Jak zainstalować Discord na Amazon Fire Stick?

Technicznie rzecz biorąc, oficjalny sklep z aplikacjami Amazon to jedyny sposób na skonfigurowanie Amazon Fire Stick. Innymi słowy, użytkownicy Fire Stick nie mogą korzystać z żadnej aplikacji ze Sklepu Google Play.

Discord to jedna z aplikacji znalezionych w oficjalnym sklepie z aplikacjami Google. Czy to oznacza, że ​​użytkownicy Fire Stick muszą pożegnać się z Discordem i innymi aplikacjami ze Sklepu Google Play? Zupełnie nie. W tym artykule przedstawiono boczną trasę, która powinna umożliwić pobranie Discord na urządzenie Amazon Fire Stick.

Instalowanie Discord na Amazon Fire Stick

Kilka poprawek tu i tam, a najpopularniejsze aplikacje ze Sklepu Google Play będą dostępne na Amazon Fire Stick, pomimo ograniczeń.

Pamiętaj jednak, że w tym samouczku nigdy nie będziesz korzystać ze Sklepu Google Play. Pobieranie rzeczywistego Sklepu Play jest skomplikowanym procesem, ponieważ musisz zrootować urządzenie Amazon Fire Stick, aby to zrobić. Dlatego istnieją alternatywne sklepy z aplikacjami, które naśladują Sklep Google Play.

Pobieranie alternatywnego sklepu z aplikacjami – YALP na Firestick

YALP ​​to jedna z najlepszych alternatyw, która oferuje tysiące aplikacji ze Sklepu Google Play. Tak więc pierwszym krokiem jest pobranie tej aplikacji. Ponieważ pobranie go od razu nie jest możliwe, musisz najpierw dostosować określone ustawienia.

Oto, co musisz zrobić:

 1. Przejdź do ustawień Amazon Fire Stick.

 2. Użyj kontrolera, aby znaleźć opcję My Fire TV i ją wybrać.
 3. Wybierz Opcje programisty z menu opcji My Fire TV.
 4. Włącz debugowanie ADB.
 5. Włącz aplikacje z nieznanych źródeł. Dzięki temu urządzenie Fire Stick może pobierać aplikacje z witryn internetowych innych firm. Otrzymasz ostrzeżenie o niebezpieczeństwach nieznanych źródeł.
opcje

Po zmianie tych ustawień przejdź do ekranu głównego i wybierz kartę Aplikacje. Przejdź do kategorii i wybierz Produktywność.

Powinieneś teraz poszukać aplikacji Downloader. Po znalezieniu naciśnij środkowy przycisk kółka na kontrolerze Amazon Fire Stick, aby go zdobyć.

Aplikacja Downloader przyda się, ponieważ umożliwia bezpośrednie pobieranie niektórych aplikacji. Otwórz aplikację Downloader po zakończeniu instalacji.

downloader

Użyj Downloadera, aby uzyskać inną aplikację o nazwie FileLinked. Aplikacja FileLinked przechowuje różne pliki APK. Jednym z nich jest sklep z aplikacjami YALP.

Aby pobrać FileLinked, wpisz następujący adres URL i kliknij GO: //get.filelinked.com.

Downloader automatycznie pobierze i zainstaluje aplikację FileLinked.

Otwórz FileLinked i wyszukaj sklep z aplikacjami YALP. Kliknij przycisk pobierania znajdujący się po prawej stronie ekranu i poczekaj na zainstalowanie aplikacji YALP.

pobieranie ze sklepu yalp

Korzystanie ze sklepu YALP do pobierania Discord

Teraz, gdy wszystko jest już skonfigurowane i gotowe do pracy, skorzystaj ze sklepu z aplikacjami YALP, aby pobrać Discord i inne aplikacje ze Sklepu Google Play na swój Fire TV Stick.

 1. Otwórz sklep z aplikacjami YALP, a zobaczysz wszystkie aplikacje zainstalowane na urządzeniu Amazon Fire Stick.
 2. Kliknij na “ikona hamburgera” (trzy poziome linie) w lewym górnym rogu ekranu, co otwiera kolejne menu.
 3. Wybierać „Ustawienia”.
 4. Przewiń w dół i wybierz „Udawaj, że jesteś innym urządzeniem” opcja. Ta akcja ukrywa twój Amazon Fire Stick jako inne urządzenie. Ten krok jest konieczny, ponieważ Sklep Google Play nie obsługuje Fire Stick. Chociaż nie będziesz korzystać bezpośrednio ze Sklepu Google Play, dostosowanie tych ustawień jest niezbędne.

  stwarzać pozory

 5. Wybierz urządzenie, które będzie udawać Twój Fire Stick.
 6. Wróć do początkowego ekranu YALP i wybierz “ikona hamburgera” (trzy poziome linie) ponownie.
 7. Tym razem wybierz "Kategorie." Zauważysz, że wszystkie wyświetlane kategorie są identyczne z wersją znalezioną w sklepie Google Play.
 8. Wybierz odpowiednią kategorię i wyszukaj żądaną aplikację. Na potrzeby tego artykułu powinieneś wybrać "Komunikacja" i wyszukaj "Niezgoda."
 9. Na koniec pobierz Discord i poczekaj, aż zainstaluje się na Amazon Fire Stick.

Ciesz się pobieraniem aplikacji ze Sklepu Google Play na Amazon Fire Stick

Rzeczy wymienione w tym samouczku mogą być trudne, jeśli nigdy nie zmieniałeś ustawień Fire Stick. Jednak wszystkie kroki są dość proste, więc nie spiesz się i powoli przechodź przez każdą część procesu, aby zapewnić sukces.

Czy udało Ci się pobrać Discord za pomocą naszego samouczka? Czy pobrałeś jakieś dodatkowe aplikacje? Daj nam znać w komentarzach poniżej.