją na swoim awatarze w grze.
 5. W przypadku innych przedmiotów kliknij odpowiednie kategorie i wybierz swoje przedmioty. Na przykład dla elementów naramiennych wybierz Dostosowywanie ramion i wybierz ramię Twittera (nazywa się to ptak mówi).

Im więcej zdobędziesz kosmetyków, tym więcej zabawy i różnorodności możesz dodać do swojej postaci. Pamiętaj, że zawsze możesz kupić nowe rzeczy z Robuxem ze sklepu Roblox. Pamiętaj, że Robux kosztuje prawdziwe pieniądze, więc jeśli jesteś niepełnoletni, najpierw poproś o zgodę rodziców.

robux

Ciesz się darmowymi łupami

Pamiętaj, że te kody promocyjne eksplodują popularnością i zauważysz, że dużo więcej osób korzysta z tych przedmiotów. Niemniej jednak wszystkie wyglądają świetnie, więc nie powinieneś się tym martwić. Rzadsze skórki są zablokowane za zapłatą, ale niekoniecznie zapewniają przewagę w grze.

Ale zastanów się dwa razy, zanim wydasz zbyt dużo pieniędzy na Robuxa. Ciesz się przedmiotami promocyjnymi i śledź przyszłe ogłoszenia w mediach społecznościowych Roblox, aby uzyskać nowe promocje. Skomentuj poniżej, jeśli jest coś, co chciałbyś dodać do dyskusji Roblox.