Najlepsze aplikacje Chromecast 2021: 21 aplikacji, aby w pełni wykorzystać możliwości Chromecasta

 • Jak korzystać z Chromecasta: wszystko, co musisz wiedzieć
 • 20 najlepszych aplikacji Chromecast 2016
 • Jak poprawić wydajność Chromecasta
 • Jak używać Chromecasta do dublowania ekranu
 • Jak używać Chromecasta do grania w gry
 • Jak używać Chromecasta do strumieniowego przesyłania dźwięku
 • Jak wyłączyć Chromecasta
 • Jak przesyłać strumieniowo odtwarzacz VLC do Chromecasta
 • Jak korzystać z Chromecasta bez Wi-Fi
 • Jak zresetować Chromecasta
 • Wskazówki i porady dotyczące Chromecasta

Chromecast jest niczym bez świetnych aplikacji Chromecast, które umożliwiają jego działanie.

Klucz sprzętowy Google do przesyłania strumieniowego to przydatne narzędzie, które nie ma inteligentnego telewizora ani wszechmocnej konsoli do gier. Dzięki aktualizacjom z początkowego projektu z 2013 r. Chromecast jest jednym z najlepszych – nie wspominając o najtańszym – sposobów oglądania wszelkiego rodzaju treści na telewizorze.

Istnieje wiele aplikacji Chromecasta do pobrania, ale Twój telefon, tablet lub laptop ma tylko tyle miejsca. Zebraliśmy niezbędne aplikacje, od domowych multimediów po bardziej specjalistyczne aplikacje.

1. Najlepsze aplikacje Chromecast: Google Home

Android, iOS

best_chromecast_apps_google_home

Google Home, wcześniej znany jako aplikacja Chromecast, to wszechstronna aplikacja do konfigurowania urządzeń Google w… cóż, w domu. Będziesz go potrzebować do skonfigurowania Chromecasta, a także urządzeń Chromecast Audio i Google Home. Dzięki Chromecastowi możesz go używać do przeglądania popularnych treści, dostosowywania ekranu telewizora oraz odtwarzania lub wstrzymywania treści. Jest to kluczowa aplikacja do zainstalowania, zwłaszcza jeśli rozważasz wiele Chromecastów do swojego domu.

2. Najlepsze aplikacje Chromecast: Netflix

Android, iOS i online

netflix_chromecast

Netflix to marzenie miłośnika filmów i telewizji. Po każdym odcinku w zestawie próbuje wciągnąć Cię w następny – usiądź na czterosezonową sesję objadania się, a Netflix jest gotowy, aby wpompować go prosto w Twoje żyły.

To uzależniające, co może potwierdzić każdy, kto ma subskrypcję Netflix, ale nie ma nic gorszego niż płacenie za Netflix i możliwość korzystania z niego tylko na malutkim laptopie, tablecie lub smartfonie. Teraz, dzięki Chromecastowi, możesz bezprzewodowo przesyłać strumieniowo wszystkie swoje pragnienia Netflix na duży ekran i cieszyć się wygodą na dłuższą metę.

3. Najlepsze aplikacje Chromecast: Spotify

Android i iOS

spotify_video_streaming

Minęło dużo czasu, ale Spotify w końcu obsługuje Chromecasta – możesz trzymać się tych klasyków imprezowych i przesyłać je przez głośniki telewizora. Spotify jest niezbędnym narzędziem do pobrania dla każdego, kto posiada Chromecasta

4. Najlepsze aplikacje Chromecast: Disney+

Android, iOS i online

Disney+ i cała jego wspaniała zawartość jest dostępna do przesyłania strumieniowego na Chromecaście. Chcesz przeżyć ulubione z dzieciństwa? Odkrywać świat z Nat Geo? Duet Disney+ i Chromecast umożliwia to każdemu, kto ma Wi-Fi i subskrypcję Disney+.

5. Najlepsze aplikacje Chromecast: YouTube

Android, iOS i online

Logo YouTube (strona główna)

YouTube to idealna aplikacja dla każdego posiadacza Chromecasta, umożliwiająca strumieniowe przesyłanie jej mieszanki absolutnie absurdalnych domowych filmów wideo, niekończących się mashupów muzycznych i intrygujących filmów dokumentalnych dostępnych tylko w Internecie. Niezależnie od tego, czy chcesz wypożyczać filmy, czy przesyłać strumieniowo filmy domowe z własnego kanału YouTube, aby Twoi znajomi i rodzina mogli je zobaczyć, ta aplikacja jest jedną z najlepszych.

Na szczęście, ponieważ YouTube jest usługą należącą do Google, jego integracja z Chromecastem jest tak płynna i bezproblemowa, jak można się spodziewać.

