Jak podnieść poziom przyjaźni w Genshin Impact

Jeśli chcesz odblokować nowe historie postaci i kwestie głosowe w Genshin Impact, musisz podnieść swój poziom przyjaźni. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, jesteśmy tutaj, aby pomóc.

Jak podnieść poziom przyjaźni w Genshin Impact

W tym przewodniku wyjaśnimy, jak podnieść poziom przyjaźni w Genshin Impact. Odpowiemy również na niektóre z najczęstszych pytań związanych z poziomami przyjaźni w grze.

Jak podnieść poziom przyjaźni w Genshin Impact

Zanurzmy się od razu. Aby podnieść poziom przyjaźni w Genshin Impact, wykonaj poniższe czynności:

 1. Odblokuj dzienne prowizje, osiągając 12. rangę przygody i wykonując misję światową „Każdego dnia nowa przygoda”.

 2. Zdobywaj doświadczenie w towarzystwie.

 3. Wszystkie postacie w twojej obecnej drużynie otrzymują doświadczenie towarzystwa, a przyjaźń awansuje automatycznie.

 4. Możesz sprawdzić poziom przyjaźni postaci na ekranie jej profilu.
 5. Aby wyrównać przyjaźń z każdą postacią, może być konieczne wykonanie kilku zadań, ponieważ postacie mają różne poziomy przyjaźni.

  Zwiększ poziom przyjaźni na Genshin Impact

Jak zdobyć doświadczenie w towarzystwie w Genshin Impact?

Istnieje kilka sposobów na zdobycie doświadczenia w towarzystwie w Genshin Impact – poprzez wypełnianie codziennych zleceń, domen i pokonywanie bossów. Postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

 1. Zawsze sprawdzaj nagrody przed ukończeniem misji – nie każde wydarzenie zapewni ci doświadczenie towarzyskie.
 2. Odblokuj 12. rangę przygody, aby uzyskać dostęp do codziennych prowizji.
 3. Odblokuj 20 rangę Adventure Rank, aby odblokować codzienne prowizje przepustki bitewnej, które dają lepsze nagrody.
 4. Śledź wiadomości o wydarzeniach – często podczas wydarzeń możesz otrzymać bonus za samo zalogowanie się do gry.
 5. Wykonuj zadania każdego dnia – jeśli przegapisz codzienną misję, nie będzie ona już dostępna.
Przyjaźń na Genshin Impact

Często Zadawane Pytania

Teraz, gdy znasz już podstawy podnoszenia poziomu przyjaźni w Genshin Impact, możesz chcieć znaleźć bardziej szczegółowe informacje. Przeczytaj tę sekcję, aby znaleźć odpowiedzi na niektóre z najczęstszych pytań związanych z Genshin Impact.

Gdzie hodujesz EXP w Genshin Impact?

EXP w Genshin Impact służy do awansowania postaci. Można go hodować na kilka sposobów – po pierwsze, EXP wzrasta za każdym razem, gdy zabijesz wroga. Po drugie, otrzymujesz dodatkowe EXP za zdobycie Wanderer’s Advice (1000 EXP), Adventurer’s Experience (5000 EXP) i Hero’s Wit (20 000 EXP) za ukończenie misji. Można je również znaleźć w skrzyniach ze skarbami.

Jakie są poziomy przyjaźni w Genshin Impact?

W grze jest dziesięć poziomów przyjaźni. Poziomy 1-3 odblokowują tylko historie postaci. Na poziomie 4 odblokowujesz dodatkową historię i kwestie głosowe związane z innymi postaciami. Poziomy 5 i 6 zapewniają dostęp do pozostałych historii postaci. Na poziomie 10 otrzymujesz kartę z imieniem postaci i nagrodę „Dotychczas nieznana”.

Jak grasz ze znajomymi w Genshin Impact?

Możesz zaprosić do 45 znajomych, aby dołączyli do ciebie w Genshin Impact – jednak zarówno ty, jak i twoi znajomi musicie najpierw osiągnąć 16. rangę Adventure Rank. W menu głównym kliknij dwie osoby z ikoną plusa. Dodaj znajomych, wpisując ich 9-cyfrowy numer UID. Numer UID znajduje się na dole ekranu profilu.

Jak zwiększyć PD przygód?

Przygody XP są niezbędne, aby Twoja Ranga Przygód rosła i odblokowywała nowe możliwości, takie jak codzienne prowizje. Możesz go zdobyć, wykonując główne zadania fabularne i codzienne prowizje. Gdy uzyskasz dostęp do Podręcznika poszukiwacza przygód, możesz dowiedzieć się, jak aktywować punkty orientacyjne, otwierać skrzynie i gotować jedzenie, a także zacząć zdobywać PD przygód dzięki tym działaniom. PD przygód zwiększa się również, gdy odkrywasz nowe miejsca na mapie.

Jak odblokować nowe postacie w Genshin Impact?

Aby zbudować drużynę na początku gry, musisz po prostu przejść przez główne zadania. Niektóre postacie można zrekrutować, wykonując dodatkowe wyzwania. Jednak aby odblokować większość postaci, musisz wydać walutę w grze – Fate. Nie ma możliwości wyboru postaci – są one przydzielane losowo. Aby zdobyć więcej Losu, wykonuj codzienne czynności w grze, aby zdobyć Primogems, które są znacznie bardziej powszechne i można je później wymienić na Los. Innym sposobem na zarobienie większej ilości Losu jest wymiana go na Gwiezdny pył bez mistrza, który otrzymujesz za każdym razem, gdy używasz Życzenia. Wreszcie, możesz kupić walutę w grze za prawdziwe pieniądze.

Ile doświadczenia towarzyskiego możesz uzyskać z różnych zajęć?

Jest kilka sposobów na zdobywanie doświadczenia w towarzystwie, a nagrody są różne. Codzienne prowizje przyniosą ci 25-55 punktów w zależności od twojej rangi Adventure Rank – im wyższa, tym więcej punktów otrzymasz. Codzienne premie prowizyjne są wyższe – 45-95 punktów w zależności od twojej rangi Adventure. Wychodnie linii Ley przynoszą tylko 10-20 punktów, podobnie jak domeny. Możesz zdobyć 30-45 punktów za pokonanie zwykłych bossów i 55-70 punktów za pokonanie tygodniowych bossów. Losowe wydarzenia można ukończyć do 10 razy dziennie i przynieść po 10-15 punktów.

Zwiększ swoją przyjaźń

Mamy nadzieję, że z pomocą naszego przewodnika będziesz w stanie wyrównać przyjaźń ze swoimi postaciami Genshin Impact. Nie zapomnij regularnie logować się do gry, aby śledzić specjalne wydarzenia i nie przegapić codziennych zadań – to pomoże ci szybciej rozwijać historie postaci.

Czy grasz w Genshin Impact z przyjaciółmi? Ile postaci Genshin Impact udało Ci się odblokować? Podziel się swoimi doświadczeniami w sekcji komentarzy poniżej.