Jak nagrać program na żywo w Hulu

Być może żyjemy w erze streamingu, ale telewizja na żywo jeszcze nie umarła. Jednym z najlepszych przykładów pokazujących, że telewizja na żywo jest żywa i niesamowita, jest popularność programu telewizyjnego na żywo w Hulu.

Jeśli jednak pod tym względem jesteś oldschoolowy, możesz nagrać program, jeśli nie możesz go złapać. Huluha zrobił wszystko, co w jego mocy, aby zapewnić Ci doskonałe funkcje w tym dziale.

Jednak wiele osób nadal nie zdaje sobie sprawy z tej funkcji. Tak więc, mając na uwadze ten tłum, zobaczmy, jak możesz nagrać program na żywo w Hulu.

Różne urządzenia

Prawdopodobnie zdajesz sobie sprawę, że usługi online mają różne kształty i rozmiary dla różnych platform. Telewizyjna wersja Hulu na żywo jest dostępna na wielu różnych urządzeniach, od iPhone'ów i iPadów po Androida i Apple TV.

Na szczęście nagrywanie na żywo działa podobnie na wszystkich obsługiwanych platformach.

Jak nagrywać Hulu dla telewizji na żywo

Nagrywanie na żywo na Hulu wymaga dodania programu telewizyjnego na żywo do Moje rzeczy. Nie ma więc potrzeby zawracania sobie głowy ręcznym nagrywaniem programu. Wszystko, co dodasz do Moje materiały, zostanie automatycznie nagrane podczas emisji. Dodatkowo w dowolnym momencie będziesz mógł go przesyłać strumieniowo (więcej o tym później). Na razie zobaczmy, jak nagrywać Hulu dla telewizji na żywo.

 1. Otwórz aplikację Hulu (iOS), Hulu dla telewizji na żywo (większość innych obsługiwanych urządzeń) lub otwórz ją w przeglądarce
 2. Przejdź przez opcje programu telewizji na żywo i znajdź program, który chcesz nagrać
 3. Przejdź do Opis ekran wspomnianego programu
 4. Wybierać Moje rzeczy lub Moje odcinki(w zależności od tego, co jest wyświetlane na Twoim urządzeniu)

Gdy to zrobisz, program zostanie automatycznie nagrany po wyemitowaniu. Nagranie jest przechowywane w twoim Cloud DVR.

Opcje nagrywania

To, że dodałeś jakiś materiał do Moje rzeczy/Moje odcinki, nie oznacza, że ​​musisz go nagrać. Ta sekcja faktycznie służy jako szybki dostęp do tej zawartości.

Za każdym razem, gdy dodasz program do Moje materiały/Moje odcinki, po wyemitowaniu automatycznie nagra on nową zawartość. Możesz jednak przełączyć Seria rekordów opcja wyłączona, aby uniknąć bałaganu w Cloud DVR (więcej na ten temat później).

To samo dotyczy twoich ulubionych drużyn sportowych. Dodaj swój zespół do Moje rzeczy/Moje odcinki, a Hulu automatycznie nagra każdą grę Twojego zespołu. Wyłącz Nagrywaj gry funkcja i śledź wydarzenia swoich zespołów.

Strumieniowe przesyłanie nagranych treści

Oczywiście po nagraniu Twojego programu/filmu/wydarzenia sportowego będziesz chciał uzyskać do niego dostęp i go obejrzeć. Dopóki zawartość pozostanie na Twoim Cloud DVR (pomyśl o tym jako o osobistej przestrzeni do przechowywania w chmurze), możesz uzyskać dostęp do nagranego programu i przesyłać go strumieniowo w dowolnym momencie. Oto jak uzyskać dostęp do nagranych treści.

 1. Otwórz aplikację Hulu
 2. Iść do Moje rzeczy/Moje odcinki. Lokalizacja tej funkcji zależy od urządzenia, ale poszukaj ikony przedstawiającej biały kwadrat ze znacznikiem wyboru
 3. Znajdziesz dwie dostępne opcje – programy telewizyjne oraz Kino (programy sportowe i informacyjne i takie znajdują się pod programami telewizyjnymi)
 4. Teraz po prostu wybierz nagraną zawartość, którą chcesz obejrzeć i ją odtwórz

Usuwanie treści

Przestrzeń dyskowa Cloud DVR jest ograniczona. Jeśli więc planujesz nagrywać dużo telewizji na żywo, wkrótce będziesz musiał zacząć usuwać rzeczy. Na szczęście usuwanie treści jest równie łatwe jak nagrywanie.

 1. Otwórz aplikację Hulu
 2. Nawigować do Moje rzeczy/Moje odcinki
 3. Przejdź w prawo w menu poziomym i wybierz Zarządzaj rejestratorem
 4. Na liście nagranych treści wybierz Usunąć obok programu, który chcesz usunąć
 5. Potwierdź usunięcie
 6. Powtórz, aby uzyskać więcej

Pamiętaj, że na Hulu nie otrzymasz powiadomienia o braku miejsca w pamięci. Aplikacja automatycznie rozpocznie usuwanie najstarszych nagranych treści, ponieważ rejestruje coś nowego. To dobrze, jeśli nie dbasz zbytnio o nagrane treści po ich obejrzeniu. Jeśli jednak chcesz zachować niezapomnianą grę, na przykład, rozważ pobranie jej z Hulu Cloud DVR.

