70 najlepszych aplikacji na Androida w 2020 roku: wykorzystaj to, co najlepsze ze swojego telefonu

Wiedza o tym, jakie są najlepsze aplikacje na Androida na telefon lub tablet z Androidem, nie jest łatwym zadaniem. Sklep Google Play jest pełen gier i aplikacji, zorganizowanych zgodnie z tym, co według Google najbardziej Cię zainteresuje – lub co łaskocze wyobraźnię innych użytkowników Androida.

Zobacz powiązane Android Marshmallow jest TUTAJ: 14 nowych funkcji, dzięki którym zaktualizujesz swój telefon Najlepsze aplikacje na smartfony na Boże Narodzenie

Kiedy właśnie kupiłeś sobie zupełnie nowe urządzenie z Androidem, znalezienie odpowiednich aplikacji może wydawać się zniechęcające, a te algorytmy nie zawsze pomogą Ci dostrzec coś nowego i interesującego, chyba że już wspina się po listach przebojów. Na szczęście jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci w poruszaniu się po lesie, który jest podejrzany i wątpliwe aplikacje.

Wymieniliśmy najlepsze aplikacje na Androida, jakich może potrzebować każdy telefon, posortowane według typu, od aplikacji społecznościowych i rozrywkowych po aplikacje fitness i podróżnicze. Możesz zauważyć, że na liście nie ma żadnych gier. To nie jest przeoczenie, to dlatego, że mamy najlepsze gry na Androida wymienione gdzie indziej. Aby było jasne, nie mówimy, że powinieneś pobrać każdy z nich – po prostu, jeśli aplikacja brzmi atrakcyjnie, nie powinna zawieść.

74 najlepsze aplikacje na Androida 2018: Niezbędne aplikacje

1. Nagrody za ankiety Google (bezpłatne – i faktycznie zarabiają pieniądze!)

Zarabiaj na superszybkie ankiety od Google

best_android_apps_-_google_opinion_rewards

Chociaż wiele z nich jest bezpłatnych, niektóre z najlepszych aplikacji na Androida z tej listy wymagają płacenia rzeczywistych pieniędzy. Jeśli jesteś skinflintem, to jest problem, dlatego zdecydowanie powinieneś mieć zainstalowane Google Opinion Rewards.

Wypełnij krótkie ankiety dla Google, a otrzymasz środki do wydania w sklepie. Czasami może to być 50 centów za ankietę, czasami tylko 10 centów, ale wszystko się sumuje i żadna ankieta nie trwa dłużej niż minutę lub dwie. Poważnie, pobierz to teraz.

2. Gboard – klawiatura Google (bezpłatna)

Pozbądź się swojej podstawowej klawiatury. To jest ostateczność

best_android_apps_-_gboard_google_keyboard

Gboard to najlepsza klawiatura dla Androida. Częściowo dlatego, że zapożyczył najlepsze funkcje z innych źródeł – na przykład Glide Typing jest niezwykle podobny do Swype – ale to coś więcej. Wyszukiwarka Google jest w nią wbudowana, co oznacza, że ​​gdziekolwiek jesteś w Androidzie, możesz szybko wyszukiwać rzeczy. Czy ktoś chce wiedzieć, gdzie się spotykasz? Uzyskaj adres bez wychodzenia z okna czatu. Chcesz wrzucić GIF-a, aby pokazać swoją frustrację związaną z Googlingiem w ich imieniu? Wygoogluj GIF-a i odeślij go od razu…

Pisanie głosowe i motywy klawiatury naprawdę uzupełniają pakiet. Trudno mi sobie wyobrazić, żebym używał czegokolwiek innego.

3. Zarządzanie plikami Solid Explorer

Mniej bolesny sposób zarządzania telefonem

best_android_apps_-_solid_file_explorer

Tak, to nudne, ale czy kiedykolwiek znalazłeś telefon z Androidem, który ma rozsądny sposób nawigowania po plikach, tak jak na komputerze PC lub Mac? Z pewnością nie. W tym miejscu pojawia się Solid File Explorer. Wykorzystuje własny styl Google Material Design, aby zapewnić łatwe w użyciu wrażenia, co sprawia, że ​​przenoszenie plików i odzyskiwanie miejsca jest nie lada wyzwaniem.

Co więcej, łączy się z systemami przechowywania w chmurze, dzięki czemu możesz łatwo przenosić pliki tam iz powrotem, a najnowsza wersja umożliwia zablokowanie ważnych plików za pomocą odcisku palca, jeśli chcesz.

Odblokowanie kosztuje 1,50 GBP, ale możesz wypróbować go bezpłatnie przez 14 dni, aby sprawdzić, czy z niego skorzystasz. Dla mnie to było zupełnie bez myślenia.

4. DuckDuckGo – (bezpłatny i zawiera widżet)

Prywatne przeglądanie

DuckDuckGo to aplikacja ukierunkowana na prywatność i spójrzmy prawdzie w oczy, w dzisiejszych czasach Twoja aktywność online nie powinna być śledzona przez duże firmy technologiczne, które oferują Twoje informacje każdej firmie marketingowej, która ma na to kilka dodatkowych dolarów. Jeśli zależy Ci na prywatności, ta aplikacja i towarzyszący jej widżet są dla Ciebie idealne.

DuckDuckGo nie tylko zachowuje prywatność Twojej historii wyszukiwania online, ale także nie przechowuje żadnej Twojej aktywności online. Aplikacja pełni rolę wyszukiwarki i przeglądarki internetowej. Chociaż niektóre strony internetowe pozostaną otwarte, po prostu kliknij trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu, aby łatwo zamknąć wszystko naraz.

5. Avast Antywirus i zabezpieczenia (bezpłatnie; z zakupami w aplikacji)

Zabezpiecz telefon przed złośliwym oprogramowaniem dzięki ochronie AV

best_android_apps_-_avast

Avast Antivirus & Security to potężna aplikacja antywirusowa, której możesz zaufać; jego odpowiednik na komputery PC jest jednym z najlepszych darmowych programów antywirusowych. Dla tych, którzy potrzebują kompleksowej ochrony, dostępnych jest wiele dodatkowych funkcji w postaci zakupów w aplikacji, w tym geofencing i zdalne odzyskiwanie danych. Jednak dla tych, którzy chcą tylko podstawowej ochrony, przekonasz się, że zapewnia ona wszystko, czego potrzebujesz, za darmo.

6. Menedżer haseł LastPass (bezpłatny)

Kompleksowe zabezpieczenia, o których nie musisz pamiętać

best_android_apps_-_lastpass

Wszyscy znamy zasady dotyczące bezpieczeństwa haseł, ale wiemy też, że tak naprawdę, naprawdę nudne być dobrym. Na szczęście LastPass odbiera ciężką pracę, dzięki czemu łatwo jest być bezpiecznym. I to za darmo, do rozruchu.

