Jak zarejestrować się jako CEO w GTA 5?

Gracze otrzymują mnóstwo opcji do wyboru w GTA Online, sieciowym towarzyszu szeroko cenionego GTA 5, dzięki ciągłemu strumieniowi aktualizacji. Jedna ze starszych aktualizacji wprowadziła różne organizacje, w tym umożliwienie graczom zostania prezesami i czerpania wielu korzyści. Rejestracja jako CEO jest stosunkowo prosta i wymaga jedynie zakupu wybranych przedmiotów w sklepie w wirtualnym telefonie komórkowym gracza.

Jak zarejestrować się jako CEO w GTA 5?

Oto wszystko, co musisz wiedzieć o rejestracji jako CEO w GTA Online i VIP w GTA 5 oraz o wszystkich korzyściach, jakie zyskasz dzięki temu doładowaniu.

Jak zarejestrować się jako CEO w GTA

Sam proces zostania dyrektorem generalnym jest dość prosty. Oto, co musisz zrobić:

 1. Odwiedź witrynę „Dynastia 8” na swoim (wirtualnym) telefonie komórkowym.

 2. Zobaczysz listę opcji biurowych. Kup biuro (kosztujące co najmniej 1 milion dolarów).
 3. Otwórz menu interakcji w grze.
 4. Wybierz „SecuroServ” z listy menu.

 5. Wybierz opcję „Zarejestruj się jako CEO”, aby zakończyć proces rejestracji.

Cztery lokalizacje biurowe spełniają wymóg milionowych kosztów:

 • Maze Bank West kosztuje minimum 1 milion dolarów.
 • Arcadius Business Center kosztuje 2,3 miliona dolarów.
 • Lombank West kosztuje 3,1 miliona dolarów.
 • Maze Bank Tower to najdroższa lokalizacja z 4 milionami dolarów.

Po zakupie lokalizacji możesz wybrać opcjonalne dekoracje, umeblowanie i dodać asystentów do biura przed lub po rejestracji.

Co otrzymujesz jako CEO?

Po rejestracji prezesi otrzymują status VIP na cztery godziny czasu rzeczywistego. Niektóre korzyści ze statusu VIP to brak odliczania lub czasu odnowienia do korzystania ze zwykłych funkcji gry, niezrównany dostęp do gry i innych graczy. Dyrektorzy generalni mogą również rozpocząć dziewięć stanowisk ekskluzywnych dla VIP-ów, z których niektóre wymagają od współpracowników efektywnego wykonywania. Niektóre misje wymagają również ukończenia określonych pojazdów. Pojazdy te można znaleźć, kupując powiązane budynki, takie jak magazyny i mniejsze biura, i są dostępne tylko dla prezesów.

Ponadto prezesi otrzymują w biurze asystenta wykonawczego, który zapewnia im jedzenie i dodatkowe korzyści związane z kontaktem, takie jak dzwonienie do Pegasusa dla gracza.

Inni gracze mogą zostać współpracownikami prezesa, dając im dodatkowe premie lojalnościowe i pieniądze za każdym razem, gdy prezes ukończy misję.

Gdy skończy się czterogodzinny czas, gracz straci status VIP i będzie musiał ponownie się zarejestrować po 12-godzinnym okresie odnowienia.

Umiejętności prezesa

Oto najbardziej przydatne umiejętności, gdy zostaniesz prezesem:

 • Przejazd luksusowym helikopterem do dowolnego magazynu lub specjalnych lokalizacji ładunków
 • Dodatkowa amunicja
 • Spawn Bull Shark Testosteron
 • Zdobądź super ciężką amunicję
 • Organizacja duchów; ukryj na mapie wszystkich członków drużyny i punkty celów misji
 • Usuń pożądane poziomy i chroń się przed zdobywaniem poziomów przez dwie minuty
 • Obserwuj, co robią Twoi współpracownicy

Jak zostać VIP-em GTA 5

Podobnie jak prezesi w GTA Online, GTA 5 ma funkcję VIP, która dzieli większość korzyści. Oto, co musisz zrobić, aby zostać członkiem VIP:

 1. Aby zakwalifikować się do statusu VIP, musisz mieć co najmniej 50 000 $ na koncie swojej postaci.
 2. Otwórz menu interakcji w grze.
 3. Przewiń w dół, aż zobaczysz opcję „SecuroServ” lub „VIP” w menu, a następnie wybierz ją.

 4. Zarejestruj się jako członek VIP, postępując zgodnie z instrukcjami.

 5. To prawie wszystko; możesz teraz cieszyć się funkcjami bez czasu odnowienia przez cztery godziny.

Podobnie jak status CEO, VIP wygasa po czterech godzinach czasu rzeczywistego i ma 12-godzinny czas odnowienia, zanim będzie ponownie dostępny. Jeśli chcesz to zrobić ponownie, nie powinieneś mieć problemu z uzyskaniem wystarczającej ilości pieniędzy, aby jak najszybciej ponownie zarejestrować się jako członek VIP.

