Jak odblokować wszystkich agentów w Valorant

„Valorant” Riot Games w końcu przekroczył fazę beta i jest dostępny dla narkomanów strzelanek pierwszoosobowych (FPS) na całym świecie. Ponieważ coraz więcej graczy wchodzi na scenę rywalizacji, nadszedł czas, aby poważnie potraktować agentów, których używasz w swoich meczach. Posiadanie odpowiedniego agenta do meczu jest tak samo ważne, jak zrozumienie mechaniki gry.

Jak odblokować wszystkich agentów w Valorant

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o tym, którzy agenci są gratisami, dla których będziesz musiał pracować i jak je wszystkie zebrać.

Jak odblokować wszystkich agentów w Valorant

Od aktualizacji 1.02 w Valorant jest 14 agentów, a w przyszłych aktualizacjach pojawi się więcej. Twoi pierwsi dwaj agenci są wolni po wypełnieniu umowy wprowadzającej. Ukończenie kontraktu otwiera również więcej kontraktów z agentami i daje pierwsze pięć poziomów za darmo dla agentów wybranych we wprowadzeniu.

Potem robi się trochę skomplikowanie.

Jedną z rzeczy, o których musisz pamiętać, jest to, że musisz osiągnąć poziom 5 z zablokowanym agentem, aby odblokować go jako realną opcję dla twojego planu. Można to zrobić na kilka sposobów:

Metoda 1 - Płacenie za odblokowanych agentów

Pierwszym i najprostszym sposobem jest przejrzenie listy. Jeśli chcesz wydać prawdziwe pieniądze, możesz po prostu kupić agentów, których potrzebujesz, bez zbędnego szlifowania. Podobnie jak w przypadku innych mikropłatności w tego typu grach, ostateczny rachunek nie jest tani:

200 punktów Valorant na poziom = 2 USD

Poziomy 1-5 = 1000 punktów Valorant lub 10 USD

Zapłacisz około 10 USD za agenta, aby odblokować poziomy kontraktu.

Metoda 2 – Grind XP

Jeśli jesteś trochę nieśmiały lub nie wierzysz w „płatność za grę”, zawsze możesz odblokować agentów, po prostu wypełniając kontrakty. To czasochłonny proces, ale w końcu dostajesz swoich agentów bez wydawania ani grosza.

Sprawdź, jak zacząć:

  1. Przejdź do „KOLEKCJI” z menu głównego.

  2. Wybierz „Agenci”, aby zobaczyć wszystkich dostępnych agentów zablokowanych i odblokowanych.

  3. Wybierz agenta, którego chcesz odblokować, i naciśnij przycisk „AKTYWUJ” pod jego awatarem.
  4. Przejdź do prawego dolnego rogu i wybierz „WYŚWIETL UMOWĘ”.

Po wykonaniu powyższych kroków powinieneś zobaczyć umowę dla zablokowanego agenta. Istnieje łącznie 10 poziomów dla każdego agenta, które można odblokować na poziomie 5, zbierając PD w grze.

Skoncentruj się na wypełnianiu codziennych wyzwań, ponieważ zapewniają one doładowanie PD, które można wykorzystać do odblokowania agentów. Pamiętaj jednak, że niektóre wyzwania mają limity czasowe, więc spróbuj najpierw je ukończyć, aby zdobyć wszystkie PD, które możesz, zanim zostaniesz zablokowany.

Potrzebujesz około 25 000 PD, aby ukończyć pierwszy poziom umowy agenta, z dodatkowymi 25 000 punktów za każdy poziom wzwyż.

Twoje PD za jednego agenta do poziomu 5 będą więc wyglądać tak:

Poziom 1 = 25 000 PD

Poziom 2 = 50 000 PD (25 000 + dodatkowe 25 000)

Poziom 3 = 75 000 PD (50 000 + dodatkowe 25 000)

Poziom 4 = 100 000 PD (75 000 + dodatkowe 25 000)

Poziom 5 = 125 000 PD (100 000 + dodatkowe 25 000)

Dodaj wszystkie wymagane punkty doświadczenia, aby otrzymać łącznie 375 000 PD na agenta.

Jak odblokować wszystkich agentów w Valorant Fast

Najszybszym sposobem na odblokowanie wszystkich agentów w Valorant jest opłacenie ich z własnej kieszeni. Jednak w momencie druku dostępnych jest obecnie 14 agentów, a więcej jest w drodze.

Jeśli nie chcesz płacić 120 USD, aby odblokować wszystkich agentów, pomniejszone o dwóch, które dostaniesz za darmo, będziesz musiał zagrać w grę.

Odblokowywanie agentów polega na PD, które zdobywasz podczas gry. Jeśli chcesz szybko odblokować swoich agentów, spróbuj zdobyć jak najwięcej codziennych wyzwań i przygotuj się na długie sesje grindowania. Pamiętaj, że PD, które otrzymujesz w zwykłych misjach, rzadko przyniosą więcej niż 5000 PD na grę, więc musisz połączyć je z wyzwaniami, aby jak najlepiej wykorzystać każdą sesję gry.

Jak odblokować wszystkich agentów w Valorant za darmo?

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na odblokowanie wszystkich Valorant Agents, będziesz musiał poświęcić trochę czasu na grę.

