Jak wylogować się z Netflix na swoim Amazon Fire Stick?

Netflix to bardzo popularna platforma do przesyłania strumieniowego, która wraz z innymi tego typu platformami może zastąpić telewizor, jaki znamy. Łatwe w użyciu i wygodne, jedyne, czego potrzebujesz, aby przesyłać strumieniowo treści w serwisie Netflix, to solidne połączenie internetowe i medium (telewizor, cyfrowe urządzenie do przesyłania strumieniowego, smartfon).

Jak wylogować się z Netflix na swoim Amazon Fire Stick?

Możesz łatwo uzyskać dostęp do platformy za pomocą dowolnego urządzenia Amazon Fire TV, w tym minutowego Firestick. Możesz jednak wylogować się ze swojego konta, jeśli podróżujesz lub zmieniasz urządzenie. Oto jak wylogować się z Firestick.

Dlaczego się wylogować?

Po zasubskrybowaniu serwisu Netflix możesz zarejestrować do 6 urządzeń na jednym koncie. Oznacza to, że z konta może korzystać nawet sześć osób, aby przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści, co jest bardzo wygodne.

Wszystko zależy jednak od Twojego planu. Im tańszy plan, tym mniej urządzeń będzie można przesyłać strumieniowo równolegle. Oznacza to, że możesz nie być w stanie przesyłać strumieniowo na więcej niż dwa urządzenia jednocześnie, jeśli masz jeden z najbardziej podstawowych planów.

Jako właściciel konta możesz chcieć wylogować innego użytkownika z konta. Jako użytkownik konta możesz chcieć się z niego wylogować i zwolnić miejsce dla kogoś innego. Bez względu na powód, będziesz chciał wiedzieć, jak wylogować się z konta Netflix na Firestick.

Alternatywnie, być może właśnie kupiłeś nowe urządzenie i chcesz się wylogować ze starego. Wygodne jest również wylogowanie się, jeśli wybierasz się na wakacje i będziesz korzystać z hotelowego Firestick.

wyloguj się z Netfliksa

Wylogowanie z urządzenia

Opcja „wyloguj” powinna być wyraźnie widoczna na wszystkich urządzeniach, ale z jakiegoś dziwnego powodu Netflix nieco utrudnił proces wylogowania. Co gorsza, opcja wylogowania jako taka nie istnieje w aplikacji Netflix.

Na szczęście istnieje sposób na wylogowanie. Może nie jest to oczywiste, ale jest dość proste i proste, o ile wiesz, gdzie szukać.

Zamiast szukać opcji wylogowania, przejdź do ekranu głównego Firestick i przejdź do Ustawienia. W następnym menu wybierz Aplikacje, śledzony przez Zarządzaj wszystkimi zainstalowanymi aplikacjami. Znajdź Netflix na liście, zaznacz go, a następnie kliknij Wyczyść dane. To skutecznie wyloguje Cię z Netflix.

Wylogowanie ze wszystkich urządzeń

Jednak są szanse, że nie chcesz już żadnych komplikacji – chcesz Twój Netflix dla się i nikt nie powinien być w stanie cię powstrzymać. I tak naprawdę nikt nie może Cię powstrzymać, ponieważ możesz wylogować się ze wszystkich podłączonych urządzeń jednocześnie.

Dobrą wiadomością jest to, że nie będziesz musiał tutaj zajmować się pilotem Firestick. Wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to przeglądarka internetowa. Oznacza to, że możesz wylogować się z każdego urządzenia, które jest aktualnie zalogowane do serwisu Netflix za pośrednictwem komputera lub smartfona.

Netflix

Aby to zrobić, po prostu przejdź do Netflix.com i przejdź do prawego górnego rogu – kliknij lub naciśnij ikonę profilu, a następnie wybierz Twoje konto. Teraz przewiń w dół do Ustawienia sekcję i znajdź Wyloguj się ze wszystkich urządzeń opcja. Kliknij lub dotknij i potwierdź, wybierając Wyloguj się.

Możesz to zrobić również w przeglądarce mobilnej, ale korzystanie z aplikacji iOS/Android jest znacznie prostsze. Wystarczy otworzyć aplikację, dotknąć ikony w lewym górnym rogu (trzy poziome linie) i przejść do Rachunek. Dotknij go, wybierz Wyloguj się ze wszystkich urządzeń opcję, a następnie wybierz Wyloguj się potwierdzać.

Należy jednak pamiętać, że chociaż ta metoda będzie działać na wszystkich przedmiotowych urządzeniach, pomyślne wylogowanie każdego urządzenia może zająć nawet 8 godzin.

Wylogowanie z Firestick

Wiedz, że wylogowanie się z Firestick, którego używasz do przesyłania strumieniowego Netflix, niekoniecznie spowoduje wylogowanie z samego konta Netflix. Jednak możesz chcieć wylogować się z Firestick z wielu powodów.

Na przykład, może po prostu chcesz oglądać Netflix za pomocą innego konta Amazon. Twój Firestick mógł zostać wstępnie zarejestrowany na Twoim koncie Amazon, ale chcesz użyć na nim innego.

Aby to zrobić, najpierw musisz wylogować się z bieżącego konta na urządzeniu. Pamiętaj, że wylogowanie spowoduje usunięcie Twoich danych osobowych i aplikacji z urządzenia.

Aby się wylogować, upewnij się, że Firestick jest podłączony do telewizora i oba urządzenia są włączone. Iść do Ustawienia na Firestick, a następnie przejdź do Moje konto. Znajdź i wybierz Konto Amazon i kliknij Wyrejestruj się. To prawie wszystko. Teraz możesz dodać kolejne konto Amazon i korzystać na nim z aplikacji Netflix.

Często Zadawane Pytania

Co mogę zrobić, aby usunąć Netflix z Firestick, którego już nie używam?

Jeśli przekazałeś Firestick komuś innemu, ale zapomniałeś usunąć swoje konto Netflix, możesz użyć powyższej metody, aby wylogować się ze wszystkich urządzeń. Ale prawdopodobnie lepszym pomysłem jest całkowite wyrejestrowanie Firestick.

Jeśli wyrejestrujesz swoje konto Amazon z Firestick, wszystkie informacje o Twoim koncie również zostaną usunięte.

Wyloguj się z Firestick Netflix

Żadne z tych rozwiązań nie jest oczywiste ani intuicyjne, ale wszystkie są dość proste. Jak wspomniano, wszystko, czego naprawdę potrzebujesz, to wiedzieć, gdzie szukać. Niezależnie od tego, czy chcesz wylogować się ze swojego konta Netflix na Firestick, wylogować się ze wszystkich urządzeń, które go używają, czy po prostu chcesz zalogować się na inne konto Amazon, aby przesyłać strumieniowo film, ten artykuł Cię omówi.

Czy samodzielnie znalazłeś opcję wylogowania? Czy musiałeś postępować zgodnie z przedstawionymi tutaj wytycznymi? Jak myślisz, dlaczego Netflix tak niepotrzebnie skomplikował cały proces wylogowania? Zapraszam do zadawania pytań i dyskusji poniżej.