Jak stworzyć bumerang na Snapchacie

Jednym z powodów, dla których Snapchat był w stanie utrzymać swoją popularność przez lata w obliczu ekstremalnej konkurencji ze strony platform takich jak Instagram, jest to, że firma stale dodaje nowe, zabawne funkcje do swojej platformy. Funkcje takie jak Stories, Snap Map i inne dały Snapchatowi poważną siłę przetrwania.

Jak stworzyć bumerang na Snapchacie

Inną popularną funkcją, która została wprowadzona do Snapchata, jest Bounce, fajna funkcja, która została ogłoszona kilka lat temu, ale w rzeczywistości pojawiła się dopiero w sierpniu 2018 roku.

Czym więc jest Bounce? Jak możesz używać Bounce do tworzenia zabawnych Snapów, którymi możesz dzielić się ze znajomymi?

Rzućmy okiem na to, czym jest Bounce i jak możesz go użyć do stworzenia Boomerangu na Snapchacie.

Co to jest Bounce na Snapchacie?

Snapchat to tak bogata w funkcje platforma, że ​​nowi użytkownicy mogą mieć trudności z uzyskaniem pełnych dostępnych korzyści. Funkcja „Odbicie” Snapchata zasadniczo pozwala użytkownikom wybrać jedną część filmu do ponownego odtworzenia.

W połączeniu z opcją pętli, gdy oglądasz wideo, określona część będzie odtwarzana ponownie. To trochę jak bumerang w innym filmie. Załóżmy na przykład, że ty i twoi przyjaciele, jeździsz na deskorolce i jeden znajomy robisz coś niesamowitego, możesz odtworzyć wideo tak, jak zwykle, ale zapętlić tę jedną akcję w filmie.

Ogólnie rzecz biorąc, jest to fajna funkcja, którą każdy powinien wypróbować. Przyjrzyjmy się więc funkcji Snapchat Bounce.

Jak zrobić bumerang/bounce wideo na Snapchacie?

Funkcja Bounce jest dość łatwa w użyciu. Wykonując zaledwie kilka kroków, możesz szybko i łatwo zrobić bumerang na Snapchacie.

Przeprowadzimy Cię przez poniższe kroki, zaczynając od instrukcji, jak zaktualizować aplikację, aby upewnić się, że zawiera najbardziej aktualne funkcje.

Aktualizowanie Snapchata

Zanim zaczniesz korzystać z Bounce, musisz upewnić się, że Twój Snapchat jest zaktualizowany. Aktualizacja zapewnia wszystkie najnowsze funkcje, co oznacza, że ​​możesz zacząć korzystać z Bounce po zakończeniu aktualizacji.

Aby upewnić się, że Twoja aplikacja Snapchat jest zaktualizowana, wykonaj następujące kroki:

  1. Otworzyć Sklep z aplikacjami na Twoim iPhonie.
  2. Iść do Aktualizacje aby znaleźć wszystkie aplikacje, w tym Snapchat, które wymagają aktualizacji.
  3. wciśnij przycisk aktualizacji i poczekaj, aż urządzenie pobierze wszystkie najnowsze aktualizacje oprogramowania.

Po zakończeniu aktualizacji opuść App Store i ponownie uruchom Snapchata, aby w wolnym czasie zacząć korzystać z funkcji Bounce.

Naciśnij i przytrzymaj przycisk przechwytywania

Po otwarciu Snapchata i przygotowaniu aparatu naciśnij i przytrzymaj przycisk „Przechwyć”, który pojawia się na ekranie aparatu. Nagrywaj, aż uzyskasz film, z którego jesteś zadowolony.

Dotknij pętli nieskończoności

Nie ma znaczenia, czy przekroczysz wyznaczoną długość, ponieważ możesz później przyciąć wideo, jeśli chcesz.

Po nagraniu dotknij ikony pętli nieskończoności. Przesuń suwak „Odbicie” w miejsce, w którym chcesz wprowadzić odbicie. Możesz dotknąć ikony nieskończoności kilka razy, aby odbiorcy mogli oglądać niekończącą się pętlę lub tylko raz.

Przesuwanie suwaka w lewo lub w prawo dostosowuje ramy czasowe wideo, które chcesz odbić. Jeśli przesuniesz suwak w lewo, początek filmu zostanie odrzucony. Z drugiej strony przesunięcie suwaka w prawo pozwala wybrać środkową lub końcową część klipu.

W dowolnym momencie będziesz mógł uzyskać szybki podgląd pętli i dokonać ostatecznych poprawek, dopóki nie będziesz całkowicie zadowolony z podglądu.