Musisz poświęcić trochę czasu na konfigurację, ale kiedy skończysz na komputerze, możesz przejść na telefon komórkowy. LastPass wygeneruje długie i trudne do złamania hasła unikalne dla każdej witryny. Piękno polega na tym, że nigdy nie trzeba go zapamiętywać. Aplikacja wykryje ekran logowania, zalogujesz się za pomocą hasła głównego lub odcisku palca i automatycznie uzupełni Twoje dane. Bezpieczeństwo dla leniwych!

7. Zazielenienie (wolny)

Upewnij się, że bateria nie wyczerpuje się niepotrzebnie

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 - Greenify

Optymalne wykorzystanie baterii telefonu jest zawsze kluczowe. Android 10 może mieć własny zestaw narzędzi do oszczędzania baterii, a wiele telefonów oferuje teraz tryby oszczędzania energii, ale należy je traktować jako ostateczność.

Greenify działa w tle, pomagając regulować zużycie baterii przez różne aplikacje. Blokuje aplikacje, którym mu powiesz, gdy ich nie używasz, i natychmiast je rozmraża, gdy musisz uzyskać dostęp.

8. ExpressVPN

Prywatność i ochrona

Ponieważ VPN stają się coraz bardziej popularne, jedną z niezwykle popularnych aplikacji na urządzenia z Androidem jest Express VPN. Nie tylko dodając prywatności do Twoich działań online, dzięki ExpressVPN możesz sfałszować swoją lokalizację, manipulować danymi aplikacji i nie tylko.

Z siedmiodniowym bezpłatnym okresem próbnym możesz korzystać z VPN przez tydzień, zanim zdecydujesz się na zakup rocznej subskrypcji.

9. Tasker

Zautomatyzuj funkcje swojego telefonu, aby ułatwić życie

best_android_apps_-_tasker

Jeśli naprawdę chcesz majstrować przy Androidzie, Tasker to genialny sposób na zautomatyzowanie wielu funkcji, które normalnie wykonujesz ręcznie. Trochę to zajmuje, ale zakres tutaj jest ogromny – zwłaszcza jeśli masz dostęp do roota w swoim telefonie.

Możesz wytrenować swój telefon, aby otwierał Spotify, na przykład po włożeniu słuchawek lub automatycznie odpowiadać na SMS-y, podając adres pocztowy. Jeśli możesz podać mu instrukcje, Tasker może zautomatyzować resztę.

10. Opera Max (wolny)

Wzmocnij przeglądanie stron internetowych

best_android_apps_-_opera_max

Jeśli nie masz szczęścia, aby mieć nieograniczoną liczbę danych w telefonie lub portfel bez dna, będziesz chciał jak najlepiej wykorzystać swój pakiet danych.

Tutaj wkracza Opera Max. Zmniejsza rozmiar obrazów i filmów, przyspiesza ładowanie strony internetowej i zazwyczaj oszczędza od około jednej trzeciej do prawie połowy ogólnego zużycia danych. Możesz ograniczyć niektóre aplikacje do łączenia się tylko przez Wi-Fi i tymczasowo wyłączyć połączenia, jeśli chcesz zachować część danych na koniec miesiąca.

11. Lokalizator Wi-Fi (bezpłatny)

Śledź najlepsze miejsca Wi-Fi na świecie

Jeśli nie masz hojnego abonamentu na mobilną transmisję danych, będziesz chciał jak najwięcej korzystać z Wi-Fi, ale znalezienie dobrego, bezpłatnego Wi-Fi nie zawsze jest takie proste. Wifi Locator to rozwiązanie. Mapy z crowdsourcingu, na których społeczność udostępnia informacje o tym, gdzie można uzyskać bezpłatne Wi-Fi, nigdy więcej nie powinieneś polegać na swoich danych.

Najlepsze aplikacje na Androida 2020: Aplikacje społecznościowe

Nie ma ucieczki przed atakiem mediów społecznościowych i aplikacji do obsługi wiadomości błyskawicznych. Idealne do udostępniania zdjęć, tworzenia planów lub po prostu prowadzenia rozmów, te aplikacje społecznościowe są najlepsze w tej grupie.

12. Buforowy menedżer mediów społecznościowych

Wszystkie sieci społecznościowe w jednej poręcznej aplikacji

Zobacz powiązane Android Marshmallow jest TUTAJ: 14 nowych funkcji, dzięki którym zaktualizujesz swój telefon Najlepsze aplikacje na smartfony na Boże Narodzenie

Masz dość żonglowania wieloma sieciami społecznościowymi w wielu różnych aplikacjach? Bufor pomaga zarządzać nawałnicą informacji rzucanych każdego dnia na Twój telefon lub tablet.

Powiadomienia są obsługiwane na osobnej rozwijanej tacy i można łatwo przełączać się między różnymi sieciami. Odpowiedzi można pozostawić bez konieczności zamykania aktualnie używanej aplikacji.

13. Facebook i 14. Messenger (wolny)

Największa na świecie sieć społecznościowa skompresowana, by zmieścić się w Twojej kieszeni

najlepsze aplikacje na Androida 2015 - Facebook i Messenger

Ach, Facebook, standard sieci społecznościowej, bez którego nie możesz się obejść. Teraz, gdy Messenger został przekształcony w osobną aplikację, będziesz potrzebować obu, aby w pełni korzystać z Facebooka.

Facebook nie jest najbardziej niezawodną aplikacją na Androida, ale jego najnowsza aktualizacja ma na celu rozwiązanie takich problemów. Messenger jest na szczęście bardziej stabilny, ale przełączanie między dwiema aplikacjami nadal nie jest tak płynne, jak byś chciał.

15. Posłaniec dla dzieci (bezpłatny)

Spokój dla rodziców, spotkania towarzyskie dla dzieci

best_android_apps_-_messenger_kids

Możesz czuć się trochę przeczulony, że twoje dzieci w ogóle mają dostęp do komunikatora internetowego, ale przynajmniej w przypadku Messenger Kids zachowasz sprawiedliwy element kontroli rodzicielskiej. Rodzice nie tylko mogą zatwierdzać każdy dodany kontakt, zapewniając bezpieczniejsze środowisko i brak nieznajomego niebezpieczeństwa, ale można go ustawić do użytku tylko w określonych godzinach, a wiadomości nie można usunąć – co oznacza, że ​​możesz się zameldować i zobaczyć dokładnie to, co zostało powiedziane, jeśli martwisz się o dobro swojego dziecka.

16. Venmo (za darmo)

Media społecznościowe z pieniędzmi

Venmo jest podobne do PayPala, ale z pewnym zwrotem akcji; to także aplikacja społecznościowa. Dając możliwość szybkiego wysyłania i odbierania pieniędzy znajomym, publikowania aktualizacji statusu i dzielenia rachunku za posiłek, Venmo pozwala dzielić się pieniędzmi i wspomnieniami ze znajomymi.

