Jak zdobyć odłamki pamiątek w Apex Legends?

Apex Legends został niedawno wydany na Switchu i ożywił swoją ogromną społeczność online. Dla większości graczy przedmioty kosmetyczne są doskonałym sposobem na dostosowanie ich doświadczenia z gry. Pamiątki są jednym z najbardziej poszukiwanych przedmiotów ze względu na ich niesamowitą rzadkość. Gracze rzadko mają możliwość bezpośredniego zakupu przedmiotów pamiątkowych, więc przez większość czasu będą musiały być wykonane z odłamków pamiątkowych.

Jak zdobyć odłamki pamiątek w Apex Legends?

Jeśli zastanawiasz się, jak zdobyć te odłamki i stworzyć pamiątkę dla swojej ulubionej legendy, mamy dla Ciebie ochronę.

Jak zdobyć odłamki pamiątek w Apex Legends?

Jedynym sposobem na zdobycie odłamków pamiątek w Apex jest zdobycie ich za pośrednictwem pakietów Apex. Każdy pakiet ma znikomą szansę na to, że zamiast zwykłych nagród zawiera odłamki pamiątek.

Ponieważ szansa na zdobycie w ten sposób odłamków dziedzictwa jest niewielka, firma Respawn Entertainment wprowadziła licznik litości dla graczy, który gwarantuje im odłamki. Jeśli gracz nie otworzył paczki z odłamkami pamiątek w 499 paczkach, jego 500. pakiet będzie zawierał odłamki pamiątek wraz ze zwykłymi nagrodami. Ten licznik litości jest resetowany za każdym razem, gdy gracz otwiera odłamki pamiątek, w tym inny licznik litości. Jeśli masz niewiarygodnego pecha, odłamki pamiątek dostaniesz tylko raz na 500 paczek.

Jak kupić odłamki pamiątek w Apex Legends?

Najłatwiejszym, choć najdroższym sposobem na zdobycie odłamków jest zakup pakietów Apex za prawdziwe pieniądze. Każdy pakiet kosztuje 100 monet Apex, które gracze mogą kupić za walutę fiducjarną. Biorąc pod uwagę, że gracz potrzebuje co najwyżej 500 paczek, aby jednorazowo uzyskać odłamki dziedzictwa, cena za odłamki dziedzictwa może być dość wysoka.

Jeśli kupujesz Apex Coins bezpośrednio ze sklepu i nie polegasz na żadnych promocjach na pakiety Apex, będziesz potrzebować 460 USD, aby kupić wystarczającą liczbę pakietów, które gwarantują odłamki pamiątek. Specjalne promocje na ceny pakietów Apex (i szczęście przy ich otwieraniu) mogą jeszcze bardziej obniżyć tę cenę.

Obliczyliśmy tę cenę przy użyciu najbardziej efektywnych obecnie dostępnych opcji zakupu monet Apex, które zapewnią graczowi co najmniej 50 000 monet, w tym bonusowe monety Apex otrzymane za większe zakupy. Ceny mogą się różnić w zależności od regionu i promocji.

Jak zdobyć odłamki pamiątek?

Jak zdobyć odłamki pamiątek w Apex Legends za darmo?

Dla graczy, którzy nie chcą zatopić w grze żadnych pieniędzy, jedyną opcją jest zagranie w grę. Gracze otrzymują pakiety Apex poprzez zadania i nagrody za poziomy w sposób naturalny podczas rozgrywki, a każdy z tych pakietów może zawierać odłamki pamiątek.

Gracze otrzymają 199 paczek, podnosząc swoje konto od poziomu 1 do 500 (poziom maksymalny). Dodatkowe paczki są nagradzane za postępy w sezonowej przepustce bojowej, a gracze mogą również otrzymywać paczki w ramach wydarzeń i promocji ograniczonych czasowo.

Jak szybciej zdobywać odłamki pamiątek w Apex Legends?

Ponieważ system poziomowania opiera się na wydajności użytkownika i rozgrywce, istnieje kilka praktycznych wskazówek, których możesz użyć, aby zmaksymalizować zysk EXP i szybciej uzyskać nowe pakiety Apex:

