Jak ukryć dolny pasek nawigacyjny w Kindle Fire?

Ponieważ głównym celem Kindle Fire jest czytanie, ważne jest, aby na ekranie było jak najwięcej miejsca na tekst. Problemem jest pasek nawigacyjny u dołu ekranu, który jest przydatny do przeglądania urządzenia, ale bezużyteczny, gdy chcesz tylko czytać. Zajmuje niepotrzebną przestrzeń, nie mówiąc już o rozpraszaniu. Niestety, nie ma sposobu, aby ukryć ten pasek nawigacyjny za pomocą natywnych opcji Kindle, ale można to zrobić za pomocą aplikacji innych firm. Pokażemy Ci, jak ukryć pasek i podamy kilka alternatyw dla domyślnego.

Jak ukryć dolny pasek nawigacyjny w Kindle Fire?

Pobieranie aplikacji

Ponieważ ta aplikacja nie jest dostępna w Amazon Appstore, musisz pobrać aplikację ze strony APK i załadować ją z boku.

Konfiguracja Kindle Fire

 1. Przesuń menu rozwijane od góry ekranu.
 2. Naciśnij Ustawienia.
 3. Przewiń, aby znaleźć pole Osobiste.
 4. Naciśnij Bezpieczeństwo.
 5. W polu Zaawansowane dotknij Aplikacje z nieznanych źródeł.
 6. Otrzymasz ostrzeżenie, ale zignoruj ​​je i naciśnij OK.
 7. Uruchom ponownie swój ogień Kindle.

  Rozpalać

Pobieranie APK

 1. Przejdź do „Android-apk” i wyszukaj „Ultimate Dynamic Navbar Lite”.
 2. Pobierz najnowszą wersję.
 3. Zainstaluj Ultimate Dynamic Navbar.

Ultimate Dynamic Navbar Lite

Ta aplikacja zrobi dla Ciebie dwie rzeczy. Najpierw usunie domyślny pasek nawigacyjny, a następnie aplikacja zastąpi go jako pasek nawigacyjny z możliwością ukrycia. Wykonaj następujące kroki:

 1. Otwórz Ultimate Dynamic Navbar Lite.
 2. Kliknij Włącz w prawym górnym rogu.
 3. Otwórz „Spoofery paska nawigacyjnego”.
 4. Naciśnij „Ukryj pasek nawigacyjny przez modyfikację build.prop”.
 5. Pojawi się wyskakujące okienko z informacją „To ukryje twój rzeczywisty pasek nawigacyjny”.
 6. Naciśnij Tak. Twoje urządzenie uruchomi się ponownie, a teraz domyślny pasek nawigacyjny zostanie wymazany, a zastąpił go Ultimate Dynamic Navbar.
 7. Nowy pasek nawigacyjny jest ukryty i możesz go wyświetlić, naciskając dół ekranu.

Alternatywy dla paska nawigacyjnego

Teraz możesz ukryć pasek nawigacyjny i mieć cały ekran do czytania bez żadnych rozpraszających przycisków, ale możesz też zastąpić nudny pasek Navbar Lite czymś o wiele ładniejszym. Oto najlepsze alternatywy, które możesz pobrać, aby nawigacja była nieco płynniejsza. Pamiętaj tylko, aby usunąć Ultimate Dynamic Navbar po zainstalowaniu jednego z nich, ponieważ nie chcesz mieć aktywnych wielu pasków nawigacyjnych.

1. Kontrola ciasta

Sterowanie kołem to bardzo konfigurowalne narzędzie nawigacyjne, z łatwym w użyciu interfejsem w kształcie ciasta. Dzięki niemu możesz bez wysiłku zarządzać rzeczami, a jednocześnie mieć coś miłego dla oka. Możesz zmienić kształt, rozmiar i kolor tortu lub ikon. Możesz dostosować to, do czego masz dostęp za pomocą interfejsu, i dodać wyższe poziomy ikon. Możesz także ustawić, gdzie ma się pojawiać ciasto i jak uzyskać do niego dostęp. Jest po prostu bardzo wygodny i responsywny, i jest ukryty, gdy go nie potrzebujesz.

2. Wyrzutnia krawędzi

Projekt interfejsu jest bardzo dopracowany i możesz bez wysiłku uzyskać dostęp do ustawień, aplikacji, dokumentów lub czegokolwiek innego. Edge Launcher to prawdopodobnie jedno z najpłynniejszych i najpotężniejszych narzędzi nawigacyjnych, które można dostosować do własnych potrzeb.

Przeglądanie

3. Machnięcie meteorem

Interfejs jest niezwykle dopracowany i zawiera wiele różnych motywów do wyboru. Możesz ustawić wiele paneli i uzyskać z nich dostęp do kontaktów, aplikacji, skrótów i folderów. Obsługuje również widżety, wtyczki, mysz, klawiaturę i inne. Dostępne są również pakiety ikon, dzięki czemu możesz dostosować narzędzie do swojego wyglądu.

4. Wyrzutnia Yandex

Yandex Launcher to niesamowity program uruchamiający, który sprawi, że poruszanie się po Kindle będzie dziecinnie proste. Dzięki niesamowicie wyglądającemu interfejsowi, pozornie nieskończone opcje dostosowywania obejmują różne tła, motywy i ikony. Animacje są płynne, a otwieranie aplikacji nigdy nie było łatwiejsze.

Teraz Twój ekran wygląda niesamowicie

Teraz, gdy ukryłeś pasek nawigacyjny i prawdopodobnie zastąpiłeś go jedną ze wspomnianych stylowych alternatyw, Twój ekran powinien wyglądać o wiele bardziej elegancko i nowocześnie, nie? Możesz teraz czytać książki na swoim Kindle na pełnym ekranie, a nawigacja po urządzeniu jest jeszcze łatwiejsza.

Czy to zadziałało dla Ciebie? Jaka jest twoja ulubiona alternatywa paska nawigacyjnego? Powiedz nam o tym w komentarzach poniżej!