17. Skok w czasie (bezpłatny)

Cofnij się w czasie, aby zobaczyć, co zrobiłeś tego dnia trzy lata temu

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 - Timehop

Chcesz przypomnieć sobie, jak głupia była ta fryzura, którą miałeś pięć lat temu? Timehop ​​jest tutaj, aby to zrobić. Ale chociaż na pewno będzie mnóstwo żałosnych chwil, wyciągniętych z przeszłości, Timehop ​​przynosi również przypomnienia zapomnianych wspomnień: spontaniczna podróż, czas, kiedy poszedłeś do zoo, a może dzień, w którym spotkałeś ukochaną osobę na pierwszy raz.

Podłączając się do Twittera, Instagrama, Facebooka i Foursquare, Timehop ​​każdego dnia tygodnia udostępnia wycinek Twojego poprzedniego życia. Kto by pomyślał, że patrzenie w przeszłość może być tak uzależniające?

18. Prisma (bezpłatny)

Zamień swoje selfie w sztukę

best_android_apps_-_prisma

Filtry na Instagramie są takie 2015. A może nawet 2014 – kiedy to cholerne coś zostało wydane. Najgorętszą tegoroczną aplikacją fotograficzną jest Prisma, która – jak napisał Tom – „jest jak instagramowy kwas”.

Wykorzystuje algorytmy sztucznej inteligencji i sieci neuronowe, aby Twoje zdjęcia stały się dziwną sztuką współczesną. To wszystko jest bardzo sprytne i dość złożone, ale najważniejsze jest to, że uzyskuje się dziwne i wspaniałe wyniki, po prostu gotowe do dzielenia się. Więc idź, pobierz i wypróbuj.

19. Guru Shots (za darmo)

Inspiracje z przewodnikiem, aby ulepszyć swoją fotografię

Czy utknąłeś w fotograficznej rutynie? Guru Shots naprawi to za Ciebie, dając Ci wyzwanie fotograficzne z przewodnikiem na każdy dzień – może dać ci instrukcje dotyczące tematu, odczucia, a nawet kompozycji. Istnieją wyzwania i prawdziwe opinie od innych profesjonalnych i amatorskich fotografów. Wszystko, co musisz zrobić, to znaleźć moment, uchwycić go i podzielić się nim ze społecznością.

20. WhatsApp (za darmo)

Najpopularniejsze na świecie komunikatory żegnają się z opłatami za SMS-y

best_android_app_whatsapp

Wreszcie zaktualizowany o nowy interfejs, WhatsApp jest ulubionym komunikatorem dla każdego smartfona.

WhatsApp wymaga niewielkiego wprowadzenia. Wykonuj połączenia głosowe lub wysyłaj klipy wideo, zdjęcia, dźwięki lub wiadomości tekstowe. To wszystko, czego potrzebujesz, aby zastąpić przestarzałe stare usługi SMS i MMS.

21. Tekstra (bezpłatny)

Podrasuj swój standardowy SMS dzięki spersonalizowanej skórce

best_android_apps_-_textra

Jeśli wolisz robić rzeczy w starym stylu, może się okazać, że Twoja aplikacja do SMS-ów na Androida jest trochę szara i nudna w oczach. Textra jest odpowiedzią: dostosuj tyle lub kilka kontaktów, ile chcesz, aż do koloru ikony powiadomienia, którą otrzymujesz, gdy wysyłasz wiadomość. Możesz również wyświetlać wiadomości jako wyskakujące okienka w systemie Android, ale łatwo je wyłączyć, jeśli uznasz, że jest to zbyt rozpraszające.

22. Skype (bezpłatny)

Darmowe rozmowy na całym świecie bez zamieszaniabest_android_apps_-_skype

Należący do Microsoftu Skype od lat umożliwia bezpłatne czatowanie przez Internet na różnych platformach – w tym w 2007 roku na Skypephone. Nowo zaktualizowane aplikacje na Androida i iOS obejmują teraz wideorozmowy grupowe. Oznacza to, że możesz rozmawiać z maksymalnie 25 znajomymi lub członkami rodziny naraz, każdy z własnym ekranem wideo (przypuszczalnie dość małym) – w jakości HD, jeśli Twój telefon lub tablet to obsługuje.

23. Znajdź moich przyjaciół (za darmo)

Nigdy więcej nie martw się o ukochaną osobę

Jeśli chcesz wiedzieć, że Twoi bliscy są bezpieczni, to Znajdź moich przyjaciół jest odpowiedzią. Po prostu dodaj grupę kontaktów, którym ufasz, a uzyskają one specjalny dostęp, aby zobaczyć, gdzie jest Twój telefon i kiedy jesteś aktywny.

W każdej chwili mogą wysłać prośbę o lokalizację. Znajdź moich znajomych to jedna z tych aplikacji, które pomagają ludziom pozostać w kontakcie i zapewniają spokój ducha.

Najlepsze aplikacje na Androida 2020: aplikacje rozrywkowe

Telefony z Androidem to oczywiście niemal nieskończony zasób rozrywki. Oto aplikacje, których potrzebujesz, aby w pełni wykorzystać swój telefon.

24. Książki Google Play (Bezpłatny)

Cała biblioteka w Twojej kieszeni

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 – Książki Google Play

Zwykle preinstalowane na waniliowych urządzeniach z Androidem, czytniki e-booków Google zawierają funkcje, których brakuje innym darmowym aplikacjom. Chociaż początkowo możliwości mogą nie być oczywiste, możesz przesyłać własne e-booki i pliki PDF do Książek Play i uzyskiwać do nich dostęp na dowolnym urządzeniu z Androidem powiązanym z Twoim loginem, a postępy są synchronizowane na różnych urządzeniach. Oznacza to, że możesz czytać na tablecie w domu, a następnie podnieść telefon i kontynuować czytanie poza domem. Nieźle jak na darmową aplikację.

25. Nadbieg (bezpłatny)

Wypożyczaj e-booki ze swojej biblioteki z cegły i zaprawy

overdrive_best_android_apps

Biblioteki powoli nadrabiają zaległości w zakresie wygody cyfrowej, a OverDrive umożliwia wypożyczanie e-booków i audiobooków bez wychodzenia z domu – a co najważniejsze, nie ma żadnych opłat za spóźnienie, ponieważ tytuły są „zwracane” automatycznie.

Jedyny problem polega na tym, że biblioteki muszą włączyć się do usługi, a nie chcąc tworzyć stereotypów, biblioteki nie zawsze są najszybszymi organami do przyjęcia zmian. Mimo to, biorąc pod uwagę ponad 30 000 bibliotek na całym świecie, warto zajrzeć na stronę internetową, aby sprawdzić, czy Twoja karta biblioteczna może pracować dla Ciebie trochę ciężej.

26. Życzliwy (bezpłatnie; z zakupami w aplikacji; konto Pro, 5 USD/mies.)