  • Dostanie się do pierwszej piątki w meczu zapewni dodatkowe PD. Wygranie meczu to jeszcze więcej punktów.
  • Zabicie mistrza lub wejście do meczu jako mistrz daje znaczny bonus EXP.
  • Dłuższe przeżycie da ci więcej EXP, ale zabijanie i zadawanie obrażeń również da ci więcej EXP. Ponieważ przetrwanie w grze nie ma tak dużego znaczenia (ponieważ zawsze możesz stosunkowo szybko ustawić się w kolejce do innej gry), rozważ kompromis między tym, jak długo żyjesz bez akcji, a szybkim zdobyciem kilku zabójstw. Każde zabójstwo jest warte około 17 sekund przetrwania w meczu.
  • Wskrzeszanie i odradzanie sojuszników oraz bycie Liderem Zabijania (w dowolnym momencie gry) zapewnia ci niewielką ilość PD.
  • Granie ze znajomym zwiększa zysk EXP z czasu przetrwania o 5%. Gra z dwoma znajomymi daje zamiast tego 10% bonus. Crossplay pozwala użytkownikom grać razem z różnych platform.
  • Postęp w przepustce bitewnej zależy zarówno od PD w grze, jak i ukończenia zadania. Pamiętaj o codziennych zadaniach, które otrzymujesz, ponieważ często dają one 60% samego poziomu przepustki bitewnej.
  • Cotygodniowe zadania nie wygasają w trakcie sezonu, więc możesz je ukończyć później, gdy będziesz miał więcej czasu.
  • Dodatkowa wskazówka: Jeśli zauważysz, że Treasure Pack wypada ze skrzyni, podnieś go. Codzienne pakiety skarbów dadzą ci dostęp do specjalnej sezonowej ścieżki zadań, która po ukończeniu nagradzana jest niewielką liczbą pakietów Apex.
Szybsze zdobywanie odłamków dziedzictwa

Jeśli masz ograniczony budżet, rozważ zakup przepustki sezonowej. Zakup kosztuje 950 punktów Apex, a wypełnienie go nagrodzi Cię dodatkowymi pakietami Apex do otwarcia. Co więcej, osiągnięcie 100 poziomu w przepustce bojowej zapewni łącznie 1000 punktów Apex, co pozwoli na zakup przepustki na kolejny sezon za darmo.

Dodatkowe często zadawane pytania

Ile odłamków pamiątek można znaleźć w pakiecie Apex?

Dostajesz 150 odłamków pamiątki z pakietu Apex, wystarczy, aby stworzyć jeden kosmetyk z pamiątkami.

Czy możesz zdobyć odłamki pamiątek z darmowych pakietów Apex?

Tak, wszystkie pakiety Apex mogą nagradzać odłamki pamiątek. Nie ma znaczenia, czy otrzymałeś pakiet za darmo jako nagrodę, czy kupiłeś go w sklepie Apex.

Jak zdobyć darmowe pamiątki w Apex Legends?

Nie możesz otrzymać przedmiotów pamiątkowych za darmo, chyba że otworzysz odłamki pamiątki w pakiecie.u003cbru003eu003cbru003eJednak nowe pamiątki są regularnie publikowane, zwykle w ramach wydarzenia lub dużej aktualizacji. Często są nagrodą za zakup wszystkich przedmiotów eventowych z tej kolekcji. Chociaż wolni gracze często nie będą mogli pozwolić sobie na wszystkie przedmioty w ten sposób, jest to znaczna oszczędność w porównaniu z otwieraniem paczek, a po drodze dostajesz kilka fajnych rzeczy. Niektóre wydarzenia, takie jak druga rocznica kolekcji, mogą w podobny sposób dawać odłamki pamiątek.u003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-205381u0022 style=u0022width: 1100pxu0022 src=u0022//www.techjunkie.com/wp-content/uploads /2021/03/Get-Heirloom-Shards-in-Apex.jpgu0022 alt=u0022Get-Heirloom Shards w Apexu0022u003e

Jaki jest najłatwiejszy sposób na zdobycie odłamków pamiątek?

Zdecydowanie najłatwiejszym sposobem na zdobycie odłamków dziedzictwa jest kupowanie paczek, dopóki nie otworzysz paczek, które je zawierają. Jednak będzie to dużo kosztować i może nie być odpowiednie dla graczy z ograniczonym budżetem.u003cbru003eu003cbru003eCodzienne granie i kończenie codziennych zadań to najlepszy sposób na zdobycie stałych dostaw pakietów Apex do otwarcia. Zakup przepustki bitewnej sezonowej zapewnia więcej pakietów w ramach nagród za misje, a każda przepustka bojowa może ostatecznie zapłacić za następną.

Gdzie można znaleźć odłamek pamiątek w Apex?

Widok profilu gracza nie pokazuje, ile masz odłamków dziedzictwa, ale oto, gdzie je znajdziesz: u003cbru003eu003cbru003e1. Otwórz sklep z grami, naciskając zakładkę „Sklep”.u003cbru003e2. Wybierz „Pamiątki”.u003cbru003e3. Możesz zobaczyć swoje obecne odłamki pamiątek, a także aktualny wybór przedmiotów pamiątek w grze.u003cbru003eu003cimg class=u0022wp-image-205382u0022 style=u0022width: 1100pxu0022 src=u0022//www.techjunkie.com/wp-content/uploads /2021/03/Uzyskiwanie-bezpłatne-odłamki-heirloo.jpgu0022 alt=u0022Uzyskiwanie bezpłatnych odłamków-dziedzictwu0022u003e

Zdobądź przewagę z pamiątkami

Chociaż przedmioty rodzinne nie dają ci przewagi w grze nad przeciwnikiem, są cennym przedmiotem kosmetycznym, który musi urozmaicić twoją kolekcję i się pochwalić. Teraz znasz już wszystkie sposoby zdobywania odłamków i przedmiotów pamiątkowych w Apex Legends.

Jaka jest twoja ulubiona pamiątka po Apex? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.