6. Najlepsze aplikacje Chromecast: Amazon Prime Video

Android i iOS

Fani Amazon Prime cieszą się. Zakładając, że masz subskrypcję Prime, możesz przesyłać strumieniowo swoje ulubione treści bezpośrednio do Chromecasta. Nie masz Firestick? Nie ma problemu, po prostu otwórz aplikację Prime na swoim ulubionym urządzeniu i prześlij ją bezpośrednio na telewizor.

Możesz wypożyczać lub kupować filmy, seriale i przeglądać bezpłatną sekcję, aby uzyskać niekończący się strumień wspaniałych treści.

7. Najlepsze aplikacje Chromecast: Facebook

Android, iOS

Czy kiedykolwiek przewinąłeś swój kanał wiadomości na Facebooku i kliknąłeś film, a kilka godzin później nadal oglądałeś filmy? A co z Twoimi ulubionymi filmami domowymi, które przesłałeś? Jeśli chcesz pochwalić się najlepszym, co gigant mediów społecznościowych ma do zaoferowania znajomym, połącz się ze swoim Chromecastem.

Przenieś wszystko, co czyni Facebooka świetnym, bezpośrednio na ekran swojego telewizora, aby wszyscy mogli się nim cieszyć. Połączenie jest proste, więc nie będziesz mieć dwudziestu osób patrzących Ci przez ramię, aby zobaczyć pięciocalowy ekran.

8. Najlepsze aplikacje Chromecast: Filmy Google Play

Android i iOS

Wypożyczaj lub kupuj nowe filmy bezpośrednio w aplikacji Filmy Google Play i wyświetlaj je na ekranie, aby wszyscy mogli się nimi cieszyć. Czy wieczór filmowy jest odwoływany? Boisz się zarazków i torebek popcornu za 9 dolarów?

Pobierz aplikację Filmy Google Play i przesyłaj najlepsze nowe filmy prosto na swój telewizor na „domową” noc filmową, którą każdy może oglądać!

9. Najlepsze aplikacje Chromecast: Popcorn Flix

Android i iOS

Chcesz w dowolnym momencie przesyłać strumieniowo darmowe treści? Popcornflix to jedna z tych aplikacji, które pozwalają to zrobić! Chociaż legalność bezpłatnego przesyłania strumieniowego może być cienka, Popcornflix to świetna usługa dostępna zarówno dla użytkowników Androida, jak i Apple.

Po prostu pobierz aplikację, wyszukaj coś, co lubisz oglądać i połącz się z Chromecastem. To proste i bezpłatne!

10. Najlepsze aplikacje Chromecast: HBO Max

Android i iOS

Jednym z naszych nowych faworytów jest HBO Max. Oferując najlepsze treści z HBO, Cartoon Network, a nawet cudownego „Adult Swim” Cartoon Networks, możesz mieć to wszystko na swoim telewizorze. Co jest jeszcze lepsze? Otrzymasz pełny dostęp do klasycznych filmów Crunchy Roll i Turner, więc w tym pakiecie każdy znajdzie coś dla siebie.

HBO Max to 15 USD/mies. ale kiedy zobaczysz go na telewizorze za pomocą urządzenia Chromecast, zdecydowanie warto!

11. Najlepsze aplikacje Chromecast: Google Chrome

Android, iOS i online

"Czekać! Czy to nie przeglądarka internetowa?” Tak, tak to przeglądarka internetowa, więc jedyne pytanie brzmi; co chcesz wyświetlić na swoim telewizorze? Czy jesteś na spotkaniu i chcesz udostępnić swój PowerPoint? A co z klasą? Możesz wyświetlać instrukcje, obejścia, plany lekcji itp. Za pomocą duetu Chrome i Chromecast.

Chrome sprawia, że ​​możliwości są absolutnie nieograniczone, o ile masz dostęp do swoich treści w przeglądarce internetowej. Po prostu otwórz dowolną witrynę i kliknij opcję „Przesyłaj” z menu. To wszystko, co musisz zrobić, aby wyświetlić Chrome na znacznie większym ekranie.

12. Najlepsze aplikacje Chromecast: Crunchyroll

Android, iOS i online

Logo Crunchyroll (Strona główna)

Ci, którzy kochają anime, mogą się cieszyć, ponieważ usługa przesyłania strumieniowego J-Drama Crunchyroll działa na Chromecaście. Aplikacja umożliwia bezpłatne oglądanie z włączonymi reklamami szerokiej gamy najnowszych i najlepszych seriali anime, a także niektórych z najpopularniejszych japońskich dramatów.

Jeśli wolisz zrezygnować z niesamowicie irytujących i powtarzających się reklam, możesz zapłacić 7,99 USD miesięcznie, aby uzyskać nieograniczone oglądanie wraz z ekskluzywnymi treściami premium.