Jak szybko awansować w Shindo Life?

Duża część Shindo Life kręci się wokół zdobywania kolejnych poziomów, aby stać się silniejszym i odblokować nowe korzyści. System jest dość prosty – w miarę zdobywania doświadczenia wykonując określone czynności, twój poziom rośnie. Jednak sposób, w jaki zdobywasz punkty XP, może drastycznie wpłynąć na tempo zdobywania poziomów.

Jak szybko awansować w Shindo Life?

W tym przewodniku podzielimy się czterema najlepszymi sposobami szybszego awansowania w Shindo Life. Dodatkowo wyjaśnimy, jak farmić spiny, Kekkei Genkai i Jins. Odpowiemy również na niektóre z najczęstszych pytań związanych z tematem.

Korzystając z czterech strategii wymienionych w tej sekcji, możesz dość szybko awansować w Shindo Life.

Użyj dzienników treningowych

Dzienniki treningowe to najszybszy sposób na rozpoczęcie awansowania w Shindo Life, aż osiągniesz poziom 50. Następnie powinieneś przejść do wykonywania zadań z zielonym zwojem.

Dzienniki treningowe w grze to drewniane filary rozmieszczone w miastach. Aby zdobyć doświadczenie niezbędne do awansowania, wystarczy w nie uderzyć. Upewnij się, że rzucisz trochę punktów w Tai, aby zadać więcej obrażeń swoimi atakami – w ten sposób awansowanie będzie szybsze.

Misje Green Scrolls

Po osiągnięciu poziomu 50 dzienniki treningowe nie są najszybszym sposobem na awans, chociaż metoda pozostaje ważna. Teraz musisz rozpocząć wykonywanie zadań z zielonym zwojem. Można je znaleźć w Wiosce Liścia w Ember, głównym mieście Shindo Life. Wszystkie te zadania polegają na znajdowaniu wrogów poza wioską i eliminowaniu ich. Pamiętaj, że możesz śledzić tylko jedno zadanie na raz. Gdy przyjmiesz misję od NPC, poszukiwany wróg zostanie oznaczony na mapie czerwoną ikoną. Po ukończeniu przyznane punkty zostaną automatycznie dodane do twojego XP. Nawet jeśli nie uda ci się pokonać wroga, zadawanie mu obrażeń nadal zapewni ci trochę PD.

Zacznij rzucać punktami w Chi, Nin i Zdrowie, aby wytrzymać ataki wroga, odblokować swoje unikalne umiejętności i zadać więcej obrażeń. Skorzystaj z funkcji teleportacji zaraz po zakończeniu zadania, aby szybko wskoczyć z powrotem do miasta i podjąć kolejne zadanie.

Zadania zielonego zwoju powinny pomóc ci dość szybko wspiąć się na wyższe poziomy. Następnie możesz zacząć przyjmować walki z bossami lub zadania z pomarańczowego zwoju. Dadzą ogromną ilość XP.

Korzyści z przyjaciół

W dowolnym momencie gry zdobywanie XP ze znajomymi pozwoli ci awansować szybciej niż w pojedynkę. Oto, co powinieneś zrobić:

  1. Zbierz grupę trzech lub czterech osób. Aby utworzyć drużynę, wpisz „!squad” na czacie, a następnie wpisz „!inv”, a następnie imię znajomego w grze. Powtórz ze wszystkimi członkami zespołu.
  2. Aby Twoi znajomi zaakceptowali prośbę, powinni wpisać „!acc”, a następnie Twoje imię i nazwisko w grze na czacie.
  3. Zidentyfikuj członka zespołu o najniższym poziomie. Ten gracz powinien stacjonować w Wiosce Liścia.
  4. Pozostali trzej gracze powinni stacjonować na zachodzie, wschodzie i północy Wioski Liścia.
  5. Gracz w wiosce powinien wyszukiwać i przyjmować misje od NPC.
  6. Zaakceptowane misje muszą być wykonane przez tego, kto jest najbliżej wroga. Otrzymane PD są mnożone, więc każdy dostaje taką samą ilość.