Potrzebujesz 375 000 punktów doświadczenia, aby osiągnąć poziom 5 dla każdej postaci, aby je odblokować. Możesz to zrobić poprzez normalną rozgrywkę i wypełniając codzienne wyzwania.

Jak zdobyć pierwsze 2 odblokowania agentów w Valorant?

Wystarczy ukończyć kontrakt wprowadzający, aby bezpłatnie odblokować pierwszych dwóch agentów. Zebranie ich poza tym punktem wymaga trochę więcej pracy.

Dodatkowe często zadawane pytania

Dlaczego nie mogę odblokować wszystkich agentów w Valorant?

Aby odblokować wszystkich agentów w Valorant, musisz spełnić kilka wymagań. Zawierają:

• Aktywowanie ich poprzez naciśnięcie przycisku „AKTYWUJ” w menu Agentów

• Zebranie wystarczającej liczby PD, aby osiągnąć poziom 5 na agenta, którego chcesz odblokować

• Wydanie 1000 punktów Valorant, aby zdobyć zablokowanego agenta od poziomu 1 do 5 (opcjonalnie)

Czy możesz odblokować wszystkich agentów w Valorant za darmo?

Możesz odblokować wszystkich agentów w Valorant za darmo, ale to trochę potrwa. Każdy zablokowany Agent kwalifikuje się do odblokowania po osiągnięciu 5 poziomu, a awans zależy od zebranych punktów doświadczenia. Jeśli nie chcesz wydawać prawdziwych pieniędzy, będziesz musiał zainwestować czas na szlifowanie, aby zebrać te punkty.

Czy możesz odblokować więcej niż dwóch agentów w Valorant?

Tak, możesz odblokować więcej niż dwóch agentów w Valorant. Możesz to zrobić, inwestując czas i zbierając wystarczającą liczbę XP, aby zakwalifikować się do odblokowania, lub kupując agentów od razu.

Jak długo trwa odblokowanie agenta w Valorant?

Rzeczywisty czas odblokowania agenta w Valorant zależy od Ciebie, ile czasu spędzasz na graniu oraz ile misji i wyzwań wykonujesz w jednej grze.

Potrzebujesz 375 000 PD, aby zdobyć zablokowanego agenta od poziomu 1 do 5, gdzie możesz go odblokować. To zajmuje trochę czasu, ale strategia rozgrywki, na przykład skupienie się na codziennych wyzwaniach, może zwiększyć twoje PD i pomóc zminimalizować ten czas.

Kim są agenci w Valorant?

Agenci w Valorant to postacie używane przez graczy do udziału w bitwie FPS 5 na 5 na różnych mapach. Od aktualizacji 1.02 dostępnych jest obecnie 14 Agentów:

• Raze

• Feniks

• Naruszenie

• Omen

• Jetta

• Killjoy

• siarka

• Reyna

• Cyfra

• Skye

• Sowa

• Szałwia

• Twój

• Żmija

Każdy Agent ma cztery unikalne zdolności, w tym jeden ostateczny ruch ataku. Umiejętności agenta mogą wahać się od typowych cech stylu walki, takich jak granaty dymne, po bardziej ezoteryczne umiejętności, takie jak strzały dźwiękowe i zaklinające ściany.

Jacy są najlepsi agenci w Valorant?

„Najlepsi agenci” w Valorant zależą od Ciebie i Twojego stylu gry. Zapytaj dwóch graczy Valorant, którzy są najlepszymi agentami, a prawdopodobnie znajdziesz się w środku gorącej debaty.

Niektóre z popularnych opcji S-Tier obejmują:

• Szałwia

• Jetta

• Raze

• Sowa

Popularni agenci poziomu A to:

• Killjoy

• Naruszenie

• Cyfra

• Feniks

• Omen

Pamiętaj, że każda wielopoziomowa lista, którą znajdziesz w Internecie, jest subiektywna. Oznacza to, że zalety i wady jednego gracza niekoniecznie muszą być zgodne z twoim stylem gry. Sprawdzanie list poziomów to dobry punkt wyjścia, ale naprawdę będziesz musiał sam wypróbować agentów, aby uzyskać dobry pomysł na odpowiednie dopasowanie.

Pamiętaj też, że Riot doda więcej agentów wraz z przyszłymi aktualizacjami, więc te wielopoziomowe listy mogą z czasem ulec zmianie.

Rozszerz swoje opcje i zbierz je wszystkie

Nigdy nie wiesz, jakiego agenta będziesz potrzebować do konkretnej misji w Valorant, dlatego ważne jest, aby odblokować jak najwięcej agentów, szczególnie na początku gry. Chcesz mieć pewność, że masz odpowiedniego agenta o odpowiednich umiejętnościach na dany mecz.

O ile nie chcesz rozstać się ze swoją ciężko zarobioną gotówką, zbieranie XP w celu odblokowania wszystkich zajmie trochę czasu. Dlatego prawdopodobnie dobrym pomysłem jest skupienie się na odblokowaniu agentów, którymi jesteś bardzo zainteresowany, ponieważ na jakiś czas utkniesz z nimi.

Jak długo zajęło ci odblokowanie wszystkich agentów w Valorant? Czy udałeś się na trasę XP, czy zapłaciłeś, aby je odblokować? Opowiedz nam o tym w sekcji komentarzy poniżej.