Jak zarządzać napisami dla Paramount+ (wszystkie główne urządzenia)

Napisy są najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz cieszyć się ulubionym filmem lub programem telewizyjnym w ciszy. Podobnie jak w przypadku innych platform streamingowych, Paramount+ pozwala z łatwością włączać i wyłączać napisy.

Jak zarządzać napisami dla Paramount+ (wszystkie główne urządzenia)

Istnieje również wiele dostosowań, aby napisy pasowały do ​​​​Twoich preferencji oglądania. W poniższych sekcjach dowiesz się, jak włączyć napisy Paramount+ dla różnych urządzeń. Dodatkowo na końcu znajdziesz sekcję FAQ, która pomoże Ci rozwiązywać problemy i spersonalizować napisy.

Jak włączać i wyłączać napisy Paramount+?

Niektórzy użytkownicy Paramount + skarżą się, że napisy nie działają na określonych urządzeniach lub muszą ręcznie włączać je dla każdego oglądanego fragmentu treści.

Na szczęście są to tymczasowe usterki i wydaje się, że zostały naprawione w momencie pisania. Jeśli nadal masz problem, najpierw spróbuj zaktualizować. Oto, jak włączać i wyłączać napisy dla różnych gadżetów do przesyłania strumieniowego.

Włączanie/wyłączanie napisów z urządzenia Fire TV Stick

Uruchom Paramount+, znajdź treści, które chcesz obejrzeć, i odtwórz je. Gdy strumień jest włączony, naciśnij przycisk pauzy lub przycisk menu, a powinno być widoczne okno dialogowe. Znajduje się w lewym górnym rogu ekranu.

zdalny

Użyj klawiszy strzałek na pilocie, aby przejść do okna dialogowego i wybrać je. Musisz wybrać menu Napisy i dźwięk (napisy kodowane) i włączyć lub wyłączyć tę opcję.

Ważna uwaga dla Paramount + na Fire TV Stick:

Po naciśnięciu przycisku menu istnieje możliwość, że zobaczysz tylko opcję Audio, bez żadnych napisów. Nie martw się. Ten scenariusz zdarzył się już innym użytkownikom i nadal musisz przejść do okna dialogowego CC. Jeśli nie ma okna dialogowego, wstrzymaj odtwarzanie, które powinno pojawić się na ekranie.

Włącz/wyłącz napisy z urządzenia Roku

Włączanie i wyłączanie napisów Paramount+ w Roku jest bardzo proste. Zaczynasz od odtworzenia programu lub filmu, który chcesz obejrzeć.

napisy wyłączone

Chwyć pilota i naciśnij przycisk gwiazdki (jest jak mała gwiazdka). Ta akcja ujawnia menu boczne, a opcje napisów powinny być jedną z pierwszych dwóch.

Aby wyłączyć napisy do oglądanego filmu, wybierz opcję „Nie pokazuj napisów”. Możesz także przejść do zakładki Napisy kodowane i wybrać jedną z czterech opcji – Zawsze włączone, Przy wyciszeniu, Wyłączone lub Przy powtórce.

Ważna uwaga dla Paramount+ na Roku:

Zmiana preferencji napisów na Roku może nie wpłynąć na ustawienia Paramount+ na innych urządzeniach. Oznacza to, że może być konieczne ponowne dostosowanie ustawień podczas uzyskiwania dostępu do platformy za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub klienta internetowego.

Włącz/wyłącz napisy z Androida lub iPhone'a

Interfejs aplikacji Paramount + jest prawie taki sam na urządzeniach z Androidem i iOS. Dlatego nie ma potrzeby dołączania oddzielnych instrukcji dla każdego systemu operacyjnego. I oczywiście ta sekcja zakłada, że ​​pobrałeś, zainstalowałeś i zalogowałeś się do aplikacji.

Otwórz aplikację Paramount + i dotknij ikony hamburgera (trzy poziome linie) w lewej górnej części ekranu.

W menu Więcej wybierz Ustawienia, a następnie dotknij Napisy kodowane.

Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby włączyć lub wyłączyć napisy lub wybrać inne preferencje wyświetlania. Po prostu rozpocznij program, który chcesz obejrzeć, i dotknij ekranu, aby pojawiło się podmenu. Następnie dotknij koła zębatego Ustawienia w prawym górnym rogu.