Twoje ulubione strony internetowe na jednej poręcznej liście

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 - Feedly

Zobacz powiązane Android Marshmallow jest TUTAJ: 14 nowych funkcji, dzięki którym zaktualizujesz swój telefon Najlepsze aplikacje na smartfony na Boże Narodzenie

Chcesz wiedzieć, co się dzieje w wiadomościach lub w Twojej ulubionej witrynie? Feedly Cię obejmuje, pobierając kanały RSS witryn, które zdecydujesz się zasubskrybować.

Feedly niezwykle ułatwia znajdowanie nowych stron internetowych, zapisywanie i udostępnianie treści oraz czytanie artykułów online.

27. Odlewy kieszonkowe

Prosty, ale potężny sposób na słuchanie podcastów

best_android_apps_-_pocket_casts

Jeśli Doggcatcher wydaje się zastraszająco złożony, Pocket Casts to powiew świeżego powietrza. Równie potężna, ale o wiele bardziej przyjazna dla użytkownika, Pocket Casts to prawdopodobnie najlepsza aplikacja do podcastów. Jego materiałowy design pięknie pasuje do Androida, a oprócz tego, że możesz pobierać podcasty w ustalonym czasie, którego nigdy nie zabraknie, Twoje postępy są synchronizowane z chmurą, dzięki czemu możesz kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś, w systemie iOS lub w przeglądarce internetowej .

28. Podcasty Google (bezpłatne)

Zawsze jest alternatywa dla Google, a to ma ogromny potencjał

google_podcast_app

Jeśli nie chcesz płatnego rozwiązania do podcastów, istnieje oczywiście wiele alternatyw. Podcasty Google mogą nie być w pełni wyposażone, ale mają ładny, prosty interfejs i wiele fajnych funkcji, w tym możliwość łatwego łączenia się z Asystentem Google (dzięki czemu możesz kontynuować od miejsca, w którym przerwałeś w Google Home na przykład głośnik.)

Ale najlepsze może dopiero nadejść. Google powiedział, że AI będzie w centrum tego. Na razie oznacza to tylko sprytny silnik rekomendacji oparty na tym, czego słuchałeś wcześniej, ale w przyszłości może to oznaczać automatyczną zamianę mowy na tekst, a nawet tłumaczenia w locie za pomocą Tłumacza Google. Patrz na przestrzeń.

29. Peryskop (wolny)

Uśmiechnij się, jesteś na kamerze na Twitterze!

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 — Periscope

Oglądaj transmisje na żywo osób transmitujących swoje życie ze swoich smartfonów. Szukaj według lokalizacji, osób, które obserwujesz, lub po prostu najpopularniejszych obecnie streamerów na świecie.

Oglądanie, jak ktoś pije kawę, je kanapkę lub odkrywa pieszo nowe miasto, nigdy nie było bardziej ekscytujące.

30. Spotify (od darmowego; streaming bez reklam od 9,99 GBP/mies.)

Każdy album, którego potrzebujesz, jest w Twojej kieszeni

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 – Spotify

Spotify to de facto usługa przesyłania strumieniowego na Androida. Subskrybenci premium nie muszą nawet znosić reklam, więc nie musisz się martwić, jeśli już płacisz za usługę.

Teraz z dołączonym Spotify Running, mobilnym wideo, wiadomościami i inteligentnym tworzeniem list odtwarzania, Spotify jest miejscem, w którym znajdziesz wszystko, co związane z muzyką.

31. Muzyka Google Play

Odpowiedź Google na Spotify

best_android_apps_google_play_music

Zawsze dobrze jest mieć alternatywę, jeśli z jakiegoś powodu nie radzisz sobie ze Spotify, a Google Music oferuje całkiem świetne wrażenia za ten sam miesięczny koszt. Ponadto możesz przesyłać pliki MP3 z własnej kolekcji, aby przesyłać strumieniowo zdalnie, jeśli w ogóle brakuje katalogu.

32. Odtwarzacz muzyczny ze wzmacniaczem

Potężny odtwarzacz dla tych, którzy nie streamują

best_android_apps_-_poweramp

Oczywiście, jeśli masz dużą kolekcję plików mp3, nie będziesz chciał miesięcznej subskrypcji Spotify lub Muzyki Google Play. Ale są szanse, że nie będziesz też chciał trzymać się dołączonego odtwarzacza audio, co prawie zawsze jest straszne. Z drugiej strony Poweramp jest genialny.Obsługuje szeroką gamę typów plików, zawiera dziesięciopasmowy korektor graficzny, ma oddzielne regulatory basów i sopranów, automatycznie wyszukuje okładki albumów i – co najważniejsze – również świetnie wygląda.

33. djay

Dwa gramofony i mikrofonbest_android_apps_-_djay_2

Przekształć swój smartfon z Androidem w konsolę DJ-a z djay. Jak pokazuje film, możesz miksować swoje ulubione piosenki, gdziekolwiek jesteś. Być może najsprytniej jest, że nie jesteś osaczony przez muzykę, którą przechowujesz lokalnie, ponieważ djay podłącza się bezpośrednio do Spotify, aby Twoja kreatywność naprawdę oszalała…

34. OHP (wolny)

Spraw, aby Android obsłużył każdy plik wideo, który do niego wrzucisz

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 - VLC Player

Przywitaj się z jedynym odtwarzaczem wideo, jakiego będziesz potrzebować. VLC odtwarza praktycznie każdy format wideo, na który możesz rzucić, nie jest energochłonny i jest niezwykle prosty w użyciu.

Dzięki swoim korzeniom typu open source proces aktualizacji jest przejrzysty, więc zawsze wiesz, co Twoje urządzenie może, a czego nie może obsługiwać.

35. Songkick (bezpłatny)

Nigdy nie przegap żadnego koncertubest_android_apps_songkick

Dawno minęły czasy, kiedy przeszukiwano listy magazynów w poszukiwaniu nadchodzących koncertów, na które chcesz kupić bilety. Songkick podłącza się bezpośrednio do Spotify lub Google Play i powiadamia Cię, gdy Twoi ulubieni wykonawcy są w trasie w Twojej okolicy.

Kupuj bilety w aplikacji lub po prostu używaj jej, aby mieć oko na swoje ulubione. Tak czy inaczej, nie będziesz musiał ponownie samodzielnie przeprowadzać badań.

36. Bilety na koncert w kości (bezpłatne)

Bilety na koncert bez opłat

best_android_apps_-_dice

Zamawianie biletów na koncerty przez Internet jest ogólnie okropnym doświadczeniem. Nie tylko wyprzedają się w ciągu kilku sekund, ale często na koniec drażni Cię wygórowana opłata za rezerwację.

DICE naprawia to po pierwsze, nie pobierając opłat za rezerwację. Twój bilet jest zablokowany na telefonie, co oznacza, że ​​naganiacze i boty również są zablokowane. Generalnie jest to bezpieczniejszy, sprawiedliwszy i lepszy sposób na zdobycie biletów na koncert. Czego nie lubić?

