Jak zmienić język w HBO Max

HBO Max staje się coraz bardziej popularny jako usługa przesyłania strumieniowego z wyboru dla wielu. Jest to stosunkowo nowa usługa, która oferuje szereg oryginalnych treści, programów telewizyjnych i filmów.

Jak zmienić język w HBO Max

HBO ma opcje językowe, jednak nie zawsze można je zmienić. Podczas gdy HBO Max transmituje międzynarodowe programy telewizyjne i filmy, w większości przypadków jedyną opcją językową jest język, w którym nagrano treści. Na przykład, jeśli oglądasz hiszpański program telewizyjny, zawartość będzie przesyłana strumieniowo w języku hiszpańskim i możesz nie mieć możliwości zmiany jej na inny język.

Skąd wiesz, że określone treści są dostępne w innym języku? Przejdź do strony szczegółów treści. Jeśli dostępne są inne języki, zobaczysz je tam. Jeśli na stronie szczegółów nie ma nic, oznacza to, że jedynym dostępnym językiem jest ten, w którym nagrana jest treść.

Jak zmienić język napisów w HBO Max

HBO Max pozwala na zmianę napisów, ale nie jest to regułą dla wszystkich dostępnych treści. Jeśli chcesz sprawdzić, czy dany program telewizyjny lub film ma opcje napisów, wykonaj poniższe czynności:

 1. Zacznij oglądać coś w HBO Max.

 2. Dotknij ekranu.
 3. Stuknij przycisk „CC” na dole.

 4. Jeśli dostępne są inne języki, znajdziesz je tam.

Możesz też spróbować tego:

 1. Zacznij oglądać coś w HBO Max.
 2. Dotknij ekranu.
 3. Stuknij w dymek.
 4. Dotknij „Napisy”.
 5. Jeśli dostępne są inne języki, znajdziesz je tam.

W przypadku programów telewizyjnych w języku angielskim napisy są zazwyczaj domyślnie wyłączone. Jeśli je włączysz, najprawdopodobniej nie będziesz mógł wybrać innego języka.

W przypadku międzynarodowych programów telewizyjnych zazwyczaj masz opcję napisów w języku treści lub w języku angielskim. Domyślnie napisy będą w języku angielskim.

Jak grać w tytuły w innych językach

Jeśli chcesz zagrać w tytuł w innym języku w HBO Max, dobrą wiadomością jest to, że możesz to zrobić w ten sam sposób, niezależnie od tego, czy korzystasz z aplikacji mobilnej, czy ze strony.

 1. Zacznij oglądać coś w HBO Max.
 2. Dotknij ekranu.
 3. Stuknij w dymek.
 4. Wybierz preferowane napisy.
 5. Napisy zmienią się automatycznie.

Języki napisów zwykle obejmują angielski, hiszpański, japoński, portugalski itp. Jednak nie wszystkie z nich są dostępne dla każdego tytułu HBO Max. Wybór napisów w dużej mierze zależy od języka treści, które chcesz oglądać.

Jak zmienić język aplikacji HBO Max?

Możesz zmienić język aplikacji HBO Max, zmieniając ustawienia językowe na urządzeniu lub w przeglądarce.

Android

 1. Przejdź do ustawień.

 2. Dotknij "System".
 3. Dotknij „Język i wprowadzanie”. Jeśli nie masz tej opcji od razu, dotknij "Zarządzanie ogólne", a następnie "Język i wprowadzanie".

 4. Wybierz preferowany język.

Język domyślny powinien zmienić się automatycznie. Jeśli nie widzisz tego od razu, uruchom ponownie telefon.

iPhone i iPad

 1. Przejdź do ustawień.

 2. Dotknij "Ogólne".

 3. Dotknij „Język i region”.

 4. Dotknij "Język iPhone'a".

 5. Wybierz preferowany język.
 6. Dotknij „Gotowe”.
 7. Pojawi się komunikat z prośbą o potwierdzenie zmiany języka.

Twój ekran będzie czarny przez kilka sekund, podczas gdy Apple aktualizuje ustawienia języka.

Prochowiec

 1. Dotknij "Preferencje systemowe".

 2. Dotknij „Język i region”.

 3. Dotknij znaku plus (+) w menu po lewej stronie.

 4. Wybierz preferowany język.

 5. Pojawi się komunikat z prośbą o potwierdzenie zmiany języka.

 6. Pojawi się wyskakujący komunikat z prośbą o dodanie klawiatury języka do komputera Mac.

Jeśli chcesz zmienić język na stronie HBO Max na swoim komputerze, możesz zmienić ustawienia językowe w swojej przeglądarce. W ten sposób strona zostanie automatycznie przetłumaczona na preferowany język.

