Jak sprawdzić swoje radio K/D w Modern Warfare?

Jeśli jesteś przyzwyczajony do gier Call of Duty w trybach wieloosobowych, wiesz, co mówi Ci standardowa i łatwo dostępna tablica wyników. Możesz zobaczyć zabójstwa, zgony i asysty każdego uczestnika meczu.

Modern Warfare śledzi zabójstwa, zgony i asysty, ale nie w grze. Brak tej funkcji może nie wydawać się zbyt duży dla zwykłego gracza. Ale może to być spora porażka.

W tym artykule dowiemy się, dlaczego stosunek K/D jest ważny i pokażemy, jak sprawdzić go na głównych platformach, na których dostępna jest Modern Warfare.

Jak sprawdzić współczynnik K/D w Modern Warfare?

Zanim przejdziemy do K/D i więcej szczegółów na ten temat, zobaczmy, jak możesz uzyskać dostęp do tych informacji. Niezależnie od tego, czy grasz na Xbox One, PlayStation 4, Windowsie czy Macu, zasada pozostaje taka sama.

Oczywiście najpierw musisz uruchomić grę.

Przejdź do trybu wieloosobowego.

W trybie wieloosobowym wybierz Koszary.

Wybierz zakładki Record z listy po lewej stronie.

W głównej części ekranu zobaczysz stosunek K/D.

Jaki jest współczynnik K/D?

K/D, określane również jako KD, jest ważną statystyką w niektórych grach. Masz swoje zabójstwa, a potem swoje zgony. Zabójstwa wyraźnie mówią ci, ile zabójstw dokonałeś podczas meczu, podczas gdy zgony mówią ci, ile razy zostałeś zabity. Łącznie ta statystyka składa się na współczynnik zabójstw/śmierci lub K/D.

Tak więc, jeśli wyeliminowałeś 9 przeciwników w meczu i zostałeś wyeliminowany 3 razy, Twoje K/D w meczu wyniesie 3.0. Jeśli zabiłeś 13 przeciwników i zginąłeś 5 razy, K/D wynosi 2,6. Im wyższy współczynnik K/D, tym lepiej dla Ciebie i Twojego zespołu.

Ale dlaczego to ma takie znaczenie?

Dlaczego jest to takie ważne?

Wyjaśnijmy jedną rzecz. Zabójstwa i asysty są zdecydowanie ważniejsze niż zgony na tablicy wyników. Tam, gdzie zabójstwa i asysty zdobywają punkty i zapewniają, że twoja drużyna wygrywa, zgony są tylko statystyką.

Jednak im bardziej doświadczysz i doświadczysz w Modern Warfare, tym bardziej będziesz zwracać uwagę na dane, które są mniej widoczne. Jak długo trwał mecz (w zależności od typu)? Ile wygrałeś? Jak duży wpływ miałeś na zwycięstwo swojej drużyny? Jak duży wpływ miałeś na porażkę swojej drużyny?

Cóż, ostatnie pytanie dotyczy śmierci. Technicznie rzecz biorąc, możesz być typem gracza, który gra bardzo szybko. Jesteś szybki, precyzyjny i wiesz, jak oszukiwać przeciwników i wygrywać różne serie zabójstw. Ale twój styl gry może być zbyt szybki. Może cię często zabić. Pamiętaj, że twoja liczba zgonów to głównie zabójstwa, które otrzymuje drużyna wroga.

Aby poprawić swój zestaw umiejętności i nauczyć się, jak osiągnąć idealną równowagę zabójstw, asyst i zgonów, będziesz chciał mieć dostęp do tego rodzaju informacji w trakcie meczu.

Niestety domyślnie Modern Warfare nie oferuje tablicy wyników w trakcie meczu. Możesz uzyskać dostęp do rekordów w koszarach i zobaczyć swój współczynnik K/Z, ale nie jest to dostępne podczas gry.

Zgadza się, bez względu na platformę, na której grasz, nie będziesz mieć dostępu do swoich zabójstw lub śmierci w środku gry. Przynajmniej nie domyślnie.

Jak uzyskać dostęp do K/D podczas meczu?

Branża gier stała się potworem w ciągu ostatniej dekady. Mają na myśli interesy i cały czas mają na myśli interesy. Dotyczy to zwłaszcza popularnych tytułów i seriali, takich jak Modern Warfare.

Dostęp do swojego współczynnika K/D podczas meczu jest możliwy w dowolnym momencie. I nie, nie potrzebujesz żadnego hacka. Jest o wiele prostszy, odważniejszy i być może niezadowolony.

Zasadniczo w grze jest zegarek, który możesz poznać jako Czas na śmierć. Tak, prawdziwy zegarek, który Twój awatar będzie nosił na dłoni. Za naciśnięciem przycisku możesz rzucić okiem na zegarek Czas na śmierć i zobaczyć, ile masz zabójstw i zgonów. Całkiem przydatne, prawda?

Tak, z wyjątkiem tego, że ta funkcja nie jest darmowa. W rzeczywistości jest częścią pakietu Matki Rosji i kosztuje 2000 punktów COD. Tak, innymi słowy, zapłacisz 20 dolców. Pakiet nie jest również obecnie dostępny, więc będziesz musiał poczekać, aż zostanie ponownie wykorzystany, aby w pierwszej kolejności nawet skorzystać z akcesorium.

Gdy już zdobędziesz pakiet Matki Rosji, będziesz mógł wybrać przydatny zegarek K/D. Ale to nie jest takie proste, a Call of Duty nie wyjaśniło tego wystarczająco jasno. Ale oto jak to zrobić. Najpierw musisz go wybrać.

