10 sztuczek Google Gravity, które sprawią, że Google będzie bardziej zabawne

Wszyscy codziennie korzystamy z Google, aby znaleźć przydatne informacje i wyszukać szkołę, pracę lub po prostu zaspokoić naszą ciekawość. Google ma jednak jaśniejszą stronę, o której możesz nie wiedzieć.

10 sztuczek Google Gravity, które sprawią, że Google będzie bardziej zabawne

Google ma zestaw zabawnych, małych sztuczek wizualnych, zwany Google Gravity, osadzony na różnych stronach Google za pomocą JavaScript.

Google Gravity oferuje odrobinę beztroskiej rozrywki na kilka sekund. Utworzono całe mnóstwo stron Gravity, wiele przez samo Google i wiele innych przez osoby trzecie, które chciały wziąć udział w akcji.

Niektóre są bardziej zabawne niż inne, ale wszystkie są warte kilka sekund dnia. Oto moja dziesiątka najlepszych trików Google Gravity. Spójrz i zobacz, co myślisz.

grawitacja Google

1. Google Zero Gravity

Google Zero Gravity to jedna z najbardziej podstawowych sztuczek, ale jest jedną z bardziej zabawnych na tej liście.

Mimo że za każdym razem robi to samo, nie wydaje się, że się starzeje. Odwiedź Google Zero Gravity tutaj, aby zobaczyć, co mam na myśli.

Pamiętaj, że po zakończeniu akcji pole wyszukiwania nie nadaje się do użytku. W związku z tym nie jest to najbardziej praktyczna rzecz na świecie. Jednak pozostałe linki nadal działają.

2. Gitara Google

Gitara Google to fajna sztuczka, która zamienia pole wyszukiwania w gitarę. Użyj myszki lub gestu, aby pociągnąć za sznurek i gotowe.

Możesz poeksperymentować lub poszukać pod spodem kilku znanych utworów, które możesz zagrać. To drobiazg i prawdopodobnie nie przyciągnie twojej uwagi na długo, ale jest to świetna zabawa.

Odwiedź Gitarę Google tutaj.

3. Przestrzeń Google

Przestrzeń Google

Google Space nie jest stroną, którą chcesz odwiedzić po kilku drinkach.

Symuluje zerową grawitację w ciekawy i dość oszałamiający sposób. Robi zabawne rzeczy z percepcją i zdenerwuje tych z was, którzy wolą rzeczy w uporządkowanych liniach.

Niemniej jednak oglądanie ekranu przez minutę lub dwie jest trochę zabawne. Wypróbuj Google Space tutaj.

4. Google pod wodą

Google Underwater jest dość relaksujący, jeśli oglądasz go wystarczająco długo.

Symuluje przebywanie pod wodą i upuszcza pole wyszukiwania do oceanu, a wokół niego pływają ryby. Podobnie jak inne, pole wyszukiwania nie działa tutaj, ale nadal fajnie się z nim bawić.

To proste, ale przyjemne tło, które można mieć podczas pracy. Wypróbuj Google Underwater tutaj.

5. Google Pacman

Google Pacman

Google Pacman istnieje od lat, ale przez kilka minut wciąż jest trochę zabawy.

Otwórz stronę, naciśnij Wstaw monetę i zagraj w szybką rundę klasyki lat 80. w przeglądarce. Pomimo tego, że jest starożytna, gra jest tak wymagająca jak zawsze i oferuje podstawową, ale zabawną przerwę od pracy lub prac domowych.

Wypróbuj Google Pacman tutaj.

6. Sfera Google

Google Sphere to kolejna zagadka, która jest również odrobiną łagodnej rozrywki na minutę lub dwie.

Pojawia się tradycyjny ekran Google z lat 90., a pole wyszukiwania pozostaje statyczne, podczas gdy cały tekst wokół niego obraca się w kółko symulując kulę. Ten wygląda na stary i, podobnie jak Pacman, pochodzi z młodszego wieku. Ale mimo to oferuje odrobinę lekkości w długi dzień.

Wypróbuj Google Sphere tutaj.

7. Terminal Google

Terminal Google

Terminal Google jest jednym z programistów.

Zamienia zwykłą stronę wyszukiwania Google w terminal kodu w stylu MS-DOS z lat 80. XX wieku. Zorientowanie się w układzie zajmuje kilka sekund, ale kiedy już to zrobisz, jest on w rzeczywistości bardzo łatwy w użyciu. Dostępne są zwykłe opcje wyszukiwania i „Szczęśliwy traf”, po prostu musisz trochę bardziej się napracować, aby je znaleźć.

Wypróbuj terminal Google tutaj.

8. Epickie Google

Jeśli masz jeden z tych dni, w których czujesz się epicko, ta sztuczka Google Gravity jest dla Ciebie.

Epic Google umożliwia wykonanie Epic Search i zamiast szczęścia, czujesz się NADMIERNIE. Wyszukiwarka nadal jednak wykonuje swoje zwykłe funkcje, więc wszystko jest na pokaz.

Wypróbuj Epic Google tutaj.

9. Śmieszne Google

Śmieszne Google

Śmieszne Google jest dla tych, którzy tak jak ja wciąż śmieją się z żartów z toalety.

Jest to zwykła strona główna w stylu Google z kolejnym oknem pod nazwą „Ustaw inną nazwę”. Wpisz słowo w polu, naciśnij „Enter”, a to słowo zastąpi Google nad polem wyszukiwania. Wszyscy wiemy, jakie słowo (słowa) zamierzasz tam umieścić.

Wpisz swoje przeklęte słowo w Funny Google tutaj.

10. Pośpiech Zergów

Ostatnia sztuczka Google Gravity, którą warto wypróbować, nazywa się Zerg Rush. Każdy gracz powyżej pewnego wieku prawdopodobnie rozpozna tę nazwę – pochodzi z klasycznej gry wideo StarCraft i odnosi się do strategii natychmiastowego zbudowania dużej liczby małych, tanich jednostek i zaatakowania wroga, zanim zdążą się ustabilizować.

Chociaż wersja Google Gravity jest nieco mniej kluczowa niż interpretacja gry wideo, nadal jest zgodna z duchem oryginału. To jedyna sztuczka, która aktywnie przerywa proces wyszukiwania, ale jest tak zabawna, że ​​możemy to łatwo wybaczyć!

Wypróbuj tutaj Zerg Rush.

Końcowe przemyślenia

Chociaż wszyscy korzystamy z Google, może Cię zaskoczyć, że wciąż ma w zanadrzu kilka sztuczek.

Google Gravity oferuje świetny sposób na zmarnowanie kilku minut, gdy nudzisz się w pracy lub szkole. Wypróbuj te 10 sztuczek Google Gravity i daj nam znać, co o nich myślisz.

Podobał Ci się ten artykuł?

Może Ci się również spodobać nasz artykuł Jak zmienić swoje tło w Google.