Jak zainstalować Ring Doorbell Pro bez istniejącego dzwonka?

Instalacja Ring Doorbell Pro nie jest tak trudna, jak mogłoby się wydawać. Osoby, które nie mają doświadczenia w takich sprawach, mogą być nieco onieśmielone, ale nie ma się czego obawiać. W tym artykule dowiesz się, jak bezpiecznie zainstalować Ring Doorbell Pro bez istniejącego dzwonka.

Jak zainstalować Ring Doorbell Pro bez istniejącego dzwonka?

To także powszechne nieporozumienie, ponieważ nie musisz mieć konwencjonalnego dzwonka do drzwi, aby zainstalować Ring Doorbell Pro. Przy odpowiednim przygotowaniu wszystko powinno pójść gładko, a wszystko będzie gotowe w mgnieniu oka. Czytaj dalej, aby uzyskać szczegółową instrukcję instalacji.

Faza przygotowawcza

Jak większość rzeczy w życiu, ten proces również wymaga trochę przygotowań. Są dwie rzeczy, które musisz zrobić, zanim zaczniesz instalować Ring Doorbell Pro. Najpierw musisz pobrać aplikację Ring na smartfon, tablet lub komputer.

Użyj tego linku, aby wybrać odpowiednią opcję pobierania w zależności od posiadanego urządzenia – Android, iOS, Windows, Mac – i utwórz konto. Po zainstalowaniu i zaktualizowaniu aplikacji pozostaje tylko jedna rzecz. Musisz naładować urządzenie Ring Doorbell Pro.

Możesz to zrobić za pomocą kabla micro USB dołączonego do urządzenia Ring Doorbell Pro. Wystarczy podłączyć jeden koniec kabla USB do źródła zasilania, a drugi koniec z tyłu dzwonka. Zobaczysz wskaźnik LED pokazujący poziom naładowania baterii urządzenia Ring Doorbell Pro.

Gdy bateria jest pełna, okrąg ze wskaźnikiem LED zaświeci się w pełni. Teraz możesz przejść do instalacji.

pierścień pro

Instalacja Ring Doorbell Pro bez istniejącego dzwonka

Proces instalacji różni się nieznacznie w przypadku osób, które mają dzwonek do drzwi. Jeśli potrzebujesz dzwonka bezprzewodowego, wykonaj następujące czynności:

  1. Umieść płytę bazową ciasno na ramie drzwi. Następnie umieść poziomicę – jest w zestawie – dokładnie na środku podstawki. Upewnij się, że jest całkowicie równy.
  2. Za pomocą ołówka zaznacz otwory na śruby w każdym z czterech rogów płyty podstawowej.
  3. Wkręć wkręty (również w zestawie) śrubokrętem przez otwory w rogach płyty podstawowej i we framugę drzwi.
  4. Użyj śrub kotwiących (również w zestawie), jeśli chcesz zamontować dzwonek do ściany z cegły lub betonu. Za pomocą wiertła (w zestawie) wywierć cztery otwory w ościeżnicy. Następnie umieść plastikowe śruby kotwiące i wkręć je bezpośrednio we wspomniane śruby kotwiące.

To tyle, jeśli chodzi o fizyczną część instalacji. Teraz nadszedł czas, aby połączyć aplikację Ring z urządzeniem Ring Doorbell Pro.

Ring Doorbell Pro Setup

Na koniec możesz zacząć od konfiguracji Ring Doorbell Pro. Pamiętaj, że potrzebujesz w pełni naładowanego urządzenia Ring Doorbell i aplikacji działającej na telefonie, tablecie lub komputerze. Musisz podać swoją lokalizację domową, dokładną lokalizację, w której umieściłeś dzwonek do drzwi – na przykład drzwi wejściowe – i skonfigurować czułość czujnika ruchu dzwonka do drzwi.

Uruchom Ring Doorbell Pro za pomocą przycisku z przodu. Teraz możesz sprawdzić jakość wideo. Upewnij się, że router Wi-Fi znajduje się stosunkowo blisko urządzenia Ring, a sieć nie jest zaśmiecona. Rozważ użycie oddzielnej sieci Wi-Fi na routerze dla kamery urządzenia.

Jeśli jakość wideo jest zła, możesz potrzebować przedłużacza Wi-Fi, takiego jak Ring Chime Pro. Alternatywnie możesz chcieć przełączyć się na lepszy plan internetowy, z lepszą prędkością przesyłania i pobierania. Zalecana prędkość dla jakości wideo 1080p Ring Doorbell Pro to 2 Mb/s.

Jednak posiadanie jeszcze lepszego planu internetowego nie jest złym pomysłem. Gdy uzyskasz wyraźny obraz, nadszedł czas, aby dokręcić płytkę stomijną.

Ostatnie szlify

Teraz możesz przymocować Ring Doorbell Pro do podstawki. Najpierw poluzuj śruby zabezpieczające na dole dzwonka. Następnie przesuń dzwonek do drzwi nad płytą bazową i zatrzaśnij. Za pomocą śrubokręta dołączonego do opakowania dokręć poluzowane śruby zabezpieczające.

pierścień pro śruba

To wszystko, teraz możesz dostosować ustawienia swojego Ring Doorbell Pro do swoich upodobań za pomocą aplikacji Ring. Do Twojej dyspozycji jest wiele opcji dostosowywania. Ring Doorbell Pro jest również kompatybilny z większością najnowszych urządzeń Amazon, takich jak Echo Show czy Fire TV.

Inteligentny dzwonek

Dzwonki Ring to przyszłość. Minęły dni, kiedy trzeba było zgadywać, kto stoi pod twoimi drzwiami. Teraz możesz zobaczyć, kto tam jest, a nawet otworzyć drzwi w zaciszu swojego domu.

Zaawansowane czujniki ruchu w tym urządzeniu zauważą również włamywaczy lub innych intruzów próbujących się włamać. Otrzymasz natychmiastowe powiadomienia na swój telefon, tablet lub komputer z transmisją wideo na żywo.

Co myślisz o Ring Doorbell Pro? Daj nam znać w komentarzach poniżej.