Jak zainstalować i włączyć Hulu na Echo Show

Echo Show został zaprojektowany jako szczupła, średnia maszyna do konsumpcji mediów. Słuchanie muzyki, nawiązywanie/odbieranie połączeń, sprawdzanie pogody, szybkie wyszukiwanie za pomocą Alexy – co tylko chcesz, Echo Show ma to wszystko. Najfajniejsze jest to, że gadżet umożliwia zainstalowanie jednej z najpopularniejszych usług przesyłania strumieniowego.

Jak zainstalować i włączyć Hulu na Echo Show

W tym opisie dowiesz się, jak zainstalować i włączyć Hulu, ale Echo Show oferuje kilka innych opcji usług przesyłania strumieniowego telewizji i wideo. Wymagane działania są prawie takie same jak w przypadku Hulu, więc zanurkujmy od razu.

Objaśnienie umiejętności wideo

Włączanie Hulu za pomocą poleceń głosowych

Hulu jest częścią zestawu umiejętności wideo w programie Echo Show. Jeśli nigdy wcześniej go nie używałeś, Alexa prosi o włączenie tej opcji. Na przykład, jeśli powiesz: „Alexa, graj w ESPN na Hulu”, a sztuczna inteligencja automatycznie przeniesie Cię do menu umiejętności wideo.

pokaz echa

Tam musisz dotknąć Hulu i podać swoje dane logowania. Gdy pojawi się ekran Hulu, dotknij Zaloguj się w prawym górnym rogu ekranu, wpisz swoje hasło i nazwę użytkownika, a następnie ponownie naciśnij Zaloguj.

Zaloguj sie

Gdy tylko system rozpozna twoje dane uwierzytelniające, pojawi się okno powiadomienia informujące o włączeniu Hulu. Naciśnij OK w oknie powiadomień i przejdź na ekran główny Hulu.

zainstaluj i włącz hulu

Teraz możesz używać poleceń głosowych i poprosić Alexę o odtworzenie dowolnego kanału lub programu telewizyjnego na Hulu. Ważne jest, aby uzbroić się w cierpliwość, ponieważ wykonanie polecenia zajmuje systemowi kilka sekund. Zwykle przed rozpoczęciem filmu jest krótki okres buforowania, w którym wyłącza się około trzech sekund po tym, jak powiesz: „Alexa, zatrzymaj”.

Przydatne polecenia głosowe Hulu

Po włączeniu umiejętności Hulu możesz powiedzieć: „Alexa, otwórz Hulu”, aby przejść do głównego menu aplikacji. Ale zgodnie z sugestią, możesz przejść do określonego kanału lub programu. Oto lista poleceń, które mogą się przydać.

  1. „Alexa, dostrój + nazwę kanału”.
  2. „Alexa, graj + nazwa programu/serialu”.
  3. „Alexa, wyszukaj + nazwę treści Hulu”.
  4. „Alexa, zmień na + nazwę kanału”.
  5. „Alexa, pokaż mi odcinki z serii +”.
  6. „Alexa, pokaż mi kanały”.
  7. „Alexa, przewiń do początku”.
  8. „Alexa, zagraj w następny odcinek”.

    hulu

Rzeczy do rozważenia

Wspaniałą rzeczą w korzystaniu z Hulu jest bardzo prosta konfiguracja. W rzeczywistości nie ma potrzeby pobierania i instalowania umiejętności przed jej włączeniem. Zakładając, że niedawno zaktualizowałeś oprogramowanie, ikona Hulu powinna pojawić się w obszarze Umiejętności wideo.

To wszystko brzmi jak zabawa i gry, ale Hulu nie jest w rzeczywistości kompatybilny ze wszystkimi programami Echo Show. Według firmy z usługi można skorzystać tylko na Echo Shows pierwszej i drugiej generacji. Są to odpowiednio modele 7” i 10,1”.

Niektórzy użytkownicy skarżą się, że mają problemy z połączeniem się z Hulu po aktualizacji oprogramowania. Jeśli tak się stanie, spróbuj ponownie uruchomić urządzenie, a następnie zaloguj się i wyloguj z Hulu. Pamiętaj, że podobny problem może pojawić się, jeśli używasz dwóch urządzeń obsługujących Alexę – na przykład Fire Stick i Echo Show.

Nie zapominaj, że Alexa łączy się z jednym urządzeniem na raz i może przyjmować polecenia tylko dla jednego urządzenia. Dlatego nie zdziw się, jeśli rozmawiasz ze swoim Echo Show, a Alexa uruchomi Fire Stick.

Czy możesz zainstalować i włączyć Hulu za pomocą aplikacji Alexa?

Szybka odpowiedź brzmi: tak, możesz. Ponadto istnieje wiele innych usług przesyłania strumieniowego lub telewizji, które można zainstalować i włączyć za pośrednictwem aplikacji. Oczywiście najpierw musisz sprawdzić, czy są one kompatybilne z Twoim Echo Show. Poza tym proces to spacer po parku. Oto niezbędne kroki.

Krok 1

Uruchom aplikację Alexa, otwórz Ustawienia i przejdź do TV i wideo w Preferencjach Alexa. Poniższe okno zawiera listę wszystkich dostępnych dostawców i będziesz musiał przesunąć trochę w dół, aby dostać się do Hulu.

Krok 2

Stuknij w Hulu i zaloguj się, proces jest prawie taki sam, gdy robisz to w swoim Echo Show. Ale musisz także połączyć konto Hulu z fizycznym urządzeniem. Aby to zrobić, dotknij "Połącz swoje urządzenie Alexa" u dołu ekranu i wybierz Echo Show z listy.

Kiedy to zrobisz, na ekranie Echo Show powinien pojawić się ekran potwierdzenia z informacją, że Hulu jest włączony. Teraz możesz używać poleceń głosowych, aby odtwarzać ulubione treści i przeglądać Hulu.

Instalowanie innych usług przesyłania strumieniowego

NBC, DirectTV lub Dish, metoda włączania usług jest taka sama jak w przypadku Hulu. Wybierz dostawcę usług z aplikacji Alexa, wprowadź swoje dane uwierzytelniające i połącz się z Echo Show. Pojawiają się one w sekcji Umiejętności wideo na samym urządzeniu i możesz się wylogować lub odłączyć każdą usługę z menu Ustawienia lub aplikacji Alexa.

„Alexa, zakończ ten artykuł”.

Można bezpiecznie założyć, że więcej dostawców usług pozwoli na integrację Echo Show. Ponadto Amazon Prime Movies działa na wszystkich urządzeniach Echo z ekranem, nawet w najmniejszym Spot.

Który kanał w Hulu oglądasz najczęściej? Jakie inne umiejętności wideo włączyłeś w swoim Echo Show? Podziel się swoimi preferencjami z resztą społeczności TechJunkie w sekcji komentarzy poniżej.