37. Trinus VR

PC VR przesyłane strumieniowo do smartfona z systemem Android

Oculus Rift przyniesie ci sporo pieniędzy, ale jeśli chcesz (nieco glitchy) posmakować wirtualnej rzeczywistości za ograniczonym budżetem, to Trinus VR jest wart obejrzenia. Krótko mówiąc, pozwala przesyłać strumieniowo gry komputerowe na telefon z Androidem, tak jakby był to Oculus Rift, umożliwiając zamontowanie telefonu w Google Cardboard, aby uzyskać zadowalające wrażenia VR, ale ze znacznie szerszym katalogiem gier na komputery PC.

Po prostu wypróbuj najpierw darmową wersję (ograniczoną do 15 minut sztuczek VR), aby upewnić się, że działa z twoją konfiguracją – jak możesz sobie wyobrazić, potrzebuje bestii w postaci komputera.

Najlepsze aplikacje na Androida 2020: aplikacje fitness

38. Google Fit (Bezpłatny)

Pozwól Google przeprowadzić kontrolę w czasie rzeczywistym

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 – Google Fit

Zobacz powiązane Android Marshmallow jest TUTAJ: 14 nowych funkcji, dzięki którym zaktualizujesz swój telefon Najlepsze aplikacje na smartfony na Boże Narodzenie

Google Fit jest preinstalowany na niektórych urządzeniach z Androidem, ale jeśli go nie masz, powinieneś udać się do Sklepu Play i pobrać agregator zdrowia Google.

Nie tylko śledzi Twoją aktywność związaną z chodzeniem, bieganiem i jazdą na rowerze, gdy masz przy sobie telefon, ale jest również zgodny z systemem Android Wear na smartwatchu, który umożliwia śledzenie bez użycia telefonu. Podaje oparte na wydajności zalecenia dotyczące osiągalnych celów i agreguje dane o kondycji ze wszystkich podłączonych do niego aplikacji śledzących.

39. Runtastic

Śledź swój czas i odległości

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 — Runtastic

Jeśli potrzebujesz prostej aplikacji do rejestrowania biegów, spacerów, przejażdżek rowerowych i innych czynności, Runtastic doskonale sobie z tym poradzi.

Korzystając z GPS w telefonie, Runtastic może śledzić Twoją trasę i czas. Możesz nawet ustawić wskazówki dźwiękowe dotyczące interwałów lub biegów dystansowych. Zręcznie pozwala również poznać tempo, w jakim biegasz.

40. Strawa

Gdzie każda ulica to wyścig z sąsiadami

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 - Strava

Planujesz jeździć na rowerze do pracy lub po prostu chcesz czegoś, co pomoże Ci śledzić i poprawiać Twoje wyniki na rowerze? Odpowiedzią jest Strava.

Podzielona na bieganie i jazdę na rowerze, Strava naprawdę najlepiej śledzi Twoje trasy rowerowe. Pokazuje, jak szybko jedziesz, używając GPS do śledzenia postępów i pozwala rywalizować ze sobą podczas przyszłych przejażdżek.

Najlepszą cechą Stravy jest to, jak popycha cię do lepszego działania, pozwalając ci chodzić od stóp do głów z zupełnie nieznajomymi, aby mieszać rzeczy.

41. Bieg zombie i 42. Zombies 5k (za darmo; z zakupami w aplikacji)

Naucz się biegać z niewielką pomocą nieumarłych

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 - Zombies Run

Kto powiedział, że twój bieg musi być nudny? Zombies Run wykorzystuje Twoją trasę biegu, aby wrzucić Cię w apokalipsę zombie.

Gonią Cię szaleńcy, którzy żywią się mięsem, inspirując do poprawy kondycji i biegania dalej. Podczas biegu otrzymasz wskazówki, gdzie znajdują się twoje pobliskie zapasy i jaka jest prędkość nadciągającej hordy. Używając GPS, Zombies Run może ci powiedzieć, czy biegasz wystarczająco szybko, aby przeżyć. Wersja 5k zapewnia wystarczającą ilość treści, aby w ciągu kilku krótkich tygodni rozpocząć bieganie na dystansie 5 km.

Wywiad, który przeprowadziłem z twórcą Zombies Run, możecie przeczytać tutaj.

43. Sworkit

Kto potrzebuje trenera personalnego?

sworkit

Sworkit jest skierowany wprost do osób, które chcą zadbać o formę, ale wciąż szukają wymówek, aby unikać siłowni, a) przynosząc trening do domu i b) pozwalając ci dokładnie określić, ile masz czasu. Po przyznaniu Sworkitowi czasu na ćwiczenia, aplikacja wyświetli „playlistę” ćwiczeń, umożliwiającą zawetowanie obszarów, których wolałbyś unikać.

Filmy demonstracyjne są dostarczane przez profesjonalnych trenerów osobistych, a wraz ze 160 ćwiczeniami, z pewnością oferuje większą różnorodność i elastyczność niż siedmiominutowy trening, pozwalając ci naprawdę wysilić się i zobaczyć wyniki.

44. Licznik kalorii – MyFitness Pal (bezpłatny; z zakupami w aplikacji)

Policz kalorie, a waga po prostu spadnie

my_fitness_pal

Oczywiście bieganie i ćwiczenia to tylko połowa sukcesu, jeśli chcesz schudnąć, a My Fitness Pal zajmie się resztą. Po prostu wyszukaj jedzenie podczas jedzenia (lub zeskanuj kod kreskowy, jeśli jesz poza domem), a My Fitness Pal zajmie się resztą, podając pełne podsumowanie tego, ile jesz i jak szybko możesz się spodziewać funtów do spadku.

Jest tam kilka płatnych opcji, w tym dodatkowe plany dietetyczne dla tych, którzy naprawdę chcą przejąć kontrolę, ale bezpłatna opcja wystarczy dla większości ludzi. Łączy się z wieloma innymi aplikacjami do ćwiczeń, a także z podłączonymi wagami i monitorami aktywności, aby zapewnić, że dobre zachowanie jest nagradzane dodatkowymi kaloriami każdego dnia.

