Jak urządzić imprezę Disney Plus Watch Party?

Podobnie jak wszystkie główne usługi przesyłania strumieniowego, Disney Plus podąża za najnowszymi trendami przesyłania strumieniowego. Disney Plus Party to rozszerzenie Disney do przesyłania strumieniowego imprez, które umożliwia oglądanie filmów, programów telewizyjnych i kreskówek oraz czatowanie ze znajomymi. Oto jak urządzić imprezę Disneya.

Jak zorganizować imprezę Disney Plus Watch Party?

Impreza Disney Plus jest prosta do zorganizowania. Uruchom rozszerzenie Google Chrome i utwórz link. Następnie wyślij zaproszenia, udostępniając link znajomym i rodzinie.

Każdy uczestnik musi mieć abonament Disney Plus.

Jak zdobyć imprezę Disney Plus?

W chwili pisania tego tekstu z rozszerzenia Disney Plus Party mogą korzystać tylko użytkownicy Chrome. Użytkownicy przeglądarek Firefox, Opera i Safari nie mogą korzystać z tej funkcji.

Najszybszym sposobem uzyskania rozszerzenia jest otwarcie przeglądarki Google Chrome i wpisanie „Impreza Disney Plus” w pasku wyszukiwania. Następnie kliknij pierwszy link, który się pojawi i kup rozszerzenie. Kosztuje 2,99 USD.

mieć disney plus watch party

Tymczasowe przedłużenie

Disney Plus Party to zupełnie nowe rozszerzenie. Nadal musi być dokładnie przetestowany i, co ważniejsze, zaktualizowany. Można się spodziewać pewnych błędów, ale aplikacja wygląda dobrze. Jeśli nie możesz pobrać Disney Plus Party lub nie działa poprawnie, możesz uzyskać tymczasowe rozszerzenie. Możesz go używać, gdy Disney usuwa potencjalne błędy w oficjalnym rozszerzeniu.

Czy powinieneś wziąć udział w imprezie Disney Plus?

Disney Plus Party może być w tej chwili nieco błędny i zawodny, ale Disney z czasem go zaktualizuje. Załóżmy, że jesteś subskrybentem Disney Plus i chcesz oglądać imprezy z innymi subskrybentami z kręgu znajomych i rodziny. W pewnym momencie będziesz musiał pobrać Disney Plus Party. Więc równie dobrze możesz spróbować wcześniej niż później.

Poza tym niektórzy użytkownicy są w pełni zadowoleni z aplikacji, a rozszerzenie może doskonale współpracować z Chrome.

jak mieć disney plus watch party

Jeśli obecnie nie chcesz cieszyć się zsynchronizowaną zawartością Disney Plus ze znajomymi i rodziną, możesz trochę poczekać. Cena może nieco wzrosnąć, ale nie oczekuj, że będzie to ogromny skok.

Disney Plus Party Alternatywy

Istnieje również alternatywa dla tworzenia imprez z zegarkami dla Ciebie, Twoich znajomych i rodziny. Pamiętaj jednak, że ta alternatywa jest płatna. I tak, nadal będziesz potrzebować subskrypcji Disney Plus, aby z niej korzystać.

Nazwa alternatywy to TwoSeven. W związku z tym, że serwisy streamingowe wkraczają na imprezy związane z oglądaniem i przyspieszają terminy premier, TwoSeven zdecydowało się zaoferować niższe opłaty za subskrypcję. Aplikacja umożliwia synchronizację Amazon Video, Netflix, YouTube i Disney Plus za jedyne 3 USD. Zapewnia również opcję czatu wideo do stołu.

Inne opcje zsynchronizowanego przesyłania strumieniowego

Na tym kończy się historia synchronizowania ekskluzywnych treści Disney Plus ze znajomymi i rodziną. Jeśli jednak chcesz oglądać treści dostępne na wielu platformach, istnieje wiele alternatyw.

Rabb.it był tutaj najlepszym rozwiązaniem. Jednak firma rozwiązała się w zeszłym roku i została kupiona przez Kasta, jednego z jej konkurentów.

AndChill jest bardziej podobny do Twitcha, w którym możesz przeglądać pokoje rozmów. Możesz jednak stworzyć prywatne pokoje dla znajomych i rodziny. Jednak usługa służy głównie do oglądania filmów z YouTube i Twitch.

Wiele aplikacji umożliwia dostęp do treści Netflix, ale nie znajdziesz wielu opcji Disney Plus. Nawet jeśli to zrobisz, wszyscy zaangażowani będą musieli mieć subskrypcję Disney Plus. To tyle, jeśli chodzi o opcje prawne.

Czy powinieneś czekać?

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do kolorowych treści Disney Plus, zapłacenie kilku dolarów za to rozszerzenie to dobry pomysł. Jeśli masz problemy ze znalezieniem rozszerzenia, spróbuj poszukać tymczasowego.

Czy próbowałeś pobrać Disney Plus Party? Czy musiałeś uciekać się do tymczasowego przedłużenia? Jak ci się podoba do tej pory? Zapraszam do sekcji komentarzy poniżej z wszelkimi pytaniami, wskazówkami lub przemyśleniami, które możesz mieć na temat tej imprezy Disney Plus.