Misje specyficzne dla CEO

Kiedy zostajesz dyrektorem generalnym, twoim pierwszym sposobem działania jest zazwyczaj podjęcie pracy, aby odzyskać środki, które właśnie wydałeś na zakup biura. Na szczęście większość zwykłych umiejętności nie ma czasu odnowienia ani licznika czasu na czas trwania statusu VIP. Praca dyrektora generalnego również przynosi znaczne sumy po ukończeniu, co czyni je opłacalną inwestycją, jeśli masz przyzwoitą liczbę współpracowników pracujących nad ich wykończeniem.

Oto niektóre misje, w których możesz wziąć udział, będąc w organizacji dyrektora generalnego.

Odzyskiwania aktywów

Gracz (lub gracze) będzie musiał ukraść pojazdy poszukiwane przez policję i przekazać je do określonej darowizny. Każdy dostarczony samochód zapewnia nagrodę w wysokości 10 000 USD, a każdy motocykl lub quad zapewnia 5 000 USD.

Podczas gry w pojedynkę pojawi się tylko jeden pojazd. Jeśli grasz w grupie do czterech graczy, każdy otrzymuje motocykl lub quad do kradzieży. Jednak tylko dwa pojazdy wygenerują pracę dla dowolnej liczby członków zespołu.

Deathmatch wykonawczy

Misja podobna do zwykłych deathmatchów, wersja wykonawcza stawia przeciwko sobie całe organizacje. Docelowa organizacja musi zaakceptować wyzwanie, zanim praca będzie mogła być kontynuowana. Każdy dyrektor generalny otrzymuje dziesięć żyć, a wyczerpanie tych istnień oznacza dla nich wyzwanie. Inni członkowie organizacji mogą umrzeć bez wpływu na całkowitą liczbę żyć — nagroda za misję dla zwycięzcy wynosi od 15 000 do 20 000 USD.

Poszukiwanie kadry kierowniczej

Ten tryb chowanego zachęca CEO do ukrywania się i pozostawania niezauważonym przed innymi graczami przez 10 minut. Członkowie organizacji mogą chronić CEO przed wykryciem, zazwyczaj zabijając członków grupy poszukiwawczej. Jeśli prezes nie zostanie znaleziony, zyskuje 25 000 USD, z dodatkowymi korzyściami od członków organizacji skutecznie broniących pozycji prezesa.

Wrogie przejęcie

Dowolna liczba VIP-ów może jednocześnie podjąć tę misję. Celem jest ukradzenie teczki lub czołgu Rhino (w zależności od wersji zadania) z zabezpieczonego obszaru i dostarczenie go do punktu zrzutu. Wszyscy gracze natychmiast otrzymują pożądany poziom na czas trwania misji — nagrody w wysokości 10 000 $ z opcjonalnymi premiami opartymi na wydajności.

Turysta

Prezes musi zdobyć trzy pakiety w losowych lokalizacjach (wybranych z 78 możliwych opcji) na mapie. Każda lokalizacja na mapie wymaga do odblokowania innej minigry. Misja trwa 15 minut, a nagrody zależą od czasu jej ukończenia. Maksymalne nagrody dają do 25 000 $ za mniej niż 5 minut.

Zapobieganie piractwu

Misja ta wymaga od prezesa zakupu jachtu. Po aktywacji atakujący gracze odradzają się na najbliższej plaży, podczas gdy broniący się gracze (organizacja CEO) generują się na statku. CEO i jego organizacja muszą uniemożliwić atakującym przebywanie na górnych pokładach dłużej niż 30 sekund na raz. Osoby atakujące tracą, jeśli zabraknie im czasu, dając prezesowi do 30 000 dolarów.

Łowca głów

Po zainicjowaniu, dyrektor generalny otrzymuje listę celów do zabicia, które są silnie chronione przez pojazdy opancerzone i ochroniarzy. Inni gracze na serwerze mogą również przybyć, aby bronić celu przed próbami zamachu. Dyrektor generalny i jego zespół otrzymują do 30 000 USD w zależności od całkowitej liczby zabitych celów i czasu potrzebnego na zabicie celów.

Transport lotniczy

W tej misji dyrektor generalny musi zebrać zmodyfikowanego Cargoboba i użyć go do odebrania i zrzucenia ładunku. Ładunek pojawia się w pobliskiej lokacji z 39 możliwymi punktami docelowymi. Konkurencyjni gracze i organizacje mogą zniszczyć Cargoboba, aby zapobiec misji. Nagrody za fracht lotniczy wynoszą od 21 000 do 27 000 USD, w zależności od wartości frachtu i czasu potrzebnego na ukończenie misji.