45. Mile charytatywne (bezpłatnie)

Zainspiruj się, aby pójść o krok dalej dzięki darowiźnie na cele charytatywne w Twoim imieniu

best_android_apps_charity_miles

Jeśli dobre intencje, duch rywalizacji lub zombie nie wyciągną cię z domu, może zrobisz to, co zrobisz na cele charytatywne. Charity Miles to aplikacja ze sponsorami komercyjnymi, którzy wypłacają określoną liczbę pensów za milę wybranej przez Ciebie organizacji charytatywnej w zamian za wyświetlanie ich logo jako tła przez cały czas trwania biegu. Jeśli to nie zainspiruje Cię do pójścia o krok dalej, nie wiemy, co…

46. ​​Fantastyczny (bezpłatny; z zakupami w aplikacji)

Nabierz dobrych nawyków z niewielką pomocą naukibest_android_apps_-_fabulous

Trenowanie siebie, by być lepszym, to ciężka praca – dlatego tak wiele noworocznych postanowień upada przed końcem miesiąca. Fabulous ma to naprawić z pomocą specjalistów z laboratorium ekonomii behawioralnej Uniwersytetu Duke'a. Narasta stopniowo, dając dodatkowe cele do odhaczenia każdego dnia, więc nie jest to zbyt przytłaczające. Niezależnie od tego, czy chcesz schudnąć, poczuć się bardziej pobudzonym, bardziej skoncentrowanym, czy lepiej spać, Fabulous jest świetnym przewodnikiem po lepszym, zdrowszym.

Najlepsze aplikacje na Androida 2020: aplikacje podróżnicze

47. Airbnb (wolny)

Wytnij pośredników hotelowych?

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 - AirBnB

Zobacz powiązane Android Marshmallow jest TUTAJ: 14 nowych funkcji, dzięki którym zaktualizujesz swój telefon Najlepsze aplikacje na smartfony na Boże Narodzenie

Myślisz o krótkiej przerwie w mieście, ale nie masz ochoty płacić wygórowanych opłat hotelowych? Airbnb jest Twoim zbawcą.

Możesz po prostu zalogować się na stronie Airbnb, ale aplikacja na Androida sprawia, że ​​proces rezerwacji jest łatwy. Co więcej, w aplikacji znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz — bez drukowania map, potwierdzeń rezerwacji czy e-maili. Idealny na bezproblemowe wakacje.

48. Planista miasta (wolny)

Wewnętrzna mapa Twojego miasta

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 – Citymapper

Mapy Google to 2016 rok. W 2018 roku każdy powinien używać Citymappera – to znaczy, jeśli masz szczęście mieszkać w zmapowanym mieście. To obecnie tylko Londyn i Manchester w Wielkiej Brytanii.

Citymapper udostępnia obszerną listę tras transportu publicznego, obliczając, ile będzie kosztować każda podróż, jeśli użyjesz gotówki, karty lub kart miejskich. Informuje również, które połączenia transportowe są w pobliżu, aktualizując podróże za pomocą danych transportowych na żywo.

49. Duolingo (wolny)

Naucz się nowego języka w kilka tygodni

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 - Duolingo

Zawsze mówiłaś, że nauczysz się drugiego języka, ale nigdy się do tego nie zabrałaś? Cóż, Duolingo wkroczyło, aby pomóc Ci nauczyć się jednego z dziewięciu języków europejskich za darmo.

Korzystając ze sztuki grywalizacji, Duolingo zachęca do nauki poprzez zdjęcia, mowę, dźwięk i pisanie. Podstawy nauczysz się dość szybko.

50. Tłumacz Google (bezpłatny)

Uzyskaj szybkie tłumaczenie na wakacjach

google_translate_best_android_apps

Oczywiście są szanse, że nie będziesz w stanie nauczyć się każdego słowa w każdym języku krajów, do których podróżujesz, i tu właśnie pojawia się Tłumacz Google. Na początku może się to wydawać dość nudnym włączeniem do listy – wszyscy wiedzą, że można uzyskać dość sztywne i sztywne tłumaczenia bezpośrednie online, więc po co aplikacja?

Po prostu dlatego, że aplikacja Tłumacz Google dodaje do tego odrobinę magii: skieruj aparat na tekst, a otrzymasz tłumaczenie tuż przed sobą na ekranie, bez konieczności pisania na klawiaturze i nieuniknionych literówek. Jasne, tłumaczenia nie są bezbłędne, ale wystarczy, aby stwierdzić, czy danie, które zamierzasz zamówić, wywoła alergię na owoce morza.

51. TripIt (bezpłatny)

Pozwól tej aplikacji automatycznie aktualizować Twoje plany wakacyjne

tripit

Planowanie podróży jest wystarczająco stresujące bez konieczności zajmowania się dziesiątkami aplikacji, drukowanymi wiadomościami e-mail z potwierdzeniem i notatkami w pamięci. W tym miejscu pojawia się TripIt: to osobisty asystent oparty na aplikacji, który pomaga Ci na bieżąco z planami wakacyjnymi.

Po prostu prześlij e-maile z potwierdzeniem hotelu, linii lotniczej, wynajmu samochodu i restauracji na adres [email protected], a Twój plan podróży będzie natychmiast dostępny w aplikacji – nawet w trybie offline – wraz z mapami i wskazówkami, aby upewnić się, że się nie zgubisz. Jeśli korzystasz z Gmaila (a naprawdę, w tym momencie, kto nie?), stanie się to automatycznie.

52. Uber (wolny)

Modernizacja doświadczenia taksówki

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 – Uber

Pomijając kontrowersje, Uber jest niezbędny dla każdego, kto mieszka w dużym mieście, gdzie czarną taksówkę może być szybkim sposobem na bankructwo.

Uber, który jest obecnie dostępny w siedmiu miastach w Wielkiej Brytanii, może zapewnić Ci przejazd w dowolne miejsce w ciągu kilku minut od złożenia wniosku. Istnieje również pięć poziomów pojazdów do wynajęcia, więc jeśli chcesz, możesz podróżować jak członkowie rodziny królewskiej.

53. Manything (Beta) (bezpłatny – wymagana subskrypcja dla wielu kamer)

Tańsze wprowadzenie do Internetu Rzeczybest_android_apps_manything

Kto by pomyślał, że zabezpieczenie domu na miarę XXI wieku będzie tyle kosztować? Zamiast inwestować w najlepsze czujniki inteligentnego domu, możesz jednak ostrożnie zanurzyć palec w wodzie dzięki wersji beta Manything. Krótko mówiąc, zajmuje stary telefon i sprawia, że ​​jest to Twoja osobista kamera bezpieczeństwa, dzięki czemu możesz mieć oko na swój dom, gdy jesteś poza domem.

Jest bezpłatny przez miesiąc, a nawet wtedy kosztuje tylko wtedy, gdy podłączysz do niego więcej niż jeden telefon – a kto i tak ma tyle starych telefonów?

Najlepsze aplikacje na Androida 2020: Aplikacje zwiększające produktywność

54. Kliknij Me Reminder jednym kliknięciem (bezpłatnie)

Nigdy więcej nie zapomnisz niczego z telefonu

//youtube.com/watch?v=0LZLSW0JQNI

To jest pomysł tak prosty, że będziesz się zastanawiać, jak bez niego żyłeś. Za każdym razem, gdy robisz coś na telefonie, co musisz później zapamiętać, Click Me pozwala to zrobić dwoma kliknięciami. Może to być automatyczne (wyskakujące okienko na końcu połączenia telefonicznego, umożliwiające dodanie przypomnienia na jego podstawie) lub ręczne, w którym można dodać notatkę głosową, a nawet zrzut ekranu, aby upewnić się, że nie zapomnisz.