Google Chrome

 1. Otwórz przeglądarkę.
 2. Stuknij ikonę trzech kropek w prawym górnym rogu.

 3. Dotknij "Ustawienia".

 4. Dotknij "Zaawansowane".

 5. Dotknij „Języki”.

 6. Dotknij „Język”.

 7. Kliknij „Dodaj język”.

 8. Wybierz preferowany język.

 9. Zobaczysz również przełącznik obok opcji „Zaproponuj tłumaczenie stron, które nie są w języku, który czytasz”. Upewnij się, że przełącznik jest włączony. Teraz za każdym razem, gdy odwiedzasz stronę, która nie jest w wybranym języku, Google Chrome zaoferuje tłumaczenie.

Mozilla Firefox

 1. Otwórz przeglądarkę.
 2. Stuknij ikonę trzech linii w prawym górnym rogu.

 3. Dotknij "Ustawienia".

 4. W sekcji „Język i wygląd” wybierz preferowany język.

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy każdy tytuł w HBO Max jest dostępny w innym języku?

Niestety nie. Tylko niektóre programy telewizyjne i filmy HBO Max są dostępne w więcej niż jednym języku. Jeśli tytuł jest dostępny w innym języku, zobaczysz nazwę języka na stronie szczegółów tytułu. Po dotknięciu języka zostanie on automatycznie zmieniony w oglądanym programie telewizyjnym lub filmie.

Jeśli nie widzisz żadnego języka na stronie szczegółów tytułu, oznacza to, że jest on dostępny tylko w języku, w którym został nagrany. Zwykle dzieje się tak w przypadku treści nagranych w języku angielskim.

Jeśli szukasz treści międzynarodowych lub latynoskich na pasku wyszukiwania, najprawdopodobniej będziesz mieć więcej opcji, jeśli chodzi o zmianę języka. Należy jednak pamiętać, że domyślne napisy są w języku angielskim, niezależnie od języka programu telewizyjnego lub filmu.

Chociaż występują problemy z dostępnością w HBO Max, a opcje językowe nie są zbyt zróżnicowane, należy pamiętać, że usługa została wydana w 2020 roku. Wciąż ją rozwijają i ulepszają. Ponieważ inne platformy HBO cieszą się dużym powodzeniem i popularnością, nie ma wątpliwości, że to samo stanie się również z HBO Max.

Czy HBO Max jest wszędzie dostępny?

HBO Max to stosunkowo nowa usługa. Po raz pierwszy wprowadzono go na dominującym rynku amerykańskim. Stał się dostępny w Ameryce Łacińskiej i na Karaibach w czerwcu 2021 r. W niedalekiej przyszłości powinien stać się dostępny w niektórych krajach Europy i Azji, ale w chwili pisania tego tekstu tak nie jest.

Ponieważ inne usługi HBO są dostępne na całym świecie, oczekuje się, że HBO Max wkrótce stanie się dostępny we wszystkich częściach świata.

Jeśli mieszkasz gdzieś, gdzie HBO Max nie jest dostępny, ale chcesz go wypróbować, możesz skorzystać z usługi VPN. Umożliwi to dostęp do HBO Max z dowolnej części świata. Jeśli jednak nie masz jeszcze VPN, najprawdopodobniej będziesz musiał zapłacić, aby go uzyskać. Dostępnych jest kilka bezpłatnych usług VPN, ale najlepsze z nich zwykle wymagają subskrypcji.

Opanuj ustawienia językowe w HBO Max

Teraz nauczyłeś się zmieniać język w HBO Max. Za pomocą kilku kliknięć możesz zarządzać ustawieniami języka swoich ulubionych treści. Chociaż obecnie w usłudze nie ma wielu opcji językowych, pamiętaj, że została ona niedawno wydana. Znając HBO i inne usługi, platforma będzie się z czasem ulepszać.

Mimo wszystko HBO Max oferuje mnóstwo wyjątkowych, oryginalnych treści, które z dnia na dzień stają się coraz bardziej popularne.

Często korzystasz z usług HBO? Czy próbowałeś HBO Max? Powiedz nam w sekcji komentarzy poniżej.