Najlepsze słuchawki z redukcją szumów 2018: Najlepsze słuchawki do wyciszania szumów w tle

Istnieje tak wiele różnych marek, które rzucają się na pojęcie „redukcja hałasu”, że czasami trudno jest przebić się przez… erm… hałas, aby odkryć, które słuchawki są najlepsze dla twoich potrzeb.

Najlepsze słuchawki z redukcją szumów 2018: Najlepsze słuchawki do wyciszania szumów w tle

Istnieją dwa typowe typy słuchawek z redukcją szumów, o których należy pamiętać: aktywne i pasywne. Pasywna redukcja szumów oznacza po prostu, że jest w stanie blokować zewnętrzne hałasy za pomocą wyściółki i konstrukcji zestawu słuchawkowego. Niektóre firmy nazywają to „izolacją akustyczną” i zwykle dotyczy to słuchawek dousznych. Aktywna redukcja szumów, w skrócie ANC, jest znacznie inteligentniejsza. To skutecznie eliminuje hałas zewnętrzny, odtwarzając przeciwną falę dźwiękową przez słuchawki, aby zrównoważyć hałas otoczenia.

Słuchawki ANC nie są jednak tanie, zwłaszcza jeśli nie chcesz przy tym poświęcać jakości dźwięku i funkcji. Na szczęście dla Ciebie zebraliśmy najlepsze słuchawki ANC, które możesz kupić od 70 funtów. Na końcu tego artykułu znajdziesz również krótkie wyjaśnienie, jak działa technologia ANC.

CZYTAJ DALEJ: Najlepsze słuchawki w 2018 roku

Najlepsza oferta na słuchawki z redukcją szumów w tym miesiącu

Słuchawki Bose QuietComfort 25 z redukcją szumów (były 250 GBP, teraz 170 GBP) — Kup teraz w Currys

najlepsze_słuchawki z redukcją szumów_bose_quietcomfort_25_słuchawki

Przedstawione w naszym zestawieniu poniżej słuchawki Bose QuietComfort 25 są jednym z najpopularniejszych modeli z redukcją szumów na rynku nie bez powodu. Mają cichą i wygodną konstrukcję, fantastycznie blokują hałas z otoczenia, a pilot jest łatwy w użyciu. Currys obniżył słuchawki nauszne do zaledwie 170 funtów, co pozwoli zaoszczędzić 80 funtów. Okazja.

Najlepsze słuchawki z redukcją szumów 2018

1. Bose QuietComfort 35 II: najlepsze słuchawki ANC, jakie możesz kupić

Cena: £330 –

bose_quietcomfort_35_ii_hero

QuietComfort 35 firmy Bose to najlepsze bezprzewodowe słuchawki z redukcją szumów, jakie można kupić od jakiegoś czasu, i właśnie zostały zaktualizowane. Słuchawki mark II niewiele się zmieniają.

Redukcja szumów jest nadal najlepsza, jaką możesz uzyskać, eliminując niesamowitą ilość szumów otoczenia. Krój jest nadal super wygodny. A jakość dźwięku jest nadal świetna. Jedyne, co zmieniło Bose, to dodanie przycisku na lewym nauszniku, aby aktywować Asystenta Google. Naciśnij przycisk, a słuchawki odczytają ostatnie powiadomienia, przytrzymaj go i możesz zadać Asystentowi Google pytanie lub wydać polecenie, tak jakbyś miał telefon w dłoni.

Działa znakomicie, a słuchawki kosztują nie więcej niż wcześniej. Nadal są naszymi ulubionymi bezprzewodowymi słuchawkami z redukcją szumów.

Kluczowe specyfikacje – Typ słuchawek: nauszny zestaw słuchawkowy; Wbudowany mikrofon i pilot; Typ wtyczki: wtyczka jack zestawu słuchawkowego 2,5 mm (opcjonalnie); wsparcie Asystenta Google; Waga: 310g; Długość kabla: 1,2 m

2. Sony MDR-1000X: najlepiej brzmiące słuchawki ANC

Cena: 250 £ – Kup teraz z Amazon

najlepsze_słuchawki_z redukcją szumów_sony_mdr-1000x

Sony MDR-1000X to prawdopodobnie najlepsze bezprzewodowe słuchawki ANC dostępne obecnie pod względem jakości dźwięku. Reprodukcja basu w tych słuchawkach jest zdumiewająca, a średnie i wysokie tony też nie są czymś, co należy lekceważyć, tworząc głęboką scenę dźwiękową z dużą separacją instrumentów.

