Jak włączyć kody w Sims 4?

Kody mogą sprawić, że gra będzie przyjemniejsza i oszczędzić wiele czasu. W rzeczywistości cheaty są tak dużą częścią Sims 4, że nawet twórcy gry zachęcają do ich używania. Jeśli chcesz je wypróbować, ale nie wiesz, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

Jak włączyć kody w Sims 4?

W tym przewodniku przedstawimy instrukcje dotyczące włączania cheatów w Sims 4 na PC, Mac, Xbox i PS4. Dodatkowo podzielimy się niektórymi z najbardziej zabawnych kodów do gry Sims 4 i odpowiemy na najczęstsze pytania związane z oszustwami w grze.

Jak włączyć kody w Sims 4 na PC?

Włączenie cheatów w Sims 4 na PC jest proste – wykonaj poniższe czynności:

 1. W grze naciśnij „Ctrl + Shift + C” na klawiaturze, aby wyświetlić pole wprowadzania kodów.

 2. Wpisz „testingcheats on”, a następnie naciśnij „Enter” na klawiaturze, aby włączyć kody.

 3. Otwórz ponownie pole wprowadzania kodów, aby wprowadzić kod.

Jak włączyć kody w Sims 4 na Macu?

Jeśli jesteś użytkownikiem Maca, instrukcje włączania kodów w Sims 4 nie różnią się zbytnio od instrukcji dla użytkowników systemu Windows. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

 1. W trakcie gry naciśnij „Command + Shift + C” na klawiaturze, aby otworzyć okno wprowadzania kodów.
 2. Wpisz „testingcheats on”, a następnie naciśnij „Enter” na klawiaturze, aby włączyć kody.
 3. Otwórz ponownie pole wprowadzania kodów, aby wprowadzić kod.

Jak włączyć kody w Sims 4 na Xbox

Możesz używać kodów w Sims 4 nawet na konsolach. Aby włączyć kody na Xbox, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. W grze naciśnij jednocześnie "LT, LB, RT i RB" na kontrolerze, aby otworzyć okno wprowadzania kodów.
 2. Wpisz „testingcheats on”, aby włączyć kody.
 3. Otwórz ponownie pole wprowadzania kodów, aby wprowadzić kod.

Wskazówka: osiągnięcia i trofea w grze Sims 4 mogą zostać wyłączone, jeśli używasz kodów na Xbox.

Jak włączyć kody w Sims 4 na PS4?

Aby włączyć kody w Sims 4 na PS4, wykonaj poniższe czynności:

 1. W grze naciśnij jednocześnie "L1, L2, R1 i R2" na kontrolerze, aby otworzyć okno wprowadzania kodów.
 2. Wpisz „testingcheats on”, aby włączyć kody.
 3. Otwórz ponownie pole wprowadzania kodów, aby wprowadzić kod.

Wskazówka: osiągnięcia i trofea w grze Sims 4 mogą zostać wyłączone, jeśli używasz kodów na PS4.

Jak zmienić cechy w Sims 4 za pomocą kodów

Bez kodów możesz tylko zmienić cechy swojej postaci, zbierając 5 000 punktów satysfakcji i kupując miksturę do ponownego treningu. To jednak dużo pracy. Aby szybciej zmieniać cechy swoich Simów, wykonaj poniższe czynności:

 1. W grze otwórz pole wprowadzania kodów.
 2. Wpisz „cas.fulleditmode”. Wyjdź z trybu wprowadzania kodów.

 3. Naciśnij „Shift” na klawiaturze i kliknij Sima, którego cechy chcesz edytować.
 4. Pojawi się menu „Stwórz Sima”. Modyfikuj dowolne cechy tak, jakbyś tworzył nową postać.

Jak zdobyć określoną ilość simoleonów dla gospodarstwa domowego w Sims 4?

Niektóre kody w Sims 4 mogą natychmiast dać ci 1000 lub 50 000 simoleonów. Możesz jednak chcieć uzyskać określoną kwotę dla gospodarstwa domowego. Aby to zrobić, wykonaj poniższe czynności:

 1. W grze otwórz pole wprowadzania kodów.

 2. Wpisz „Pieniądze X” z określoną wymaganą kwotą zamiast X.

 3. Zamknij okienko do wprowadzania kodów – podana kwota powinna pojawić się na Twoim koncie.

Jak modyfikować relacje między Simami w Sims 4

Relacje często nie są łatwe do utrzymania – nawet w grze. Jeśli chcesz szybko poprawić lub zniszczyć relacje między swoimi Simami, postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami:

 1. W grze otwórz pole wprowadzania kodów.

 2. Wpisz „modifyrelationship (imię pierwszego Sima) (nazwisko pierwszego Sima) (imię drugiego Sima) (nazwisko drugiego Sima) (pożądana zmiana poziomu przyjaźni) LTR_Friendship_Main”, aby zmienić poziom przyjaźni.
 3. Wpisz „modifyrelationship (imię pierwszego Sima) (nazwisko pierwszego Sima) (imię drugiego Sima) (nazwisko drugiego Sima) (pożądana zmiana poziomu romansu) LTR_Romance_Main”, aby zmienić poziom romansu.

Wskazówka: aby obniżyć poziom relacji między Simami, wpisz wartość z „-” przed nią.

Często Zadawane Pytania

Teraz, gdy włączyłeś kody w Sims 4, możesz chcieć dowiedzieć się więcej o tym, jak z nich korzystać. Czytaj dalej, aby poznać najlepsze kody w grze.

Jak uwolnić wszystkie domy na świecie?