Co to jest rejestrator w chmurze

Każde konto Hulu Live TV otrzymuje pewną ilość miejsca do przechowywania online, podobnie jak dysk twardy starego DVRmachine.

Podstawowe konta Hulu Live TV otrzymują 50 godzin przechowywania w Cloud DVR. Dotyczy to subskrypcji, która kosztuje 40 USD miesięcznie. Dla większości ludzi 50 godzin treści to więcej niż potrzeba, ponieważ możesz usuwać programy, jak chcesz, a aplikacja automatycznie zastępuje stare treści.

Jednak za dodatkowe 15 USD miesięcznie otrzymasz 200 godzin w ramach planu Enhanced Cloud DVR z czterokrotną pojemnością pamięci.

Obsługa rejestratora w chmurze

Oprócz subskrypcji Hulu Live TV potrzebujesz urządzenia obsługującego Cloud DVR, aby nagrywać treści i przechowywać je online. Chociaż istnieje wiele obsługiwanych urządzeń, oto szczegółowa lista, aby być bezpiecznym.

 1. Android TV (wybrane modele)
 2. Telefony/tablety z Androidem
 3. Chromecast
 4. Fire TV i Fire TV Stick
 5. Tabletki ognia
 6. Pokaz echa
 7. Urządzenia z systemem iOS
 8. Apple TV (4. generacji lub nowszy)
 9. Telewizor LG (wybrane modele)
 10. Telewizor Samsung (wybrane modele)
 11. Telewizory VIZIO SmartCast
 12. Przełącznik Nintendo
 13. PlayStation
 14. Xbox
 15. Urządzenia Roku
 16. Xfinity Flex Streaming TV Box
 17. Telewizory Xfinity X1

Dodatkowe często zadawane pytania

Czy możesz zacząć od nowa w telewizji Hulu Live TV?

Niestety, jeśli nie nagrałeś pierwszego odcinka programu emitowanego na żywo, nie będziesz mógł go później obejrzeć. Możesz wypatrywać powtórki, ale pamiętaj, aby dodać program do Moje rzeczy lub Moje odcinki, jak wyjaśniono w tym przewodniku. Jednak jeśli serial jest dostępny na platformie streamingowej Hulu, możesz spróbować znaleźć go na regularnej liście streamingowej Hulu.

Dlaczego Hulu odtwarza tylko końce odcinków?

Jest to ciągły problem z niektórymi użytkownikami Hulu. Nie jest jasne, dlaczego występuje ten problem, ale istnieje obejście, które pomoże ci cieszyć się czasem Hulu bez tego frustrującego problemu. Mianowicie, ten problem występuje, gdy próbujesz ponownie obejrzeć serial, który widziałeś wcześniej. Przejdź więc do serii, która powoduje ten problem i otwórz jej podmenu. Przejdź do zarządzania seriami (reprezentowanymi przez ikonę koła zębatego) i przejdź do usuwania całej historii oglądania serii. Powinno to pomóc w pozbyciu się problemu.

Czy Hulu pyta, czy nadal oglądasz?

Być może zauważyłeś, że niektóre usługi przesyłania strumieniowego automatycznie wstrzymują strumień po kilku odcinkach. Na przykład w przypadku Netflix ta liczba to trzy odcinki. Wielu użytkowników nie przepada za tą funkcją, jak możesz sobie wyobrazić. Na szczęście Hulu nie pyta cię, czy nadal oglądasz. Odcinki są automatycznie odtwarzane, dopóki ich nie zatrzymasz.

Czy możesz nagrać dwa koncerty jednocześnie na żywo w Hulu?

Funkcja Cloud DVR firmy Hulu nie tylko umożliwia nagrywanie dwóch programów jednocześnie, ale także pozwala na nagrywanie nieskończonej liczby programów. Dopóki dodasz program / film / transmisję do Moich rzeczy lub Moich odcinków (w zależności od urządzenia), zostanie on nagrany w chmurze Hulu. Pamiętaj jednak, że po przekroczeniu limitu miejsca usługa automatycznie rozpocznie nagrywanie Twoich treści.

Ile urządzeń może jednocześnie oglądać Hulu?

Jeśli subskrybujesz Hulu z reklamami lub planem Hulu bez reklam, jesteś ograniczony do dwóch równoczesnych transmisji naraz. Oznacza to, że tylko dwa urządzenia mogą jednocześnie korzystać z Hulu. Jednak każdy pakiet zawierający Hulu Live TV daje możliwość wydania dodatkowych 9,99 USD miesięcznie, aby usunąć limit jednoczesnego oglądania. Zgadza się, jeśli zapłacisz za pakiet 9,99 USD w ramach dowolnego planu telewizyjnego Hulu Live, możesz przesyłać strumieniowo Hulu na dowolną liczbę urządzeń.

Nagrywanie telewizji na żywo Hulu

Hulu sprawiło, że nagrywanie treści w telewizji na żywo jest niezwykle proste. Nie musisz nawet o tym myśleć, o ile dodasz film, program lub grę do listy Moje rzeczy lub Moje odcinki. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, a szybko przyzwyczaisz się do wszystkiego.

Mamy nadzieję, że udzieliliśmy Ci odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące planów Hulu Live TV. Jeśli masz więcej do dodania lub pytania, przejdź do sekcji komentarzy poniżej i dołącz. Nasza społeczność chętnie Ci pomoże.