Co pokazuje Life360, gdy telefon jest wyłączony?

Life360 to najlepsza aplikacja do udostępniania lokalizacji rodzinnych. Zapewnia to dużą wygodę przy stole, w tym sensie, że pozwala użytkownikom w wewnętrznym kręgu dzielić się swoimi lokalizacjami. Oznacza to koniec żmudnych kontroli, które nie są ani zabawne, ani zabawne dla nikogo.

Co pokazuje Life360, gdy telefon jest wyłączony?

Ale jak działa ta aplikacja? Czy pokazuje Twoją lokalizację, gdy telefon jest wyłączony? Czy powiadamia inne osoby? Czytaj dalej, aby się dowiedzieć.

Jak się dowiedzieć, czy czyjś telefon jest wyłączony?

Poniżej omówimy nieco bardziej zachowania Life360. Ale najpierw porozmawiajmy o tym, jak sprawdzić, czy czyjś telefon jest wyłączony. Oczywiście możesz zadzwonić do osoby. Jeśli telefon przejdzie bezpośrednio do poczty głosowej, prawdopodobnie jest wyłączony lub bateria się wyczerpała. Ale Life360 zapewnia, że ​​nie musisz tego robić.

Po otwarciu aplikacji Life360 na ekranie głównym powinien pojawić się krąg z mapą. Jeśli przesuniesz palcem w górę od dołu ekranu, zobaczysz listę osób w Twoim kręgu.

Każda osoba będzie miała status pod swoim nazwiskiem. Niektóre podadzą lokalizację danej osoby wraz z adresem, inne powiedzą, że dana osoba jest jedną z rozpoznawanych lokalizacji (ustalonych przez użytkownika), inne mogą poinformować, że usługi lokalizacyjne danej osoby są wyłączone, a wreszcie możesz zobaczyć, że telefon jest wyłączony.

Teraz powszechną wymówką jest to, że zginął telefon. Ale Life360 też nas na tym łapie! Telefony, które mają włączoną lokalizację, pokażą procent żywotności baterii tuż pod ikoną profilu. Osoby z Twojego kręgu otrzymają też powiadomienie, gdy czyjś telefon ma niski poziom energii. Tak więc, jeśli wyłączysz telefon w 60%, prawdopodobnie zostaniesz złapany za tę wymówkę.

Korzystanie z aplikacji

Chociaż Life360 to najlepsza aplikacja, jeśli chodzi o udostępnianie lokalizacji, nie oznacza to, że prawie każdy może uzyskać dostęp do Twojej lokalizacji. Aplikacja służy do pokazywania lokalizacji innych członków wewnętrznego kręgu. Możesz stworzyć swój własny krąg – bezpieczne środowisko, w którym nacisk kładzie się na opiekę i bezpieczeństwo.

życie360

Oczywiście, aby korzystać z aplikacji, musisz ją najpierw pobrać na swój telefon. Oczywiście będziesz musiał zarejestrować swoje konto. W tym celu musisz udostępnić swój adres e-mail, numer telefonu i ustawić silne hasło. Wszystko to dla bezpieczeństwa Ciebie i Twojej rodziny.

Każdy członek grupy aplikacji musi być zarejestrowany, aby z niej korzystać. Po tym, jak wszyscy członkowie Twojej rodziny ukończą proces rejestracji, możesz zacząć dodawać siebie nawzajem do grupy. Oczywiście możesz użyć oddzielnych kręgów dla dowolnej liczby grup. Możesz również przesłać własne zdjęcie profilowe, jeśli sobie tego życzysz. Jest to zalecane dla wszystkich osób w kręgu, aby ułatwić śledzenie.

Zakładanie kręgu

Założenie kręgu jest dość proste i proste. Oczywiście każdy członek, którego chcesz dodać do swojego kręgu, musi mieć zainstalowaną aplikację Life360 na swoim smartfonie. Aby utworzyć krąg, przejdź do lewego górnego rogu aplikacji i wybierz ikonę menu. Z następnego menu wybierz Utwórz krąg. Po wykonaniu tej czynności zostanie wysłany do Ciebie kod. Użyj tego kodu, aby dodać osoby do swojego kręgu.

telefon life360 jest wyłączony

Gdy skończysz konfigurować krąg, powinieneś widzieć wszystkich członków na polecanej mapie. Jeśli używają zdjęcia profilowego, zobaczysz je na ich lokalizacji na mapie. Teraz dotknij jednej z ikon swoich dzieci i użyj menu, aby wybrać szkołę, do której uczęszczają. Aplikacja powiadomi Cię za każdym razem, gdy Twoje dziecko opuści lub pójdzie do szkoły.