Jeśli chodzi o redukcję szumów, MDR-1000X nie jest tak dobry z QC35 firmy Bose, ale z pewnością jest to preferowana opcja, jeśli jakość dźwięku jest dla Ciebie ważniejsza niż uzyskanie trochę dodatkowej redukcji szumów. Te słuchawki mają również kilka interesujących funkcji, takich jak obsługa dźwięku o wysokiej rozdzielczości i sterowanie gestami, które między innymi pozwalają wstrzymywać muzykę i przesyłać dźwięk ze świata zewnętrznego, chwytając jedną słuchawkę dłonią. Dzięki temu możesz bezpiecznie przechodzić przez ulice lub łatwo rozmawiać z innymi. Jeśli podoba Ci się wersja z kremem, możesz obecnie zaoszczędzić kolejne 50 GBP w Amazon, zbierając je po okazyjnej cenie 199 GBP.

Kluczowe specyfikacje – Typ słuchawek: nauszny zestaw słuchawkowy; Wbudowany mikrofon i przyciski sterowania muzyką; Typ wtyczki: wtyczka jack 3,5 mm; Waga: 275g; Długość kabla: 1,5 m

3. B&W PX: Najładniejsze słuchawki ANC

Cena w czasie testu: 329 £ – Kup teraz z Amazon

best_anc_headphones_bw_px

PX to pierwsza para słuchawek z redukcją szumów B&W i można śmiało powiedzieć, że warto było na nie czekać. Wygląd i styl znacznie przewyższają rywali o podobnej cenie i brzmią absolutnie fantastycznie. Tam, gdzie Bose ma tendencję do przedkładania emocji nad dokładność, PX są ostre i ostre, od najgłębszych subwooferów do najwyższych wzlotów. Fani basu mogą chcieć szukać gdzie indziej, a niektórzy mogą uznać wyższe częstotliwości za nieco zbyt przytłumione (szczególnie z włączoną funkcją ANC), ale nie ma wątpliwości – są to jedne z najlepiej brzmiących słuchawek z redukcją szumów, jakie możesz kiedykolwiek znaleźć .

Jest jednak miejsce na poprawę w zakresie komfortu – stwierdziliśmy, że opaska na głowę zmiękczała się przez kilka tygodni, a nawet wtedy byliśmy o wiele bardziej świadomi tego niż lekkie alternatywy Bose. Umiejętności redukcji szumów PX nie są tak wyrafinowane, jak jego rywale marki Bose. Wreszcie, „inteligentne” funkcje B&W – automatyczne wstrzymywanie i wznawianie odtwarzania muzyki, gdy podnosisz nausznik lub gdy zdejmujesz słuchawki i zakładasz je ponownie – nie zawsze są tak inteligentne, więc spróbuj przed zakupem, jeśli możesz.

4. Bose QuietComfort 25: najlepsze przewodowe słuchawki ANC

Cena: 160 £ – Kup teraz z Amazon

najlepsze_słuchawki z redukcją szumów_bose_quietcomfort_25

Przewodowe słuchawki ANC QuietComfort 25 firmy Bose są z pewnością najpopularniejszymi słuchawkami z redukcją szumów na rynku. Nie tylko znakomicie tłumią hałas z otoczenia, ale są również niezwykle lekkie, ważą zaledwie 195,6 g. W rzeczywistości jedynym spornym punktem dotyczącym QC25 jest fakt, że są one okablowane. Brak łączności Bluetooth tutaj.

Pod względem jakości dźwięku są one na równi z QC35, a jeśli nie masz ochoty wyrzucać pary Sony MDR-1000X lub Bose QC35, są one z pewnością najlepszą alternatywą – przewodową lub nie.

Kluczowe specyfikacje – Typ słuchawek: nauszny zestaw słuchawkowy; Wbudowany mikrofon i przyciski sterowania muzyką; Typ wtyczki: wtyczka jack 3,5 mm; Waga: 195,6g; Długość kabla: 1,42 m

5. B&O BeoPlay E4: słuchawki z obsługą ANC z imponującą mocą wyjściową

Cena: 199 £ – Kup teraz z Amazon

najlepsze_słuchawki z redukcją szumów_bo_beoplay_e4

Czasami nie chcesz nosić nieporęcznych słuchawek nausznych, aby słuchać muzyki bez denerwującego hałasu w tle. Właśnie tam pojawia się B&O BeoPlay E4. Te słuchawki douszne świetnie sobie radzą z blokowaniem dźwięków w tle, z całą elektroniką ANC umieszczoną w małej obudowie podłączonej do głównego kabla audio.

Jedynym minusem jest to, że czarne pudełko zawieszone na szyi nieco obciąża słuchawki. Na szczęście E4 doskonale radzi sobie z wycinaniem niskich częstotliwości, a jego jakość dźwięku jest doskonała dla pary słuchawek z silną ogólną reprodukcją sceny dźwiękowej.