Transport

Dyrektor generalny musi dostarczyć przyczepę (ciągniętą przez zmodyfikowaną ciężarówkę Phantom, która jest bardziej wytrzymała), podczas gdy współpracownicy chronią ich przed atakami rywali. Dyrektor generalny wygrywa, jeśli dotrą do celu na czas, a wszyscy członkowie zespołu otrzymują 20 000 dolarów.

Zaorany

Organizacja otrzymuje misję zniszczenia trzech stosów skrzyń rozsianych po całym Los Santos i okolicach. Otrzymują również zmodyfikowany Phantom Wedge (który wcześniej musieli posiadać, aby rozpocząć misję), który pojawia się w pobliżu, aby poruszać się między lokalizacjami w czasie. NPC strzegą skrzyń, ale rywalizujący gracze są również zachęcani do ochrony ładunków. Maksymalna nagroda za tę pracę to 30 000 $.

W pełni załadowany

Wymaga, aby gracz posiadał Ruinera 2000, aby był dostępny jako praca. Gracze otrzymują zmodyfikowaną wersję pojazdu z nieograniczoną liczbą rakiet, aby zniszczyć 10 samochodów na mapie. Gracze muszą ścigać się z czasem, aby ukończyć misję, podczas gdy NPC i inni gracze w okolicy utrudniają wysiłki organizacji. Ta praca nagradza organizację do 25 000 $ za wygraną.

Amfibia szturmowa

Korzystając ze zmodyfikowanego Technical Aqua, którego CEO musi posiadać, aby rozpocząć pracę, organizacja musi zniszczyć zapasy w pobliżu jednej z trzech możliwych lokalizacji. Wszyscy NPC w okolicy będą strzelać w zasięgu wzroku, a rywalizujący gracze mogą zniszczyć Aqua, aby pokonać CEO. Ta misja nagradzana jest 25 000 $.

Transporter

Prezes musi użyć zmodyfikowanego Wastelandera, aby dostarczyć pojazd w określone miejsce po przeciwnej stronie mapy, zanim upłynie czas. Aby odblokować tę misję, musi być w posiadaniu prezesa Wastelander. Rywale mogą zniszczyć przesyłkę, aby pokonać organizację i zakończyć misję. Dyrektor generalny może otrzymać za tę pracę do 24 000 USD.

Warowny

Misja wymaga od prezesa zakupu opancerzonego Boxville. Kiedy się zaczyna, w pobliżu pojawia się zmodyfikowany Boxville, a zadaniem prezesa jest przetrwanie w pojeździe i ochrona go przez dziesięć minut. Jeśli w okolicy nie ma wystarczającej liczby graczy, pojawią się NPC, aby spróbować zniszczyć Boxville. Organizacja otrzymuje 30 000 $ po ukończeniu misji.

Prędkość

Używając Voltic Rocket, CEO musi utrzymać prędkość co najmniej 60 mil na godzinę przez 10 minut, aby wygrać w tej misji. Jeśli to zrobią, otrzymają do 35 000 $, w zależności od tego, ile punktów kontrolnych zostało uruchomionych. Każdy punkt kontrolny skraca czas i ostateczną wypłatę. CEO musi kupić Voltic Rocket, aby odblokować zadanie.

Podniesienie

Organizacja musi korzystać z rampy Buggy i motocykli, aby dostać się na dachy i inne przeszkody, aby odzyskać skrzynie. Jeśli uda im się zdobyć 15 skrzynek w ciągu 20 minut, wygrywają do 40 000 $. CEO musi posiadać rampę Buggy, aby ta misja była dostępna.

Magazynowanie

Dyrektor generalny i inni członkowie zespołu muszą użyć zmodyfikowanych quadów Blazer Aqua, aby zebrać 30 skrzyń w 10 minut. Niektóre skrzynie unoszą się w wodach wokół mapy. Im więcej skrzynek uzbierają, tym lepsza jest wypłata, maksymalnie do około 35 000 USD. Inni gracze w sesji mogą niszczyć skrzynie, aby obniżyć potencjalną wypłatę. CEO musi posiadać Blazer Aqua, aby rozpocząć misję.

Musisz wydawać pieniądze, aby zarabiać jako dyrektor generalny

Bycie prezesem to kosztowna gehenna, ale może się opłacać, gdy grupa spędziła dużo czasu na grze i przygotowaniu się do następnego kroku w odblokowaniu obfitych misji. Pamiętaj tylko, że musisz stale ponownie rejestrować się, aby uzyskać status VIP, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami z roli.

Co zrobisz jako CEO w GTA Online? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.