Ile warte są punkty upominkowe TikTok?

TikTok to bardzo interesująca i zabawna aplikacja. Staje się coraz bardziej popularny na całym świecie, chociaż większość użytkowników znajduje się w Azji i Ameryce Północnej. Twórcy przesyłają strumieniowo krótkie klipy wideo przedstawiające ich talenty i zainteresowania, zapewniając rozrywkę widzom na całym świecie. Widzowie, którzy chcą pomóc swoim ulubionym twórcom, mogą to zrobić, wysyłając prezenty.

Ile warte są punkty upominkowe TikTok?

Niewiele jest oficjalnych informacji od TikTok na temat prezentów, ale właśnie dlatego ten artykuł jest tutaj. Dowiedz się, ile warte są punkty upominkowe TikTok i jak możesz je kupić lub spieniężyć. Punkty te są w zasadzie nagrodami dla twórców treści, podobnie jak darowizny Twitch TV.

Najpopularniejsi influencerzy TikTok mogą zarobić tysiące dolarów na każdym poście. Firma podejmuje próby regulowania przepływu środków pieniężnych w aplikacji za pomocą wirtualnych prezentów i diamentów, dlatego ważne jest, aby zrozumieć, jak działa ta cyfrowa waluta.

Prezenty TikTok

Gdy zdobędziesz 1000 obserwujących, TikTok umożliwi Ci przyjmowanie prezentów od fanów podczas Twoich filmów na żywo. Wirtualne prezenty to w rzeczywistości ikony, od pand po królową dramatu. Każdy z tych prezentów reprezentuje inną kwotę w dolarach. Po zebraniu prezentów możesz wymienić wirtualne ikony na wirtualne diamenty. Następnie możesz użyć diamentów do zbierania prawdziwych pieniędzy za pomocą PayPal lub innej bezpiecznej metody płatności.

Prezent jest kupowany w aplikacji TikTok za pomocą monet. Te monety są jedynym zakupem pieniężnym dozwolonym w aplikacji. Po zakupie monet możesz kliknąć różową ikonę prezentu podczas oglądania wideo TikTok Live, aby wysłać wirtualną ikonę do innego użytkownika.

Należy wspomnieć, że tylko osoby powyżej 18 roku życia mogą wysłać prezent na TikTok. Po kilku publicznych protestach firma została zmuszona do wdrożenia polityki chroniącej młodszych użytkowników przed oszustwami.

Koszt zakupu każdego prezentu jest następujący:

Panda – Pięć monet

włoskie ręce – Pięć monet

Miłość Bang – Dwadzieścia pięć monet

Krem do opalania – Pięćdziesiąt monet

tęczowe rzygi – Sto monet

Koncert – Pięćset Monet

Jestem bardzo bogaty – Tysiąc Monet

Królowa dramatu – Pięć tysięcy monet

Po otrzymaniu prezentu twórca może zamienić swoje prezenty na diamenty, a następnie swoje diamenty na prawdziwe pieniądze. Chociaż TikTok nie udostępnił prostego sposobu na wyjaśnienie, ile wart jest każdy prezent, wygląda to tak:

 • Diamenty są warte 50% wartości monet
 • TikTok pobiera prowizję w wysokości 50%

Zasadniczo oznacza to, że jeśli wyślesz komuś Królową Dramatu, którą kupisz za pięć tysięcy monet, otrzyma kilka diamentów o wartości około 0,5 centa każdy. To naprawdę niewiele, gdy myślisz o tym w tych kategoriach, ale świetni twórcy mogą zarobić kilka prezentów podczas jednego przekazu na żywo, więc są pieniądze do zarobienia.

Twórcy mogą brać udział lub tworzyć wyzwania w aplikacji na prezenty. W serwisie społecznościowym popularne są również zbiórki pieniędzy. Te zbiórki mają opcję „dotacji” i obejmują pomoc innym w potrzebie.

Przed wysłaniem prezentu na TikTok pamiętaj, że w aplikacji występują oszustwa. Niektórzy użytkownicy łowią prezenty, oferując polubienia i obserwacje za cyfrową formę waluty w aplikacji. Prezenty TikTok mają wspierać twoich ulubionych twórców, a nie używać ich jako taktyki, aby stać się bardziej popularnym (co rzadko się sprawdza).

Czym są punkty upominkowe TikTok?

TikTok może powodować stres u nowych użytkowników, ponieważ trudno jest śledzić wszystkie waluty w aplikacji. Jeśli przejdziesz do ustawień swojego profilu, zobaczysz menu Saldo. Zobaczysz, ile masz monet.

Monety Tik Tok służą do kupowania prezentów. Monety są dostarczane w pakietach, gdzie większe pakiety odzwierciedlają rabaty ilościowe. Oto jak uzyskać dostęp do salda Tik Tok:

 1. Otwórz TikTok na swoim urządzeniu Apple lub Android.
 2. Stuknij ikonę profilu w prawym dolnym rogu, zatytułowaną Ja.

  profil tik tok

 3. Otwórz menu Więcej w prawym górnym rogu i wybierz Saldo z menu rozwijanego.

  menu tik tok

 4. Pojawi się ikona monety i dostępne monety. Stuknij w Doładuj, aby kupić więcej monet. Zobaczysz koszty różnych pakietów, od 100 do 10 000 monet. Aplikacja błyskawicznie dostosowuje walutę do Twojego regionu.