  1. Najpierw przejdź do menu gry wieloosobowej po uruchomieniu gry.
  2. Następnie wybierz zakładkę Bronie.
  3. Z listy wybierz Oglądaj Wybierz.
  4. Powinieneś być w stanie zobaczyć zegarek Czas na śmierć na liście. Wyposaż go.
  5. Twój awatar będzie teraz wyposażony w zegarek Czas na śmierć.

Oglądanie zegarka przez cały czas

Zegarek Czas na śmierć będzie znajdować się na lewej ręce twojego awatara. Najlepsze bronie, dzięki którym cały czas widzisz zegarek (ponieważ twój awatar trzyma je we właściwy sposób) to karabiny szturmowe i pistolety maszynowe. Noszenie niektórych broni sprawi, że zegarek będzie zasłonięty lub całkowicie zniknie z ekranu. Na przykład Uzi i Kilo 141 zapewniają wspaniały widok na zegarek. Jednak twój awatar będzie trzymał MP5 i MP7 w taki sposób, że zegarek będzie zasłonięty.

Nie jest idealny, ale tak właśnie jest. Nikt nie mówi ci, że powinieneś wybierać broń na podstawie tego, jak widoczny będzie twój zegarek K/D. Warto jednak o tym pamiętać.

Używanie gestów

W Modern Warfare istnieje kategoria w grze o nazwie Gesty i spraye. Dokładnie tak to brzmi. Na komputerach PC i Mac musisz przytrzymać przycisk klawiatury T, a następnie użyć myszy, aby wybrać spray lub gest. Na Xbox One i PlayStation 4 musisz przytrzymać D-pad DO GÓRY, aby uzyskać dostęp do koła Gesty i spraye, a następnie użyć prawego drążka analogowego, aby dokonać wyboru.

Domyślnie w kole Gestures & Sprays znajdziesz opcję Watch Interact. Wybierz go jednak, a twój awatar wykona dziwny ruch ręką i nie wyświetli zegarka. Dzieje się tak, ponieważ funkcja Watch Interact z jakiegoś powodu nie działa. Będziesz potrzebować funkcji Sprawdź zegarek, aby uzyskać dostęp do swojego zegarka K/D w grze za pomocą koła Gesty i spraye. Oto jak dodać tę funkcję do gestów i sprayów.

  1. Przejdź do zakładki Koszary.
  2. Wybierz Tożsamość z listy.
  3. Zejdź do Gestures & Sprays i wybierz tę opcję.
  4. Wyposaż funkcję Sprawdź zegarek w kategorii Gesty.
  5. Wybierz miejsce na kole gestów i sprayów.

Teraz możesz w dowolnym momencie sprawdzić swoje zabójstwa i zgony podczas gry.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jaki jest średni współczynnik K/D?

Średni współczynnik K/D w Call of Duty: Warzone wynosi około 0,95:1 lub po prostu 0,95. Dzieje się tak, ponieważ można umrzeć, nie będąc przez nikogo zabitym. Nie ma oficjalnych statystyk dotyczących Call of Duty: Modern Warfare, ale liczby są bardzo prawdopodobne.

Jaki jest dobry stosunek K/D?

Uważa się, że dobry współczynnik K/D w Modern Warfare wynosi 1,5 lub mniej. Lub 1,5 zabójstwa na każdą śmierć. Nowicjusze z pewnością będą częściej zabijani niż zabijani, podobnie jak większość graczy. Dlatego 1,5 jest uważane za dobry współczynnik, który może oznaczać na przykład 12 zabójstw i 8 zgonów.

Czy muszę zapłacić, aby zobaczyć te informacje? Czy to jest darmowe?

Niestety Modern Warfare nie zawiera licznika współczynnika K/D w grze. Będziesz musiał zdobyć pakiet Matki Rosji, który jest dołączony do zegarka Czas na śmierć. To sprawi, że zwrócisz około 20 USD. Jednak dostęp do współczynnika K/D jest całkowicie możliwy z głównego menu gry. Jak wyjaśniono powyżej, przejdź do Tryb wieloosobowy > Koszary > Nagraj, aby uzyskać te informacje.

Czy K/D ma znaczenie w CoD?

Oczywiście, że tak. W przypadku dowolnego wydania Call of Duty stosunek K/D jest niezmiernie ważny. Jeśli zabijesz jednego wrogiego gracza i zginiesz 20 razy, szkodzisz swojej drużynie. Odwrotnie, a na pewno dajesz swojemu zespołowi znaczny impuls.

Call of Duty: Modern Warfare i współczynnik K/D

Niestety sprawdzanie współczynnika K/D w Modern Warfare nie jest tak proste, jak w innych wydaniach Call of Duty. Aby uzyskać dostęp do wskaźnika K/D w meczu, będziesz musiał za to zapłacić. Niektórzy twierdzą, że było to celowe ze strony twórców, aby rozgrywka w trybie wieloosobowym była bardziej swobodna dla nowych graczy. Ale potem Activision zdecydowało się sprzedać tę funkcję hardkorowym graczom. W każdym razie zegarek Time to Die nie zapewnia graczom rzeczywistego przyspieszenia rozgrywki.

Czy to wyjaśniło ci sprawę? Czy udało Ci się aktywować funkcję Czas na śmierć? Czy udało Ci się znaleźć drogę do Spryskiwania i Gesty? Daj nam znać w komentarzach poniżej i możesz zadać wszelkie pytania, które możesz mieć.