Limity

Chociaż Life360 to potężna aplikacja, opiera się na lokalizacji GPS telefonu. Udostępnianie lokalizacji GPS jest wybierane na konkretnym smartfonie, co oznacza, że ​​każdy użytkownik może „zniknąć” z mapy, po prostu wyłączając opcje udostępniania lokalizacji. Innym sposobem na zatrzymanie udostępniania lokalizacji jest wylogowanie się z aplikacji. Usunięcie aplikacji oczywiście sprawi, że użytkownik pojawi się w trybie offline.

Jednak naprawdę fantastyczną funkcją oferowaną przez aplikację Life360 jest możliwość zobaczenia pozostałej baterii wszystkich kontaktów w Twoim kręgu. Dzięki temu będziesz w stanie stwierdzić, czy Twoje dziecko po prostu wyłączyło telefon, aby uniemożliwić Ci poznanie, gdzie się znajduje, lub czy zgodnie z prawem skończyła mu się bateria.

Informacja

Oprócz oczywistych informacji o udostępnianiu lokalizacji, Life360 oferuje wyżej wymienione informacje o żywotności baterii, które mogą być niezwykle przydatne. Oprócz tego, że działa jako swego rodzaju „wykrywacz kłamstw dla dzieci”, może również złagodzić wiele zmartwień i niepokoju, gdy nie wiadomo, gdzie jest twoje dziecko. Zamiast wyobrażać sobie w głowie scenariusze horrorów, po prostu śledzisz poziom naładowania baterii swojego dziecka.

Kolejną wielką zaletą korzystania z tej aplikacji jest możliwość dostępu do historii lokalizacji każdego użytkownika w Twoim kręgu. Historia wyszukiwania działa przez ostatnie dwa dni, więc nie musisz cały czas monitorować swoich dzieci. Możesz łatwo sprawdzić, gdzie byli i kiedy ich opcje udostępniania lokalizacji zostały wyłączone/włączone.

Jeśli Twoje dziecko wyłączy udostępnianie lokalizacji GPS, aplikacja powiadomi Cię. Jeśli ich smartfon jest wyłączony lub nie ma dostępu do sieci, aplikacja powiadomi Cię. Mówiąc prościej: nie ma oszukiwania tej sprytnej aplikacji i nie ma już oszukiwania Ciebie jako rodzica.

Udostępnianie lokalizacji

Aby włączyć lub wyłączyć ustawienia udostępniania lokalizacji, przejdź do Ustawienia i przejdź do Przełącznik kołowy w górnej części menu. W tym widoku zobaczysz listę kręgów, których jesteś członkiem. Oznacza to, że możesz wyłączyć udostępnianie lokalizacji dla określonych kręgów, pozostając widocznym dla innych. Aby włączyć lub wyłączyć udostępnianie lokalizacji dla określonego kręgu, wybierz krąg i po prostu przesuń palcem Udostępnianie lokalizacji.

Pamiętaj, że ustawienia udostępniania lokalizacji mogą czasami być nieco błędne, więc nie obwiniaj swoich dzieci od razu. Dzieje się tak zwykle, gdy otrzymujesz nowy telefon lub gdy jest używany na innym, dodatkowym urządzeniu. W takim przypadku po prostu ręcznie włącz ustawienia udostępniania lokalizacji.

Jeśli połączenie zostanie utracone, uruchom ponownie aplikację Life360, aby ponownie się połączyć. Wyloguj się z niego i wróć do niego. Na koniec, zanim skontaktujesz się z zespołem pomocy technicznej Life360, spróbuj ponownie uruchomić smartfon.

Łatwe śledzenie rodziny

Life360 to jedna z najpopularniejszych na rynku aplikacji do udostępniania lokalizacji. jest specjalnie skierowany do wewnętrznych kręgów rodzinnych i oferuje unikalne opcje, takie jak wyświetlanie poziomu naładowania baterii i powiadomienia o lokalizacji.

Czy kiedykolwiek korzystałeś z Life360? Czy Twoje dzieci lubią tę aplikację? Czy czujesz się bardziej zrelaksowany, wiedząc, gdzie najczęściej przebywają Twoje dzieci? Przejdź do sekcji komentarzy poniżej, aby podzielić się swoimi doświadczeniami.