Teraz możesz włączyć napisy.

Zmiany powinny dotyczyć wszystkich Twoich urządzeń, o ile jesteś zalogowany na to samo konto.

Włączanie/wyłączanie napisów z komputera PC lub Mac

Paramount+ ma doskonałego klienta internetowego, jeśli wolisz uzyskać dostęp do usługi za pośrednictwem przeglądarki. Ponownie interfejs jest taki sam na komputerach PC i Mac i nie będziemy dołączać oddzielnych instrukcji.

Uruchom preferowaną przeglądarkę, zaloguj się do Paramount+, wybierz zawartość i odtwórz ją. Po rozpoczęciu odtwarzania naciśnij pauzę i kliknij ikonę CC na ekranie. Ikona CC powinna pojawić się w prawym górnym rogu przed ikoną koła zębatego.

Menu podręczne umożliwia włączanie i wyłączanie napisów oraz zmianę preferencji wyświetlania. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz natychmiast zobaczyć zmiany na ekranie.

Włącz/wyłącz napisy z telewizora Smart TV (Samsung, LG, Panasonic, Sony, Vizio)

Po zainstalowaniu aplikacji Paramount + dla inteligentnych telewizorów włączanie i wyłączanie napisów jest prawie takie samo, jak w przypadku korzystania z klienta internetowego. Ikona CC pojawia się w momencie wstrzymania odtwarzania. Następnie musisz przejść do niego, aby włączyć napisy.

Mając to na uwadze, napisy na ekranie telewizora również muszą być włączone. W kolejnych sekcjach pokażemy, jak upewnić się, że są włączone.

Napisy Paramount+ w telewizorach Samsung Smart TV

Przejdź do ekranu głównego telewizora i użyj pilota, aby uzyskać dostęp do Ustawień. Następnie wybierz Ogólne, a następnie Dostępność.

ustawienia napisów

W obszarze Ułatwienia dostępu przejdź do opcji Ustawienia napisów, a następnie wybierz opcję Napisy, aby włączyć lub wyłączyć napisy. Obok opcji podpisu znajduje się małe kółko, które zmienia kolor na zielony, gdy napisy są włączone. Teraz możesz uruchomić Paramount+ i włączyć tam napisy.

Napisy Paramount+ w telewizorach LG Smart TV

Weź pilota LG, naciśnij przycisk Home, a następnie wybierz ikonę ustawień z menu ekranu głównego. Przejdź w dół do menu Ułatwienia dostępu i wybierz je, aby uzyskać więcej czynności.

napisy zamknięte

Aby włączyć lub wyłączyć napisy, wybierz opcję Napisy kodowane i wybierz żądaną opcję z menu rozwijanego. Możesz teraz wyjść i uruchomić Paramount + i tam wprowadzić zmiany. Jeśli wolisz, aby napisy były wyłączone, akcja powinna dotyczyć również aplikacji.

Napisy Paramount+ w telewizorach Panasonic Smart TV

W momencie pisania tego tekstu firma Paramount+ nie zapewniała obsługi telewizorów inteligentnych Panasonic. Ale jeśli masz urządzenie do przesyłania strumieniowego lub konsolę do gier podłączoną do Twojego Panasonic, będziesz mógł cieszyć się polecanymi treściami.

Zarządzaj napisami do CBS All Access [Wszystkie główne urządzenia]

Obsługiwane konsole i urządzenia do przesyłania strumieniowego obejmują AppleTV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 i inne. Dobrą wiadomością jest to, że w przyszłości może istnieć natywna obsługa aplikacji dla telewizorów Panasonic.

Napisy Paramount+ w telewizorach Sony Smart TV

Telewizory Sony Bravia działają na systemie Android, więc będziesz mógł bezpośrednio zainstalować aplikację. Oto, jak upewnić się, że napisy Bravia są włączone.

Jak zarządzać napisami w CBS All Access

Naciśnij przycisk Home na pilocie, a następnie wybierz Ustawienia (jest to ikona aktówki). Następnie wybierz Konfiguracja cyfrowa i naciśnij okrągły przycisk, aby potwierdzić.

W poniższym menu wybierz Ustawienia napisów, a następnie preferencje napisów. Istnieje możliwość ich wyłączenia i włączenia, a telewizor umożliwia wyświetlanie pomocy wizualnych dla osób z wadami słuchu. Należy pamiętać, że pomoce wizualne mogą nie być dostępne dla wszystkich treści Paramount+.

