Jak rozwijać swoją publiczność na Twitchu

Twitch, popularna platforma do strumieniowego przesyłania gier wideo, pomogła graczom z całego świata stać się celebrytami podczas grania w swoje ulubione gry z domu. Najpopularniejszym graczem na Twitchu jest Ninja, facet o niebieskich włosach, śmiesznych dowcipach i, co najważniejsze, niesamowitych umiejętnościach gry. W szczytowym momencie Ninja zarabiał 500 000 $ miesięcznie tylko na Twitchu.

Jak rozwijać swoją publiczność na Twitchu

Udało mu się zarobić miliony dolarów na streamingu swoich gier i to naturalne, że młodzi gracze na całym świecie również chcą zarabiać na swoich umiejętnościach. Przy setkach tysięcy użytkowników Twitcha, którzy szukają sposobu na zarobienie dodatkowej gotówki, znalezienie sposobu na wypromowanie swojego imienia może być bardzo trudne.

Ale co, jeśli powiemy ci, że istnieje sposób na zdobycie tysięcy widzów na Twitchu bez żadnych kłopotów? Chociaż wyświetlenia są fałszywe, w krótkim czasie wzmocnią Twoje konto i pomogą przyciągnąć prawdziwych widzów.

Fałszowanie widzów, aby uzyskać dostęp do radaru

Twitch ma surowe zasady dotyczące fałszowania widzów i obserwatorów. Wszyscy użytkownicy, którzy zostaną przyłapani na gorącym uczynku, zostaną zablokowani na stronie, dlatego ważne jest, aby pozostać niewidocznym podczas fałszowania swoich liczb. Było wiele prób włamania się do Twitcha, ale większość z nich została wykryta i zbanowana – do tej pory.

W tym artykule przyjrzymy się najlepszemu oprogramowaniu Twitch-viewer, które możesz kupić, aby upewnić się, że uzyskasz potrzebne liczby bez wzbudzania podejrzeń.

Najlepsze boty Twitcha

Bot przeglądarki Twitch

twitch-viewer bot

Droga na szczyt jest długa i wyboista na Twitchu, a ludzie stojący za Twitch Viewer Bot wiedzą o tym aż za dobrze. Ciężko pracowali, aby stworzyć niewykrywalną i funkcjonalną usługę z przydatnymi funkcjami, które pomogą Ci zdobyć tych bardzo potrzebnych widzów.

Bot przeglądarki jest łatwy w użyciu i pozwala wybrać, ilu widzów chcesz uzyskać. Możesz włączyć funkcję czatu i sprawić, by Twój kanał był w 100% prawdziwy. Chatbot będzie pisał wiadomości i komentarze, więc będzie wyglądało, jakby prawdziwi ludzie oglądali Twój kanał i wchodzili z nim w interakcję. Możesz nawet ustawić częstotliwość komunikatów, aby wydawały się bardziej autentyczne.

To narzędzie może również w kilka minut dodać tysiące obserwujących do Twojego kanału. Im więcej masz widzów i obserwujących, tym większe szanse, że zostaniesz partnerem Twitcha. Bot przeglądarki Twitch jest anonimowy i niewidoczny dla Twitcha. Zapewnia bezpieczny sposób zdobywania fałszywych widzów, jednocześnie chroniąc informacje za pomocą serwerów proxy. Nie ma ograniczeń co do tego, jak często możesz z niego korzystać, więc upewnij się, że czerpiesz z niego jak najwięcej.

Usługa jest dostępna w czterech różnych pakietach, z których każdy obiecuje zapewnić określoną liczbę obserwujących, widzów i rozmówców. Pakiet Bronze, który kosztuje 10 USD, jest najtańszy i oferuje 75 widzów, 50 rozmówców i 1000 obserwujących. Pakiet Platinum kosztuje 39 dolarów i zapewnia 400 widzów, 300 rozmówców i 4000 obserwujących. Jeśli nie masz pewności, jak to działa, powinieneś zacząć od najbardziej podstawowego pakietu i po obejrzeniu wyników przejść do poziomu platyny.

Streambot

streambot

Streambot to kolejny powszechnie używany bot przeglądarki Twitch, który podaje liczby, których potrzebujesz, aby zacząć zarabiać dzisiaj. Oferują ogromną bazę danych streamerów i widzów Twitcha. Witryna twierdzi, że ma ponad 2 miliony użytkowników i 15 milionów widzów dziennie. Serwis prowadzony jest przez doświadczonych streamerów, którzy wiedzą, jak przebić się na szczyt.

Będziesz mógł wzmacniać wiele kanałów pojedynczo i przełączać się między nimi co dwa dni. Możesz w pełni dostosować liczbę widzów, ich pochodzenie i częstotliwość pisania wiadomości na czacie. Co więcej, możesz to zrobić w podróży. Ich usługi brzmią świetnie, jeśli chcesz zwiększyć swoje konto Twitch, ale czy są bezpieczne?

Streambot dba o każdego użytkownika. Jest to usługa płatna i działa całkowicie online, więc nie ma potrzeby pobierania i instalowania czegokolwiek. Nie będzie żadnych irytujących reklam, a będziesz trzymany pod radarem, ponieważ nie ma żadnych trackerów ani dzienników.

Usługa zapewnia cztery różne elastyczne pakiety, które oferują wszystko, czego potrzebujesz, w tym podgląd na żywo, czaty, obserwujących i widoki kanałów. Streambot oferuje 1-dniową wersję próbną, więc możesz ją przetestować, zanim wydasz na nią pieniądze. To świetnie, ponieważ informuje, czego się spodziewać, dzięki czemu możesz łatwiej wybrać idealny pakiet.

Jeśli zdecydujesz się na subskrypcję, najtańsza oferta kosztuje 25 dolarów miesięcznie i zapewnia 25 widzów na żywo, 10 czatów, 250 obserwujących i 2500 wyświetleń kanałów. Pakiet Partner jest najdroższy i pozwoli Ci zaoszczędzić 75 dolców, ale dostaniesz wszystko, co Streambot ma do zaoferowania.

Udawaj aż ci się uda to osiągnąć!

Twitch jest tak przepełniony streamerami, że prawie niemożliwe jest wyrobienie sobie nazwy bez dodatkowej „pomocy”. Wiesz, jak to się mówi – czasami musisz je udawać, zanim to zrobisz.

Te usługi botów pomogą Ci uzyskać dobry start, więc gdy przyciągniesz wystarczającą liczbę prawdziwych użytkowników, nie będziesz już musiał płacić za boty. Przy odrobinie szczęścia będziesz mógł zacząć zarabiać prawdziwą kasę w ciągu zaledwie kilku miesięcy.

Czy w przeszłości korzystałeś z usług botów, aby wzmocnić swoje konto Twitch? Podziel się swoimi doświadczeniami w komentarzach poniżej!