Kluczowe specyfikacje – Typ słuchawek: douszne; Wbudowany mikrofon i pilot; Typ wtyczki: wtyczka jack zestawu słuchawkowego 3,5 mm; Waga: 50g; Długość kabla: 1,3 m

6. Philips SHB9850NC: słuchawki ANC z obsługą flair i aptX

Cena: 110 £ – Kup teraz z Amazon

najlepsze_słuchawki_z redukcją szumów_philips_shb9850nc

Pomimo naprawdę okropnej nazwy, Philips SHB9850NC to doskonała para słuchawek o dość gustownym wyglądzie i atrakcyjnej cenie. Słuchawki są lekkie, bardzo wygodne i całkiem dobrze redukują hałas, chociaż pod tym względem nie są najlepsze.

Jeśli chodzi o jakość dźwięku, słuchawki Philipa mają w sobie lekkie ciepło, ale bas jest mocny, a wysokie tony wystarczająco iskrzące, abyś stukał stopami w rytm muzyki. Na prawej słuchawce znajduje się również zgrabny panel dotykowy, który pozwala sterować muzyką bez konieczności majstrowania przy fizycznych przyciskach.

Kluczowe specyfikacje – Typ słuchawek: nauszny zestaw słuchawkowy; Wbudowany mikrofon i pilot; Typ wtyczki: wtyczka jack zestawu słuchawkowego 3,5 mm (opcjonalnie); Waga: 275g; Długość kabla: 1,2 m

7. Lindy BNX-60: Świetne słuchawki ANC za rozsądną cenę

Cena: 80 £ – Kup teraz z Amazon

lindy_bnx-60_controls Lindy BNX-60 to przystępna cenowo, wygodna para słuchawek Bluetooth ANC, które oferują solidne 15 godzin słuchania przez Bluetooth z włączoną funkcją ANC – z podłączonym kablem możesz cieszyć się do 30 godzin słuchania ANC.

Jakość dźwięku jest przyzwoita, z mocnym średnim basem i dokładną reprodukcją średnich i wysokich tonów. BNX-60 obsługuje również kodek aptX, co zapewnia najwyższej jakości strumień Bluetooth. Mówiąc najprościej, są to najlepsze słuchawki ANC za mniej niż 100 funtów. Jeśli szukasz tej samej sygnatury dźwiękowej i nie masz nic przeciwko przewodom, zamiast tego zdobądź Lindy NC-60. To przewodowy wariant BNX-60 za 57 funtów. Wymaga dwóch baterii AA do działania ANC i ma ten sam wygląd i jakość dźwięku, co jego starsze rodzeństwo.

Przeczytaj całą Lindy BNX-60 na naszym siostrzanym tytule Opinie ekspertów Najważniejsze dane techniczne – Typ słuchawek: nauszny zestaw słuchawkowy; Wbudowany mikrofon i elementy sterujące; Typ wtyczki: wtyczka jack zestawu słuchawkowego 3,5 mm (opcjonalnie); Długość kabla: 1,2 m

Co to jest aktywna redukcja szumów (ANC)?

ANC działa przy użyciu małych, skierowanych na zewnątrz mikrofonów do rejestrowania dźwięków otoczenia w Twoim otoczeniu. Następnie tworzy falę dźwiękową, która neguje hałas i odtwarza go obok dowolnego źródła dźwięku, którego słuchasz. Rezultat: rozpraszające dźwięki znikają, pozwalając Ci skupić się na muzyce, filmie, grze lub podkaście.

ANC doskonale nadaje się również do ochrony słuchu. Ponieważ zmniejsza hałas otoczenia, będziesz mógł słuchać muzyki przy znacznie niższej głośności. Oznacza to, że ANC jest fantastycznym rozwiązaniem dla osób cierpiących na nadwrażliwość, nadwrażliwość lub podobne schorzenia, ponieważ zmniejsza obciążenie uszu.

ANC nie jest jednak doskonały. Znakomicie sprawdza się w wycinaniu niższych częstotliwości, ale ponieważ dźwięki o wysokiej częstotliwości mają krótsze długości fal, ANC jest trudniej je wyciąć. To, w czym jest doskonałe, to wyciszenie dudnienia silników lotniczych, podróży pociągiem lub ogólnego zgiełku ruchliwego środowiska pracy. Warto również zauważyć, że chociaż ANC jest wspaniałą funkcją, jeśli jesteś purystą audio, będzie to miało niewielki wpływ na jakość dźwięku tego, czego słuchasz. Niestety, jest to tylko konieczne zło technologii, ponieważ niektóre częstotliwości Twojej muzyki zostaną wycięte, gdy ANC próbuje usunąć szumy tła.