Napisy Paramount+ w telewizorach Vizio Smart TV

Aby włączyć lub wyłączyć napisy w telewizorze Vizio, naciśnij przycisk menu na pilocie. Następnie przejdź w dół do napisów i naciśnij przycisk OK.

Zarządzaj napisami do CBS All Access

Za pomocą przycisków strzałek wybierz opcję Wł. lub Wył. i ponownie naciśnij przycisk OK, aby zakończyć. Oczywiście napisy w aplikacji powinny być również włączone podczas odtwarzania wideo.

Ogólnie rzecz biorąc, wciąż jest miejsce na ulepszenie napisów w Paramount +, ale generalnie można je łatwo wyłączyć i włączyć. Ulepszenia mogą pojawić się w menu dostosowywania na niektórych urządzeniach lub w sekcji ułatwień dostępu inteligentnych telewizorów. Ponieważ aplikacja do przesyłania strumieniowego nadal otrzymuje aktualizacje, wydajność i funkcjonalność również się poprawiają.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące napisów Paramount+

Paramount + jest stosunkowo łatwy w użyciu, ale usługa przesyłania strumieniowego nie jest pozbawiona dziwactw. Oprócz wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów, ta sekcja zawiera również informacje o różnych dostosowaniach napisów.

Czy mogę zmienić język napisów dla Paramount+?

Domyślnie napisy Paramount+ są w języku angielskim, ale można je zmienić na inny język. Dołączone języki mogą się jednak różnić w zależności od oglądanych treści.

Aby wprowadzić zmiany, musisz uzyskać dostęp do menu CC po wstrzymaniu odtwarzania wideo. Następnie przejdź do opcji językowych i wybierz preferowaną metodę wprowadzania.

Napisy Paramount+ wciąż się pojawiają. Co mogę zrobić?

Pierwszą linią obrony jest sprawdzenie ustawień napisów lub napisów kodowanych na telewizorze, konsoli lub gadżecie do przesyłania strumieniowego. Jeśli pozostaną włączone, istnieje możliwość, że preferencja zastąpi ustawienia w aplikacji.

Inną rzeczą, którą możesz zrobić, to sprawdzić ustawienie Paramount + za pomocą głównego menu w aplikacji. Aby uzyskać do niego dostęp, naciśnij przycisk gwiazdki na pilocie i przejdź do opcji Napisy. Następnie upewnij się, że są wyłączone.

Czy można dostosować rozmiar tekstu napisów Paramount+?

Paramount+ nie zawiera ustawienia umożliwiającego zmianę tylko rozmiaru tekstu, ale nie ma powodu do zmartwień. Ustawienia napisów na urządzeniu do przesyłania strumieniowego lub telewizorze mogą mieć tę opcję. Przejdź do napisów lub ustawienia CC i spróbuj znaleźć funkcję, aby dostosować rozmiar tekstu.

Jeśli to nie zadziała, sprytnym hackiem jest zmiana rozmiaru czcionki.

Czy można zmienić rozmiar czcionki napisów Paramount+?

Tak, rozmiar czcionki jest zmieniany z menu CC, które pojawia się na ekranie odtwarzania. Użyj pilota lub myszy, aby uzyskać dostęp do menu. Rozmiar czcionki powinien być pierwszą opcją po lewej stronie.

Do wyboru są trzy rozmiary — mały, normalny i duży. Powinieneś wiedzieć, że duży rozmiar czcionki może wydawać się zbyt duży podczas przesyłania strumieniowego na urządzeniach mobilnych.

Napisy Paramount+ nie synchronizują się poprawnie. Co mogę zrobić?

Niezsynchronizowane napisy to rzadka usterka w Paramount+. A jeśli używasz napisów domyślnych, podążają one za liczbą klatek na sekundę danego filmu.

Niemniej jednak, jeśli napisy zaczynają się opóźniać lub przyspieszać, najlepiej wyjść z odtwarzania, a następnie spróbować odtworzyć wideo. Inną sztuczką jest wyłączenie napisów, a następnie ponowne ich włączenie.

Kiedy już to robisz, przesuń w dół oś czasu wideo, aby upewnić się, że napisy są zsynchronizowane przez cały czas.