Wybierając dom dla rodziny Simów, nie musisz się ograniczać. Za pomocą kodu możesz przeglądać wszystkie dostępne domy i bezpłatnie wprowadzać się do każdego z nich. Wyświetl pole wprowadzania tekstu i wpisz „FreeRealEstate On”, aby włączyć oszustwo. Aby wyłączyć oszustwo, otwórz pole wprowadzania tekstu i wpisz „FreeRealEstate Off”.

Jak oszukiwać za więcej simoleonów?

Im więcej simoleonów, tym większa swoboda wyboru w grze Sims 4. Nie musisz koniecznie zbierać podatków, aby je zdobyć – zamiast tego możesz korzystać z kodów. Otwórz pole wprowadzania kodów i wpisz „rosebud” lub „kaching”, aby natychmiast uzyskać 1000 simoleonów. Aby zarobić 50 000 simoleonów, wpisz „motherlode”.

Czy TestingCheatsEnabled działa w Sims 4?

Niektórzy gracze są przyzwyczajeni do kodu „testowego, który umożliwiał oszukanie” z poprzednich gier Sims. Jednak nie działa w Sims 4. Kody „testowanie kodów włączonych” lub „testowanie kodów prawdziwych” wykonują tę samą pracę.

Jak odblokować kody, które aktualizują stan twojego obiektu?

Aby zwiększyć realizm gry, możesz modyfikować stan niektórych obiektów. Aby włączyć kod, który pozwala wybrać stan obiektu, otwórz pole wprowadzania kodu i wpisz „testingcheats true”. Następnie naciśnij i przytrzymaj przycisk „Shift”, wybierz obiekt, a następnie wybierz jego stan z oferowanego wyboru.

Jak odblokować ukryte przedmioty w Sims 4?

Czasami obiekty z katalogu nie są dostępne. Może to być frustrujące, jeśli masz serce nastawione na konkretny przedmiot. Aby wyświetlić wszystkie ukryte przedmioty, otwórz pole wprowadzania kodów i wpisz „bb.showhiddenobjects”.

Jak teleportować swojego Sima?

Domyślnie tylko wampirzy Simowie mają możliwość teleportacji. Jednak za pomocą kodów możesz błyskawicznie przenieść dowolnego Sima w dowolne miejsce. Otwórz pole wprowadzania kodów i wpisz „testingcheats true”, a następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz „Shift”. Wybierz obszar, do którego chcesz teleportować swojego Sima i kliknij „Teleportuj mnie tutaj”.

Jak manipulujesz potrzebami swojego Sima?

Czasami możesz mieć ważniejsze (lub zabawniejsze) rzeczy do zrobienia w Sims 4 niż zaspokajanie potrzeb swojej postaci. Aby dostosować ich potrzeby, otwórz pole wprowadzania kodów i wpisz „testingcheats true”. Następnie naciśnij i przytrzymaj klawisz „Shift”, wybierz Sima i wybierz opcję nastroju spośród sugerowanych opcji, na przykład „Uszczęśliwiaj”.

Jak pozbyć się rachunków za mieszkanie w Sims 4?

Niektórzy gracze nie lubią płacić rachunków za dom w grze – w prawdziwym życiu jest ich wystarczająco dużo. Aby wyłączyć rachunki w Sims 4, otwórz pole wprowadzania kodów i wpisz „household.autopay_bills true”. Aby wyłączyć oszustwo, wpisz „household.autopay_bills false”.

Jak budować w Sims 4 gdziekolwiek?

Możesz zbudować dom nawet na zamkniętych obszarach w Sims 4, włączając kod. Aby to zrobić, wpisz „bb.enablefreebuild” w polu wprowadzania kodu i wybierz obszar.

Jak mogę szybko sprawdzić statystyki grafiki w Sims 4?

Możesz sprawdzić liczbę klatek gry na sekundę, wpisując „fps on” w polu wprowadzania kodów.

Jak zresetować Sima, jeśli utknie?

Jeśli napotkałeś błąd, w którym Twój Sim się nie porusza, otwórz pole wprowadzania kodu i wpisz „resetim (imię Twojego Sima) (nazwisko Twojego Sima)”, aby rozwiązać problem.

Jak zmienić poziom umiejętności Sima?

Możesz dostosować poziom niektórych umiejętności swojego Sima. Aby to zrobić, wpisz „stats.set_skill_level (nazwa umiejętności) X” w polu wprowadzania kodu. Zamiast X wpisz żądany poziom umiejętności (1-10). Ten kod powinien działać dla każdej umiejętności – barmaństwa, charyzmy, gitary, logiki i innych.

Czy mogę uczynić mojego Sima nieśmiertelnym w Sims 4?

Tak – możesz uczynić swoje postacie nieśmiertelnymi, wpisując „death.toggle true” w polu wprowadzania kodu. Jeśli chcesz wyłączyć oszustwo, wpisz „death.toggle false”. Twój Sim nie umrze od razu, ale znów stanie się śmiertelny. Możesz także zmienić swoją postać w ducha na kilka godzin w grze, wpisując „sims.add_buff Ghostly”.

Wyciągnij jak najwięcej z gry

Kody znacznie rozszerzają twoje możliwości w grze w zakresie budowania, edycji postaci i nie tylko. Po co ograniczać się, grając fair, kiedy można grać fajnie? Mamy nadzieję, że z pomocą naszego poradnika wydobędziesz z gry jak najwięcej.

Jakie są twoje ulubione kody w Sims 4? Podziel się swoimi opiniami w sekcji komentarzy poniżej.