Jak sprawić, by Google Home był dwujęzyczny?

Google ogłosił, że inteligentny głośnik Google Home będzie dwujęzyczny po wprowadzeniu 22 nowych języków. Ta aktualizacja obejmuje wszystkie urządzenia obsługujące Asystenta Google, co oznacza, że ​​będziesz mógł rozmawiać z Google Home, Google Home Mini, Google Home Max, a nawet Pixel Buds w wielu językach.

Zobacz powiązaną recenzję Google Home Mini: rywal Amazon Echo Dot z Google Home Max Data wydania w Wielkiej Brytanii: Google Home Max jest już dostępny w Wielkiej Brytanii Recenzja Google Home: Doskonały inteligentny głośnik jest teraz tańszy niż kiedykolwiek

Asystent Google obsługuje już angielski, holenderski, francuski, włoski, niemiecki, japoński i hiszpański. Do końca roku będą obsługiwane nowe języki, dzięki czemu będziesz mógł rozmawiać w swoim ojczystym języku – lub drugim języku – i angielskim, rozmawiając z dowolnym urządzeniem obsługującym Asystenta Google.

Jest to świetny dodatek dla osób wychowujących dzieci w dwujęzycznym gospodarstwie domowym lub dla tych, którzy próbują nauczyć się i używać nowego języka. Nie możesz przeciążać Google Home wieloma językami, więc jeśli mówisz więcej niż jednym innym językiem, musisz zdecydować, którego języka będziesz używać najczęściej obok angielskiego. Jeśli niemiecki jest Twoim językiem ojczystym, nie jest jeszcze jasne, czy możesz dodać japoński i przełączać się między nimi, czy też ma to być angielski i jeden inny język.

Jak sprawić, by Google Home był dwujęzyczny?

Jeśli chcesz, aby Twoje urządzenie Google Home lub Google Assistant było dwujęzyczne, jest to w rzeczywistości błogo proste.

  1. Otwórz aplikację Google Home na swoim smartfonie.
  2. Otwórz menu w prawym górnym rogu.

  3. Dotknij Asystent, a następnie Języki.

  4. Dotknij „Dodaj język” i wybierz z listy wyświetlanych języków.

  5. Teraz możesz rozmawiać z Asystentem w nowym języku i po angielsku.