Udostępnij swoją pętlę

Kliknij białą strzałkę w prawym dolnym rogu, aby udostępnić swój film Bounce. Możesz dodać pętlę do swojej historii lub podzielić się nią z jednym ze swoich znajomych. To zależy wyłącznie od Ciebie. Po prostu wybierz żądaną opcję udostępniania, a przez następne 24 godziny Twoi znajomi Snapchat będą mogli oglądać i cieszyć się pętlą Bounce.

Czy możesz używać Bounce na Androidzie?

Niestety, jeśli używasz urządzenia z Androidem, nie będziesz mógł dodać Bounce do swojego arsenału narzędzi Snapchat. Od maja 2020 r. Bounce pozostaje wyłączną funkcją iOS. Użytkownicy Androida na razie będą musieli zadowolić się Boomerangiem na Instagramie.

Pamiętaj jednak, że nadal możesz zapętlać filmy na Androidzie; jednak funkcja Bounce, która pozwala zapętlić określoną część wideo, jeszcze nie pojawiła się na Androidzie.

Inne opcje zapętlania

Jeśli nie chcesz tworzyć odbicia, możesz użyć funkcji pętli, aby wykonać inne zadania.

Nieograniczone Snapy

Przed wprowadzeniem Bounce użytkownicy Snapchata mogli korzystać z opcji Limitless Snap. Nieograniczone Snapy są włączane po naciśnięciu ikony Infinity. Ta opcja pozwala wybrać liczbę snapów, które chcesz wykonać i zagrać jako część nieskończonej pętli.

Regularna pętla

Jeśli nie chcesz korzystać z opcji Bounce, możesz po prostu zapętlić swoje filmy bez ruchu w przód iw tył. Ta opcja została wprowadzona przed Bounce, więc długoletni użytkownicy Snapchata prawdopodobnie już ją znają. W przypadku najnowszej aktualizacji musisz dwukrotnie dotknąć ikony Infinity, aby aktywować regularną pętlę.

Dostosowywanie swojego odbicia

Podobnie jak w przypadku każdego innego Snapa, możesz dodawać tekst, naklejki i linki. Aby to zrobić, dotknij dowolnej opcji po prawej stronie odbitego wideo Snapchata.

Dotknięcie ikony „T” u góry daje pole tekstowe do wpisania, a dotknięcie ikony pióra umożliwia pisanie lub rysowanie. Jeśli dotkniesz ikony karteczki samoprzylepnej, możesz wybierać spośród wielu naklejek.

Wreszcie, dotknięcie linku załącznika daje możliwość wstawienia adresu URL do strony internetowej, co jest świetne dla influencerów i marketerów.

Po prostu wklej swój adres URL w polu tekstowym u góry ekranu i gotowe.

Ponieważ Twój film o odrzuceniu to krótki fragment treści, możesz go dodać, czyniąc go ciekawszym lub jeszcze bardziej pouczającym. Baw się funkcjami i stwórz idealny obrotowy Snap!

Często Zadawane Pytania

Czy użytkownicy Androida otrzymają kiedykolwiek funkcję Bounce?

Niestety, od 2021 r. Snapchat nie ma oficjalnego słowa dla użytkowników Androida. Plotki zaczęły krążyć w 2018 roku, kiedy funkcja została uruchomiona dla użytkowników iOS, nad którymi pracowali programiści. Ale oto jesteśmy prawie trzy lata później bez możliwości użycia funkcji przypominającej bumerang. u003cbru003eu003cbru003eOczywiście Snapchat akceptuje opinie na u003ca href=u0022//support.snapchat.com/en-US/a/shake-to-reportu0022u003estronie pomocy techniczneju003c/au003e. Jeśli jesteś użytkownikiem Androida, który cierpliwie czekał na tę funkcję, prawdopodobnie dobrym pomysłem jest przesłanie jej jako sugestii i zachęcenie znajomych, aby zrobili to samo.

Czy mogę wgrać bumerang do Snapchata?

Absolutnie! Specjalnie dla tych, którzy nie mają funkcji natywnie, możesz utworzyć krótki klip i kliknąć ikonę karty obok przycisku nagrywania na stronie głównej Snapchata, aby przesłać wideo, które nagrałeś w innym miejscu. Wybierz opcję Pętla, jak wspomniano powyżej, aby Twój film był odtwarzany w kółko. Jest to obejście, ale jest tak blisko, jak możemy doprowadzić Cię do bumerangu z obecnymi ograniczeniami Snapchata.