  Bilans tik tok

 5. Po wybraniu pakietu zostaniesz poproszony o podanie metody płatności. Możesz użyć dowolnej karty kredytowej podłączonej do sklepu mobilnego Apple lub Google.
 6. Po dokonaniu płatności na Twoje konto zostanie zasilona liczba zakupionych monet.

Monety te kosztują od 0,99 USD za 65 monet lub 99,99 USD za 6607 monet. Po dokonaniu zakupu możesz wysłać prezenty. Gdy Twoje saldo się wyczerpie, otrzymasz powiadomienie o konieczności ponownego doładowania.

Różnica między monetami, prezentami i diamentami

Nie możesz wymienić monet TikTok na prawdziwą walutę. To samo dotyczy punktów podarunkowych. Jedyne, co można wypłacić, to diamenty. Swoją liczbę diamentów możesz znaleźć w sekcji Saldo. Diamenty są szacowane na 0,05 USD, ale TikTok również zachowuje opłatę.

Wartości diamentów różnią się i zależą całkowicie od twórcy TikTok, ByteDance. Możesz wypłacić minimalną kwotę od 100 $ do 1000 $ tygodniowo. Każda luka między diamentami a monetami w Tik Tok jest wypełniana punktami prezentowymi.

Jeśli podoba Ci się treść wykonawcy TikTok, śmiało podaruj mu określone emoji. To usunie monety z Twojego salda i doda je do swoich w postaci punktów podarunkowych. Te punkty podarunkowe można później zamienić na diamenty, a następnie ponownie na wartość pieniężną po określonych kursach wymiany.

Można to porównać do subskrypcji kanałów Twitcha, w których płacisz za używanie różnych niestandardowych emotikonów. Podobnie jak w przypadku Twitcha, darowizny Tik Tok są dobrowolne. Nie musisz nikomu podarować monet, ale możesz, jeśli naprawdę lubisz ich zawartość.

Jak zbierać pieniądze z Tik Tok

Podczas gdy subskrybenci nie mają możliwości zarobienia swoich monet, twórcy treści mogą zarabiać na swoich treściach w Tik Tok. Potrzebujesz ważnego konta PayPal, aby spieniężyć swoje diamenty. Kiedy zbierzesz określoną liczbę punktów podarunkowych i zdobędziesz swój diament, możesz zamienić go na walutę swojego kraju.

Zadaj TikTok Support wszelkie pytania dotyczące tego procesu. Jest to skomplikowane i może zająć trochę czasu, aby faktycznie zarobić pieniądze na Tik Tok. Jest to jednak wykonalne i są tacy, którzy zarabiają na życie z darowizn widzów i sponsorowanych treści na Tik Tok.

Zdobądź wiele punktów upominkowych

Jednym z istotnych aspektów prezentów TikTok jest zdobywanie obserwujących. Jest to łatwe, jeśli masz duży talent i pasję do tworzenia filmów. Korzystając z oprogramowania do edycji w aplikacji i funkcji, takich jak duet, możesz dotrzeć do 1000 obserwujących niezbędnych do rozpoczęcia otrzymywania prezentów.

Zrozumienie wartości pieniężnej tych cyfrowych ikon oznacza, że ​​możesz bez obaw je wysyłać lub odbierać. Jak wspomniano powyżej, uważaj na oszustów i prezenty za polubienia lub obserwacje.

Często Zadawane Pytania

TikTok może być mylącym miejscem. Nie martw się jednak! Tutaj mamy odpowiedź na więcej najczęściej zadawanych pytań!

Nie mogę przyjmować prezentów! Co się dzieje?

Polityka dotycząca wirtualnych przedmiotów TikTok wyraźnie stwierdza, że ​​użytkownicy w wieku poniżej 16 lat nie mogą przyjmować prezentów TikTok. Może się to wydawać niesprawiedliwe dla młodszych użytkowników (i tak naprawdę jest), ale polityka ma na celu ochronę bardziej podatnych użytkowników przed wykorzystywaniem.

Z drugiej strony oficjalnie żadna osoba poniżej 18 roku życia (lub wieku pełnoletności w ich regionie) nie może przyjmować Punktów Prezentowych. Ale TikTok pozwoli niektórym użytkownikom realizować i przyjmować prezenty. Jeśli przekraczasz minimalne wymagania wiekowe, skontaktuj się z pomocą techniczną TikTok, aby uzyskać dalszą pomoc. TikTok może cofnąć twoją zdolność do zarabiania, jeśli naruszysz pewne standardy społeczności.

TikTok nie zaakceptuje moich informacji PayPal. Co mogę zrobić?

Zasady TikTok stanowią, że Twoje informacje PayPal muszą być zgodne z Twoimi informacjami TikTok, co oznacza, że ​​nazwy muszą być zgodne. W przypadku niezgodności informacji mamy artykuł, w którym można zmienić Twoje imię i nazwisko na TikTok tutaj.