Tryb wojny

War Mode to tryb kooperacji, który wymaga od graczy poziomu 400. Będziesz musiał walczyć z wrogami w ogromnych grupach, a nie jeden po drugim, kierując się w stronę środkowej wieży. XP można zdobyć nie tylko eliminując wrogów, ale także zadając im obrażenia.

W trybie wojny grupa ośmiu graczy współpracuje, aby zniszczyć demony pojawiające się na czterech liniach. Gdy pierwsza fala wrogów zostanie pokonana, gracze mają trochę czasu na wyleczenie i naładowanie Chi. Potem pojawia się kolejna fala. Po każdych pięciu falach gracze muszą walczyć z demonem-bossem.

FAQ

W tej sekcji odpowiemy na więcej pytań związanych z wyrównywaniem i rolnictwem w Shindo Life.

Jak farmić i zdobywać więcej spinów?

Podobnie jak w większości innych gier, rolnictwo wymaga cierpliwości, ponieważ nie ma możliwości szybkiego zdobycia obrotów w Shindo Life bez używania kodów. W końcu szlifowanie, aby zdobyć potrzebne przedmioty, jest głównym celem rolnictwa. W grze są trzy sposoby na farmienie spinów:

1. Zaloguj się do gry. Otrzymasz listę codziennych zadań. Jeśli się nie pojawi, naciśnij klawisz „L”. Po ukończeniu wszystkich zadań otrzymasz mnóstwo spinów.

2. Awansuj. Skorzystaj ze wskazówek, które wymieniliśmy w poprzednich sekcjach, aby zrobić to szybciej.

3. Używaj kodów. Można je znaleźć na RellGames Discord

Jak awansować Kekkei Genkai i Jinsy?

Kekkei Genkai w Shindo Life, podobnie jak w oryginalnej serii Naruto, oznacza twoje unikalne zdolności klanu. Kiedy zakręcisz kołem, otrzymasz losowy Kekkei Genkai, który może zadać wrogowi więcej obrażeń niż zwykłe ataki. Jin, czyli ogoniaste bestie, mogą również dawać ci specjalne profity. Zarówno Kekkei Genkai, jak i Jins można zdobyć, wykonując zadania z zielonym i pomarańczowym zwojem.

Jaki jest maksymalny poziom w życiu Shindo?

Maksymalny poziom w grze to 1000. Po jego osiągnięciu możesz skorzystać z systemu rankingowego, aby stać się silniejszym. Awansowanie resetuje twoją postać do pierwszego poziomu, ale za każdym razem, gdy awansujesz, otrzymasz dodatkowe statystyki. Możesz wielokrotnie awansować, aby Twoja postać była jeszcze potężniejsza. Aby to zrobić, musisz raz po raz osiągnąć poziom 1000, ale za każdym razem staje się to łatwiejsze dzięki różnym premiom do statystyk. Zachowasz również cały swój sprzęt i dodatki.

Czy istnieją alternatywne metody szybszego awansu?

Nie każdy jest na tyle cierpliwy, by zdobywać XP standardowymi metodami. Jedną z najpopularniejszych alternatyw jest rolnictwo AFK. Wymaga zainstalowania oprogramowania do automatycznego klikania innej firmy. W sieci jest wiele takich aplikacji, więc nie będziemy polecać konkretnej. Twoja postać może stale trafiać do dzienników treningowych, nawet gdy nie ma Cię w pobliżu.

Dzielenie się jest dbaniem o innych

Inteligentna strategia jest kluczowym elementem udanego rolnictwa i zdobywania kolejnych poziomów. Z pomocą naszego poradnika powinieneś teraz szybciej odblokowywać nowe perki. Oczywiście zalecamy dzielenie się nową wiedzą z przyjaciółmi, aby jak najlepiej wykorzystać system poziomowania Shindo Life. I nie zapomnij wypróbować trudnego, ale satysfakcjonującego trybu wojny.

Czy wolisz grać fair podczas zdobywania kolejnych poziomów, czy nie masz nic przeciwko używaniu cheatów i oprogramowania firm trzecich? Podziel się swoimi przemyśleniami w sekcji komentarzy poniżej.