Tak czy inaczej, wynik jest taki sam: w wybranym przez Ciebie momencie pojawi się wyskakujące okienko przypominające o podjęciu działania. Jeszcze niegotowe? Zawsze możesz go uśpić. Kliknij mnie, którego nigdy nie zapomnisz w Twoim imieniu.

55. Cogi (bezpłatny; z opcjonalnymi zakupami w aplikacji)

W przypadku nagrań dźwiękowych, które są rzeczywiście przydatne

best_android_apps_-_cogi

Problem z nagrywaniem ważnych rzeczy, czy to wykładów, spotkań, czy wywiadów, polega na tym, że podczas odsłuchiwania trzeba przejść przez wiele rzeczy, aby dostać się do ważnych rzeczy. Cogi pięknie rozwiązuje ten problem: cały czas słucha, ale nie nagrywa. Gdy tylko powiesz coś ważnego, dotknij nagrywania, a Cogi wkracza do akcji, nagrywając od 15 sekund wcześniej, aż do chwili, gdy naciśniesz stop. Dodaj pisemne notatki i zdjęcia, a otrzymasz bezcenny zasób – a 500 MB dołączonej pamięci w chmurze oznacza, że ​​Twoje nagrania są gotowe i czekają na odsłuchanie na laptopie.

56. Evernote (bezpłatnie; z zakupami w aplikacji)

Przechowywanie myśli i notatek w jednej poręcznej przestrzeni w chmurze

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 - Evernote

Wszyscy witają potężnego Evernote. Ta oparta na chmurze aplikacja do robienia notatek i zarządzania pracą jest zbyt użyteczna, by jej nie było.

Evernote to miejsce, w którym wszystko umieszczasz. To Twój dom na przemyślenia, notatki służbowe, czaty ze współpracownikami i współpracę w miejscu pracy. Możesz pisać dokumenty w uporządkowanym środowisku i bez wysiłku udostępniać je innym. Możesz przesyłać obrazy i robić odręczne notatki na górze. Evernote jest wszystkim, czym chcesz, a nawet więcej.

57. Zmierzch (bezpłatny)

Odpocznij zmęczonemu oczom, obniżając niebieskie światła

zmierzch_najlepsze_aplikacje_android

Badania są dość jasne: ekspozycja na ekrany późną nocą może zakłócić sen, pozostawiając cię słabszym następnego dnia. Prostym rozwiązaniem jest zaprzestanie korzystania z telefonów i tabletów przed snem, ale łatwiej to powiedzieć niż zrobić, i tu właśnie pojawia się Twilight.

Działając podobnie do Flux dla komputerów stacjonarnych, Twilight dostosowuje kolorystykę ekranu, aby przyciemnić niebieskie światła w miarę zachodu słońca i zbliżasz się do pory snu, przyciemniając wszystko miękką czerwoną poświatą, gdy ma to naprawdę znaczenie. Na początku trochę się do tego przyzwyczaisz, ale jeśli pomoże ci to uzyskać lepszą jakość snu, warto poświęcić czas na przystosowanie się.

58. JEŚLI przez IFTTT (Bezpłatny)

Niesamowicie potężne przepisy, które zautomatyzują Twoje życie

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 - IF od IFTTT

Wcześniej znany jako IFTTT, IF umożliwia tworzenie „przepisów”, które łączą ze sobą różne urządzenia i usługi, pomagając wycisnąć z nich trochę więcej.

Zobacz powiązane Android Marshmallow jest TUTAJ: 14 nowych funkcji, dzięki którym zaktualizujesz swój telefon Najlepsze aplikacje na smartfony na Boże Narodzenie

Pracujesz zdalnie? IF może wysłać do kogoś wiadomość e-mail, gdy przesyłasz plik do Dropbox lub Dysku Google. Heck, to nie musi być e-mail, może zamiast tego wysłać ping na WhatsApp lub powiadomić ich na Slack. Możesz stworzyć przepis, aby dodać filmy z YouTube, które oznaczysz jako „do obejrzenia” do konta Pocket. A może wolisz mieć dla siebie tweety z harmonogramem IF i posty na Facebooku, gdy robisz notatkę w OneNote.

59. AirDroid (za darmo)

Twój telefon z Androidem na pulpicie

airdroid

Oszczędzający czas podczas pracy na komputerze lub laptopie, AirDroid pozwala zdalnie sterować telefonem – pozwalając Ci odpowiadać na wiadomości tekstowe za pomocą pełnowymiarowej klawiatury, aplikacji lustrzanych i bezboleśnie udostępniać pliki między telefonem a komputerem.

Niektóre funkcje wymagają zrootowanego urządzenia, ale biorąc pod uwagę, że aplikacja jest bezpłatna (z płatną opcją dla wielu urządzeń, nieograniczonym transferem danych i nie tylko), z pewnością warto dowiedzieć się, czy AirDroid może zwiększyć produktywność.

60. Pocisk (bezpłatny)

Połączenie między komputerem a telefonem

best_android_apps_-_pushbullet

Czy kiedykolwiek widziałeś na telefonie coś, co chciałbyś zobaczyć na swoim laptopie lub odwrotnie? Pushbullet jest pomostem między nimi, umożliwiając łatwe udostępnianie łączy, zdjęć i list między urządzeniami. Możesz nawet wysyłać SMS-y z pulpitu, aby zaoszczędzić czas.

61. Alarm matematyczny (bezpłatny)

To na pewno Cię obudzi

best_android_apps_2017_-_mimicker_alarm

Jasne, Twój telefon z Androidem mógł sprawić, że Twój budzik jest zbędny – ale czy rzeczywiście lepiej jest sprawić, że wstaniesz na czas? Alarm matematyczny to zrobi, ale możesz tego nie lubić.

Czy trudno Ci wstawać rano? Czy automatycznie włączasz opcję drzemki? Być może możesz bezbłędnie wyłączyć alarm bez otwierania oczu. Ta bezpłatna aplikacja zmusi Cię do odpowiedzi na pytania matematyczne, zanim będzie można ją uciszyć.

62. Microsoft Outlook (Bezpłatny)

Zarządzaj swoim życiem biurowym w podróży

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 — Microsoft Outlook

Zrodzona z zakupu Acompli przez Microsoft, nowa aplikacja Outlook na Androida jest prawdopodobnie najlepszym klientem poczty e-mail dostępnym w mobilnym systemie operacyjnym Google.

Współpracując z Microsoft Exchange, Office 365, Outlook.com, Gmail, Yahoo Mail i Apple iCloud, Outlook jest marzeniem zaawansowanych użytkowników.

Automatycznie organizuje się, aby wyświetlać ważniejsze e-maile na górze, filtrując resztę do skrzynki odbiorczej „Inne”, którą możesz przeglądać w wolnym czasie.

