Jak zmienić adres dostawy w GrubHub

Grubhub to bez wątpienia jedna z wiodących firm dostarczających jedzenie w USA. Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie korzystałeś z ich usług więcej niż raz. Może jednak nadejść czas, w którym będziesz musiał zmienić adres dostawy w Grubhub.

Jak zmienić adres dostawy w GrubHub

Niezależnie od tego, czy właśnie przeniosłeś się, czy po prostu wprowadziłeś zły adres na swoim koncie Grubhub, masz szczęście. Zmiana adresu jest stosunkowo prostym procesem. Możesz edytować istniejący lub dodać nową lokalizację dostawy. W tym artykule pokażemy, jak zrobić obie te rzeczy.

Jak zmienić adres dostawy w Grubhub

Aby zmienić adres dostawy na Grubhub, wykonaj poniższe czynności:

Na pulpicie

  1. Wejdź na grubhub.com i zaloguj się na swoje konto.

  2. Kliknij kartę „Cześć [twoje imię]” w prawym górnym rogu.

  3. Przejdź do opcji „Konto” z menu rozwijanego.

  4. W lewym menu „Twoje konto” kliknij zakładkę „Adres i telefon”.

  5. Jeśli wcześniej wprowadziłeś adres, który chcesz edytować, po prostu kliknij „Edytuj adres”, aby wprowadzić w nim zmiany.

  6. Jeśli chcesz zmienić adres dostawy na nowy, kliknij opcję „Dodaj nowy adres” na dole listy adresów.

Na urządzeniach mobilnych

  1. Uruchom aplikację Grubhub na swoim urządzeniu mobilnym i zaloguj się na swoje konto.

  2. Stuknij opcję „Ustawienia”, a następnie przejdź do „Adresy”.

  3. Przesuń w lewo, aby edytować każdy adres, lub dotknij „+”, aby dodać nowy adres.

Zmieniłeś teraz swój adres Grubhub.

Wskazówka: Świetną rzeczą przy dodawaniu adresów w Grubhub jest możliwość ich sortowania. Możesz ustawić adres domowy i adres pracy i wybrać, do którego chcesz dostarczyć jedzenie. Nie ma potrzeby każdorazowej zmiany adresu w przypadku nowej dostawy.

Dodatkowe często zadawane pytania

Jak zmienić zamówienie na Grubhub?

Możesz dokonać zmian w swoim zamówieniu Grubhub za pośrednictwem strony internetowej Restauracji Grubhub. Musisz jednak dokonać wszelkich zmian w ciągu pierwszych 24 godzin od złożenia zamówienia. W przeciwnym razie zmiany mogą nie zostać zakończone.

Wykonaj poniższe czynności, aby zmienić swoje zamówienie na Grubhub:

1. Udaj się na adres restaurant.grubhub.com i zaloguj się na swoje konto.

2. Kliknij opcję „Zamówienia” w menu po lewej stronie.

3. Znajdź i kliknij zamówienie, w którym chcesz wprowadzić zmiany.

4. Wybierz jedną z dwóch opcji: „Dostosuj” lub „Przedrukuj”. Pierwsza z nich pozwoli Ci dodawać lub usuwać pozycje z Twojego zamówienia. Drugi wyśle ​​dodatkowy paragon.

Konto Grubhub

Jeśli nie masz konta na Grubhub for Restaurants, możesz zarejestrować się tutaj.

Czy mogę dostarczać produkty poza swój region na Grubhub?

Gdy zarejestrujesz się jako kierowca na Grubhub, będziesz mógł zobaczyć granice swoich dostaw. Jest to grupa dzielnic w Twoim regionie, w których znajdują się restauracje partnerskie Grubhub. Po ustawieniu statusu kierowcy na „Przyjmowanie zamówień” ważne jest, aby znajdować się w granicach dostawy w określonym regionie. Możesz jednak otrzymać oferty na kolację poza zwykłym obszarem dostawy. Możesz to zaakceptować, a gdy wrócisz do swojego normalnego obszaru, będziesz mieć prawo do innych ofert.

Czy mogę napić Grubhuba po dostawie?

Zwykle opcję napiwków wybiera się podczas składania zamówienia, a napiwki zwykle są realizowane za pośrednictwem aplikacji. Możesz jednak wybrać opcję „napiwku w gotówce” w aplikacji, która pozwoli ci dać napiwek doręczycielowi, gdy przyniesie jedzenie. Pamiętaj, że nie jest to coś, co lubi wielu kierowców, ponieważ zgłaszają wielu klientów korzystających z tej opcji, aby uniknąć napiwków.

Zmiana adresu dostawy

Mamy nadzieję, że po przeczytaniu tego artykułu będziesz mógł z łatwością zmienić adres dostawy swoich zamówień Grubhub. Na koniec nie zapomnij ustawić nowego adresu jako domyślnego i usunąć te, których już nie używasz. Pomoże to uniknąć potencjalnych problemów z dostawą.

Czy kiedykolwiek miałeś problemy ze zmianą adresu dostawy na Grubhub? Podziel się swoim doświadczeniem w sekcji komentarzy poniżej

.