Jak naprawić HEIC nieobsługiwany przez Shutterfly?

Shutterfly to idealne rozwiązanie dla drukowanych zdjęć i pamiątek w erze cyfrowej. Przesyłasz zdjęcia, tworzysz nowe projekty i składasz zamówienie. Firma wyśle ​​Ci wtedy fizyczne kopie Twoich kreacji. Oczywiście, jak każda usługa online, możesz napotkać problemy, szczególnie w przypadku formatów HEIC.

Jak naprawić HEIC nieobsługiwany przez Shutterfly?

Kiedyś Shutterfly nie obsługiwał tego typu plików, więc użytkownicy musieli ponownie sformatować pliki, aby je przesłać. Teraz Shutterfly obsługuje HEIC, ale niektórzy użytkownicy nadal twierdzą, że mają problemy.

Jeśli kochasz Shutterfly, ale masz problemy z przesyłaniem zdjęć z urządzenia z systemem iOS, nie martw się. W tym artykule wymieniliśmy dla Ciebie obejścia.

Jak przesyłać zdjęcia do Shutterfly

Zanim zagłębimy się w obejścia, najpierw upewnijmy się, że prawidłowo przesyłasz swoje obrazy. Należy zauważyć, że Shutterfly obsługuje następujące typy plików w maju 2021 r.:

  • JPG
  • JPEG
  • PNG
  • BMP
  • HEIC
  • HEIF

Sprawdź, czy Twoje zdjęcia są w odpowiednim formacie, a następnie wykonaj następujące czynności:

  1. Otwórz Shutterfly i dotknij ikony „Prześlij” u dołu ekranu.
  2. Pojawią się Twoje albumy na iOS. Stuknij w ten, w którym znajdują się Twoje zdjęcia. Następnie wybierz zdjęcia, które chcesz przesłać.
  3. Dotknij „Prześlij” i poczekaj, aż Shutterfly poinformuje Cię, że Twoje zdjęcia są gotowe. Zdjęcia, które zakończyły proces, charakteryzują się małym „S”.

Jeśli nie widzisz swoich zdjęć w kroku 2, musisz sprawdzić, czy Shutterfly ma uprawnienia dostępu do pamięci urządzenia. Po prostu otwórz Ustawienia na swoim iPhonie i dotknij „Prywatność”. Następnie dotknij „Aparat”. Znajdź „Shutterfly” i włącz przełącznik.

Co zrobić z plikami HEIC?

Jeśli wykonałeś powyższe kroki i nadal masz problemy z przesyłaniem zdjęć HEIC, może być konieczne przekonwertowanie ich na inny format. Oto kilka rozwiązań online i offline. Mamy tutaj artykuł, który poprowadzi Cię krok po kroku przez konwersję obrazów HEIC. Ale spójrzmy na dodatkowe zasoby.

Konwertery online

Cóż, gdzieś tam musi być konwerter HEIC na JPEG, prawda? Oczywiście, że jest. I nie tylko jeden. Oto najpopularniejsze opcje.

FreeToolOnline

Ta strona gromadzi wiele narzędzi w jednym miejscu. Jego konwerter HEIC na JPEG może przyjmować pliki o rozmiarze do 20 MB, z maksymalną liczbą 200 obrazów na partię.

Konwersja online

Ta strona internetowa oferuje różne opcje konwersji obrazów, a także wszystko, od e-booków po oprogramowanie. Jego konwerter HEIC na JPEG oferuje wiele opcji konwersji.

Zamzar

Zamzar oferuje najprostszą konwersję dokumentów, obrazów, wideo i dźwięku. Obsługuje ponad 1100 formatów plików. Jego konwerter HEIC na JPEG jest bardzo prosty w użyciu.

Inne rozwiązania

Niektórzy ludzie nie lubią korzystać z witryn konwerterów online. Jeśli nie chcesz w ten sposób zamieniać plików HEIC na JPEG, oto kilka innych rozwiązań.

heic nie jest obsługiwany przez shutterfly

Oto niektóre z najlepszych i najbezpieczniejszych opcji.

Konwerter HEIC iMazing

Możesz skorzystać z zaufanego oprogramowania innej firmy, na przykład iMazing HEIC Converter. Ta aplikacja jest kompatybilna zarówno z urządzeniami Apple, jak i Windows. Aplikacja jest również bezpłatna i działa w trybie offline. Oznacza to, że możesz konwertować obrazy bez martwienia się o swoją prywatność.

Ta aplikacja pozwala użytkownikowi konwertować pliki HEIC na JPEG lub PNG.

Pozwala także dostosować jakość JPEG. Gdy skończysz konfigurować, kliknij Konwertować, i to wszystko. Teraz możesz przesłać przekonwertowane pliki do Shutterfly lub innej podobnej witryny.

Funkcja automatycznego transferu

Funkcja automatycznego przesyłania automatycznie konwertuje pliki HEIC do formatu JPEG zgodnego z systemem Windows. To tak proste, jak włączenie tego ustawienia. Po prostu idź do Ustawienia a następnie dostęp Zdjęcia na urządzeniu z systemem iOS. Następnie przewiń w dół, a zobaczysz Przenieś na Maca lub PC Sekcja.

Powodem, dla którego widzisz pliki HEIC na swoim komputerze, jest to, że Zachowaj oryginały ustawienie jest włączone. Sprawdzać Automatyczny. Teraz Twój telefon automatycznie przekonwertuje zdjęcia i filmy do formatu zgodnego z odbiorcą.

heic nie jest obsługiwany przez shutterfly - jak to naprawić

Ta metoda jest zdecydowanie najlepszym sposobem konwersji plików HEIC na JPEG. Teraz Twoje zdjęcia będą gotowe do przesłania do Shutterfly. Należy jednak pamiętać, że pliki JPEG są większe niż pliki HEIC, mimo że mają podobną jakość.

OneDrive

Wiele usług może automatycznie konwertować format HEIC na JPEG. Po pierwsze, przesłanie zdjęć do OneDrive zrobi to. Pamiętaj jednak, że pobranie zdjęć JPEG z OneDrive na komputer z systemem Windows zapisze je jako HEIC.

E-mail

Czy wiesz, że przesłanie zdjęcia HEIC z urządzenia z systemem iOS do siebie e-mailem przekonwertuje je na JPEG, gdy uzyskasz do nich dostęp za pośrednictwem komputera z systemem Windows? Tak, jest to bardzo interesujący sposób na zamianę zdjęcia HEIC na JPEG i działa jak urok.

Przesyłanie do Shutterfly

Byłoby idealnie, gdyby Shutterfly obsługiwał format pliku HEIC, ponieważ ten format pliku przynosi mnóstwo korzyści. Zapewniłoby to lepsze wydruki dla różnych obiektów obsługiwanych przez Shutterfly.

Dopóki nie zacznie obsługiwać HEIC, wszystko, co możesz zrobić, to przekonwertować zdjęcia na HEIC. Możesz korzystać z konwerterów online, aplikacji komputerowych, a nawet usług chmurowych i pocztowych.

Czy coś z tego okazało się pomocne? Czy udało Ci się przesłać swoje zdjęcie do Shutterly? Czy wiesz o lepszym sposobie konwersji HEIC na JPEG? Zapraszam do odwiedzenia sekcji komentarzy poniżej.