63. Poczta Edisona (bezpłatnie)

Super szybka kontrola nad wszystkimi e-mailami

best_android_apps_-_email_fast_and_secure_mail

Edison Mail to jedna z najlepszych aplikacji na iPhone'a, a teraz jest dostępna na Androida. Zawiera wiele przydatnych funkcji, w tym rezygnację z subskrypcji jednym dotknięciem i sprytne sortowanie wiadomości e-mail (na przykład grupowanie szczegółów podróży), ale jest to główny punkt sprzedaży? Działa błyskawicznie.

64. Bezchmurny (bezpłatnie; z zakupami w aplikacji)

Łącząc moc Dropbox, Google Drive i One Drive w jednej aplikacji

Najlepsze aplikacje na Androida 2015 — bez chmurki

Żonglowanie dwoma, trzema lub nawet czterema kontami magazynu online może stać się absolutnym bólem głowy. Na szczęście Unclouded jest tutaj, aby rozwiać Twoje obawy.

Przeciągając wszystkie połączone konta do jednego przejrzystego interfejsu, Unclouded umożliwia dostęp do plików z jednego miejsca, bez względu na to, gdzie są przechowywane. Uncloud obsługuje obecnie Dropbox, Dysk Google, OneDrive, Box i Mega, więc tak naprawdę tylko użytkownicy iCloud są pominięci.

Korzystanie z jednego lub dwóch kont jest bezpłatne, ale jeśli chcesz zarządzać treścią innych, musisz zapłacić. Na szczęście Unclouded pozwala ci wybierać usługi, które chcesz, więc nigdy nie płacisz za coś, czego nie używasz.

65. Skrzynka odbiorcza przez Gmail (bezpłatnie)

Znowu można zarządzać pocztą e-mailbest_android_apps_-_inbox_by_gmail

Twój telefon z Androidem jest już wyposażony w aplikację Gmail – nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że Android jest dzieckiem Google. Ale jeśli chcesz czegoś bardziej eksperymentalnego, warto skorzystać z Inbox by Gmail.

Zasadniczo jest to lepszy sposób na organizowanie wiadomości e-mail, umożliwiając grupowanie powiązanych wiadomości w tym samym miejscu, odkładanie wiadomości e-mail, aby później pojawiały się jako powiadomienia, lub przypinanie ich na górze, aby nie można ich było przegapić. W odpowiednim czasie wyświetli również e-maile wrażliwe na czas, umożliwiając natychmiastowe znalezienie rezerwacji lub informacji o locie bez poświęcania tego czasu na wyszukiwanie.

66. Zdjęcia Google (bezpłatnie)

Nieograniczona pamięć masowa i kilka fajnych sztuczek do uruchomienia

best_android_apps_google_photos

Zdjęcia Google są po prostu niezbędne. Wiem, że prawdopodobnie myślisz „mój telefon z Androidem ma już doskonale dobrą aplikację do galerii”, ale poważnie: nie jest tak dobra jak Google.

Po pierwsze, jest super inteligentny. Możesz przeszukiwać wszystkie zapisane zdjęcia pod kątem znajdujących się na nich elementów, nawet jeśli nie są one oznaczone. Wyszukaj więc „jedzenie”, a Zdjęcia Google wyświetlą wszystkie Twoje zdjęcia na talerzu. Co więcej, zrobi sprytne rzeczy, gdy wykryje podobne zdjęcia, takie jak tworzenie krótkich animacji GIF ze zdjęć, które uważa za podobne, lub automatyczne tworzenie szerszych obrazów z dwóch zdjęć, jeśli widzi, że można je ze sobą połączyć. Wreszcie ma nieograniczoną przestrzeń do przechowywania zdjęć w chmurze. Nieznacznie obniży to jakość (choć możesz je szczegółowo zapisać z limitu na Dysku Google), ale jest w porządku dla większości potrzeb i zwolni cenne miejsce do przechowywania. Kluczowy.

67. PhotoScan przez Zdjęcia Google (bezpłatny)

Przenieś swoje stare zdjęcia do współczesności

best_android_apps_-_photoscan_by_google

W parze ze Zdjęciami Google idzie kolejna aplikacja Google: PhotoScan. Na pierwszy rzut oka może to wyglądać jak fotografowanie zdjęcia, ale jest w tym o wiele więcej. Korzystając z uczenia maszynowego i innych sprytnych rzeczy, aplikacja sprytnie usuwa odblaski i inne artefakty, które można uzyskać, po prostu je pstrykając. Proces jest nieco dłuższy, ale aplikacja trzyma cię za rękę, a wyniki są doskonałe. A ponieważ jest to aplikacja Google, Twoje zdjęcia zostaną przesłane do Zdjęć Google, co oznacza, że ​​Twoje wspomnienia już nigdy nie zostaną utracone.

68. Oś czasu pogody

Twoje codzienne aktualizacje pogody, pięknie przedstawione

best_android_apps_-_weather_timeline_forecast

Twój telefon prawdopodobnie ma już aplikację pogodową, więc dlaczego miałbyś płacić 1,19 GBP za kolejną? Po prostu dlatego, że oś czasu pogody jest piękna i wykonuje pracę bez przeciążania cię zbyt dużo informacji.

Pogoda jest prezentowana na osi czasu, pokazując, co dzieje się teraz i co będzie się działo w ciągu najbliższych kilku godzin. Gdzie indziej możesz wejść trochę głębiej dzięki interaktywnym mapom i wykresom, a nawet tarczy zegarka Android Wear, jeśli nie chcesz wyciągać telefonu. Kompletny pakiet.

69. Blokada aplikacji (bezpłatna)

Odwracaj wzrok od swoich aplikacji

best_android_apps_-_applock

Prawdopodobnie masz aplikacje, których nie chcesz, aby inni widzieli. Nie ma tu osądu. Ale jeśli przekazałeś swój telefon komuś innemu, aby oglądał zdjęcia, jak powstrzymać tę osobę przed zobaczeniem Twojego e-maila – lub ustanowieniem nowego rekordu na Trójki?

Odpowiedzią jest Applock – naprawdę prosty produkt, który ustawia wzór blokady w dowolnej aplikacji, którą lubisz. To prosty sposób na dodanie dodatkowej warstwy zabezpieczeń do najbardziej cenionych aplikacji.

70. Xender – przesyłanie i udostępnianie plików (bezpłatnie)

Z łatwością przenoś pliki między urządzeniami

best_android_apps_-_xender

Udostępnianie plików między urządzeniami jest uciążliwe. Jeśli łączysz się z komputerem, musisz znaleźć kabel, a jeśli udostępniasz między telefonami, Bluetooth jest powolny i zawodny. Odpowiedzią jest Xender: zainstaluj klienta na każdym systemie, którego chcesz używać, a następnie pozwól Xenderowi łączyć się przez Wi-Fi Direct, aby uzyskać superszybki transfer plików. To dar niebios.