Jak urządzić przyjęcie z oglądaniem Crunchyroll?

Fani anime mogą być wybredni. I mają do tego prawo – treść anime jest niezwykle zróżnicowana. Chociaż istnieją serwisy streamingowe specjalizujące się w anime, Crunchyroll jest obecnie jednym z najpopularniejszych rozwiązań. Zawiera ponad 1200 seriali i różnorodne programy typu simulcast.

Jak urządzić przyjęcie z oglądaniem Crunchyroll?

Jednak wraz z rosnącą tendencją do oglądania imprez ludzie zaczęli się zastanawiać, kiedy będą mogli przesyłać strumieniowo zawartość Crunchyroll z grupą przyjaciół i rodziny. Poniżej znajdziecie nieco więcej informacji o Crunchyroll. Ale najpierw spójrzmy na te imprezy z zegarkami.

Czy możesz urządzić oficjalną imprezę przy oglądaniu Crunchyroll?

Netflix, Amazon, Disney Plus i różne inne usługi przesyłania strumieniowego udostępniły opcje imprez przy oglądaniu. Pojawiło się pytanie, kiedy ten trend wzrośnie wraz z innymi usługami przesyłania strumieniowego. Oczywiście fani Crunchyroll zadają to samo pytanie.

Czy jest więc funkcja, która pozwala stworzyć imprezę zegarkową Crunchyroll? Niestety platforma oficjalnie nie oferuje tej opcji, przynajmniej na razie.

jak urządzić chrupiącą imprezę przy zegarku

Najbliżej oficjalnej imprezy przy oglądaniu

Chociaż nie jest to zamiennik dla wygody imprez z zegarkami, Crunchyroll transmituje oficjalne imprezy online. Na przykład w lutym mieliśmy nasze coroczne nagrody anime. Crunchyroll postanowił transmitować to wydarzenie.

Użytkownicy mogli dołączyć do transmisji na żywo na stronie głównej Crunchyroll, a także na oficjalnej stronie Anime Awards. Odbyła się również hiszpańska transmisja na żywo, a wydarzenie było transmitowane na platformach społecznościowych, takich jak YouTube, Facebook i Twitch.

Tak więc 15 lutego o 17:00 czasu PT możesz dołączyć do globalnej imprezy oglądania Crunchyroll ze znajomymi i rozmawiać z podobnie myślącymi użytkownikami z całego świata.

Alternatywy

W tej chwili nie ma oficjalnego sposobu na stworzenie niestandardowej imprezy z zegarkami dla Crunchyroll ze znajomymi. Nie możesz go przesyłać strumieniowo na Twitchu z powodu problemów z prawami autorskimi.

Jednak niektóre witryny mogą umożliwiać tworzenie stron oglądania, ale wszystkie są to źródła zewnętrzne. W związku z tym mają wątpliwą legalność i nawet jeśli są całkowicie legalne, strumieniowanie treści Crunchyroll może być niezgodne z prawem. Więc na razie powinieneś rozważyć siedzenie i czekanie.

Możesz użyć platformy, która pozwala tworzyć imprezy dla Twoich filmów, ale nie ma to nic wspólnego z Crunchyroll. Jeśli zdarzy ci się mieć Fullmetal Alchemist na swoim dysku twardym, możesz przesyłać go strumieniowo na imprezie z zegarkami, niezależnie od Crunchyroll.

Plusy i minusy Crunchyroll

Rzućmy okiem na samą platformę Crunchyroll. Ma ogromną bibliotekę anime, jedną z największych wśród streamerów anime. Niezależnie od wybranego poziomu otrzymujesz obsługę przesyłania strumieniowego HD, co nie zawsze ma miejsce w przypadku witryn do przesyłania strumieniowego anime. Możesz także symulować pokazy i uzyskać dostęp do oryginalnych seriali. Aha, jest też sklep z mangą i odzieżą.

urządzić imprezę przy zegarku crunchyroll

Główną wadą jest to, że Crunchyroll nie oferuje pobierania w trybie offline. Nie jest to wadą per se, ale jeśli udało ci się jakoś pobrać anime ze strony Crunchyroll, będziesz mógł oglądać je na żywo. Kolejnym minusem jest to, że jeśli lubisz dubbingi anime, nie dostaniesz wielu programów do wyboru.

Crunchyroll Watch Party

Oglądanie imprez to wciąż tylko pomysł dla subskrybentów CrunchyRoll. Może się to jednak spełnić w przyszłości, gdy fala zegarków nadal ogarnia świat. Wszystkie inne usługi przesyłania strumieniowego udostępniają tę funkcję, a Crunchyroll najprawdopodobniej chętnie podąży za tym trendem.

Czy uważasz, że trwają prace nad opcją „Crunchyroll Watch Party”? Jak myślisz, ile czasu do ogłoszenia? Zapraszam do przyłączenia się do dyskusji w sekcji komentarzy poniżej.